سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۵:۴۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران کرونا»

شیرازه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در استان فارس، وضعیت 11 شهرستان فارس را زرد و یک شهرستان فارس را نارنجی اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۲    
️متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 13 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 969 رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مرکز بهداشت شهرستان کاشمر افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری مبتلا به کرونا را در این شهرستان نگران کننده دانست.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر بابک عشرتی درباره وضعیت کرونا در کشور و چرایی افزایش شهرهای نارنجی و قرمز، گفت: در دی ماه اعلام کرده بودیم که از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه افزایش موارد کرونا را در کشور خواهیم داشت که همین اتفاق هم رخ داد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۲    
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 7 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 842 رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 5 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 817 رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته متاسفانه دو نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 783 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 7 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 764 نفر رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با بستری 14 بیمار جدید کرونا طی 24 ساعت گذشته، هم اکنون 98 بیمار مثبت و مشکوک دارای علایم در بیمارستان های استان فارس بستری هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 751 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 563 هزار و 923 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱    
در طول 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 730 نفر رسید.
سلام نو / رهیاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۷۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته خوشبختانه فوتی کرونا نداشته ایم و 145 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شمار بیماران بستری در بخش های کرونای بیمارستان های گلستان امروز 4 نفر کمتر ازدیروز است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
در طول 24 ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جانباختگان این بیماری، در عدد 144 هزار و 727 نفر ثابت ماند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تب نشان دهنده وجود یک نوع عفونت در بدن است و عفونت ها هم منجر به افزایش متابولیسم بدن، تجمع مواد سمی در بدن، اختلال در تعادل آب بدن، اختلال گوارشی، از بین رفتن پروتئین های نسوج که حاصل آن دفع ازت از بدن است، می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته 7 میلیون و 336 هزار و 655 نفر از بیماران کرونا بهبود یافته اند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، از دیروز تا امروز 20 دی ماه 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 109 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 47 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 562 هزار و 169 نفر رسید. 7 جانباخته طی 24 ساعت گذشته ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 3 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 696 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۹۰ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 3 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 144 هزار و 688 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کرونا به 7 میلیون و 561 هزار و 140 نفر و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 144 هزار و 685 نفر رسیده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا گفت: ممکن است حین افزایش موارد ابتلا به کرونا که به دنبال شیوع زیرسویه های BQ1 و XBB در کشور مشاهده می کنیم، همزمان با جهش های خطرناک مواجه شویم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۷:۱۵    
متخصص بیماری های نوپدید و بازپدید گفت: با توجه به روند اپیدمی در دنیا، انتظار داریم موارد ابتلا در کشور ما نیز در هفته های پیش رو افزایش داشته باشد. ولی شدت این افزایش متاثر از عوامل مختلف است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
پزشکان در بیمارستان های پکن اعلام کردند که به دلیل تعداد تکمیل ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیماران کرونا و هجوم مداوم بیماران به بیمارستان ها، کپسول اکسیژن آنها رو به اتمام است. منبع: خبرفوری کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته خوشبختانه فوتی های روزانه کرونا به صفر رسید و 55 بیمار جدید در کشور شناسایی شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در طول 24 ساعت گذشته، 3 نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و 648 نفر رسید.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی در انگلیس نشان می دهد: روش درمانی احتمالی برای مبتلایان به نوع شدید کووید-19 بدون آنکه فایده آشکاری داشته باشد بیماران را در معرض خطر قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام کرد: 26 گلستانی مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
ایران پزشک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۴۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز اخیر هیچ مورد فوتی به علت ابتلا به ویروس کرونا در کشور نداشتیم، اما با ابتلای 25 نفر دیگر به این بیماری، تعداد بیماران کرونا از ابتدا تاکنون به 7 میلیون و 559 هزار و 492 نفر رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۴    
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، ️در 24 ساعت گذشته و براساس معیارهای قطعی تشخیصی، 21 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و 10 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 559 هزار و 467 نفر رسید.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 638 میلیون و 70 هزار و 984 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 607 هزار و 73 بیمار کووید19 نیز تایید شده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت آمار جدید کرونا در کشور را اعلام کرد. از دیروز تا امروز 14 آبان 1401 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 76 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 35 نفر از آن ها بستری شدند. به نقل از ایسنا؛ مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 558 هزار و 78 نفر رسید. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۶:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز 12 آبان 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 42 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 24 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 557 هزار و 962 نفر رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: پس از ثبت 27 روز متوالی بدون مرگ و میر بیماران کرونا در استان، طی 24 ساعت گذشته یک نفر بر اثر این ویروس جان باخت و مجموع جانباختگان به 2 هزار و 904 نفر رسید.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته متاسفانه 8 هموطن دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان باختند و 308 بیمار جدید در کشور شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: طی 24 ساعت گذشته، هیچ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۶    
کرمانشاه- ایرنا- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه آمار شناسایی بیماران مثبت سرپایی و بستری با علایم کرونا در 24 ساعت گذشته به ترتیب 2 و سه نفر بوده، گفت: این تعداد نسبت به روز قبل 2 نفر کمتر است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ از دیروز تا امروز 24 شهریورماه 1401 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 624 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 144 نفر از آن ها بستری شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شمار بیماران بستری در بخش های کرونای مراکز درمانی استان امروز 9 نفر از روزگذشته کمتر است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد که در هفته اول شهریورماه نسبت به هفته آخر مردادماه، موارد مرگ و میر در 27 استان و بستری بیماران کرونا در 30 استان روند کاهشی داشته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۳    
رییس کمیته اطلاع رسانی کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: در 24 ساعت گذشته 103 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های خراسان رضوی بستری شدند که سهم دانشگاه علوم پزشکی مشهد از این تعداد 92 نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۰    
شمار بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان امروز 6 نفر از روز گذشته کمتر شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 527 هزار و 499 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شمار بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های گلستان امروز پنج نفر از روز گذشته بیشتر شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۸    
به گزارش نبض بازار ، طی شنبه روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 1693 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و 398 نفر از آنها بستری شدند. به این ترتیب مجموع بیماران کرونا در کشور به 7 میلیون و 523 هزار و 662 نفر رسید. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با بستری 49 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته، امروز تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی گیلان به 184 نفر رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آلمان اعلام کرد: تجویز داروی پاکسلووید در مراکز درمانی آلمان تسهیل خواهدشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز جمعه در سومین روز از هفته دولت و در دیدار بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: مدیریت کرونا یکی از مهمترین و بزرگترین افتخارات دولت است. وی ادامه داد: اگر به آمارهای کرونا و مرگ و میر بیماران کرونا در سال [...]
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج وضعیت کرونایی کهگیلویه و بویراحمد را نامطلوب عنوان کرد.