شنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۴۸Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری شبستان 11 تیر 1397 - shabestan.ir

 
خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 1 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 2 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 3 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 4 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 5 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 6 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 7 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 8 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 9 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 10 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 11 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 12 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 13 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 14 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 15 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 16 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 17 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 18 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 19 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 20 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 21 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 22 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 23 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 24 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 25 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 26 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 27 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 28 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 29 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 30 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰    
مراسم بهره برداری آزمایشی آبرسانی طرح غدیر شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان، امروز (13 تیر) با حضور وزیر نیرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۱    
سومین مدرسه تابستانی درس گفتارهایی پیرامون اخلاق با تدریس موضوعاتی همچون اخلاق و محیط زیست توسط آیت الله مصطفی محقق داماد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری شبستان: مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان، گفت: ارزیابی رتبه بندی مناسب سازی فضای محیط برای معلولان در بین 59 دستگاه های اجرایی شهرستان اردبیل انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تبریز- ایران با 220 غرفه پذیرای عموم علاقه مندان به فرهنگ و هنر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۱    
طی سال های اخیر هیچ گاه آلاینده ازن در حد 11 تیر نبوده است. شاخص این آلاینده گازی تهران روز دوشنبه به عدد 150رسید تا هوا به واسطه آن در آستانه شرایط ناسالم برای همه قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۵:۱۱    
دومین شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای ملی صنایع دستی در عمارت تاریخی کوشک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۱    
دبیر چهارمین جشنواره بین المللی مولودی خوانی هه تاو با اشاره به پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۱    
خبرگزاری شبستان: مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان تهران با حضور بیش از 260 شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان حج و زیارت استان همدان، از برگزاری نمایشگاه سوغات ایرانی ویژه حجاج همدانی از (19 تیر )درمحل نمایشگاه های بین المللی همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۰    
روش شناسی انتقادی حکمت صدرایی نوشته حجت الاسلام دکتر حمیدرضا پارسانیا با تمرکز بر موضوع روش شناسی علوم سیاسی و اجتماعی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری شبستان:پیکر مطهر شهید مدافع حرم، شهید محمدابراهیم رشید پنجشنبه هفته جاری در قم تشییع و به خاک سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که این سازمان از خرداد ماه امسال تاکنون دستور فیلتر 32 سایت غیر مجاز فروش بلیت هواپیما را نهایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۹    
انجمن سواد رسانه طلاب کارگاه آموزشی مستند سازی با موبایل را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۸:۱۸    
استاندار قزوین گفت: به منظور مدیریت قطع آب و برق، ساعت کار ادارات استان تا اطلاع ثانوی به 13 و 30 دقیقه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۸    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات کالای ایرانی 7 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۸    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اشاره به فعالیت های دبیرخانه کانون ها در استان یزد گفت: هم گرایی و هم افزایی بهترین راهکار برای تقویت فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد یزد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۸    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه حیاء در زن و مرد هیچ تفاوتی ندارد، تصریح کرد: ما در نهادینه کردن فرهنگ حیاء، کم کاری کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۸    
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی سربیشه گفت: عملیات مرمت مسجد تاریخی چهارده معصوم شهرستان سربیشه از ابتدای تیرماه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۷:۳۸    
