دوشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۰:۰۳Dec 2019 16

جدیدترین‌های «سازمان امور دانشجویان»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: پرونده بورسیه دکتری خارج از کشور بسته نشده است اگر دانشگاه ها تا صدور دفترچه شماره 2 دکتری اعلام نیاز و بخشی از هزینه را پرداخت کنند ظرفیت اعلام می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان از کاهش رشته و شعاع مناطق ممنوعه برای تحصیل اتباع خارجی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: این سازمان از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرد بازرسان این وزارتخانه، سرکشی به رستوران های دانشگاه ها را مانند رستوران های تمام شهرها در برنامه اصلی خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه موضوع بیشتر تجمعات دانشجویی صنفی و آموزشی است، گفت: در همین رابطه در شیوه نامه جدید انضباطی تدابیر و نکات مثبتی دیده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: کمیته ای متشکل از معاونان دانشجویی و حقوقی در وزارتخانه های علوم و بهداشت برای بررسی شیوه نامه انضباطی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان گفت: اعزام دانشجویان دکتری به فرصت های مطالعاتی 6 تا 9 ماه جایگزین بورس دکتری خارج شد و در سال جاری 458 نفر از این فرصت ها استفاده کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان صبح امروز از بخش های مختلف خبرگزاری مهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۸    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه رویکرد جنبش های دانشجویی بعد از وقوع انقلاب اسلامی، مثبت و ایجابی شده است، گفت: جنبش های دانشجویی در حال حاضر نسبت به حل مشکلات جامعه حساس تر شده اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از چهارمحال و بختیاری کارگاه آموزشی پیشگیری از رفتارهای خودآسیب رسان ویژه دانشجویان با هدف آموزش و پیشگیری از رفتارهای خودآسیب رسان توسط مرکز مشاوره دانشگاه شهرکرد و با همکاری استانداری چهارمحال و بختیاری طی تفاهم نامه منعقده بین سازمان امور دانشجویان و وزارت کشور جهت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۹    
تهران - ایرنا - رییس سازمان امور دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان و این سازمان وام بلاعوض به دانشجویان توانخواه اختصاص می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس سازمان امور دانشجویان گفت: در مجموعه دانشگاه کانون های همیار دانشجویی وجود دارد که در خصوص نماز می توانند دانشجویان را به خواندن نماز ترغیب کنند؛ زیرا تاثیری که دانشجو از هم دانشگاهی و هم خوابگاهی خود می گیرد، به مراتب بسیار بیشتر از دیگران است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه سلامت رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به انجام سه موج پیمایش سیمای زندگی دانشجویان در سال های 94، 95 و 96 گفت: با وجود آنکه گرایش به عبودیت در میان دانشجویان چشمگیر است، اما طی این سال ها، ارقام و آمارهای به دست آمده در نظرسنجی ها روند نزولی را نشان می دهد.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یک سال پس از آغاز ثبت برخط پایان نامه ها و رساله های دانش آموختگان ایرانی بیرون از کشور، رشته مهندسی برق پیشتاز شد. به نقل از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، از آبان 1397 تاکنون، 2172 پارسای دانش آموختگان ایرانی بیرون از کشور در سامانه ملی ثبت پیشنهاده ، پایان نامه و رساله ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر امروز با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان و رئیس این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود - رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه تلاش شده دانشجویان از فرصت مطالعاتی بهره مند باشند، گفت: در این راستا 250 دانشجو طی سال جاری به خارج از کشور اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: بر اساس نتایج پژوهش های سیمای زندگی دانشجویی، اعتقادات مذهبی، اقامه نمازهای واجب و توکل به خدا ازجمله موارد با اهمیت در ایجاد سبک زندگی سالم دانشجویی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۷    
صبح امروز، 25 آبان ماه با حضور مدیرکل سازمان امور دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم، ساختمان مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در دانشگاه کردستان افتتاح شد.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: وزارت علوم با همراهی بانک ها و دانشگاه ها ظرفیت خوابگاه های دانشجویی را برای 75 هزار دانشجوی مجرد افزایش می دهد.
