شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۲:۲۱Aug 2020 8

جدیدترین خبرهای شهرستان فارسان

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بیشتر بخوانید دستگیری سارق کابل برق و تجهیزات مخابراتی در فارسان میرزایی ادامه داد: مأموران با هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی، سارقان را به پلیس آگاهی شهرستان تحویل دادند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بیشتر بخوانید صلح و سازش یک فقره پرونده قتل در جونقان او اظهار داشت: صلح و سازش کینه ها و کدورت ها را از بین خواهد برد و موجب رفق و مودت بین اصحاب دعوا خواهد شد. شیخ پور افزود: این نهاد نقش بسیار مؤثر و کارآمدی در افزایش صلح و سازش دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۴    
کانون فرهنگی هنری رحمه للعالمین(ص) مسجد حضرت علی بن ابیطالب(ع) شهر گوجان ادامه داد: توزیع بسته های معیشتی از دیگر اقدامات کانون فرهنگی هنری رحمه للعالمین(ص) مسجد حضرت علی بن ابیطالب(ع) شهر گوجان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
، 4 هیأت در اردل، 6 هیأت در فارسان و 4 هیأت در بن و دیگر شهرستان های استان در این طرح مشارکت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
، در بروجن 8 درصد کاهش، در کوهرنگ 13 درصد کاهش، در سامان 16 درصد کاهش، فرخشهر 12 درصد کاهش، فارسان 9 درصد کاهش، اردل 5 درصد کاهش و در لردگان 3 درصد افزایش داشته است که در کل استان چهارمحال و بختیاری 7 درصد کاهش بارش داشته ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار وهاب شهرانی متولد روستای کران شهرستان فارسان استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول تبلیغات سپاه و خبرنگار صدا و سیما بود که در هجدهم بهمن 1361 در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، مهرداد جوادی صبح امروز در حاشیه بازدید از زیرساخت ها و تأسیسات گردشگری شهرستان فارسان گفت: هتل آپارتمان دو ستاره ده چشمه در زمینی به وسعت یک هزار و 700 متر مربع با دو هزار و 285 متر مربع زیربنا در هفت طبقه در حال احداث است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
، کیار، کوهرنگ و فارسان در مجلس شورای اسلامی به وظایف این شورا اشاره کرد و گفت: وظایف این شورا سنگین است و از آنجایی که از 46 حادثه طبیعی کل دنیا 36 حادثه در کشور وجود دارد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۴    
به گزارش خبرگزاری برنا؛ شهر کرد و شهرستانهای بروجن و فارسان و کیار و لردگان تا 14 مرداد 1399 در وضعیت قرمز کرونایی هستند و خاتمیرزا تنها شهرستان در وضعیت سفید استان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۴    
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بیشترین اراضی زیر کشت زعفران در شهرستان شهرکرد، کیار و فارسان قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
، سرهنگ غلامعلی شکری فرمانده انتظامی فارسان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در فارسان موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
، در این مجموعه خبری اهد14 سری کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان بروجن ، حرکت نمادین کاروان خودرویی غدیر در دانشگاه ازاد اسلامی واحد شهرکرد، آغاز عملیات اجرایی ساختمان شش واحدی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فارسان ،
سازمان لیگ فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۷    
لیگ برتر موج سواران ساحل بوشهر: محمد غریب ( مدیرعامل) انضباطی سه جلسه، محمود غریب ( سرپرست) 5 ماه محروم از همراهی تیم و حضور در مسابقات، سهند اسماعیلی( سرمربی) یگ جلسه انضباطی، متاجی از افراد نزدیک تیم 5 ماه محروم از ورود به محل برگزاری مسابقات شهدای
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۴    
، سیدحسن میراحمدی ضمن اعلام این خبر گفت: آموزگاران ابتدایی با حداقل2سال سابقه خدمت تمام وقت شاغل در مناطق محروم( کوهرنگ-اردل-خانمیرزا-فلارد-لردگان-میانکوه) چنانچه متقاضی به مناطق نیمه برخوردار(فارسان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فارسان و سامان لردگان و 2 مرکز در شهرکرد اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت می کنند، در این مراکز افزون بر 700 عنوان دوره کوتاه مدت تعریف شده است، که این دوره ها بنا به نیاز روز جامعه بخصوص جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تدوین می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۸    
