سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۰۵:۰۶Apr 2020 7

جدیدترین‌های «کمیته فوتسال»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲    
یکی از اعضای کمیته فوتسال درباره برگزاری دیدار های جام حذفی توصیه هایی را به سازمان لیگ کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۴    
کمیته فوتسال در نظر دارد تا قبل از آغاز جام ملت های آسیا چند بازی دوستانه برای تیم ملی فوتسال برگزار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه زمان پیشنهادی شروع لیگ برتر قبل از جام ملت های آسیا است، گفت: اگر گستردگی کرونا همینطور باقی بماند شاید نرفتن تیم ملی فوتسال به مسابقات بهتر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۵    
رئیس کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان کرمان از برگزاری بیش از 200 بازی فوتسال در رده های سنی مختلف تا پایان سال 98 در این استان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: تاکید می کنم که دنبال تخریب تیم ملی نیستم. مگر دیوانه هستم که بخواهم تیم ملی خودم را تخریب کنم. تاریخ انتشار: 14:26 - 28 اسفند 1398 - کد خبر: 607206
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد کشور ترکمنستان میزبان جام ملت های فوتسال آسیا در بخش مردان و کشور کویت میزبان این رقابت ها در بخش بانوان است. ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۳    
فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال در پیامی درگذشت پیشکسوت فوتسال را تسلیت گفتند.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال ایران با بیان اینکه سرمربی تیم ب ایران از مربیان شاغل در لیگ برتر انتخاب می شود، گفت: تغییر زمان جام جهانی فوتسال بعید به نظر می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
داود پرهیزکار، رئیس کمیته فوتسال اعتقاد دارد که فشردگی بازی های قهرمانی آسیا و جام جهانی 2020 لیتوانی، کار این کمیته را سخت کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرورزشی: شیوع و گسترش ویروس کرونا علاوه بر تعویق مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا، تعویق در تاریخ برگزاری مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا را هم در پی داشت. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بررسی وضعیت استقلال و پرسپولیس در دولت کنونی و به خصوص از زمانی که مسعود سلطانی فر سکان هدایت ورزش کشور را به عهده گرفته، گویای بحران ها و مشکلات فزاینده و دامنه داری است که گویا پایانی برای آنها متصور نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال اعلام کرد تاریخ جدید مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا تا روز سه شنبه هفته جاری اعلام خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرورزشی: پس از تعویق بازی های فوتسال قهرمانی آسیا، کادر فنی تیم ملی فوتسال قصد داشت از نیمه دوم نوروز 99 تمرینات تیم ملی را استارت زده و دو بازی دوستانه نیز در فروردین ماه برگزار کند. ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وارش نیوز، سید محمد ناظم الشریعه درباره لغو تمام برنامه ها و اردوهای تیم ملی فوتسال اظهار داشت: کمیته فوتسال از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیر زمان و مکان برگزاری جام ملت های آسیا بود اما فعلاً هیچ چیز مشخص نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به کمیته فوتسال ایران اعلام کرد برای مشخص شدن تاریخ جدید مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا باید فعلاً منتظر باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هوشنگ نصیرزاده، رئیس پیشین کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: اگر دولت دستش را از پشت فوتبال بردارد، هیچ دیداری برگزار نمی شود و به جز چند تیم، سایر تیم های لیگ برتر دولتی هستند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان کمیته فوتسال کشورمان روز گذشته نامه میزبانی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد. هدف از ارسال این نامه، گرفتن میزبانی مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا است ...
روز نو   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
این بازی ها قرار بود در ترکمنستان برگزار شود که به دلیل سخت گیری های این کشور به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است و چه بسا کشور جدیدی میزبان این بازی ها شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته فوتسال گفت: همه شرایط میزبانی را فراهم کردیم و برای میزبانی این رقابت ها آمادگی کامل داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال گفت: طبق شنیده های ما، کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهد میزبانی فوتسال جام ملت های آسیا را از ترکمنستان بگیرد و ایران در کنار کویت و تایلند خواهان این میزبانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیته فوتسال ایران که به دنبال گرفتن میزبانی جام ملت های آسیا است، امروز رسما نامه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۳    
مسئولان کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه ارسال کرده اند تا میزبانی مسابقات جام ملت های آسیا در ایران برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست کمیته فوتسال تأکید کرد حضور تیم زیر 20 سال ایران در کشور تایلند، یک ریال برای فدراسیون فوتبال هزینه نداشته است.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
با سفر رییس کمیته فوتسال و رایزنی و هماهنگی صورت گرفته داخلی و بین المللی و در صورت تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا، ایران میزبان مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا و انتخابی جام جهانی 2020 خواهد شد.
مهرستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۰    
#مهرستان : مسابقات لیگ برتر فوتسال شهرستان مهر که پس از 2 سال وقفه از اواخر دی ماه امسال آغاز شده بود با قهرمانی تیم شهرک جوان شهرک امام خمینی در نیم فصل اول به پایان رسید. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرهیختگان: حدود یک سال پیش بود که کمیته فوتسال ایران از برنامه ریزی برای انجام بازی های تدارکاتی با تیم های صاحب سبک در جهان مانند آرژانتین خبر داد تا تیم ملی در مسیر جام جهانی به طور جدی محک بخورد و آماده شود، اما اوضاع مطابق میل پیش نرفت ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۸    
سرمربی تیم فوتسال شهروندساری اظهار داشت که رییس کمیته فوتسال اشتباه می گوید کارش فقط مربوط به تیم های ملی است. رضا لک در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال شهروند ساری اظهار داشت: بعد از اتفاقات و حواشی که در بازی سوم برای ما با ستارگان ورامین به وجود آمد، تمرینات را تعطیل کردیم ...
فانوس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال با بیان اینکه بلاتکلیفی در برگزاری مسابقات فوتسال جام ملت ها برای آسیا خوب نیست، گفت: تایلند به دنبال این است که میزبانی را از ترکمنستان بگیرد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
علی صانعی درباره شرکت تیم فوتسال زیر 20 سال ایران در تورنمنت تایلند، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تهران پرس گفت: از فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال تشکر می کنم که اجازه داد جوانان ما که دو هفته دور هم جمع شدند، در این رقابت ها شرکت کنند. اگر به تایلند نمی آمدیم، این فرصت بزرگ می سوخت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: تیم های اروم آلیاژ ارومیه و آروین قالای ماکو، 2 نماینده استان حریفان خود را در رقابت های لیگ دسته 2 فصل جاری کشور شناختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۹    
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: قصد داریم در جلسه ای که بین رئیس کمیته فوتسال و سازمان لیگ برگزار می شود هر چه زودتر بازی های پلی آف لیگ را برگزار کنیم.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیته فوتسال درباره احتمال تعویق زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا 2020 به نکاتی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال به احتمال تعویق مسابقات جام ملت های آسیا واکنش نشان داد و گفت: AFC درباره این موضوع جلساتی خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۲    
سرپرست موقت فدراسون فوتبال در جلسه ای که با رئیس کمیته فوتسال داشت مطالبات ملی پوشان فوتسال را پرداخت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
داود پرهیزکار، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: نگرانی های ناظم الشریعه به حق است، اما با پرداخت پاداش های بازیکنان مشکلات حل خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سیدمحمد ناظم الشریعه در حاشیه اردوی تیم ملی فوتسال در مورد وضعیت و آخرین شرایط تیم ملی اظهار داشت: از روز گذشته اردوی خود را آغاز کردیم و تا 14 بهمن ادامه دارد. دومین اردو از 17 تا 21 بهمن و سومین از 24 تا 28 بهمن قرار است در یکی از شهرستانها برگزار شود ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته فوتسال در حال رایزنی و انجام اقدامات لازم با فدراسیون عراق جهت تدارک دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال کشورمان با تیم ملی فوتسال عراق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در نظر دارد تیم ملی فوتسال کشورمان پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در دیداری تدارکاتی به مصاف عراق برود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: تنها خواسته جامعه فوتبال و فوتسال خراسان رضوی از کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، جلوگیری از تضییع حق فرش آرا است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: سالار آقاپور، بهزاد رسولی و بلال اسماعیلی، سه فوتسالیست اهل شهرستان ارومیه با عضویت در تیم ملی زیر 20 سال جوانان کشور به تورنمنت بین المللی تایلند اعزام می شوند.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک ورزش - مراسم قرعه کشی تورنمنت فوتسال تایلند برگزار شد و شاگردان علی صانعی حریفان خود را شناختند. به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۳    
رئیس کمیته فوتسال ایران تأکید کرد با توجه به شرایط بازی های انتخابی جام جهانی در قاره های مختلف، هماهنگی برای انجام بازی دوستانه در بهمن ماه سخت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال مازندران گفت: مسابقات فوتسال جام مدافعان حرم با قهرمانی میانکاله نکا پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۴    
ارومیه- ایرنا- رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: بهزاد رسولی و بلال اسماعیلی، 2 فوتسالیست اهل شهرستان ارومیه به اردوی تیم ملی زیر 20 سال جوانان کشور دعوت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی هرمزگان گفت: امسال شش تیم در رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحی استان شرکت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته فوتسال از اعزام تیم فوتسال زیر 20 سال ایران به تورنمنت 6 جانبه بزرگسالان تایلند خبر داد و گفت: به دلیل تمایل نداشتن تیم ملی بزرگسالان برای حضور در این تورنمنت، جوانان را برای کسب تجربه بیشتر راهی این مسابقات می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: دلم می سوزد برای بازیکنانی که تا لحظه آخر جنگیدند و با تمامی هجمه های دروغ ماندند و تلاش کردند و جز شرمندگی چیزی ندارم بگویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۷    
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: از کمیته فوتسال درخواست می کنم در مرحله پلی آف لیگ برتر نظارت بیشتری روی مسابقات داشته باشد تا حق هیچ تیمی ضایع نشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: محمد شکری ورزشکار اهل ارومیه به اردوی تیم ملی زیر 20 سال امید کشور دعوت شد.