پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۳۴Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات جانبازان و معلولان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان استان تهران اعلام کرد: پویش ورزش در خانه برای قشر جانبازان و معلولان استان در راستای شکست کرونا شکل گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴    
همدان- ایرنا- نائب رئیس هیات جانبازان و معلولان همدان گفت: تیم منتخب همدان جواز حضور در فصل آینده لیگ برتر والیبال نشسته کشور را کسب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان خوزستان از احتمال افزایش ورزشکاران اعزامی خوزستان به پارالمپیک 2021 توکیو خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سیدمحمدشروین اسبقیان روز چهارشنبه در مجمع عمومی هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی افزود: به زودی عملیات اجرایی و احداث مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان آذربایجان غربی با نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان و مصوبه هیات وزیران آغاز خواهد شد و بنا داریم این مجموعه بنام پهلوان سیامند رحمان یک ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: تنها مشکل مجموعه ورزشی کوی طلاب اهواز که ساخت فیزیکی آن به پایان رسیده، نبود تجهیزات و انشعاب آب و برق است که امیدواریم این مشکل هر چه زودتر برطرف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- دبیر هیات ورزش جانبازان و معلولان اصفهان گفت: توسعه همگانی ورزش در بین جامعه معلول استان اولویت این هیات در ایام کرونایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان استان سمنان گفت: مساعدت اداره کل بهزیستی برای در اختیار قراردادن خودروهای مجهز برای ایاب و ذهاب بوچیا بازان به عنوان معلولان با ویلچر ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: راه اندازی مجموعه ورزشی کوی طلاب اهواز علاوه بر کاهش مشکلات ورزش جانبازان و معلولان استان موجب توسعه و رشد این رشته ورزشی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو خوزستانی تیم ملی بسکتبال با ویلچر با بیان این که انتظارم از مسئولان ورزش خوزستان این است که به ورزشکاران جانباز و معلول اهمیت بیشتری بدهند، گفت: امکانات زیادی نداریم و در شرایط سختی تمرین می کنیم و کسی هم از هیات جانبازان و معلولان خوزستان حمایت نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- دبیر هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: سیامند رحمان مدتی قبل توسط تیم پزشکی پارالمپیک معاینه و سلامت وی برای حضور در پارالمپیک 2020 تایید شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان از حضور 17 استان در رقابت های پارادو و میدانی کشور به میزبانی اهواز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مسابقات کشوری بازی های رایانه ای روز جمعه به میزبانی هیات جانبازان و معلولان استان در یکی از مجتمع های تجاری شهر قزوین پایان یافت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته ورزش های الکترونیک هیات جانبازان و معلولان استان قزوین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات به صورت منطقه ای و آزاد انفرادی با حضور 96 ورزشکار از استان های تهران، قزوین، کرج، قم و زنجان برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۷    
اراک - ایرنا - تیم بسکتبال با ویلچر شمیدور قم عصر جمعه در جریال هفته دوم دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشور از سد تیم هیات جانبازان و معلولان اراک گذشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- دبیر هیات جانبازان و معلولان هرمزگان از میزبانی این استان برای نخستین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان ( پارا دو و میدانی) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: میزبانی مسابقات دو و میدانی جانبازان و معلولان جوانان قهرمانی کشور با تایید فدراسیون به اهواز واگذار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی با اشاره به معاینه پزشکی سیامند رحمان قهرمان جهان و پارالمپیک با حضور معاون پشتیبانی پارالمپیک گفت:خوشبختانه سیامند رحمان در سلامتی کامل به سر می برد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه اول این دوره از رقابت ها تیم های فولاد مبارکه اصفهان، هرمزگان، شهرداری ارومیه، توان یابان همدان و خوزستان به مدت چهار روز به میزبانی هیات جانبازان ومعلولان هرمزگان دربندرعباس برگزارشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان ارومیه گفت: تیم والیبال نشسته بانوان شهرداری این شهر پس از یک پیروزی، در دومین و سومین دیدارهای خود از سری رقابت های لیگ دسته یک کشور متحمل 2 شکست پیاپی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان ارومیه گفت: تیم والیبال نشسته بانوان شهرداری این شهر در نخستین دیدار از رقابت های لیگ دسته یک کشوربا برتری مقابل تیم توان یابان همدان گام نخست را محکم برداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر مردان به میزبانی بوکان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - بیرجند - همایش ویلچررانی به مناسبت هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت با همکاری اداره کل بهزیستی، هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی و خانواده معلولان روز جمعه در شهر بیرجند برگزار شد. عکس: مجتبی گرگی
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: هیات استان نیازمند یک پایگاه قهرمانی مجهز به کادر درمانی و ورزشی قوی است تا ورزشکاران ما بتوانند به صورت حرفه ای ورزش خود را دنبال کنند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هاشمیه متقیان دارنده مدال نقره رقابت های پارادو ومیدانی قهرمانی جهان پس از ورود به اهواز مورد استقبال قرارگرفت. آئین استقبال از این قهرمان پارادو و میدانی جهان جمعه شب با حضور مسئول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان ،رییس هیات جانبازان و معلولان و تعدادی از مسئولان ورزش به استقبال قهرمانان رقابتهای پارا دوومیدانی جهان رفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۸    
اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: ورزشکار خوزستانی دومین سهمیه رقابت های پاراالمپیک 2020 توکیو را به دست آورد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
احسان حاجی نجف رییس روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان خوزستان چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: به مناسبت هفته ملی پاراالمپیک همایش پیاده روی هیات جانبازان و معلولین صبح امروز 22 آبان با حضور معاون بهزیستی استان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر فنی هیات ورزش جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: هیات جانبازان و معلولان این استان در انتظار واگذاری اتوبوس ویژه معلولان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: بانوی ورزشکار خوزستانی نخستین سهمیه استان در را رقابت های پاراالمپیک 2020 توکیو به دست آورد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سید مجید طباطبائیان رییس هیات جانبازان و معلولان استان تهران، حسین شهریاری دبیر برگزاری هفته پارالمپیک استان تهران و جمعی از ورزشکاران و مدال آوران رشته ها پارالمپیک با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس هیات جانبازان و معلولان استان تهران نابسامانی محیط و تجهیزات ورزشی را بزرگترین مشکل ورزش جانبازان و معلولان دانست و تاکید کرد: اماکن ورزشی استان تهران باید برای ورزش معلولان مناسب سازی شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان کشور در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات در رشته های والیبال نشسته زنان و مردان، پرس سینه، دارت، مچ اندازی و سنگ نوردی در اسفراین در حال برگزاری است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس جدید هیات هندبال خوزستان با اشاره به تلاش ها برای راه اندازی هندبال با ویلچر جانبازان و معلولان برای اولین بار در تاریخ این رشته در استان، گفت: هندبال با ویلچر در سطح بازی های پارالمپیک برگزار می شود و مطمئنا می توانیم با هیات جانبازان و معلولان خوزستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور درمجلس گفت: ورزشکاران کرمانی هیات جانبازان و معلولان نام استان را در جایگاه ویژه ای در سطوح بین المللی قرار داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: اردوی تیم ملی والیبال نشسته ایران به عنوان قهرمان جهان، پنجمین اردوی آمادگی خود را به میزبانی ارومیه برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - دبیر هیات جانبازان و معلولان گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بازیکن کلاس یک تورنمنت بسکتبال با ویلچر چهارجانبه میتسوبیشی ژاپن انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان استان مرکزی از دعوت سه نفر از ورزشکاران استان به اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حسن جانفشان به همراه تیم ملی در رقابت های قهرمانی پاراتنیس روی میز آسیا 2019 که به میزبانی چین تایپه برگزار شد، حضور داشت و بار دیگر باعث سرافرازی و کسب افتخار برای کشورمان شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان استان مرکزی از صعود تیم استان به مرحله یک شانزدهم نخستین دوره مسابقات جام حذفی والیبال نشسته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان استان مرکزی از دعوت سه نفر از ورزشکاران این استان به اردوی تیم ملی بسکتبال باویلچر جانبازان و معلولین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۲    
اهواز - ایرنا - مجمع انتخاب رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان صبح روز شنبه با شرکت یک نامزد برگزار، و مهرداد شیروانی به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات جانبازان و معلولان استان کرمانشاه گفت : تیم فوتبال هفت نفره معلولان و جانبازان کشورمان با بهره گیری از 3 بازیکن کرمانشاهی به مقام پنجمی جهان بسنده کرد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۷    
ارومیه - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: مریم آلیلو با کسب مدال نقره رقابت های قهرمانی بانوان کشور بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: ورزشکاران استان در مسابقات پارادو و میدانی کشور یک مدال نقره و یک مدال برنز به دست آوردند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی از اعزام سیامند رحمان به مسابقات بین المللی قزاقستان خبر داد. به گزارش ایرنا علی امان زاده زمان اعزام قوی ترین مرد معلول جهان را 18 تیر عنوان کرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت جانبازان و معلولان کرمانشاه از اعزام ورزشکاران این هیأت به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۱    
ارومیه- ایرنا- رییس هیات جانبازان و معلولان آذربایجان غربی گفت: سیامند رحمان قهرمان فوق سنگین وزنه برداری جهان بار دیگر و در سومین مرتبه پیاپی برای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 توکیو خیز برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۵    
رئیس هیأت جانبازان و معلولان استان مرکزی از دعوت 4 نفر از بازیکنان و مربیان این استان به اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات جانبازان و معلولان استان فارس، سه شنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با ایرنا افزود: زمانی پور که هم اینک در اردوی تیم ملی بسر می برد، فردا (چهارشنبه) تهران را به مقصد چین تایپه (تایوان) ترک خواهد کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: کماندار خوزستانی در مسابقات قهرمانی تیراندازی جانبازان و معلولان جهان شرکت می کند.