وی همچنین میانگین محصول موسیر در هر هکتار را به طور تقریبی 6 تا هفت تن اعلام کرد و گفت: کشت موسیر بیشتر در شهرستان های کوهرنگ و اردل و کشت گل محمدی بیشتر در شهرستان های شهرکرد، فارسان، بروجن و لردگان انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: شهرستان های فارسان، بروجن، شهرکرد و لردگان به ترتیب بیشترین گرفتاری را در خصوص شیوع ویروس کرونا در استان به خود اختصاص داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
، شهرستان فارسان از موارد پرگرفتار و بعد از آن بروجن و شهرکرد بوده است.شهرستان لردگان در تیرماه و اوایل مردادماه جزو شهرستان های خوب استان بود که متاسفانه تمام مراقبت ها با یک لغزش از بین می رود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۹    
مختاری گفت: در قالب این طرح پنج گوسفند ذبح و 100 بسته گوشت قربانی با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اعضای کانون فرهنگی هنری 18 اسفند مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر جونقان بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۷    
: با اعلام ورود و شیوع ویروس کرونا به استان چهارمحال و بختیاری و به تبع آن در شهرستان فارسان، کانون فرهنگی هنری فجر ده چشمه به غیر از اقدامات بهداشتی آموزش های لازم و اولیه را برای مردم از راه های مختلف فضای مجازی و حضوری اطلاع رسانی کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۱    
کمیته خادمین شهداء شهرستان فارسان 4 هزار ماسک تولید و به صورت رایگان بین تمام اقشار توزیع کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۱    
به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛جلسه قرارگاه صالحین شهر باباحیدر در دفتر امام جمعه این شهر با حضور فرمانده سپاه ناحیه فارسان و مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در این ناحیه، برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۱    
جهادگران پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(علیه السلام ) طی یک اردوی جهادی مسجد جامع روستای عیسی آباد از توابع شهرستان فارسان را بهسازی کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۱    
؛حجت الاسلام مسلم رضایی در دوره آموزش تکمیلی بسیجیان گردان امام حسین (علیه السلام) شهرستان فارسان ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت،
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۶    
، حسینعلی مقصودی در جلسه شورای اداری شهرستان فارسان با اشاره به این موضوع، گفت: در اوضاع نامساعد اقتصادی که پروژه ها نیز به سختی پیش می روند؛ اگرمصوبه مجلس به شکل صحیح و نظام مند اجرایی شود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۲:۴۰    
، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس ادمه داد: تخریب ویلاهای غیرمجاز منطقه کوهرنگ یکی از اقدامات مثمرثمر در زمینه اقامه عدالت در جامعه بود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۶    
؛ هم زمان با فرارسیدن عید سعید قربان از همسر و فرزندان مهاجر الی الله شهید حاج هرمز داوودی در روستای کران از توابع شهرستان فارسان با حضور ملک پور امام جمعه فارسان
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۵    
؛ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان با همراهی امام جمعه بخش بابا حیدر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (ع) بابا حیدر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران عضو ستاد نماز جمعه بخش بابا حیدر دیدار و تجلیل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وی با اشاره به جمع آوری 6 معتاد متجاهر در فارسان گفت: در راستای افزایش احساس امنیت عمومی و رفاه حال شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان فارسان اجرا شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۸    
، یاسر رحیمیان در این خصوص اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری های مداوم مدیر شهرستان فارسان و همکاری اعضای هیات مدیره مجتمع دام سنگین جونقان پس از سال ها روند رو به رشدی در زمینه ساخت و ساز و تکمیل واحد های تولیدی مجتمع مذکور صورت گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۹    