محمدجواد ظریف به اخبار منتشرشده مبنی بر دستگیری یک دیپلمات ایرانی در آلمان با ادعای تلاش برای بمب گذاری در گردهمایی اخیر مجاهدین خلق واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۷:۲۸    
مدیر کل هشدار سریع و پیش بینی سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه کشورهای عراق و ترکمنستان، ازبکستان و آسیای میانه درگیر خشکسالی هستند، تاکید کرد: خشکسالی موضوعی نیست که فقط کشور ما با آن مواجه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۳:۰۴    
استاندار کردستان، با بیان اینکه برگشت اعتبارات به خزانه به ضرر مردم و اقتصاد استان است، تاکید کرد: اسامی مدیران ناتوان در جذب اعتبارات رسانه ای شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۲:۱۴    
امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه خالص بودن کار، از ویژگی های کار برای اهل بیت (ع) است و دهه کرامت را دهه خدمت کریمانه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۴    
امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه آبادی مسجد تنها به ظاهر زیبا نیست، گفت: وجود روحانی و مومن واقعی در مسجد باعث آبادانی مسجد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۱    
مدیر توزیع برق شیراز از مردم خواست تا در ساعت های اوج مصرف از مصرف خود بکاهند، گفت: قعطی برق بر اساس دستور دیسپاچینگ ملی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۱    
استاندار البرز در نشست کارگروه بانوان و خانواده با تاکید بر ظرفیت های بانوان در حوزه های مختلف جامعه گفت: نمایشگاه ملّی پوشاک با هدف حمایت از تولید کالای ایرانی در البرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۱    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در مراسمی برای افتتاح واحدهای مسکونی زلزله زدگان سرپل ذهاب به جنگ اقتصادی تمام عیار دشمن علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۰:۴۳    
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: پنج هزار نفر از زلزله زدگان به مشاوره فردی و 7 هزار خانوار به مشاوره گروهی ارجاع داده شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۲    
مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی، رئیس هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نیروهای مسلح و تعدادی از پیشکسوتان این رشته ورزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر استفاده از نیروهای با تجربه در سطوح مدیریتی در کشور گفت: نیروهای با تجربه را با ایجاد فضای دوقطبی پیر و جوان از رده خارج نکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۲    
در چند روز گذشته خاموشی در غرب تهران افزایش یافته که مسئولان علت آن را مصرف بی رویه برق اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۲    
هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور، با اختصاص ده هزار و 200 میلیارد ریال به منظور رفع تنش آب شرب در مناطق بحرانی کشور موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۲۲    
در حالی که تاکنون دغدغه ایران مقابله با ورود مواد مخدر از مرزهای شرقی بود حالا باید به جستجوی تاجران دلار از افغانستان باشد تا بازار ارز بیش از این دچار لطمه نشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۲۲    
سردار غیب پرور در مراسم افتتاحیه 200 واحد مسکونی در سر پل ذهاب گفت: مردم در مطالبه گری های خود مراقب موج سواری عناصر دشمن باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۱۲    
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت استقلال سازمان ملی جوانان گفت: دولت بر تصویب لایحه تفکیک وزارتخانه ها اصرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۱۲    
سفر ظریف به کشور میانجی، تلاش روحانی برای فعال کردن جبهه بشردوست قاره سبز، لیست کالاهای ایرانی مصرفی نمایندگان، اجاره نده سکه بده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۲    
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه مردم به یک گوش شنوا نیاز دارند، گفت: در مواردی که کم کاری دستگاه های اجرایی به نوعی می تواند اقدام مجرمانه قلمداد شود باید پرونده تشکیل داد تا همه بدانند که باید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۲    
ضرورت ورود به ارزهای دیجیتالی/ بررسی عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه/ کاهش 2 درجه ای دمای هوا/ وقوع طوفان گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۲    
در راستای ادامه سیاست های نفتی ترامپ به منظور وارد آوردن فشار به ایران این بار او بر توانی که عربستان ندارد تکیه کرده و ایران معتقد است که قطعا در این سیاست شکست خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۲    
معاون وزیر ورزش با بیان اینکه جوانان یک چهارم جمعیت کشور را تشکیل می دهند، گفت: در سال های اخیر حوزه جوانان بلاتکلیف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۲    
جنبش جهانی دفاع از کودکان شاخه فلسطین اعلام کرد که از آغاز سال جاری تاکنون 25 کودک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۲    
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری از برگزاری چهارمین جلسه هیئت رئیسه و کمیسیون ها در 4 مرداد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۲    
وزیر امور خارجه اردن از گفتگو با مسکو درباره برقراری آتش بس در جنوب غربی سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۲    
یونسکو شهر الزهراء متعلق به خلافت اسلامی در اسپانیا را در فهرست میراث جهانی درج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۱    
