شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۱۶Apr 2019 20

جدیدترین‌های «جشنواره بین المللی تئاتر فجر»

پانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران(پانا)-حمیدرضا آذرنگ، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در پیامی انتخاب مجدد نادر برهانی مرند را به عنوان دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر تبریک گفت. ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۲:۰۵    
نادر برهانی مرند با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی به عنوان دبیر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انتخاب و معرفی شد. برهانی مرند نویسنده، کارگردان، بازیگر و مدرس تئاتر است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نادربرهانی مرند با حکم مدیر کل هنر های نمایشی، دبیر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیمان کریمی از هنرمندان تئاتر خدابنده، چند سالی است که به طور پیاپی در جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور می یابد. موفقترین حضورش در جشنواره سال 1397 با نمایش استرالیا از استان اصفهان، رقم خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
با معرفی نفرات برتر مراسم اختتامیه ششمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس در سالن حکیم نباتی منطقه آزاد ارس برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد طی جلسه اخیر شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر 4 کاندیدا برای دبیری دوره سی و هشتم این رویداد مدنظر قرار گرفته اند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- اسفند ماه هر سال با پایان یافتن جشنواره بین المللی تئاتر فجر گروه های نمایشی آخرین تلاش های خود را روی صحنه می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۰:۲۶    
مهدی حبیبی که سرپرست گروه نمایش سپید و سیاه را بر عهده دارد در جشنواره بین المللی تئاتر فجر عنوان بهترین طراح صحنه را برای نمایش نامیرا کسب کرد.
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تازه ترین آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی به استثنای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، تازه ترین آمار فروش تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا جمعه 10 اسفند مشخص شد. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
این هنرمند تئاتر با اشاره به این که اداره برنامه های تئاتر در بخش اجرایی و عملی به کمک اداره کل هنرهای نمایشی خواهد آمد، گفت: این رویکرد باید به عنوان اصلی ترین هدف این اداره در نظر گرفته شود و شامل هدایت برنامه هایی شود که اداره کل هنرهای نمایشی مدیریت آن را بر عهده دارد و از جمله این برنامه ها ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۳    
نیلوفر شادان جشنواره بین المللی تئاتر فجر از مهم ترین جشنواره های تئاتر در ایران است که هر ساله در ماه بهمن برگزار می شود. این جشنواره که دارای بخش های گوناگونی مانند بخش نمایش صحنه ای، بخش بین الملل ...
کیهان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۳    
مهدی امیدی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهار اسفند در تالارهای نمایشی تهران برگزار شد. جشنواره ای که با حاشیه ها و اتفاقات جدید کمتری همراه بود. کاهش حواشی منفی آن هم در دورانی که تئاتر، شرایطی بحرانی را از نظر فکری و محتوایی پشت سر می گذارد، خود یک اتفاق قابل تأمل است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۲۰    
تئاتر تراژدی پارک اتابک که به زندگی ستارخان می پردازد در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بخش 40 سالگی انقلاب به روی صحنه رفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فرهنگی رئیس اداره ارشاد ملایر از درخشش هنرمند ملایری در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرد اد و گفت: مهدی حبیبی، هنرمند ملایری در جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای طراحی صحنه و فضا و ابزار نمایشی نمایش نامیرا تندیس و دیپلم افتخار جشنواره را دریافت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد شورای سیاستگذاری دوره سی وهشتم جشنواره بین المللی تئاتر فجر طبق آیین نامه، دبیر این رویداد را انتخاب می کند و تلاش بر این است که دبیر تا پایان سال معرفی شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با پایان یافتن سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اجراهای سالن های دولتی و خصوصی به روال عادی بازگشت.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۲    
روح الله جعفری با نقدی به جشنواره تئاتر فجر، با ذکر مصادیق، به برشمردن تخفلات آئین نامه ای سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پرداخت و مدیریت فرهنگی جشنواره را آسیب شناسی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روح الله جعفری با نقدی به جشنواره تئاتر فجر، با ذکر مصادیق، به برشمردن تخفلات آئین نامه ای سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پرداخت و مدیریت فرهنگی جشنواره را آسیب شناسی کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با انتشار پیامی؛ افتخار آفرینی هنرمند جوان فسایی به عنوان برگزیده بازیگری مرد در بخش بین الملل سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را به اهالی تئاتر استان تبریک گفت.
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایشنامه صوراسرافیل نوشته سیاوش پاکراه توسط انتشارات سیراف به 2 زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه صوراسرافیل به نویسندگی سیاوش پاکراه که پیش از این عنوان برگزیده بخش مسابقه بین الملل در سی و پنجمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر را دریافت کرده بود ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا کلائی، شهردارمشهد، در نشست با برگزیدگان مشهدی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ساخت پردیس بزرگ تئاتر مشهد در بوستان وفا این شهر خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- اسفند ماه هر سال با پایان یافتن جشنواره بین المللی تئاتر فجر گروه های نمایشی آخرین تلاش های خود را روی صحنه می برند.
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که در فهرست این آثار، 2 اثر نمایشی اجرا شده از تئاتر شهرستان ها در تالارهای قشقایی و چهارسو روی صحنه می روند. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایش "ای کاش خواب تو رو ندیده بودم" برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر فجر و جشنواره تئاتر معلولین از 7 تا 11 اسفند ماه در تئاتر شهر کرج ساعت 19 روی صحنه می رود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هنرمندجوان فسایی برگزیده بازیگری مرد در بخش بین الملل سی وهفتمین جشنواره بین المللی فجر شد .
