جمعه ۳۰ شهریورساعت ۲۰:۲۸Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «ماکرون»

ناطقان   ۶ ساعت پیش    
در دومین کنفرانس "یک سیاره" که 26 سپتامبر در نیویورک برگزار خواهد شد، رئیس جمهوری فرانسه نشان "قهرمان زمین" و "قهرمان آب و هوا" را دریافت خواهد کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۵    
رئیس جمهور فرانسه تأکید کرد که همزمان با آخرین موعد مذاکرات در خصوص برگزیت، کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا باید مواضع هماهنگ تری داشته باشند. به گزارش پرس شیعه به نقل از گاردین ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۲    
فارس : رسانه های فرانسوی روز چهارشنبه گزارش داده اند دولت این کشور هنوز سفیر جدید این کشور را تعیین نکرده و اقدام در این باره را معلق نگاه داشته است. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۷    
رئیس جمهوری فرانسه در حاشیه نشست سازمان ملل متحد با همتایان ایرانی و آمریکایی خود دیدار خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۱    
رئیس جمهوری فرانسه در حاشیه نشست سازمان ملل متحد با همتایان ایرانی و آمریکایی خود دیدار خواهد کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۱    
شفقنا- کاخ ریاست جمهوری فرانسه تاکید کرد که رئیس جمهوری این کشور در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با همتایان آمریکایی و ایرانی خود دیدار می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از روزنامه الدستور مصر، کاخ ریاست جمهوری فرانسه (الیزه) عصر امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که امانوئل ماکرون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۴    
کاخ ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد ماکرون با روسای جمهور آمریکا و ایران در نشست سازمان ملل دیدار خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۷    
خبرنگار فیگارو در صفحه توییتر خود خبر داد که رئیس جمهور فرانسه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با همتای ایرانی خود دیدار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۷    
یک مقام فرانسوی با اشاره به ادامه گفت وگو میان فرانسه و ایران، گفت روسای جمهور دو کشور در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با هم دیدار می کنند.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰    
ژرار کولوم وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند. به این ترتیب امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه یکی دیگر از اعضای دولت خود را از دست می دهد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۴    
پس از اعلام کناره گیری وزرای محیط زیست و ورزش در فرانسه، وزیر کشور نیز اعلام کرد که استعفا خواهد داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از گاردین، جرارد کلمب (G rard Collomb) وزیر کشور فرانسه هم امروز سه شنبه اعلام کرد که سال آینده از کابینه امانوئل ماکرون رئیس جمهوری کشورش کناره گیری خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰    
وزیر کشور فرانسه، یکی از حامیان امانوئل ماکرون با آغاز تلاش هایش برای کاندیداتوری برای انتخابات سال 2020، دولت ماکرون را ترک می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴    
وزیر کشور فرانسه از تصمیم خود برای کناره گیری از کابینه ماکرون خبر داده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۸    
یک دیپلمات آمریکایی که نامش برده نشد به واشنگتن پست گفت: ترامپ به جای اینکه نشستی درباره ایران برگزار کند باید ریاست نشستی درباره عدم ترویج و اشاعه سلاح و قانون مداری را برعهده داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۴    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با هدف تلاش برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین از سوی رهبران اروپا فردا چهارشنبه به دیدار امانوئل ماکرون می رود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۸    
یورو نیوز : در حالیکه تنها 3 روز به نشست اتحادیه اروپا با محور مهاجرت مانده است، صدراعظم اتریش و رئیس جمهوری فرانسه در این خصوص به توافق رسیدند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۱    
باشگاه خبرنگاران جوان : بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به نصیحت مکرون درباره پیدا کردن کار، رئیس جمهور فرانسه را متهم کرده اند که درک درستی از بیکاری به خصوص برای قشر جوان ندارد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۴:۰۰    
به گزارش پارسینه ،رئیس جمهوری فرانسه در پاسخ به جوانی که در کاخ الیزه از او در مورد راهکارش برای یافتن شغل سوال پرسیده بود گفت: من آن طرف خیابان می روم و برایتان کار پیدا می کنم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰    
ایسنا : امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه برنامه دولت خود برای مبارزه با فقر در این کشور به ارزش هشت میلیارد یورو را ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۲    
امانوئل ماکرون ضمن تماس تلفنی با نخست وزیر جدید پاکستان در مورد تحولات منطقه ای گفتگو انجام داده و از او برای سفر به فرانسه دعوت کرد.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۰:۵۳    
فرانسه به صورت رسمی اعلام کرد که نظامیان این کشور در طول نبرد استقلال الجزایر به صورت نظام مند از رویه ای که به شکنجه منتهی می شده است استفاده کرده اند. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۳    
تهران (پانا) - دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با نماینده ویژه رئیس جمهور فرانسه در امور سوریه آخرین تحولات سوریه را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۵    
دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در سفر به پاریس با نماینده ویژه رئیس جمهور فرانسه در امور سوریه درباره آخرین اوضاع سوریه به گفت وگو پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۷    
رئیس جمهوری فرانسه در سخنانی نسبت به توقف کمک های مالی آمریکا به آژانس کار و امداد آوارگان فلسطینی (آنروا) ابراز تاسف کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۵    
دانمارک به عنوان آرام ترین کشور جهان شناخته شده است و حال رئیس جمهوری فرانسه در این کشور امن اروپا به شیوه ای متفاوت مورد استقبال نخست وزیر قرار می گیرد. رئیس دولت دانمارک مذاکره خود با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه را در سطح خیابان و حین دوچرخه سواری در خیابان های شهر کپنهاگ انجام می دهد
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۰    
استقبال جالب نخست وزیر دانمارک از ماکرون رئیس جمهور فرانسه و گفتگوی آنها در حال دوچرخه سواری در خیابان های شهر کپنهاگ.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۲    
فرانسه در نشست صلح سوریه در ژنو نماینده خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
رهبران آلمان و فرانسه هر دو بدنبال آن هستند که اتحادیه اروپا مسئولیت جهانی بیشتری در حوزه نظامی و دفاعی داشته باشند و علاوه بر آن اروپا از یک سیستم مالی مستقل مطمئن شود ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۳:۵۶    
در حالی شهر های فرانسه شاهد تظاهرات ده ها هزار نفری بود که تحلیلگران این رویداد را ضربه ای دیگر بر پیکر امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه برشمردند.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۴    
سران آلمان و فرانسه در دیدار روز گذشته در مارسی در سایه اختلافات موجود در روابط با آمریکا، در زمینه مسایل مهم منطقه ای از جمله اروپای مستقل و لزوم حفاظت از مرزهای خارجی اروپا تبادل نظر کردند.