همایش بین المللی امام علی(ع) الگوی عدالت و معنویت برای جهان امروز، با مشارکت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: حجاب امنیت اخلاقی جامعه را فراهم می کند و همه موظف به پاسداری از این مهم هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۱    
رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه عدالت و شایسته گزینی را در استخدام ها مدنظر داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۱    
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تغییرات اقلیمی در ایران مشکوک به دخالت خارجی هاست؛ مراکز علمی که در کشور وجود دارد مطالعه ای در این خصوص انجام داده اند که نتیجه مطالعات این موضوع را تأیید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۱    
رییس فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه جامعه نیازمند توان جوانان در تیم اقتصادی دولت است، گفت: امیدواریم به زودی شاهد ترمیم کابینه اقتصادی دولت باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۱    
نویسنده، کارگردان تئاتر و بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اهمیت هنرستان هنرهای زیبا گفت: این مراکز آموزشی موجب اعتلای فرهنگ و هنر و ماندگاری آن در جامعه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۱    
دبیر کل حزب موتلفه گفت: در شرایط حاضر، مؤتلفه معتقد است که همه نیروهای انقلاب باید سلیقه ها را به هم نزدیک و جانانه در حمایت از مقام معظّم رهبری سینه سپر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۱    
رییس مرکز پژوهش های مجلس گفت: از آقای رییس جمهور می خواهیم در زمینه ترمیم کابینه که این روزها مطرح است اگر می شود چه در سطح وزرا و چه معاونان وزرا از نیروهای جوان استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۱    
یک تیم ایتالیایی خواهان به خدمت گرفتن دروازه بان ملی پوش پرسپولیس شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۱    
در جلسه کارگروه عفاف و حجاب برگزاری گردهمایی بزرگ مدافعان حریم خانواده درصومعه سرا مطرح و تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۱    
روزنامه عربستانی الوطن از برپایی نشست ضد ایرانی و اجماع عربی برای توقف حمایت از تروریسم خبر می دهد؛ درحالی که هیچ اشاره ای به حامی اصلی تروریسم در منطقه ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۱    
از 70 مسجد همنام امام جعفرصادق (ع) در آ ستانه سالروز شهادت آ ن حضرت حمایت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۱    
بر اساس ارزیابی دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، گیلان در شاخص گزارش اجرا، راهبری و پایش رتبه اول کشور، در شاخص محتوا رتبه 4 کشور و در مجموع در رده استان های شایسته و درحد انتظار قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
دبیر کل سازمان ملل شرایط مسلمانان میانمار را یک کابوس حقوق بشری و انسانی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل زندان های گیلان تسهیل در اشتغال زندان ها را آرامشی برای زندانیان دانست و گفت: اشتغال مولد و پایدار راهی برای با ثبات کردن زندانی و خانواده وی در اجتماع است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
حزب الله لبنان به طرف های بین المللی اطلاع داده است که هرگونه حمله اسرائیل به لبنان جبهه جولان را شعله ور خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام در شورای پدافند غیرعامل با تاکید برداشتن برنامه پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دومین همایش ملی جوانان و قانونگذاری گفت: سازوکارهای روشنی برای استفاده از جوانان در ساختارهای مختلف اجرایی و مدیریتی کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از انتخاب دو واحد تولیدی استان به عنوان واحد صنعتی نمونه کشوری در بیست و دومین مراسم سالانه گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱    
شورای افتای استان کردستان ضمن حمایت از برنامه های کمیته امداد بر پرداخت زکات از طریق این نهاد برای نیازمندان تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آمریکا برای ضربه زدن به کشور بر همه بخش ها به ویژه اقتصاد تمرکز دارد اذعان کرد: دشمن به دنبال حذف اقتصاد ایران در دنیا است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
نشست علمی بحثی در باب انگاره مدرن شهروندی از منظر فلسفه سیاسی به میزبانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان بهمئی موضوع اشتغال را دغدغه و مسئله همه جوامع دانست و گفت: با توجه به اینکه بسیاری از جوانان با این بحران دست و پنجه نرم می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
حجت الاسلام سبحانی نسب می گوید 80 درصد کتاب های کودک و نوجوان بخش دینی کشور که موفق به حضور در بازار بین المللی شده، مربوط به اعضای انجمن ناشران کودک و نوجوان قم است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه ایران در برابر تحریم های آمریکا دست بسته نخواهد بود، گفت: تامین نیازهای اصلی زندگی طبقات ضعیف جامعه در شرایط تحریم ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۱    
گرچه به گفته تحلیلگران، صداقت امارات در توقف جنگ در الحدیده هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد اما این گفته ها واکنش نیروهای انصارلله را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۱    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه امکانات و فضاهای موجود باید در اختیار جوانان قرار گیرد تا خللی در امور مربوط به جوانان پیش نیاید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۱    
