چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۱۷Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «ترمینال سنندج»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۵    
استاندار کردستان گفت: بیمه، پنجاه درصد خسارت حادثه دیدگان را پرداخت می کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۶    
گروه اجتماعی- مراسم ترحیم جانباختگان حادثه تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربردی در ترمینال سنندج امروز، 25 تیرماه با حضور جمع کثیری از مسئولان سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۵    
مراسم ترحیم جانباختگان حادثه اتوبوس مسافربری ترمینال سنندج امروز دوشنبه (25 تیرماه) در صحن قدیم مسجد جامع این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۶    
ایرنا-سنندج- مراسم ترحیم جانباختگان حادثه دلخراش اتوبوس ترمینال سنندج رو شب 20 تیرماه با برخورد یک نفت کش به اتوبوس سورای 11 نفر سرنشینان اتوبوس در آتش جان خودشان را از دست دادند روز دوشنبه در مسجد جامع شهر سنندج با حضور مردم و نیروهای کشوری و لشکری برگزار شد . *2*11*
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۵    
مراسم گرامیداشت جانباختگان حادثه ترمینال سنندج امروز در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۴    
بهمن مرادنیا استاندار و آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پیامی از مردم استان دعوت کردند در مراسم ترحیم جانباختگان حادثه جانگداز برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسیر سنندج به تهران شرکت کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۰    
مرادنیا در خصوص حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۴    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان گفت: نتایج آزمایشات تعیین هویت اجساد اتوبوس حادثه تلخ ترمینال سنندج اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۱    
امروز پیکر 2 نفر از جانباختگان حادثه ترمینال سنندج، تشییع و خاکسپاری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۵    
پیکر 2 نفر از قربانبان حادثه تلخ ترمینال سنندج با حضور مسئولان، مردم و خانواده های داغدیده جانباختگان در بهشت محمدی این شهر تشییع و به خاک سپرده شدند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۹    
گروه اجتماعی- مراسم خاکسپاری جانباختگان تصادف دلخراش اتوبوس با تانکر حامل سوخت در ترمینال سنندج امروز، 21 تیرماه در ترمینال سنندج برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۶    
گروه اجتماعی- پیکردو تن از جان باختگان حادثه مرگبار اتوبوس سنندج به تهران امروز 21 تیرماه با حضور مردم و مسئولان در بهشت محمدی سنندج تشییع شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۳    
ایرنا - سنندج - مراسم تشییع و خاکسپاری جانباختگان حادثه آتش سوزی برخورد نفت کش با یک اتوبوس در جنب ترمینال سنندج که منجر به جانباختن 11 نفر از سرنشینان اتوبوس شد، روز پنجشنبه با حضور مردم سنندج در بهشت محمدی این شهر برگزار شد. *8*
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۵    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: مسئولان در صورت تداوم انجام مصاحبه و اظهارنظرهای غیرکارشناسی درباره حادثه ترمینال سنندج تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل پزشکی قانونی کردستان گفت: برای 8 نفر از قربانیان حادثه برخورد اتوبوس با تانکر نفت در سنندج جواز دفن صادر شد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۴    
مدیر روابط عمومی پزشک قانونی کردستان از تحویل 5 جسد متوفیان حادثه آتش سوری اتوبوس شب گذشته سنندج خبر داد و گفت: دو جسد دیگر شناسایی و امروز تحویل داده می شود. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۴۲    
پاسی از شب گذشته بود که خبری تلخ بسرعت تمام خروجی های خبرگزاری ها را درنوردید و مردم ایران و خطه کردستان را در شوک و غمی نابهنگام فرو برد. یک تانکر حمل سوخت با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج برخورد کرد که این تصادف به جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان منجر شد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۷    
اکوفارس: حدود ساعت 12 شب گذشته یک دستگاه اتوبوس دیدار سیرگیتی به قصد تهران، از ترمینال سنندج خارج شده بود که به محض خروج از ترمینال، یک تانکر حامل سوخت از پشت به اتوبوس برخورد کرد و اتوبوس دچار حریق شد. تاکنون آمار کشته شدگان این حادثه، 11 نفر اعلام شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۴۲    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: خانواده متوفیان می توانند برای پیگیری پرونده برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری به شعبه یک بازپرسی و معاونت دادسرای سنندج مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۶    
گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان کردستان طی پیامی وقوع حادثه دلخراش تصادف ترمینال سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۰    
گروه سیاسی- مسئولان کشوری در پی تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری و جانباختن هموطنانمان در این حادثه طی پیام هایی به مردم داغدار کردستان تسلیت گفتند.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۰    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد. در پی این حادثه، استانداری کردستان در اطلاعیه ای، سه روز را عزای عمومی در استان اعلام کرد.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۲    
سخنگوی اورژانس کشور از تحویل بقایای اجساد حادثه تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون حمل سوخت در سنندج در قالب 11 کیسه خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱    
سخنگوی اورژانس کشور از تحویل بقایای اجساد حادثه تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون حمل سوخت در سنندج در قالب 11 کیسه خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۵۵    
در ساعت اولیه بامداد و به عبارتی حوالی ساعت 24 بود که ترمز تانکر سوخت در بلوار دکتر حسینی سنندج می برد و از آنجا که راننده آن راهی برای فرار نداشته به یک اتوبوس مسافربری که از ترمینال سنندج راهی تهران بوده برخورد می کند.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۶    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۵    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد. به گزارش ایسنا، بامداد امروز 20 تیرماه تانکر حمل نفت مازوت با یک دستگاه اتوبوس مسافربری سنندج – تهران در بلوار دکتر حسینی سنندج برخورد کرد و منجر به آتش گرفتن اتوبوس حامل مسافران شد. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۷    
سخنگوی اورژانس با اعلام اسامی 10 نفر از مصدومان حادثه حریق اتوبوس و تانکر سوخت در ترمینال سنندج گفت: 9 نفر از مصدومان توسط اورژانس خدمات دریافت کردند و یک نفر دیگر نیز به صورت سرپایی، خودش به بیمارستان مراجعه کرده بود.
شهدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۵    
به گزارش شهدای ایران به نقل از تسنیم، در این تصادف که منجر به آتش گرفتن اتوبوس گردید 11 نفر از هموطنان جان باختند که اسامی آنان به شرح زیر است: 1- پارسا اصلانی 2- پرویز زمانی 3- پیمان زمانی 4- مسعود نصیری 5- مینا صداقت 6- سارا آئینه 7- پارسا آئینه 8- فواد سیفی ...
تیک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۵    
سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه 11 کیسه اجساد حادثه ترمینال سنندج به پزشکی قانونی تحویل داده شده است، گفت: با توجه به اینکه اجساد کاملا سوخته و آسیب بسیاری به آنها وارد شده، آمار دقیق کشته شدگان از طریق پزشکی قانونی اعلام می شود. ...