سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۱۹Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران کرونا»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با افزایش پیشرونده تعداد بیماران بستری در استان اردبیل پیش بینی ما افزایش مبتلایان در روزهای آینده به 700 تا 1 هزار بیمار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: در سال گذشته بالغ بر 90 میلیارد تومان برای هزینه بستری 16 هزار بیمار کرونایی در استان پرداخت شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: مراقبت های بالینی 24ساعته در بخش های کرونا و حضور چرخشی کادر درمان به صورت شبانه روزی و مداوم بین بخش ها باید افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، از آغاز درمان سرپایی و تجویز دارو در مراکز 16 ساعته خبر داد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه روند صعودی مبتلایان به کرونا در فارس همچنان ادامه دارد، یادآور شد که تعداد تخت های بیمارستانی مختص بیماران کرونا در حال افزایش است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه روند صعودی مبتلایان به کرونا در فارس همچنان ادامه دارد، یادآور شد که تعداد تخت های بیمارستانی مختص بیماران کرونا در حال افزایش است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و تداوم روند صعودی شمار بیماران نیازمند خدمات بستری و تقاضا برای داروهای ضد کرونا، مسئولان بهداشتی درمانی در فارس، در خصوص بیمارستان های ارائه دهنده خدمات و داروخانه هایی که داروهای مورد نیاز این بیماران را دارند، توضیح دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
کمیته برگزاری بازی های توکیو از اختصاص 300 اتاق به بیماران کرونا در طول المپیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با بیان اینکه 2بخش دیگر هم برای افزایش تخت های کرونا تخلیه شده است، از تکمیل ظرفیت بیمارستان دهدشت خبر داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: سیما سادات لاری روز شنبه افزود: در 24 ساعت گذشته تا ظهر امروز (21 فروردین) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 19 هزار و 666 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و دو هزار و 205 نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید19 در کشور به دو میلیون و 49 هزار و 78 نفر رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با هشدار در خصوص روند افزایشی بستری ها و بیماران بدحال در استان و بویژه آبدانان گفت: شیوع کرونا بیش از گذشته افزایش داشته و در همه زمینه ها از جمله ابتلا، بستری و فوتی چندبرابر شده است که هشداری برای رعایت پروتکل های بهداشتی است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: مردم باید به فکر جان خودشان باشند، یک نفر از خانواده قسر در نمی رود. 90 درصد کرونایی ها در تهران مبتلا به ویروس انگلیسی هستند. در این 45 سال طبابتم اینقدر مریض بدحال یکجا ندیده بودم!
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان سینا گفت: برخی از بیماران مبتلا به کرونا از ترس مراجعه به مراکز درمان، مدت ها در خانه ماندند، برای همین ما در این مدت سه الی چهار بیمار داشتیم که مرده آنها به اورژانس رسید و تا لحظه آخر در منزل مانده بودند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
حمید عمادی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت کرونا در کشور از موج سوم به مراتب بدتر است، بیمارستانها پر شده، تعداد بیماران هر روز بیشتر می شود و در یکی دو هفته آینده به مراتب بیشتر خواهند شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-روند افزایشی بستری بیماران کرونا در ایلام باعث شده این استان به رغم محدودیت های امکانات درمانی، هم اکنون دارای رتبه اول شتاب ابتلا به ویروس کرونا در کشور باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بیماران کرونا در زنجان 5 برابر شد امکانات آتش نشانی کم نیست و مقابله جدی با ناقضان پروتکل های بهداشتی عناوین مهم روزنامه های امروز زنجان است.
اقتصاد ایران: عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به آمار رو به رشد بیماری کرونا در کشور، گفت: درحالی که اکنون هم تخت برای بستری بیماران جدید مبتلا به کرونا به سختی پیدا می شود، پیش بینی ما افزایش بسیار بیشتر مبتلایان به بیماری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: افزایش آمار ابتلا و بستری بیماران مبتلا به کرونا در استان اردبیل غیرمتعارف و فراتر از پیش بینی است.
