سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۱:۰۵Sep 2020 29

جدیدترین‌های «مسابقات جهانی کشتی»

برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمد بنا در گفت و گویی در مورد اینکه آیا برنامه ای درخصوص تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی پیش رو به فدراسیون ارائه کرده، اظهار داشت: نه هنوز بحثی نشده، باید منتظر باشیم مسئله برگزاری مسابقات جهانی مشخص شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بعد از تعویق بازی های المپیک 2020 توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا اتحادیه جهانی کشتی با اصرار و حمایت برخی کشورها از جمله روسیه طرح برگزاری مسابقات جهانی بزرگسالان در این سال را پیگیری و برنامه ریزی کرد. ...
آنا / میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با اعلام اتحادیه جهانی کشتی رقابت های جهانی جوانان و بزرگسالان جهان روز 14 مهر تعیین تکلیف می شود.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی رسما از لغو مسابقات زیر 23 سال کشتی آزاد و فرنگی جهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام یکی از اعضایَ اتحادیه جهانی کشتی، مسابقات جهانی کشتی در صربستان پابرجا ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: با توجه به تماس تلفنی دبیر با نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی تاکید کرده تا 10 مهر ماه برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی 2020 را به صورت قطعی اعلام می کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- با وجود اعلام اولیه اتحادیه جهانی کشتی برای برگزاری مسابقات جهانی، انجام این مسابقات در هاله ای از ابهام قرار دارد. تاریخ انتشار: 10:47 - 11 شهریور 1399 - کد خبر: 651901
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تیم ملی کشتی آزاد گفت: هنوز مشخص نیست که مسابقات جهانی برگزار شود، اما اردوی مجازی را برای بچه ها گذاشته ایم تا شرایط بدنی حداقلی داشته باشند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مسابقات جهانی کشتی در آذرماه هنوز به صورت قطعیت نرسیده است بنابراین کشتی گیران همچنان تمرینات آنلاین خود را ادامه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی تمامی مسابقات برنامه ریزی شده خود را تا 10 آبان لغو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرنگی کار مدال آور استان قم از مسابقات جهانی کشتی فرنگی در وزن 60 کیلوگرم مهمترین رویداد ورزش دنیا یعنی بازی های المپیک توکیو به میدان می رود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران مخالف برگزاری مسابقات جهانی کشتی 2020 هستند، خبرها از روسیه حکایت از آن دارد که آزاد و فرنگی کاران این کشور خود را برای مسابقات آذرماه آماده می کنند.
آنا / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مسئولان کشتی روسیه به دنبال برگزاری رقابت های کشتی قهرمانی کشور هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات انتخابی برای حضور در مسابقات جهانی کشتی در سال 2020 قطعاً در کشورهای مختلف بدون تماشاگر به انجام خواهد رسید و اردوها نیز در وضعیت قرنطینه ای دنبال می شود.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عکسی از مسابقات جهانی سال 1954در توکیو را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۰    
با توجه به تصمیم اخیر اتحادیه جهانی مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی کشتی در رده های سنی جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان، پیکارهای باشگاه های جهان تحت الشعاع این تصمیم قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۷    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد وضعیت این تیم برای شرکت در مسابقات جهانی ترکیه گفت: با توجه به شیوع موج دوم کرونا بعید می دانم مسابقات جهانی کشتی فرنگی ناشنوایان آبان ماه در ترکیه برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی مُصر به برگزاری مسابقات جهانی کشتی در سال 2020 است و این رقابت ها فعلا قرار است در زادگاه رئیس UWW برگزار شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۲:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: علی رغم مخالفت کشورهای ایران و آمریکا برای برگزاری رقابت های جهانی بزرگسالان طی سال جاری میلادی، اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد قصد برگزاری این رقابت ها در صربستان را دارد. ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرده در صورت تحقق یافتن برخی شروط اواخر سال 2020 مسابقات جهانی جوانان و بزرگسالان برگزار می شود.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: تا این لحظه هیچ برنامه ای مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی 2020 از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام نشده.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن کشتی ناشنوایان گفت: با توجه به این که هنوز مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان از سوی فدراسیون جهانی لغو نشده است، همچنان منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش هستیم تا اردوی کشتی گیران ناشنوا را برگزار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۱    