مسئول کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (ع) مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) گوجان ادامه داد: در این هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم که به همت کانون انصار المهدی (ع) گوجان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز بر ضرورت نظارت بر عملکرد بانک ها برای جلوگیری از شکل گیری فساد افزود: با نظارت کافی می توان ریشه فساد در بانک ها را که هم منشا داخلی دارد و هم منشا خارجی، خشکاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
او افزود: برای تکمیل و بهره برداری از هتل آپارتمان پیرغار شهرستان فارسان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و اشتغالزایی مستقیم 10 نفر 14 میلیارد ریال از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی تأمین و هزینه خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۸    
، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز آموزش وپرورش را مهمترین رکن کشور دانست و با بیان اینکه سیاسی کردن آموزش وپرورش مخاطره انگیز است گفت
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۵    
مسئول کانون فرهنگی هنری موسی بن جعفر (ع) مسجد موسی بن جعفر (ع) باباحیدر بابیان اینکه یکی از رویکردهای کانون فرهنگی هنری موسی بن جعفر (ع) شهر باباحیدر
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه برای تکمیل و بهره برداری از هتل آپارتمان پیرغار شهرستان فارسان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
، افزود: شهرستان های فارسان، بروجن، شهرکرد و چند منطقه دیگر استان در وضعیت قرمز هستند که قرائت نماز در بیشتر نقاط استان را با مشکل مواجهه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت از مهمترین ارکان توسعه همه جانبه هر کشور است که باید مورد توجه دولتمردان و برنامه ریزان قرار گیرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۲    
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۵۴ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری ، با حضور قدرت الله حمزه نماینده مردم شهرستان اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی، مدیران شرکت آب منطقه ای استان اصفهان و مسئولان شهرستان کوهرنگ در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات دفع فاضلاب و پسماند در فارسان فاجعه آمیز است/چیزی به نام تولید در این شهرستان نداریم مصطفی احمدیان رئیس شورای فارسان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر بخوانید آغاز ساخت مدرسه خیری در فارسان ملکی اضافه کرد: برای احداث این مدرسه سه کلاسه دو میلیارد ریال از محل کمک خیّری و چهار میلیارد ریال از اعتبارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هزینه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
، در این مجموعه خبری، تصمیم گیری برای پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان اردل، آغاز اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان کلاس اولی در شهرستان سامان، بررسی روند اجرای سد باباحیدر با حضور نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس،
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
، قدرت الله حمزه شلمزاری نماینده مردم فارسان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در دنیای امروز هرکس می خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد، ناگزیر است که از قدرت رسانه ها بهره مند شود به خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، گفت: این حضور باید چه به لحاظ فرهنگی، سیاسی
خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
، نماینده مردم شهرستان های اردل، کیار، فارسان و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این نشست بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ سپاه
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۲    
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، سرهنگ غلامعلی شکری فرمانده انتظامی فارسان گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت کابل برق و تجهیزات مخابراتی و انتقال نیرو از اداره برق شهرستان
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
، فارسان و شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۲    