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۸    
تئاتر اصفهان در بخش های مختلف سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ،10 نامزد و دو برگزیده داشت.به گزارش ایسنا، رئیس انجمن هنرهای نمایشی اصفهان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: امسال در حوزه هنرهای نمایشی شاهد اتفاقی بودیم که در تاریخ تئاتر اصفهان بی سابقه بوده، چراکه چهار نمایش صحنه ای ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۹    
در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ،یکی از همکاران پخش شبکه الکوثر برای نمایش یک خانواده محترم ، کاندید دریافت جایزه بهترین طراحی صحنه در بخش مسابقه تئاتر صحنه ای ایران دو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سه نمایشنامه از پیام لاریان به عنوان آثار برگزیده دوره های سی وچهارم، سی وپنجم و سی وششم جشنواره بین المللی تئاتر فجر منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- اسفند ماه هر سال با پایان یافتن جشنواره بین المللی تئاتر فجر گروه های نمایشی آخرین تلاش های خود را روی صحنه می برند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - همزمان با برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش شاهزاده و خرس در تالار هنر 20 اجرا را با بیش از یک هزار و 500 تماشاگر پشت سر گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حالی به کار خود پایان داد که هنوز تکلیف دبیری دوره سی و هشتم مشخص نیست؛ چرخه ای معیوب که همه ساله شاهد تکرار آن هستیم.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
آخرین آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی به استثنای مجموعه تئاتر شهر مشخص شد. به گزارش رسیده، آخرین آمار فروش تالار هنر تا جمعه سوم اسفند و تماشاخانه سنگلج تا جمعه 19 بهمن مشخص شد. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
علیرضا کوشک جلالی درام نویس و کارگردان تئاتر که سال ها در آلمان زندگی کرده و طی سال های اخیر نمایش های متعددی از او در تهران و دیگر شهرهای کشور به نمایش درآمده اند دو اثر متفاوت در جشنواره بین المللی تئاتر فجر امسال داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: گروه های تئاتر استان بوشهر در سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر موفق به کسب چندین عنوان برتر و برگزیده شدند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی بیان کرد: نمایش خنکای ختم خاطره به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ و با بازی فاطمه معتمد آریا در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به روی صحنه رفت.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در حالی که هیات داوران مسابقه ایران یک حسین کیان را برای موسیقی نمایش آقامحمدخان حائز دریافت تندیس دانسته بودند، این عنوان برای موسیقی همین نمایش به اشتباه به عرفان خاتونی اهدا شد. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
فهیمه پناه آذر/روزنامه نگار مراسم اختتامیه سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامگاه شنبه در حالی برگزار شد که حاشیه هایی از جنس اعتراض را با خود داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تجربه سفر سی وهفتم کشتی جشنواره بین المللی تئاتر فجر ثابت کرد که میراث ارزنده داشته های هنر نمایشی ایران را می توان با اطمینان و افتخار به دستان جوانان امانتدار و هنرمند کشور سپرد تا آنها این گنجینه موروثی را به آیندگان فرداهای نیامده، بسپارند.
الف   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اکبر نبوی فعال رسانه در واکنش به اهدای تندیس به فاطمه معتمدآریا در جشنواره بین المللی تئاتر فجر نوشت:
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
منصور احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مراسم پایانی سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر روز گذشته در تالار وحدت تهران برگزار شد که در این مراسم از این بازیگر برجسته بوکانی برای بازی در نمایش تیک تاک که از این شهرستان در این جشنواره شرکت کرده بود، تجلیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمدجواد طالبی گنجه ای هنرمند آهنگساز این استان در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خوش درخشید.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی تئاتر فجر دوره سی و هفتم خود را سپری کرد؛ جشنواره ای که به زعم اهالی تئاتر از هیجان و تأثیرگذاری تهی شده و نیازمند تغییر ساختار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، امروز با حضور پرشور اهالی تئاتر، برگزار شد.
فرهنگ امروز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۴    
مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت برگزار شد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
پژمان شاهوردی هنرمند لرستانی با نمایش این کجا آن کجا کارگردان برگزیده بخش تئاتر خیابانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد. پژمان شاهوردی هنرمند لرستانی با نمایش این کجا آن کجا کارگردان برگزیده بخش تئاتر خیابانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فیلم بزرگداشت های جشنواره ی تئاتر فجر پخش شد که ناگهان از بالای تالار وحدت کاغذ هایی (از سوی یکی از تماشاگران) بر سر حاضران ریخته شده که روی آن ها نوشته شده بود: به یاد کارگردان هفت تپه، انجمن صنفی معلمان، کارگران فولاد اهواز، فعالان محیط زیست که اسامی مختلفی هم در ادامه آن درج شده بود... ...
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۲    
بانوی چهارمحالی در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر افتخارآفرید.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، مراسم پایانی جشنواره بین المللی تئاتر فجر عصر روز گذشته شنبه چهارم اسفند ماه برای معرفی برگزیدگان این دوره از جشنواره برگزار شد و در این مراسم بازیگر سقزی برای بازی در نمایش تیک تاک از بوکان به عنوان رتبه برتر بازیگر زن بخش خیابانی این جشنواره معرفی و از وی تجلیل شد . ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آفتاب نیوز : مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شنبه شب با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران برگزار شد.