یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۰:۲۷Dec 2018 16

جدیدترین‌های «ترمینال سنندج»

ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۳    
سنندج - ایرنا - معاون سیاسی فرماندار سنندج گفت: پس از دریافت آخرین نظرات کارشناسی گروه هفت نفره به دادگاه، پرونده تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری مقابل ترمینال سنندج در هفته جاری، نهایی و حقوق آسیب دیدگان و در گذشتگان این سانحه تعیین تکلیف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۰    
معاون سیاسی فرماندار سنندج گفت: با دریافت آخرین نظرات کارشناسی گروه هفت نفره به دادگاه، پرونده تصادف و آتش سوزی اتوبوس ترمینال سنندج این هفته نهایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل بیمه ایران در کردستان از پرداخت دیه خسارت 6 نفر از جانباختگان حادثه تلخ ترمینال سنندج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۱    
فرماندار شهرستان سنندج گفت: تاکنون دیه 4 نفر از جانباختگان حادثه تلخ ترمینال سنندج آماده پرداخت شده و اگر خانواده های بقیه افراد نیز مدارک های خود را تحویل بیمه بدهند، دیه آنان کامل پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۱    
شهردار سنندج گفت: کامیون حامل مازوت که در حادثه ترمینال سنندج تصادف کرد جزو کامیون های چینی و غیراستاندارد بود که نباید اجازه تردد به آنها داده شود چون اکثرا مشکل ترمز دارند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۰    
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان از پرداخت دیه جانباختگان حادثه ترمینال سنندج در آینده ای نزدیک خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۳:۰۱    
رئیس پلیس راهور و رئیس پلیس راه استان کردستان جزئیات و مقصران اصلی حادثه تصادف ترمینال سنندج را تشریح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۵    
استاندار کردستان گفت: بیمه، پنجاه درصد خسارت حادثه دیدگان را پرداخت می کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۶    
گروه اجتماعی- مراسم ترحیم جانباختگان حادثه تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربردی در ترمینال سنندج امروز، 25 تیرماه با حضور جمع کثیری از مسئولان سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۵    
مراسم ترحیم جانباختگان حادثه اتوبوس مسافربری ترمینال سنندج امروز دوشنبه (25 تیرماه) در صحن قدیم مسجد جامع این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۶    
ایرنا-سنندج- مراسم ترحیم جانباختگان حادثه دلخراش اتوبوس ترمینال سنندج رو شب 20 تیرماه با برخورد یک نفت کش به اتوبوس سورای 11 نفر سرنشینان اتوبوس در آتش جان خودشان را از دست دادند روز دوشنبه در مسجد جامع شهر سنندج با حضور مردم و نیروهای کشوری و لشکری برگزار شد . *2*11*
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۵    
مراسم گرامیداشت جانباختگان حادثه ترمینال سنندج امروز در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۴    
بهمن مرادنیا استاندار و آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پیامی از مردم استان دعوت کردند در مراسم ترحیم جانباختگان حادثه جانگداز برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسیر سنندج به تهران شرکت کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۰    
مرادنیا در خصوص حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۴    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان گفت: نتایج آزمایشات تعیین هویت اجساد اتوبوس حادثه تلخ ترمینال سنندج اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۱    
امروز پیکر 2 نفر از جانباختگان حادثه ترمینال سنندج، تشییع و خاکسپاری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۵    
پیکر 2 نفر از قربانبان حادثه تلخ ترمینال سنندج با حضور مسئولان، مردم و خانواده های داغدیده جانباختگان در بهشت محمدی این شهر تشییع و به خاک سپرده شدند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۹    
گروه اجتماعی- مراسم خاکسپاری جانباختگان تصادف دلخراش اتوبوس با تانکر حامل سوخت در ترمینال سنندج امروز، 21 تیرماه در ترمینال سنندج برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۶    
گروه اجتماعی- پیکردو تن از جان باختگان حادثه مرگبار اتوبوس سنندج به تهران امروز 21 تیرماه با حضور مردم و مسئولان در بهشت محمدی سنندج تشییع شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۳    
ایرنا - سنندج - مراسم تشییع و خاکسپاری جانباختگان حادثه آتش سوزی برخورد نفت کش با یک اتوبوس در جنب ترمینال سنندج که منجر به جانباختن 11 نفر از سرنشینان اتوبوس شد، روز پنجشنبه با حضور مردم سنندج در بهشت محمدی این شهر برگزار شد. *8*
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۵    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: مسئولان در صورت تداوم انجام مصاحبه و اظهارنظرهای غیرکارشناسی درباره حادثه ترمینال سنندج تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل پزشکی قانونی کردستان گفت: برای 8 نفر از قربانیان حادثه برخورد اتوبوس با تانکر نفت در سنندج جواز دفن صادر شد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۴    
مدیر روابط عمومی پزشک قانونی کردستان از تحویل 5 جسد متوفیان حادثه آتش سوری اتوبوس شب گذشته سنندج خبر داد و گفت: دو جسد دیگر شناسایی و امروز تحویل داده می شود. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۴۲    
پاسی از شب گذشته بود که خبری تلخ بسرعت تمام خروجی های خبرگزاری ها را درنوردید و مردم ایران و خطه کردستان را در شوک و غمی نابهنگام فرو برد. یک تانکر حمل سوخت با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج برخورد کرد که این تصادف به جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان منجر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۴۲    
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان گفت: خانواده متوفیان می توانند برای پیگیری پرونده برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری به شعبه یک بازپرسی و معاونت دادسرای سنندج مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۶    
گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در استان کردستان طی پیامی وقوع حادثه دلخراش تصادف ترمینال سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۰    
گروه سیاسی- مسئولان کشوری در پی تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری و جانباختن هموطنانمان در این حادثه طی پیام هایی به مردم داغدار کردستان تسلیت گفتند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۱    
سخنگوی اورژانس کشور از تحویل بقایای اجساد حادثه تصادف اتوبوس مسافربری و کامیون حمل سوخت در سنندج در قالب 11 کیسه خبر داد.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۶    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۷    
سخنگوی اورژانس با اعلام اسامی 10 نفر از مصدومان حادثه حریق اتوبوس و تانکر سوخت در ترمینال سنندج گفت: 9 نفر از مصدومان توسط اورژانس خدمات دریافت کردند و یک نفر دیگر نیز به صورت سرپایی، خودش به بیمارستان مراجعه کرده بود.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۵    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد. به گزارش ایسنا بامداد امروز 20 تیرماه تانکر حمل نفت مازوت با یک دستگاه اتوبوس مسافربری سنندج - تهران در بلوار دکتر حسینی سنندج برخورد کرد و منجر به آتش گرفتن اتوبوس حامل مسافران شد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۵    
اسامی جان باختگان حادثه دلخراش تصادف تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۵    
به گزارش ایرنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی در پی وقوع سانحه تصادف در ترمینال سنندج ،پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام بدین شرح است: حضور مردم شریف و خونگرم استان کردستان سلام علیکم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۴    
در پی حادثه دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج با تانکر حامل مواد سوختی فدراسیون فوتبال پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۹    
اسامی جان باختگان حادثه ی دلخراش برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج اعلام شد.
