سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۲:۰۵Mar 2020 31

جدیدترین‌های «مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا»

 
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی درباره مسائل متنوع ازجمله ویروس کرونا، سوریه، ونزوئلا و لیبی رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۴    
وزیر خارجه آمریکا طی یک تماس تلفنی با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره وضعیت مقابله با شیوع ویروس کرونا در جهان و مسائل دیگر از جمله سوریه و لیبی و ونزوئلا گفت وگو کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول دستگاه دیپلماسی اتحادیه اروپا در سخنانی اعلام کرد که از درخواست کمک ایران از صندوق بین المللی پول حمایت می کند. به گزارش شیعه پرس به نقل از یورونیوز، جوزف بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرده است که از درخواست کمک ایران از صندوق بین المللی پول حمایت می کنیم. ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در جلسه گروه هفت که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از کشورهای عضو خواست که از اقدامات تحریمی علیه ایران بپرهیزند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه گفت این اتحادیه ارسال کمک های بشردوستانه به ایران برای مقابله با ویروس کرونا را افزایش خواهد داد. بورل همچنین گفته که این اتحادیه در حال برنامه ریزی برای ارسال 20 میلیون یورو کالا به ایران است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد کشورهای عضویه اتحادیه با پرداخت وام درخواستی از سوی ایران و ونزوئلا موافقت خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۲    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه ارسال کمک های بشردوستانه به ایران را طی روزهای آتی افزایش خواهد داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه گفته کشورهای عضو این اتحادیه از کمک صندوق بین المللی پول به ایران حمایت می کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
برترین ها: رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرامی امروز خود اعلام کرد: در نامه هفته پیش خود به رئیس صندوق بین المللی پول خواستار استفاده از حق ایران برای بهره مندی از طرح 50 میلیارد دلاری تسهیلات سریع آن صندوق برای پیشگیری و درمان و مقابله با آثار اقتصادی ویروس کرونا شده ام. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصریح بر لزوم همکاری یکسان صندوق بین المللی پول با ایران و ونزوئلا مانند سایر کشورهای عضو این سازمان برای استفاده از تسهیلات سریع مالی درمبارزه با ویروس کرونا تاکید کرد. ...
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مدعی شد کشورهای عضو این اتحادیه برای موافقت صندوق بین المللی پول با پرداخت وام درخواستی ایران و ونزوئلا تلاش خواهند کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز دوشنبه گفت این اتحادیه ارسال کمک های بشردوستانه به ایران برای مقابله با ویروس کرونا را افزایش خواهد داد. بورل همچنین گفته که این اتحادیه در حال برنامه ریزی برای ارسال 20 میلیون یورو کالا به ایران است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصریح کرد که اعضای اتحادیه از درخواست ایران و ونزوئلا برای دریافت تسهیلات مالی از صندوق بین المللی پول جهت مبارزه با ویروس کرونا حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه گفته کشورهای عضو این اتحادیه از کمک صندوق بین المللی پول به ایران حمایت می کند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر امور خارجه پاکستان روز دوشنبه(4 فروردین) در نامه ای به جوسب بورل مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر بر لزوم لغو تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و حرکت فوری جامعه جهانی در این زمینه تاکید کرد. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف ، عصر روز جمعه با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به صورت تلفنی رایزنی و گفت وگو کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفتگوی تلفنی با ظریف ضمن اعلام همبستگی با ایران در پی شیوع کرونا بر رد تحریم های یکجانبه آمریکا تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که اپیدمی کرونا سبب شده تا حدود 300 هزار شهروند این بلوک سرگردان شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه از نزدیک در حال رصد تحولات عراق است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید که اروپا تصمیمی برای خروج از عراق ندارد. تاریخ انتشار: 13:55 - 29 اسفند 1398 - کد خبر: 607395
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با توجه به تنش های اخیر در عراق، از رصد روزانه حوادث و همچنین تداوم ماموریت هیئت دیپلماتیک این اتحادیه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۲    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی بیانیه ای اعلام کرد که این بلوک همچنان به وضعیت در عراق متعهد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با بروز برخی تنش ها در عراق، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از رصد روزانه تحولات این کشور و تداوم حضور اعضای دفتر نمایندگی این اتحادیه در عراق خبر داد.