خبرگزاری شبستان: بهترین دلیل برای امکان شی، وقوع آن است. همین که پیامبران و امامان و اولیای خدا طبق معرفت ایمان قرب و طلبشان حضور قلب داشتند دلیل بر امکان حضور قلب است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام ترامپ مبنی بر افزایش تولید نفت عربستان سعودی گفت: عربستان توان افزایش تولید نفت را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
حسینی با بیان اینکه ناصری پورهنرمندی است که در آثارش به فضا و معماری توجه جدی دارد،گفت: باتوجه به تخصص و تجربه هنرمند در نقاشی،مرمت و پژوهش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: امسال طرح آسمانی ها در مناطق عشایری استان نیز اجرا و جوانان و نوجوانان عشایری می توانند با شرکت در این طرح از مزایای آن بهره مند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مستند "از آزادی تا آبادی"، امروز دوشنبه 11 تیر ماه ،ساعت 15:50 روی آنتن شبکه سیما قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: برنامه های اوقات فراغت استان از نیمه دوم تیرماه در ارومیه، خوی و مهاباد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت با عنوان آسمانی ها در 419 کانون فرهنگی هنری مساجد این استان آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱    
چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن استانی اوقاف در شهرستان اراک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به افتتاح فاز دوم طرح غدیردر 15 تیرماه امسال گفت: افتتاح این طرح نیاز آبی شهرستان های آبادان و خرمشهر را به طور کامل تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری شبستان:کتاب راز یک عبور زندگینامه داستانی شهید جعفر محمدی نوشته مریم بذرافشان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۱    
کمیته برگزار کننده جشنواره بین المللی سینمای اسلامی در قازان برای برگزاری این جشنواره آماه می شود و شاهد استقبال گسترده ای سینماگران جهان برای حضور در این جشنواره است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۱    
آمار شرکت کنندگان در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت به تفکیک بخش های مختلف جشنواره اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۱    
مدیر کل اوقاف و امور حیریه استان مرکزی از اجرای طرح نشاط معنوی در 41 بقعه شاخص استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۰    
گرچه اوپک تلاش می کند خود را به عنوان یک سازمان دموکراتیک و مستقل معرفی کند اما کشورهایی که عضو آن هستند فقط در تلاشند که از با رها شدن از عذاب کشورهای های قدرتمند تر که در این میدان بازی می کنند به ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری شبستان: اعتیاد، بلایی که امروزه خانه بسیاری از خانواده ها را ویران کرده و رویاهای فردای بسیاری از کودکان را به تدریج نابود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان نقش قوه قضاییه در تأمین امنیت مردم را مهم عنوان کردوگفت: سرگردانی مردم در دستگاه قضا جایز نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۱    
استاندار خراسان شمالی با تبیین مزیت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف، ریسک سرمایه گذاری در خراسان شمالی در چارچوب برنامه های تعریف شده و مصوب را صفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۱    
کارشناس آموزش و پژوهش دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه برنامه های دهه کرامت باید پیوست مسجد داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام شهیدی با اشاره به فعالیت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در دو بخش برادران و خواهران در ایام تابستان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۱    
رئیس مرکز جهاد کشاورزی رخ از آغاز زمان برداشت محصول جو از مزارع این بخش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: برنامه های شهرداری تهران با مشارکت NGO ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران برای تقویت روابط با کشورهای اتحادیه اروپا از جمله سوئیس و اتریش اهمیت فراوانی قائل است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۱    
هوای استان لرستان در شهرهای پلدختر، کوهدشت و نورآباد در وضعیت ناسالم قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری شبستان: دختر 12 ساله از استان اردبیل جایزه اول بخش بین الملل هجدهمین مسابقه بین المللی جی کیو ای کشور ژاپن در سال 2017 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
نماینده خانه سینما برای پیگیری وضعیت مهدی فخیم زاده گفت:تیم پزشکی آقای فخیم زاده فردا درباره انتقال وی به بخش عمومی تصمیم گیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری شبستان: آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه مزین به نام پانزدهمین شهید مدافع حرم سردار پاسدار حاج شاهرخ دایی پور شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
معاون امنیتی وزیر کشور گفت: پیش نویس موافقت نامه ایران و عراق برای بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین منتظر امضای وزیر کشور و تایید دولت عراق است و آنها باید امنیت این مرز را تامین کنند تا ما زوار را ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با بیان اینکه ملت ایران از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و مقاومت قاطعانه دفاع خواهد کرد، گفت: وحدت و انسجام سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۰    
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان گیلان با اشاره به وقایع امروز کشور اظهار کرد: نابسامانی های اخیر ناشی از سوء مدیریت، عدم اجرای سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی و عدم توجه به توصیه های نخبگان کشور است.
  • ۱