الف   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۲۲    
رئیس دفتر رئیس جمهوری در پیامی برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در شهرستان سنندج و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۶    
سنندج- اسامی 11 نفر از هم وطنانمان که در حادثه برخورد تانکر نفتکش با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج جان خود را از دست دادند، منتشر شد.
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۸    
ساعت 24 روز سه شنبه یک دستگاه اتوبوس مربوط به تعاونی دیدار سیر با 11 مسافر به مقصد تهران از ترمینال سنندج خارج می شود که حدود ساعت 20 دقیقه بامداد امروز و پس از سوارکردن 3 مسافر دیگر در بلوار دکتر حسینی، یک تانکر سوخت از پشت با آن برخورد می کند که همزمان با انفجار تانکر، اتوبوس نیز دچار حریق می شود.
سازمان لیگ فوتبال ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۸    
در پی حادثه دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج با تانکر حامل مواد سوختی سازمان لیگ فوتبال ایران ضمن همدردی با خانواده های جان باختگان این حادثه تلخ را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۶    
در ساعت اولیه بامداد و به عبارتی حوالی ساعت 24 بود که ترمز تانکر سوخت در بلوار دکتر حسینی سنندج می برد و از آنجا که راننده آن راهی برای فرار نداشته به یک اتوبوس مسافربری که از ترمینال سنندج راهی تهران بوده برخورد می کند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۱    
در پی حادثه دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج با تانکر حامل مواد سوختی در نیمه شب گذشته استاندار کردستان ضمن تسلیت، 3 روز عزای عمومی اعلام کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۹    
سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه 11 کیسه اجساد حادثه ترمینال سنندج به پزشکی قانونی تحویل داده شده است، گفت: با توجه به اینکه اجساد کاملا سوخته و آسیب بسیاری به آنها وارد شده، آمار دقیق کشته شدگان از طریق پزشکی قانونی اعلام می شود.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۲    
رییس جمهور در پیامی با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده های جان باختگان حادثه تلخ و تأسف بار در ترمینال مسافربری سنندج از مسئولان استانی به ویژه استاندار خواست تا نسبت به بررسی دقیق علت وقوع این حادثه اقدام کند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان از معاینه و نمونه برداری DNA، پیکر یازده نفر از مسافران حادثه آتش سوزی اتوبوس سنندج خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۶    
یک دستگاه اتوبوس دیدار سیر گیتی ساعت 24 سه شنبه به قصد تهران از ترمینال سنندج خارج شده بود که در بلوار دکتر حسینی در پشت ترمینال از پشت با اتوبوس برخورد می کند و موجب آتش سوزی می شود. آمار کشته های سانحه تصادف تانکر سوخت با اتوبوس به 15 نفر رسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۰    
در برخورد اتوبوس با تانکر نفت در سنندج پس از انفجاری مهیب اتوبوس به همراه سرنشینان در آتش سوخت . به گزارش الف به نقل از خبرگزاری ها، حدود ساعت 12 شب گذشته یک دستگاه اتوبوس دیدار سیرگیتی به قصد تهران، از ترمینال سنندج خارج شده بود که به محض خروج از ترمینال ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در رابطه با حادثه آتش سوزی اتوبوس مسافربری سنندج گفت: بر اساس گزارشات اولیه پارگی شیلنگ ترمز تانکرحمل سوخت علت وقوع حادثه بوده است که باید منتظر گزارش نهایی مراجع ذیصلاح باشیم. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۰    
در پی حادثه دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج با تانکر حامل مواد سوختی در نیمه شب گذشته، بهمن مرادنیا استاندار کردستان ضمن حضور در محل و اعلام آمادگی به دستگاه های اجرایی و امدادی استان، پیام تسلیتی صادر نمود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۰    
علاوه بر 11 قربانی حادثه که هویت شان مشخص شده بود، تاکنون 11 کیسه حاوی بقایای اجساد جمع آوری شده از محل حادثه برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی تحویل شده است.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی سازمان اورژانس با اعلام آخرین آمار قربانیان و مجروحان تصادف اتوبوس مسافربری با نفتکش در سنندج از ادامه عملیات جست و جو برای یافتن مفقودین احتمالی خبر داد. ...