چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۵۲Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون شمشیربازی»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۴    
نایب رئیس بانوان فدراسیون شمشیربازی گفت: به طور قطع با هماهنگی فدراسیون شمشیربازی تعدادی دوره های بازآموزی و آموزش های اولیه برای مربیان رشته شمشیر برگزار خواهم کرد و در مرحله بعد با صلاحدید کمیته ملی المپیک موضوع توسعه قهرمانی و دیگر مطالب را به دیگر فدراسیون ها انتقال خواهم داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: حضور پیمان فخری در کنار تیم ملی سابر ایران یک اتفاق خوب بود و امیدواریم تلاش های ما در المپیک مثمرثمر باشد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش همراه با سردار داود آذرنوش مشاور فرهنگی وزیر ورزش با حضور در سالن شمشیربازی آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم ملی اسلحه سابر بازدید کرد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
طرفداری | قرارداد همکاری فدراسیون شمشیربازی با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک 2024 المپیک منعقد شد. در راستای مذاکرات فدراسیون شمشیربازی با پیمان فخری به منظور آماده سازی ملی پوشان اسلحه سابر، قرارداد همکاری میانطرفین امضا شد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
قرارداد همکاری فدراسیون شمشیربازی با پیمان فخری برای هدایت تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در بازی های المپیک 2024 المپیکمنعقد شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از ایسنا؛ مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر از چهارشنبه جاری زیر نظر پیمان فخری آغاز می شود. به گزارش ایسنا، طبق توافق صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به جام جهانی مادرید و نتایجی که ملی پوشان المپیکی ایران در این جام کسب کردند، گفت: آنها در مرحله افت هستند و با توجه به روند آماده سازی،این یک روال عادی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به نشست وبیناری وزیر ورزش با روسای فدراسیون ها گفت: دنبال می کنیم تا بتوانیم در المپیک با موفقیت، پاسخ اعتماد رییس جمهور شهیدمان را بدهیم.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی برخلاف گفته قبلی خود تایید کرد که کریستین بائو در بخش انفرادی نمی تواند در جایگاه کوچ بازیکنان ایرانی قراربگیرد. به گزارش منجیل خبر به نقل از ایسنا ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: تمامی تدارکاتی که برای روی سکو رفتن ورزشکاران لازم بوده از سوی فدراسیون فراهم شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰    
دبیر فدراسیون شمشیربازی گفت: با توجه به برنامه ریزی و هزینه هایی که متقبل شدیم در المپیک پاریس به دنبال کسب مدال در اسلحه سابر هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۳    
تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون شمشیربازی با بیان اینکه پیمان فخری خردادماه در تهران خواهد بود از پیگیری لیگ شمشیربازی در نیمه اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به اولویت های این رشته در سال جاری و اینکه نتیجه گیری در المپیک از مهمترین آنها است، در مورد برنامه های تیم ملی اسلحه سابر تا اعزام به پاریس توضیح داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: المپیک از جمله مسابقاتی است که تمام کشورها با هدف کسب مدال در آن حضور دارند و هدف اول ما نیز کسب مدال در پاریس است و تلاش میکنیم که بتوانیم در بخش انفرادی و تیمی جز رشته های مدال آور کشورمان در المپیک باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با پیگیری فدراسیون شمشیربازی و مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، مجموعه ورزشی شهدای دروازه شمیران در اختیار هیات شمشیربازی استان تهران قرار گرفت تا این هیات برای نخستین بار صاحب سالن اختصاصی شود.
مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم ملی سابر گفت: فدراسیون شمشیربازی ایران با من تماس داشت و درخواست همکاری داشت و من هم پاسخ مثبت دادم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق توافقات صورت گرفته میان فدراسیون شمشیربازی و پیمان فخری، این مربی هدایت تیم ملی اسلحه سابر در بازی های المپیک را برعهده خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم ملی سابر گفت: فدراسیون شمشیربازی ایران با من تماس گرفت و درخواست همکاری داشت و من هم پاسخ مثبت دادم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۷    
رییس فدراسیون شمشیربازی در واکنش به استوری منتشر شده توسط علی پاکدامن گفت: بازیکنان زیر نظر کریستین بائو درحال برگزاری اردو هستند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، علی واعظ عضو تیم منتخب شمشیربازی کیش از طرف فدراسیون شمشیربازی دعوت به اردوی تیم ملی شد. گفتنی است تیم ملی شمشیربازی از تاریخ 18 لغایت 25 فروردین ماه 1403 جهت آمادگی و حضور در [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در این مدت بارها شاهد تصمیمات مبهم و آنی از سوی مسئولین فدراسیون شمشیربازی بدون توضیحات قانع کننده و یا شفاف هستیم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۷    
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: کسب سهمیه تیمی کار سختی بود که برای دستیابی به آن، تیم ملی از ابتدای فصل در مسابقات گزینشی حضور داشت و نباید هیچ رویدادی را از دست می دادیم.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
علی پاکدامن به جایگاه چهارم رنکینگ جهانی فدراسیون شمشیربازی صعود کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
