شنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۵:۴۸Sep 2020 19

جدیدترین‌های «شبی که ماه کامل شد»

 
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۲    
فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد در بیست و سومین جشنواره فیلم شب های سیاه تالین در کشور استونی روی پرده رفت.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۱:۵۵    
شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار روایت گر داستان افرادی است که تفکر افراطی بر زندگی شان سایه می اندازد و تبدیل به هیولا می شوند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۱:۴۰    
شرکت سینرجتیک به تازگی حقوق پخش فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد را برای پخش در آمریکا و کانادا خریداری کرده است.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بیستمین جشن حافظ پس معرفی برترین های سینمایی و تلویزیونی در یکسال گذشته در ساعت یک و 20 دقیقه بامداد روز یکشنبه 26 مردادماه به پایان رسید.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تندیس حافظ بهترین بازیگر زن سینما به الناز شاکردوست برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد و ژاله صامتی برای بازی در فیلم درخونگاه اهدا شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم پایانی بیستمین جشن حافظ در یک گردهمایی خصوصی تر و با تعداد نفرات کمتر در فضای باز به دلیل شیوع کرونا با اجرای احسان علیخانی که در این مراسم به عنوان بهترین چهره تلویزیونی انتخاب شد، برپا شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۶:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در بیستمین جشن حافظ، از میان سریال های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی، هیولا بیشترین جوایز را به دست آورد و از میان فیلم های سینمایی ، شبی که ماه کامل شد ، مورد توجه قرار گرفت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هوتن شکیبا برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد و نوید محمدزاده برای بازی در سرخپوست به عنوان برگزیدگان بهترین بازیگر مرد جشن حافظ معرفی شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۵    
فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار محصول سال 1397 است. دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که پس از ازدواج بنا به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نامزدهای بخش سینمای بیستمین جشن دنیای تصویر معرفی شدند. این نامزدها از فیلم هایی انتخاب شده اند که بعد از نوروز 98 تا نوروز 99 در سینماها اکران یا تا پانزدهم اردیبهشت اکران آنلاین داشته اند. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نامزدهای بخش سینمای بیستمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر معرفی شدند. این نامزدها از میان فیلمهایی انتخاب شدهاند که از بعد از نوروز 98 تا نوروز 99 در سینماها اکران شده یا تا 15 اردیبهشت اکران آنلاین شده اند. برگزیدگان بیستمین جشن حافظ بیست و پنج مرداد معرفی میشوند. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش: پس از پشت سر گذاشتن عید سعید قربان و در هفته منتهی به عید بزرگ غدیر خم، شبکه نمایش ژانر منتخب هفتگی خود را به ژانر کمدی اختصاص داده و در بخش صحنه گران به مرور آثار الناز شاکر دوست خواهد پرداخت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: انتخاب چند هنرمند ایرانی برای عضویت در آکادمی اسکار با واکنش منفی کاربران فضای مجازی رو به رو شد. نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم های چون شیار 143 ، نفس و شبی که ماه کامل شد در شاخه نویسندگی نیز به عضویت آکادمی اسکار درآمده که انتقاداتی را به دنبال داشته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار 819 نفر را در شاخه های مختلف به عنوان اعضای جدید این آکادمی معرفی کرد. نرگس آبیار نویسنده و کارگردان فیلم های چون شیار 143 ، نفس و شبی که ماه کامل شد در شاخه نویسندگی، ستار اورکی آهنگساز ایرانی در شاخه موسیقی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جیش الظلم به نام گروهکی برمی گردد که درواقع به ظلم معروف است تا عدل. کاربران توئیتر هم علت چنین حمله ناشیانه ای را خودنمایی به آمریکا و عربستان دانسته اند تا شاید نظر آن ها را برای حمایت های مالی جلب کنند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از خبرآنلاین، در فهرست دعوت شدن به آکادمی اسکار تعدادی چهره آشنا از سینما ایران هم به چشم می خورند. نرگس آبیار کارگردان فیلم هایی چون شبی که ماه کامل شد و شیار 143 یکی از ایرانیانی است که امسال به اعضای اسکار اضافه شدند. ...
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سینمادیلی: تهیه کننده شبی که ماه کامل شد امضایش برای آزادی محمد امامی را اقدامی اشتباه دانست و به فارس گفت: به نظرم این نامه که برای درخواست مرخصی موقت ایشان در ایام کرونا تهیه شده بود، اقدامی درست و قانونی نبود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۸    
شرکت سینرجتیک به تازگی حقوق پخش فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار را برای پخش در آمریکا و کانادا خریداری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شبی که ماه کامل شد در مسیر اکران جهانی، نمایش مستند جایی برای فرشته ها نیست ، روایتی از یک فاجعه در مجموعه مستند میوه ها روی درخت مانده اند و صدور پروانه نمایش سوگند بخشی از اخبار امروز سینمای ایران است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: شرکت سینرجتیک به تازگی حقوق پخش فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار را برای پخش در آمریکا و کانادا خریداری کرده است. این شرکت آمریکایی که سال هاست در بازارهای جهانی در زمینه پخش فیلم های بلند سینمایی، مستند و سریال های تلویزیونی فعالیت می کند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در کمتر از 24 ساعت، 3 فیلم سینمایی خانه پدری به کارگردانی کیانوش عیاری، قصر شیرین ساخته رضا میرکریمی و شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار که از فیلم های مطرح و مهم امسال هستند، قاچاق شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۱:۱۳    
الناز شاکردوست و هوتن شکیبا که در فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد همکاری موفقی داشتند. در اکران این فیلم عکس های دونفره و جذابی ثبت کردند. در ادامه ژست های دوست داشتنی این دو هنرمند را در کنار یکدیگر ملاحظه می فرمایید.