مسائلی ازجمله رسیدگی به وضعیت گلزارمطهر شهداء با استفاده ازظرفیت خیرین، نصب تمثال شهداء در سطح شهر باباحیدر، تعویض تابلوهای کوچه های شهداء و برگزاری یادواره های شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی در این جلسه مورد بحث وگفتگو قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
، نماینده مردم شهرستان های اردل، کیار، فارسان و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ سپاه و بسیج و فرهنگ جهاد در دستگاه های مختلف نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همچنین فرمانده انتظامی شهرستان فارسان نیز از دستگیری سارق کابل برق و تجهیزات مخابراتی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ غلامعلی شکری با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت کابل برق و تجهیزات مخابراتی و انتقال نیرو از اداره برق شهرستان
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در همین راستا کمیته خادمان شهدای شهرستان فارسان پای به میدان مبارزه گذاشتند و در حرکتی خودجوش 4 هزار ماسک را تولید و به صورت رایگان بین مردم شهرستان توزیع کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۷    
در همین راستا افزایش تولید محصولات به هرشکل در دستور کار قرار گرفت و لذا در مرحله اول در سال 97 تعداد 350 بوته گل محمدی در قسمتی از زمین ناحیه مقاومت بسیج فارسان کشت شد که اکنون در دومین سال کشت این گلها محصول بسیار مرغوب و قابل توجهی برداشت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۷    
، برنامه ریزی برای تشکیل مجمع خیران ازدواج و اهدای جهیزیه به جوانان در اردل، نیاز80 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل چهار خطه فارسان
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲    
؛ نشست حلقه های صالحین با موضوع شناخت و پیشگیری از اعتیاد در پایگاه محدثه شهر گوجان برگزار گردید.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۷:۵۳    
؛ سرپرست بنیاد شهرستان فارسان گفت: در راستای ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از مقام شامخ شهدا با هماهنگی ها و پیگیری های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۷:۵۰    
، در قطعه صالحین در جوار گلزار شهدای شهر فارسان به خاک سپرده می شود. گفتنی است؛ شهید محمدرضا امیریان فارسانی ، بیستم شهریورماه 1349 در شهرستان فارسان
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از کشت 2000هکتار گندم در مزارع شهرستان فارسان در سال جاری خبر داد. آقای مهندس مسعود میرزایی افزود: در شهرستان فارسان
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۱:۱۷    
، افزود: نخستین مرکز تخصصی شاهنامه خوانی کشور در شهرستان فارسان راه اندازی شد که پس از استان های سیستان و بلوچستان و خوزستان این مرکز را در استان های خود راه اندازی کردند، سایر استان های کشور نیز راه اندازی بخش متون کهن را به تاسی از مرکز شاهنامه خوانی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
، تصریح کرد: سال گذشته گندم را به شرکت تعاونی که در جونقان بود تحویل دادیم ارزان تر از نرخی که دولت گفته بود خریدند ولی همان موقع پول را به ما تحویل دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
: در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان و شهرستان ها گشت مشترک کارشناسان شبکه بهداشت و ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان فارسان از تعدادی واحد صنفی بازی های رایانه ای (گیم نت) در سطح شهرستان بازدید کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
، مدیرگروه رشته ی گرافیک دانشگاه غیرانتفاعی سپهر اصفهان، استاد دانشگاه هنر اصفهان، استاد دانشگاه علمی و کاربردی زرین شهر، استاد دانشگاه هنر فارسان شهرکرد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وی دانش آموخته دانشگاه هنر تهران، دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صاحب امتیاز گروه گرافیک گام و مدرس دانشگاه های هنر اصفهان و هنر فارسان شهرکرد بود. انتهای پیام/
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان در گفتگو با خبرنگار ما به نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و آنها را چراغ راه عنوان نمود و گفت: برای پیگیری و تحقق شایسته شعار سال در مراحل زیادی باید تلاش کنیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۳    