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: سرعت موارد بستری بیماران در موج جدید بیماری کرونا حدود 3.7 برابر مدت مشابه در موج های دوم و سوم بوده و این سرعت افزایش از ابتدای سال 99 بی سابقه است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکزی_ رییس بسیج جامعه پزشکی استان مرکزی و رییس مرکز بهداشت شهر اراک از ساماندهی سالن ورزشی مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) دانشگاه علوم پزشکی اراک به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونا خبر داد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه به معاونین خود نوشت: افزایش بستری ناشی از بی توجهیهای قبل از سفرها به خصوص بازارهای شلوغ، صفهای طولانی و درهم فشرده مرغ و غیره است و افزایش تصاعدی موارد سرپایی حاکی از اثرات سفرهای نوروزی است
140 هزار پرستار در کشور مشغول خدمت به بیماران کرونا هستند. این جمعیت بزرگ بیش از 14 ماه است که شبانه روز برای نجات جان بیماران زحمت می کشند و از جانشان مایه گذاشته اند، اغلب دو هفته کامل از خانواده منفک می شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۶    
گروه استان ها- وضعیت قرمز کرونا در استان خوزستان شهرها و بیمارستان های این استان را وضعیت ناگوار قرار داده و برخی بیمارستان ها در حال تخلیه سایر بخش ها و تخصیص آن به بیماران کرونا هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان سقز گفت: ظرفیت بستری مبتلایان به ویروس کرونا در 2 بیمارستان امام خمینی (ره) و شفا تکمیل شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سراسر نقاط استان بوشهر در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا قرار دارند و در فروردین امسال نسبت به اسفند 99 روند بستری در بیمارستان های بوشهر 5 برابر افزایش یافته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به وضعیت مراجعات بیماران کرونا به بیمارستان ها در خیز چهارم بیماری، گفت: متاسفانه حداقل دو سه هفته سخت و پرمرگ را در پیش خواهیم داشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از آمادگی بیمارستان های بخش خصوصی، خیریه و نهادها برای پذیرش بیماران کووید19 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان سقز با بیان اینکه روزهای سخت در شهرستان همچنان ادامه دارد، گفت: ظرفیت بستری مبتلایان به ویروس کرونا در 2 بیمارستان امام خمینی (ره) و شفا تکمیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رییس بیمارستان 15 خرداد شهرستان ورامین گفت: روزانه 15 تا 20 نفر به این مرکز درمانی مراجعه می کردند ولی امروز تعداد موارد بستری به 59 نفر و تعداد مراجعین روزانه به 60 نفر افزایش یافته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۳:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه شیب افزایش بیماران مبتلا به کووید-19 در بیمارستان ها نسبت به پیک سوم بسیار تند شده است، گفت: اکنون اعمال جراحی الکتیو هم متوقف شده و تخت های بخش های دیگر را به کرونا داده و بخش های جدید برای کووید اختصاص می دهیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با شروع موج چهارم کرونا هم اکنون 80 درصد از استان خراسان رضوی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷    
فرماندار الیگودرز از تجهیز دانشگاه فرهنگیان این شهر جهت بستری بیماران کرونایی خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر بیش از نیمی از بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر برای بیماران کرونا در نظر گرفته شده است گفت: مانده فضای فیزیکی به زودی راه اندازی می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که تعطیلی 10 روزه برای عبور از وضعیت وخیم کرونا ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پزشکان و روانشناسان تاکید دارند بهبودیافتگان بیماری کووید 19 و بازماندگان شهروندان جانباخته از ابتلا به ویروس کرونا نیازمند مشاوره های ویژه و راهنمای تخصصی در خصوص امور روانی و تغذیه هستند تا بتوانند زودتر به سلامتی دوباره و رهایی کامل از عوارض این ویروس و بیماری آن دست یابند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۵    
معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد: بستری بیماران کرونا در نیمه اول فروردین امسال افزایش 17 تا 40 درصدی داشته است
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در حال حاضر 60 درصد تخت های بیماران مبتلا به کرونا در استان اشغال شده و پیش بینی می شود طی روزهای آینده این میزان بیشتر شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استانداراردبیل عصر دیروز با حضور در شهرستان نیر در جلسه ستاد قرارگاه مقابله با بیماران کرونا و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در محل فرمانداری حضور یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از برگزاری مراسم ختم در تنگستان با تعداد زیادی را کرونایی خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب ایلام ؛رییس دانشگاه علوم پزشکی با همراهی معاون درمان و مدیر روابط عمومی از بخش های مختلف کرونا از جمله اورژانس بستری، آی سی یو ( یس پلیس راهنمایی و رانندگی استان 1) و (4) و سایر بخش های بستری مربوط به بیماران کرونا در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام بازدید نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از راه اندازی مجدد بیمارستان پشتیبان برای پاسخگوئی به حجم بالای بیماران کووید 19 خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۷    
روند ابتلا و بستری بیماران کرونا در کهگیلویه و بویراحمد همچنان رو به افزایش است با توجه به امکانات محدودیت این استان، می توان شرایط کنونی را نگران کننده دانست.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، به گفته محققان، دلایل احتمالی وجود این ارتباط شامل عفونت اعصاب، آسیب خودایمنی و لخته شدن خون است. براساس اعلام مؤسسه ملی بهداشت و مراقبت انگلستان، از جمله علائم رایج کووید 19 طولانی مدت می توان به سرگیجه، وزوز گوش و گوش درد اشاره کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اهر گفت: با وجود وضعیت زرد کرونایی این شهرستان تا قبل از تعطیلات عید نوروز، متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش آمار بیماران کرونا در این شهرستان هستیم که طبق آمار از 50 بیمار کرونایی بستری شده در بیمارستان باقرالعلوم اهر، 25 درصد بیماران بستری، میهمان نوروزی هستند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:بخش مراقبت های ویژه از بیماران کرونا در بیمارستانی در پاریس منبع:بهداشت نیوز
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ دکتر فرهاد سلطانی اظهار داشت: در 2 هفته اخیر وضعیت بستری ها بهتر شده ولی همچنان بار مراجعه به مراکز درمانی بالا و قرمز است بنابراین همان توصیه های قبلی یعنی فاصله گذاری اجتماعی، ماسک زدن و پرهیز از تجمعات خانوادگی و تردد درون شهری را باید رعایت کرد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون 47 شهرستان قرمز و 126 شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت "از" و "به" شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، ممنوع است.