وزیر خارجه صربستان امشب در گفتگوی تلفنی با ظریف، همبستگی دولت و ملت این کشور را با ایران در مقابله با کرونا اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همزمان با درگیر شدن پناهجویان با نیروهای امنیتی در مرز یونان، از آوارگان خواست به سمت مرز اروپا حرکت نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مهاجران درباره نزدیک شدن به مرزهای اروپا و خطراتی که می تواند برای آن ها داشته باشد هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از دولت ترکیه خواست دست از تحریک مهاجران بردارند و آن ها را بازیچه اهداف سیاسی خود نکنند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا آتش بس در ادلب را خبری خوب توصیف کرده و می گوید که این آتش بس فرصتی برای کمک به غیرنظامیان است. تاریخ انتشار: 15:40 - 16 اسفند 1398 - کد خبر: 603371
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز، جمعه اظهار کرد، دولت های عضو این اتحادیه امروز تخصیص بودجه بیشتر به مهاجران در ترکیه را بررسی می کنند اما نمی پذیرند که از مهاجران به عنوان ابزاری برای چانه زنی استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۸    
تهران – ایرنا - جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه از توافق آتش بس روسیه و ترکیه در سوریه استقبال و اعلام کرد که این اتحادیه اکنون می تواند کمک های خود به غیرنظامیان را افزایش دهد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- اتحادیه اروپا با استقبال از برقراری آتش بس در استان ادلب واقع در سوریه، ابراز امیدواری کرد این آتش بس پایدار بماند. به گزارش فارس، جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز (جمعه) از حصول توافق آتش بس و توقف درگیری ها در منطقه ادلب استقبال کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که کشورهای عضو اتحادیه موضوع اختصاص کمک های مالی بیشتری به مهاجران در ترکیه را بررسی خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن استقبال از توافق ترکیه و روسیه درباره ادلب، آن را موقعیتی برای کمک به غیرنظامیان تلقی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز، جمعه از توافق آتش بس در ادلب میان مسکو و آنکارا استقبال کرد و گفت، این اتحادیه اکنون می تواند کمک به غیرنظامیان در این منطقه را افزایش دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار همکاری بیشتر ایران و اجازه تهران به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی برای دسترسی به اماکن معین شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در رشته توئیتی محورهای گفت وگوی خود با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه بر ضرورت دسترسی آژانس بین المللی انرژی اتمی به اماکنی معین در ایران تأکید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه بر ضرورت دسترسی آژانس بین المللی انرژی اتمی به اماکنی معین در ایران تأکید کرده است.
پرسش   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به تماس تلفنی خود با وزیر امور خارجه کشورمان درباره برجام و گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت، تلاش ها برای بازگشت ایران به اجرای کامل برجام ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک رشته پیام توییتری به محورهای گفت وگوی تلفنی اش با وزیر امور خارجه کشورمان اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که شرایط در مرز یونان غیرقابل قبول بوده و ترکیه نباید تشویق کننده حرکت مهاجران به سوی اتحادیه اروپا باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با جوزپ بوررل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در ارتباط با گزارش جهت دار اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران به صورت تلفنی رایزنی و گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره شیوع کرونا در جهان، اقدامات ایران، روند اجرای برجام و گزارش جهت دار اخیر آژانس اتمی گفتگو کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا برای مقابله با شرایط وخیم انسانی حاکم بر سوریه که در پی بالاگرفتن تنش ها در مناطق شمال غرب این کشور شدت گرفته است 170 میلیون یورو کمک فوری اختصاص می دهد. این مطلب را یک مسئول بلند پایه اتحادیه اروپا در جریان سفر به ترکیه اعلام کرد. ...
وزیر امور خارجه ایران در ادامه رایزنی ها در پی شیوع کرونا در جهان با همتایان اتریشی و پاکستانی خود تلفنی گفتگو کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزیر امور خارجه کشورمان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امشب در یک تماسی تلفنی درخصوص شیوع کرونا در جهان و اقدامات ایران، آخرین تحولات اجرای برجام و نیز گزارش جهت دار اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی گفتگو و تبادل نظر کردند. /ایسنا
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اوضاع در مرز های ترکیه با اروپا را غیر قابل قبول توصیف کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وی پس از دیدار با مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه در توییتی نوشت، اتحادیه اروپا و دولت آنکارا باید برای مواجهه با چالش های مشترک و پیدا کردن راه حل با یکدیگر همکاری کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دیدار با وزیر دفاع ترکیه، ضمن انتقاد از ارسال پناهجویان به اروپا توسط ترکیه، خواستار کاهش تنش در منطقه ادلب شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در دیدار با خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه خواستار کاهش تنش ها میان آنکارا و دمشق شد.