، با بیان اینکه این شرکت نخستین واحد کشت بافت در استان است که کار خود را شروع کرده، تصریح کرد: یک طرح دیگر کشت بافت نیز در مصطفی آباد شهرستان فارسان است، که تسهیلات گرفته و کار ساخت و ساز آن رو به اتمام است، ولی هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲    
، در این مجموعه خبری توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در روستاهای سامان، اقامه نخستین نمازجمعه کشور به مناسبت گرامیداشت پنجم مرداد سالروز، برگزاری شورای فرهنگ عمومی بخش جونقان ،بررسی موانع پیش روی توسعه خانه های بوم گردی و صنایع دستی روستایی شهرستان شهرکرد ،
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان فارسان با خانم بی بی هاجر حیدری مادر شهیدان جمشید و جهانبخش بهرامی که عضو فعال ستاد برگزاری نماز جمعه فارسان بودند تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۰    
مسئول کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر گوجان ادامه داد: محسن اکبری از کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر گوجان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
، با بیان اینکه این شرکت نخستین واحد کشت بافت در استان است که کار خود را شروع کرده، تصریح کرد: یک طرح دیگر کشت بافت نیز در مصطفی آباد شهرستان فارسان است، که تسهیلات گرفته و کار ساخت و ساز آن رو به اتمام است، ولی هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
او در شناسنامه متولد مهرماه سال 61 اما در واقع متولد سال 1363 در رودتلخ از توابع شهرستان بهمئی یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که بخشی از عمر خود را در شهر رامهرمز از توابع خوزستان گذرانده است چرا که اول ابتدایی را در بهمئی و بقیه را تا راهنمایی در رامهرمز تحصیل کرده و بعد از
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وی، صاحب امتیاز گروه گرافیک گام و مدرس دانشگاه های هنر اصفهان و هنر فارسان شهرکرد بود. پیکر این هنرمند در قطعه هنرمندان شهر اصفهان به خاک سپرده خواهد شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
، مدیرگروه رشته گرافیک مؤسسه آموزش عالی سپهر اصفهان، مدرس دانشگاه های هنر اصفهان و هنر فارسان شهرکرد بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (علیه السلام ) و حضرت فاطمه (سلام الله علیها )، نشست تربیت تعالی با موضوع ازدواج آسان در بین جوانان در مکان بیت الزهرا (سلام الله علیها )شهرستان فارسان بر گزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
او در شناسنامه متولد مهرماه سال 61 اما در واقع متولد سال 1363 در رودتلخ از توابع شهرستان بهمئی یکی از شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که بخشی از عمر خود را در شهر رامهرمز از توابع خوزستان گذرانده است چرا که اول ابتدایی را در بهمئی و بقیه را تا راهنمایی در رامهرمز تحصیل کرده و بعد از
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸    
: احداث پایگاه های امداد هوایی و تجهیز قسمت هایی از استان به امکانات که نیاز به جذب کمک خیرین نیز دارد که در شهر فارسان با کمک های خیری پایگاه امدادی احداث شد که اگر بتوانیم اعتبارات جذب کنیم در ساخت پایگاه در استان هزینه خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
: محسن اکبری از کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر گوجان در مسابقه گام دوم انقلاب و لیلا بخشی ارجنکی از کانون فرهنگی هنری گلستان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روستای ارجنک در مسابقه دغدغه های فرهنگی رتبه های برتر را کسب کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۴    
؛ در راستای ترویج و ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت جلسه هم اندیشی در خصوص نصب تصاویر شهدا و مرمت بنای گلزار شهدای گران قدر بابا حیدر در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۹    
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد استان در سفر یک روزه به فارسان از گلزارهای در حال ساماندهی شهرستان بازدید کرد. انتهای پیام/
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۸    