هرچند تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی در روزهای گذشته در اختیار فدراسیون های ملی قرار گرفت، اما همچنان بلاتکلیفی در برگزاری مسابقات حرف اول را می زند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اخلاقی: شرایط فراهم شود در لیگ فعالیت می کنم مردم نیوز : حبیب اخلاقی در مورد اینکه گفته می شود شاید مسابقات جهانی کشتی در سال 2020 برگزار شود، اظهار داشت: بعید می دانم و شاید مسابقات جوانان و امیدها را برگزار کنند اما در مورد بزرگسالان شرایط متفاوت است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مهران تیشه گران اظهار کرد: طی نشستی که با محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی داشتم، وی آمادگی خود را برای میزبانی مسابقات آسیایی، جهانی و برپایی اردو های تیم ملی ناشنوایان اعلام کرد و این قول را به من داد که برای رشد و پیشرفت ورزش ناشنوایان در این استان در آینده از هیچ کمکی کوتاهی نخواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۹    
با توجه به اختلاف آرا در خصوص برگزاری مسابقات جهانی کشتی در سال 2020، تصمیم گیری در مورد آغاز مجدد فعالیت های اتحادیه جهانی نیز به نشست ویدئویی بعدی موکول شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
همانطور که از قبل نیز مشخص بود، روس ها برخلاف همتایان ایرانی و آمریکایی خود روی برگزاری مسابقات جهانی کشتی در سال 2020 اصرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آخرین خبرها از تلاش های اتحادیه جهانی برای پویایی کشتی در سالِ کرونایی حکایت از آن دارد که احتمال برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 قوت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس انجمن کشتی ناشنوایان از تغییر زمان برگزاری مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان از خرداد به مهر سال جاری خبر داد و گفت: هر چند اتحادیه جهانی کشتی ناشنوایان تاریخ برگزاری مسابقات را مهرماه اعلام کرده، اما هنوز زمان دقیق برگزاری مسابقات مشخص نیست و بستگی به وضعیت ویروس کرونا دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۸    
پویا رحمانی صاحب مدال طلا در مسابقات جهانی کشتی ساحلی و آرشام حسنی عضو تیم ملی بوکس نوجوانان در روزهای کرونایی دستگیر مردم شدند
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۹    
مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان در مهرماه برگزار می شود و ورزشکاران این رشته از راه دور تمرینات خود را پیگیری می کنند.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان از برگزاری مسابقات جهانی کشتی در تمام رده های سنی در اواخر مهر خبر داد و گفت: این مسابقات قرار بود خرداد در ترکیه برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا از سوی اتحادیه جهانی کشتی ناشنوایان به مهرماه موکل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی از برگزاری هفتمین رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی باشگاه های جهان در در اواخر فصل پاییز در مرکز استان کردستان خبر داد.
آنا / میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون های ملی از احتمال تعویق رقابت های جهانی جوانان و کنگره سالانه این اتحادیه خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : بررسی وضعیت کریمی؛ کار به جراحی می کشد؟ با توجه به تعویق یک ساله المپیک، وضعیت جسمانی علیرضا کریمی بار دیگر مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا در صورت لزوم جراحی زانو انجام شود.... ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در ورزش هم وضعیت مثل سینما بود. در سینما خیلی از دوستانش بودند که اجازه نمی دادند تا پدر دوباره برگردد و در ورزش هم همین اتفاقات جور دیگری رخ می داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن کشتی ناشنوایان از لغو مسابقات جهانی کشتی آزاد فرنگی ناشنوایان در تمام رده های سنی به میزبانی ترکیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۳    
اکبر خوب بعنوان مربی و اکبر سبحانی بعنوان بازیکن در اردوی تیم ملی جهت اعزام به رقابت های جهانی کشتی پهلوانی 2020 حضوردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات جهانی کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای با قهرمانی تیم ملی ایران در بجنورد پایان یافت.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
[شهروند] مسابقات جهانی کشتی پهلوانی حتی اگر به میزبانی کشور ایران هم برگزار شود، برای مخاطبان عام ورزش چندان جذابیتی ندارد. اما این رقابت ها که برای چندمین بار در ایران و شهر بجنورد در حال برگزاری است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
جاناتان موینگی کشتی گیر اهل زیمبابوه در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی پس از شکست حریف خود شادی عجیب و خارج از عرف این رشته را روی تشک به نمایش گذاشت.
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیر زیمباوه ای در جریان مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در بجنورد پس از پیروزی شادی عجیبی از خود به نمایش گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی طی آخرین روز از برگزاری مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی مسابقات رده بندی کشتی پهلوانی برای کسب مقام سوم و مدال برنز برگزار و برندگان آن مشخص شدند.