علی پاکدامن به جایگاه چهارم رنکینگ جهانی فدراسیون شمشیربازی صعود کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: اگر با این فرمان جلو برویم در المپیک کارمان بسیار سخت است و امکانات و فضای محدود مشکل ساز خواهد بود.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران که پیش از حضور در جام جهانی مجارستان فاصله خود با سهمیه تیمی المپیک به حداقل رسانده بود با صعود به جمع هشت تیم برتر، این سهمیه را برای خود قطعی کرد. این اولین سهمیه ورزش در سال 1403 و نخستین سهمیه تیمی ورزش ایران برای المپیک پاریس به حساب می آید. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۸    
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: در روزهای ابتدایی امسال در مجارستان به دنبال کسب سهمیه المپیک پاریس در بخش تیمی در اسلحه سابر هستیم که امیدواریم این مهم محقق شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون شمشیربازی برای تیم ملی اسلحه سابر و ادامه آماده سازی تا پیش از آخرین رویداد انتخابی المپیک، دو برنامه پیش بینی کرده که ویزا تعیین کننده در اجرای آنهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: تیم سابر ما برای حضور در مسابقات باید دغدغه بدنسازی و تمرین داشته باشد اما دغدغه ما گرفتن ویزا و بلیت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت، اگر تیم سابر کشورمان رنگ و بوی مدال المپیک نداشت، کریستین بائو کنار این تیم قرار نمی گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون شمشیربازی پس از مذاکره و بررسی گزینه های خارجی مختلف، با کریستین بائو مربی سرشناس فرانسوی برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر به توافق رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۱    
فدراسیون شمشیربازی با هدف پشتوانه سازی و حضور قدرتمند در المپیک 2028 از هم اکنون برای دختران آینده ساز این رشته برنامه ریزی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون شمشیربازی گفت: صحبت اولیه ما با بائو برای بازی های آسیایی بعدی است، المپیک شروع کار است و از الان برای بازی های آسیایی بعد باید برنامه ریزی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
فدراسیون شمشیربازی پس مذاکره و بررسی گزینه های خارجی مختلف، با کریستین بائو مربی فرانسوی برای هدایت تیم ملی اسلحه سابر به توافق رسید.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با پیگیری های فدراسیون شمشیربازی و برای سومین بار در سال جاری، شرایط حضور ملی پوشان اسلحه سابر ایران در این کمپ بین المللی فراهم شد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به حل مشکل تامین تجهیزات شمشیربازی گفت: استان آذربایجان غربی از استان های پیشرو در رشته شمشیربازی است. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۹    
رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: برگزاری لیگ منطقه ای این رشته ورزشی یکی از اهداف فدراسیون است که بعد از المپیک این موضوع به جد پیگیری و استان آذربایجان غربی یکی از گزینه های میزبانی این رویداد خواهدبود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون شمشیربازی اردوهای خود را برای آقایان و بانوان آغاز کرده است، اردوهایی که محک خوبی برای مربیان پایه و بازیکنان جوان برای پشتوانه سازی تیم های بزرگسالان است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵    
رئیس فدراسیون شمشیربازی برای رسیدن این رشته به سهمیه تیمی المپیک، سابریست های ایران را به کمپ تمرینی ده روزه فرانسه فرستاد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که برای حضور در میادین باقی مانده گزینشی المپیک آماده می شوند، اردوی تمرینی خود در کمپ تمرینی و معتبر اورلئان و زیر نظر کریستین بائو مربی سرشناس فرانسوی را آغاز کردند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو،پس از استعفای امین قربانی سرمربی تیم ملی اسلحه سابر به دلیل اختلافات و دخالت های فدراسیون که از یکسال گذشته قبل از مسابقات تونس پیش بینی هم می شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: شمشیربازی در خراسان رضوی ریشه دار است و از هیات های پایه گذار این رشته در کشور به شمار می آید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- رییس فدراسیون شمشیربازی با بیان اینکه پشتوانه سازی برای تیم های ملی بزرگسالان اولویت اصلی فدراسیون است گفت: برگزاری اردوهای مشترک نوجوانان با جوانان و بزرگسالان در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۳    
رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: ما در رده فردی توانسته ایم سهمیه المپیک بگیریم اما در رده تیمی گرفتن سهمیه المپیک خیلی سخت است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۴    
گرگان- ایرنا- رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: درخشش ورزشکاران ما در اسلحه سابر باعث شده تا جزو 6 کشور برتر دنیا در این رشته باشیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در یک سال گذشته حاشیه های گوناگون فدراسیون شمشیربازی را در بر گرفته که مسئولین فدراسیون به جای مدیریت یا سکوت کرده اند یا با مصاحبه هایی بیشتر بر آن دامن زده اند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; فدراسیون شمشیربازی ایران رده بندی ارزیابی عملکرد هیئت های ورزشی سراسر کشور در 6 ماه نخست سال 1402 را اعلام کرد؛ عملکرد خیره کننده هیئت شمشیر بازی استان قم موجب شده تا آن ها در این رده بندی بالاتر از شهرهای مشهد، شیراز و حتی تهران در مکان پنجم قرار بگیرند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
فدراسیون شمشیربازی از ابتدای بهمن مسابقات لیگ مردان در سال جاری را با حضور 20 تیم و با برگزاری رقابت های دور رفت در هر سه اسلحه اپه، فلوره و سابر آغاز می کند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۲    
رئیس هیأت شمشیربازی استان اردبیل به ارزیابی سالانه فدراسیون شمشیربازی اشاره کرد و گفت: هیأت شمشیربازی استان اردبیل در این ارزیابی در جایگاه سوم قرار گرفت.