چهارشنبه ۰۹ بهمنساعت ۲۰:۲۵Jan 2020 29

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر کودک و نوجوان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۰    
جدول اجرا های دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول از سوی دبیر جشنواره منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش خواب های رنگی به نویسندگی و کارگردانی ناصر محمودی و تولید واحد نمایش حوزه هنری استان به دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول راه یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷    
دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول از تمدید مهلت ارسال آثار در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی جشنواره خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان نمایش های هدیه کوچولو و یک روز و دو فصل با اشاره به این که هر دوی این نمایش ها در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا شده است، گفت: مهم ترین چالش کار کردن برای خردسالان یاد دادن آداب تماشای نمایش به آن هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در گرمه با محور اخلاق اسلامی به کار خود پایان داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۹    
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با محوریت اخلاق اسلامی با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان در شهر گرمه به کار خود پایان داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۴    
منوچهر اکبرلو می گوید با تثبیت مدیریت برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برای دوره ای حداقل پنج ساله، گردشی بودن برگزاری آن در شهرهای متقاضی و توجه به تئاتر خصوصی، این رویداد می تواند پوست بیندازد و به جریان تئاتر کودک و نوجوان یاری برساند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با محوریت اخلاق اسلامی با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۶    
بیش از 200 کودک و نوجوان هنرمند به همت فعالان مسجد و اعضای کانون پیامبر اعظم(ص) شهرستان گرمه در نخستین جشنواره تئاتر با موضوع اخلاق اسلامی در این شهرستان به رقابت پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۷    
به همت فعالان مسجد و اعضای کانون پیامبر اعظم(ص) شهرستان گرمه، بیش از 200 کودک و نوجوان هنرمند در نخستین جشنواره تئاتر با محوریت اخلاق اسلامی در این شهرستان به رقابت پرداختند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری رویدادهای تئاتری در شهرها و استان های مختلف، فرصتی ویژه برای تمرکززدایی در هنر نمایش و بروز و ظهور ظرفیت های استانی است؛ تئاتر ایران چقدر از این فرصت بهره مند بوده و می شود؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
افسانه ماردوش توانست در بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایز بسیاری را از خود کرده و بدرخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۷    
قطار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بیست و ششم با معرفی برترین ها در همدان به مقصد رسید و راه برای قطار جشنواره بیست و هفتم از امروز باز شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۴    
عکس نوشت نمایش واوارا در بخش بین الملل جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فاضل نظری، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، نشان زرین مرغک کانون را به رضا بابک اهدا کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، روز گذشته قطار بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به ایستگاه پایانی رسید و این درحالی بود که مراسم اختتامیه باز هم همچون سال های گذشته بدون نظم به اتمام رسید. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آرای هیئت داوران بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: همدان نشان داده این توان را دارد که از 26 دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، 20 دوره را برگزار کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان _مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و رییس جشنواره بیست و ششم گفت: میزبانی همدان از 400 هنرمند حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به پایان رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۷    
همدان-ایرنا- یک روز پس از اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم نوجوان امروز پنجشنبه بیست و دومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان کلید خورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - آیین پایانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در کنار اینکه از نظم خاصی برخوردار بود حاشیه های جالبی هم داشت.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان که پیش از ظهر امروز در سالن ابن سینا برگزار شد ابتدا حمید قناد، دبیر این جشنواره در مدت زمان کوتاهی از زحمات و تلاش های مدیران و هنرمندان تشکر کرد. ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با انتخاب اثار برگزیده به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور هنرمندان داخلی و خارجی، معرفی برترین ها و تقدیر از رضا بابک هنرمند پیشکسوت فعال در حوزه تئاتر کودک در همدان، پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
برترین های بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
آرای هیئت داوران بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به بخش کودک اعلام شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر سرزمین بازی، گفت: سطح نمایش ها بسیار عالی بود و مردم همدان نیز استقبال و پذیرایی خوبی داشتند و خوشحالم در این فستیوال دعوت شدم.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ نمایش رویای کودکانه به کارگردانی و نویسندگی سیروس سهیلی از تهران بر روی صحنه رفت و در رابطه با مشکلات کودکان کار و دنیای آنها بود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
احترام برومند آثار راه یافته کانون پرورش فکری به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان را با کیفیت و امیدوار کننده ارزیابی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
از نمایش های برگزیده بخش خانه تئاتر، تئاتر خیابانی، بخش کودک، نوجوان و خردسال در بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تقدیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۰    
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان از افزایش 20 درصدی آثار رسیده به دبیرخانه بیست ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین روز جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان دو نمایش به اجرا در آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۵    
در اختتامیه بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از رضا بابک هنرمند پیشکوست تئاتر تقدیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۷    
دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از رویکردی متفاوت در اجرا های نمایش های این دوره جشنواره خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۶    
پیشکسوت حوزه تئاتر کودک و نوجوان در جریان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بر این باور است که رقابت در جشنواره ها موجب دور شدن کودکان از یکدیگر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایش های برگزیده محیط زیستی در آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه از 26 جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 20 دوره آن در همدان برگزار شده است گفت: این موضوع نشان از هنردوست و فرهنگی بودن همدان دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - آیین پایانی بیست وششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی در سالن مجتمع فرهنگی و هنری ابن سینای همدان آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
احسانی گفت: میزبانی همدان از 400 هنرمند حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۹    
دبیر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: چراغ جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با حضور پرشور هنرمندان روشن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۶    
دبیر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: چراغ جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با حضور پرشور هنرمندان روشن شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از افزایش نزدیک به دو برابری اجرای روزانه نمایش ها در بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- آخرین اجراهای بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان روز دوشنبه در همدان به نمایش درآمدند.
آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، فردا سه شنبه 21 آبان ماه در همدان برگزار خواهد شد.
کارگردان اسپانیایی گفت: استقبال تماشاگران از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان آنقدر خوب بود که ما را غافلگیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
همدان - داور بخش خردسال جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: باید از تکنیک نمایش خلاق برای انتقال مفاهیم و آموزش به کودکان کمک گرفت.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جواد انصافی، بازیگر نقش عبدلی امروز در گفت وگوبا خبرنگار عصر همدان با اشاره به موضوع سیاه بازی اظهار کرد: محدودیت هایی برای فضای سیاه بازی در گذشته بود و عده ای می گفتند، سیاه را مسخره می کنید و این تبعیض نژادی است در صورتی که سیاه یک آدم باهوش، پاک و صادق است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۷    
داور بخش نوجوان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: موضوعاتی باید برای بچه ها در نظر گرفته شود که خود آنها پیشنهاد می دهند، بنابراین باید برای نمایش ها از بچه ها سوال کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۳    
دبیر بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: جشنواره بین المللی تئاتر همدان فرصتی است برای مخاطب شناسی هر چه بهتر بخش کودک و نوجوان و این امر با کمک مردم به نتیجه می رسد.