آنا / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
نرگس آبیار کارگردان سینما گفت: تطبیقی با تعاریفی که از فمینیسم می شود، ندارم. ولی درباره عدالت جنسیتی برخی مفاهیم آن قدر روشن هستند که نیاز به توضیح ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد شب گذشته در برنامه شبگرد از دوران نوجوانی و شرایط پرداخت دستمزدش صحبت کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد امشب مهمان شبگرد در شبکه دو سیما خواهد بود. برنامه شبگرد که از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور مهمانانی از حوزه های مختلف روانه آنتن شده مخاطبان امشب خود را به تماشای گفتگویی صمیمانه با نرگس آبیار ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نرگس آبیار، کارگردان سینمای ایران و سازنده آثاری همچون شبی که ماه کامل شد مهمان امشب برنامه شبگرد شبکه دو سیما خواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نرگس آبیار، سعید اسماعیلی، جواد افشار، وحید چاووش، امیر داسارگر، سید محمود رضوی، مرتضی شعبانی، محسن عنایتی هنرمندانی هستند که در فهرست کسب عنوان نامزدهای چهره هنر انقلاب در سال 98 قرار دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
در روز پنجشنبه، 21 فروردین و روز ولادت حضرت ولی عصر(عج) همراه با فیلم های سینمایی شبکه های سیما باشید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۶    
فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار در سال 1397 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می باشد. در این فیلم الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدر عرفایی، پدرام شریفی، امین میری، فرید سجادی حسینی، شبنم مقدمی , آرمین رحیمیان به هنرمندی پرداخته اند.
شریان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۷    
به گزارش شریان نیوز ،عکسی که هوتن شکیبا با گریم شبی که ماه کامل شد در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
الناز شاکردوست با تشویق مردم به در خانه ماندن نوشت: قرنطینه از من یک سرآشپز ساخت.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۹    
این عکس را هوتن شکیبا به تازگی منتشر کرد که او را در نمایی از فیلم محبوب شبی که ماه کامل شد نشان می دهد.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: الناز شاکردوست بود که اعلام کرد، قرنطینه سرآشپزش کرده است. حالا نوبت بهاره افشاری است که از قرنطینه برای آشپزی استفاده کند. او تصویر زیر را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: قرنطینه از من یک سرآشپز بین المللی ساخت ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۸    
یکی از کاربران توییتر در صفحه شخصی خود به فیلم شبی که ماه کامل شد اشاره کرده است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۸    
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : الناز شاکردوست | عاشقانه های نامتعارف الناز شاکردوست و اقای بازیگر جنجالی شد + فیلم الناز شاکردوست که اولین سیمرغش را برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد به تازگی دریافت کرده است درمورد سکانس عاشقانه اش در فیلم مطرب توضیح میدهد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
این عکس را هوتن شکیبا به تازگی منتشر کرد که او را در نمایی از فیلم محبوب شبی که ماه کامل شد نشان می دهد.
سینما سینما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۰    
سینماسینما ، علی پاکزاد در دو فیلم نقش دوم هایی از زنان دیدم بهتر از نقش اول. یکی در شبی که ماه کامل شد و دیگری در سرکوب که اصلا شاید نقش اولی هم نداشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش می توانید گزیده ای از پست های منتشر شده توسط هنرمندان در فضای مجازی را مشاهده کنید.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: الناز شاکردوست بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد در اینستاگرام تصویری از خودش منتشر کرد که مشغول آشپزی است. او با تشویق مردم به در خانه ماندن نوشت: قرنطینه از من یک سرآشپز ساخت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار محرمانه حضور عبدالمالک ریگی را در یکی از پروازها در روز سوم اسفندماه 1388 تأیید می کند. سرکرده گروه تروریستی جندالله از فرودگاه بین المللی دبی به مقصد بیشکک قرقیزستان برای ملاقات با نماینده ویژه امنیتی ایالات متحده آمریکا در حال پرواز بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روز شنبه نهم فروردین، شبکه های سیما میزبان سریال ها و فیلم های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عکسی که شبنم مقدمی به همراه الناز شاکردوست از پشت صحنه فیلم فوق العاده شبی که ماه کامل شد در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار روایت گر داستان افرادی است که تفکر افراطی بر زندگی شان سایه می اندازد و تبدیل به هیولا می شوند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- الناز شاکردوست با ایفای نقش در دو فیلم مطرب و شبی که ماه کامل شد عنوان پرفروش ترین بازیگر زن سال 98 را کسب کرده است. او در مجموع 49558816000 تومان فروخت. تاریخ انتشار: 11:29 - 28 اسفند 1398 - کد خبر: 606582
سینما پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سینماپرس: فهرست فیلم های سینمایی نوروز 99 که از تلویزیون پخش می شوند را اینجا بخوانید.
آنا / روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز نوروز 99 شبکه های سیما بیش از 140 فیلم سینمایی ایران و جهان و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۵    
شبی که ماه کامل شد در نگاه اول عاشقانه آرامی است که در پایان روایتش منتهی به یک تراژدی تلخ می شود