؛ سرپرست بنیاد شهرستان فارسان گفت: در راستای ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از مقام شامخ شهدا با هماهنگی ها و پیگیری های به عمل آمده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری در صورت اثبات تخلف در این منطقه، نسبت به پیگیری قضایی علیه متخلفان اقدام می کند، اضافه کرد: در روزهای اخیر شایعه هایی مبنی بر تراشیده شدن کتیبه آاسداله احمدی در جونقان از توابع شهرستان فارسان
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۳    
شهید محمدرضا امیریان فارسانی در بیستم شهریورماه 1349 در شهرستان فارسان به دنیا آمد، دانش آموز دوم متوسطه در رشته انسانی بود که از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و بیست و سوم اسفندماه 1366 با سمت تک تیرانداز در شاخ شمیران توسط نیروهای عراقی براثر اصابت ترکش به
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
، سرهنگ غلامعلی شکری فرمانده انتظامی فارسان گفت: واحد گشت فرماندهی انتظامی بخش باباحیدر در حین گشت زنی در روستای فیل آباد، فردی را در حال سرقت پل فلزی معابر عمومی شناسایی و بلافاصله دستگیر کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همچنین کریمی دادستان فارسان نیز در گفت وگو با ایسنا در خصوص اعتراض مردم به واگذاری اراضی منطقه باباحیدر به یک سرمایه گذار و ادعای مالکیت این افراد بر روی اراضی اظهار کرد: در حال حاضر پرونده در محاکم قضایی در حال بررسی است. انتهای پیام
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وی، 25 تن بسته پروتئین به آسیب دیدگان از ویروس کرونا درشهرستان های بن، سامان ، کیار،سامان، خانمیرزا ، کوهرنگ و فارسان ارسال و توزیع شد. وی گفت: دومین محموله به میزان 20 تن هفته آینده وارد استان چهارمحال و بختیاری خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۲    
، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جهاددانشگاهی امروز پلی میان دانشگاه و صنعت ایجاد کرده است و در این رابطه شاهد تألیف و انتشار کتب و مقالات علمی و فرهنگی توسط این نهاد هستیم
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس بر اساس رسالت مبارزه با فسادی که دارد، به این موضوع در کانال اطلاع رسانی خود در شبکه های اجتماعی پرداخت؛ بعد از انتشار پلاک خودرو مشخص شد خودرو متعلق به یکی از ادارات شهرستان فارسان بوده که از قضا تحویل شخص مدیر اداره هم بوده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گفتنی است شهرستان فارسان 186 شهید و شهرستان کوهرنگ 58 شهید والامقام تقدیم نظام و انقلاب کرده است. انتهای پیام/
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۵    
، با اشاره فعال بودن شش شعبه تعزیرات حکومتی در شهرکرد، بروجن، لردگان، اردل و فارسان و پنج هیأت رسیدگی به تخلفات صنفی در استان، گفت: با توجه به حساس بودن حقوق شهروندان، این اداره نظارتی در حیطه وظیفه خود از هیچ گونه تخلف صنفی که منجر به تضعیف حقوق مردم شود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
، همچنین از فعال بودن 6 شعبه تعزیرات حکومتی در شهرکرد، بروجن، لردگان، اردل و فارسان و پنج هیات رسیدگی به تخلفات صنفی در سطح استان اشاره و تصریح کرد: با توجه به حساس بودن حقوق شهروندان
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۰    
، در این مجموعه خبری، کشت گیاهان دارویی در یکهزار و 600 هکتار از مزارع کشاورز استان، برنامه ریزی برای رونق تولید در واحد های صنعتی شهرک صنعتی جونقان
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان های حوزه آبریز "بهشت آباد" مانند شهرکرد و بروجن و حوزه آبریز زاینده رود از جمله سامان، بن، فارسان، کیار و اردل با مشکل آب آشامیدنی روبه رو هستند. با این وجود انتقال آب به شکل بین حوزه ای در حال انجام است و ما انتقادهای زیادی به این مسئله داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کریمی تصریح کرد: شهرستان فارسان با 33 هزار و 692 نفر جوان برابر 35.5 درصد جمعیت، شهرستان لردگان با 54 هزار و 583 نفر جوان برابر 34.7 درصد جمعیت و شهرکرد با 108 هزار و 523 جوان برابر 34.3 درصد جمعیت رتبه های نخست تا سوم را در استان دارند.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان های حوزه آبریز بهشت آباد مانند شهرکرد و بروجن و حوزه آبریز زاینده رود مانند سامان، بن، فارسان، کیار و اردل با مشکل آب آشامیدنی روبه رو هستند. بااین وجود انتقال آب به صورت بین حوزه ای در حال انجام است و ما انتقادهای زیادی به این مسئله داریم.

Pages