سه طرح عمرانی دانشگاه صنعتی شاهرود، با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طی یک سال و نیم آینده شاهد افزایش ظرفیت خوابگاه های کشور برای 75 هزار دانشجوی مجرد خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۱    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: طی یک سال و نیم آینده ظرفیت خوابگاهی دانشگاه های کشور برای 75 هزار دانشجوی مجرد افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسوین هندبال تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۱    
مرکز کسب و کار شاهکار دانشگاه صنعتی شاهرود با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان 22 آبان افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از برگزاری همایش های منطقه ای کانون همیاران سلامت روان (یاریگران زندگی) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دو خوابگاه دانشجویی در دانشگاه صنعتی شاهرود با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان روز چهارشنبه 22 آبانماه افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان امور دانشجویان از برنامه وزارت علوم برای انتخاب دانشجوی مهارتی در سال آینده خبر داد و گفت: آمار متقاضیان حضور در جشنواره امسال ظرف چند روز آینده اعلام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۱    
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از آخرین نتایج آزمایش غذای دانشجویان دانشگاه علم و صنعت خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: شاخص های دانشجوی نمونه مهارتی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای برای ارائه به سازمان امور دانشجویان مشخص شد. به گزارش مهر، ابراهیم صالحی عمران گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای در جلسه ای که اخیرا با مسئولان سازمان امور دانشجویان داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: معاونان دانشجویی چند دانشگاه سوالاتی را درباره آیین نامه جدید دانشجوی نمونه مطرح کردند که به این سوالات پاسخ داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم اعلام کرد: سازمان امور دانشجویان قرار است از تشکل های دانشجویی در رابطه با اصلاح شیوه نامه انضباطی دانشجویان دعوت و نظرخواهی کند.
مقیم/زمین چمن مصنوعی خوابگاه المهدی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در مراسمی باحضور دکتر محمد حسین علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: اگر ادله بر اساس مواردی از جمله تهیه مخفیانه صوت و تصویر همچنین تجسس در صفحات مجازی باشد، هیچ کدام مستند تصمیم شورای انضباطی نیست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه نظارت بر عملکرد مؤسسات معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان در آخرین بروز رسانی که در مهر ماه 98 انجام گرفته است، لیست مؤسسات مجاز و غیر مجاز اعزام دانشجو به خارج را اعلام کرد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۰    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشگاه هایی که انتخابات شورای صنفی را در اردیبهشت برگزار نکردند، باید تا پایان آبان ماه این انتخابات را برگزار کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه یزد به عنوان پنجمین دانشگاه کشور توانست مجوز فعالیت مرکز آموزش زبان فارسی ویژه دانشجویان غیر ایرانی را از سازمان امور دانشجویان وزرات علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: تاکنون 45 درصد بودجه رفاهی دانشگاه ها پرداخت شده در این ماه کمبود بودجه ها جبران می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول سازمان امور دانشجویان در اقدامی قابل تأمل خبر از تغییر قانون اجرا شده وزارت علوم با دلایلی غیرکارشناسی می دهد که باعث گرفتاری دانشجویان برتر افغانستانی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان گفت: درباره قطع بورسیه تحصیلی دانشجویان افغانی رتبه برتر کنکور سوء برداشت شده، طرح حمایت از نخبگان اتباع خارجی همچنان برقرار است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: این اداره کل از انجمن های ورزشی در دانشگاه ها حمایت می کند و برای تفویض هرگونه اختیارات و تهیه امکانات لازم برای این انجمن ها آمادگی دارد.
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان بابیان اینکه دانشگاه فنی حرفه ای در نظام آموزش عالی کشور دانشگاه مهمی محسوب می شود و در محور مأموریت خود گام برمی دارد گفت: این دانشگاه با تربیت نیرو های فنی و ماهر بخش اعظمی از مشکلات و نیاز های جامعه را مرتفع می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: افت تحصیلی و به تبع آن مشروط شدن دانشجویان همواره یکی از چالش های عمده مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان از ارائه مجوز به 3 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای برای پذیرش دانشجوی خارجی مهارتی در دوره های کوتاه مدت خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای امروز با حضور مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان و صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از مدیران دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از صنعتی شدن آشپزخانه های دانشگاه ها تا پایان سال 99 خبر داد و گفت: امیدواریم با ارتقا کیفی و بهداشتی آشپزخانه ها شاهد تکرار نمونه هایی مانند علم و صنعت نشویم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: صندوق رفاه در حال حاضر با محدودیت های مالی مواجه شده؛ بنابراین باید براساس برنامه زمانی مشکلات خوابگاه ها و آشپزخانه های دانشگاه ها مرتفع شود.
پانا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۵    
تهران (پانا) - رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم محصولات دانشگاه فنی و حرفه ای را موثر دانست زیرا بخشی از نیازها را رفع و به رونق تولید کمک می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از ابلاغ مجدد توصیه های بهداشتی به دانشگاه ها برای کنترل کیفیت پخت و توزیع غذا خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۸    
سازمان امور دانشجویان، زمان ملاقات عمومی مدیران این سازمان را اعلام کرد، دانشجویان می توانند برای پیگیری مشکلات خود به مدیران مرتبط مراجعه کنند.