پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۷:۳۳Jun 2019 20

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

دنیای اقتصاد : همزمان با آمادگی ایران برای دور دوم کاهش تعهدات برجامی، خبرگزاری رویترز گزارش داد، سه کشور اروپایی طرف برجام، طرح جدیدی برای حفظ این توافق دارند و به همین منظور وزیران خارجه این کشورها ممکن است به زودی به ایران سفر کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسکو – ایرنا - معاون وزیر خارجه روسیه از همه طرف های برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) دعوت به خویشتنداری کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در واکنش به عدم تمدید مهلت 60 روزه ایران گفت: از همه طرف ها می خواهیم خویشتندار باشند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن تأکید بر ضرورت حفظ توافق هسته ای با ایران اعلام کرد که مسکو خواستار تشکیل نشست هر چه سریعتر کمیسیون مشترک برجام در آستانه اتمام مهلت 60 روزه ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد؛ مسکو کاملاً آگاه است که تصمیمات اخیر ایران درباره برجام اقدامی از روی اجبار، هدفمند و مهمتر از همه، برگشت پذیر است و تهران نگران عدم اجرای تعهدات مالی طرف های دیگر توافق هسته ای است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۷:۰۱    
شفقنا- معاون وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی خطاب به واشنگتن هشدار داد دست ازاعزام نیروی نظامی به خاورمیانه و تحریک جنگ با ایران بردارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تهدید دولت آمریکا به اعمال تحریم های بیشتر علیه کشورهایی که با ایران همکاری می کنند را خلاف عقل سلیم توصیف کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۱    
سرپرست وزارت دفاع امریکا می گوید به فکر اعزام 1000 نیروی اضافه تر به خلیج فارس برای تأمین امنیت و منافع امریکا و متحدان آن است؛ حرکتی که روس ها و چینی ها درباره آن هشدار داده اند ...
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه معتقد است آمریکا با افزایش نیروهای خود در خاورمیانه در حال تلاش های آگاهانه برای آغاز جنگ با ایران از طریق اقداماتی که به گفته وی موجب تحریک ایران می شود است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه اعلام کرد که مسکو در برابر تلاش های احتمالی آمریکا برای بی ثبات کردن اوضاع آماده بوده، اما از استقرار موشک های خود تا زمانیکه آمریکا گام مشابهی را برندارد خودداری می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با هشدار درباره تحریکات جنگ افروزانه آمریکا در برخورد با ایران، یادآور شد که انگیزه تصمیم مقامات تهران برای افزایش تولید اورانیوم قابل درک است و دورنمای اوضاع اکنون به مواضع اروپایی ها بستگی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، تصمیم دولت آمریکا مبنی بر افزایش نیروهای نظامی خود در منطقه غرب آسیا، نقض آشکار قوانین بین المللی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز- سه شنبه- با ابراز نگرانی مسکو نسبت به طرح افزایش نیروهای آمریکا در خاور میانه تأکید کرد که این اقدام خطر درگیری را افزایش می دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از تصمیم اخیر واشنگتن مبنی بر اعزام نظامیان بیشتر به غرب آسیا، اعلام کرد تصمیم ایران برای افزایش تولید اورانیوم غنی شده قابل درک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی تصمیم آمریکا در اعزام نظامیان بیشتر به منطقه غرب آسیا را یک اقدام تحریک آمیز نظامی توصیف کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸    
مسکو - ایرنا - معاون وزیر خارجه روسیه در مورد وضعیت پیرامون ایران و تهدیدهای آمریکا علیه این کشور اعلام کرد: تهدید بکارگیری زور علیه ایران نقض آشکار قوانین بین المللی است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، محمد علی الحکیم وزیر خارجه عراق بعد از ظهر روز دوشنبه میزبان الکساندر لاورنتیف معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده ویژه ولادیمیر پوتین در امور سوریه بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۰    
معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با نماینده ویژه نخست وزیر گرجستان گفت، آمریکا با افزایش همکاریهای نظامی با تفلیس قصد دارد گرجستان را به عرصه رویارویی ژئوپلیتکی تبدیل کند و تسریع عضویت گرجستان در ناتو قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، مسکو نگران استقرار پهپادهای جاسوسی آمریکا در لهستان است.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۲    
معاون وزیر خارجه روسیه در مورد تبعات عملی شدن تهدید ایران به خروج از معاهده NPT به دلیل بدعهدی کشورهای غربی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد این کشور نگران طرح آمریکا برای استقرار پهپاد های جاسوسی در لهستان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه به حادثه امروز برای دو نفتکش در دریای عمان واکنش نشان داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سرگئی ریابکوف اروپایی ها را فاقد اراده سیاسی برای ادامه همکاری اقتصادی با ایران دانست. به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۹    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که سیاست خارجه این کشور هیچ دستورالعمل پنهانی درباره برجام ندارد.
به گزارش خبرگزاری تاس ، "سرگئی ریابکوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه روز چهارشنبه در پایان رایزنی خود با "آندریا تامپسون" معاون وزیر خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین المللی در پراگ (پایتخت جمهوری چک) در جمع خبرنگاران اعلام کرد که مسکو با مسئله خطر شکست برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از کشورهای اروپایی به دلیل نداشتن اراده سیاسی مناسب جهت عادی سازی روابط اقتصادی با ایران انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از اینکه کشورهای اروپایی اراده سیاسی لازم برای عادی سازی روابط اقتصادی با ایران ندارند انتقاد کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه بامداد پنجشنبه از کشورهای اروپایی به دلیل نداشتن اراده سیاسی مناسب جهت عادی سازی روابط اقتصادی با ایران انتقاد کرد. در حال تکمیل... خبرگزاری تهران پرس را با جدیدترین و به روزترین اخبار دنبال نمایید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از اینکه کشورهای اروپایی اراده سیاسی لازم برای عادی سازی روابط اقتصادی با ایران ندارند انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۱:۴۵    
بیروت - ایرنا - معاون وزیر خارجه روسیه از تداوم اقدام های اقتصادی ظالمانه آمریکا علیه سوریه انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه به اعمال تحریم جدید آمریکا علیه سوریه واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه گفت که آمریکایی ها نمی خواهند دولت قانونی در دمشق با موفقیت در راستای تثبیت اوضاع سوریه، عادی سازی زندگی مردم این کشور و گسترش کنترل سیاسی بر خاک سوریه گام بردارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: آمریکا فشار علیه رئیس جمهور سوریه را ادامه می دهد تا تلاش های وی برای عادی سازی اوضاع در این کشور را زیر سوال برد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه ضمن بیان این مطلب که فشار های آمریکا علیه ایران غیر قابل قبول است گفت که اینستکس باید امکان فروش نفت ایران را تأمین کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، تشدید تحریم های آمریکا علیه سوریه، ادامه همان سیاست اعمال فشار واشنگتن بر دمشق است تا از این طریق دولت سوریه نتواند به اقدامات خود در جهت تثبیت اوضاع در کشور ادامه دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت هدف از تحریمهای جدید آمریکا علیه سوریه تضعیف تلاشهای دولت دمشق برای بازگشت امنیت به این کشور است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۳    
به گزارش کردپرس، سرگیی ریابکوف در گفتگو با شبکه تلویزیونی کردستان 24 در خصوص واکنش روسیه به انتخاب نچیروان بارزانی به عنوان رئیس جدید اقلیم کردستان و مسرور بارزانی برای نخست وزیری دولت جدید اقلیم، از سوی پارلمان کردستان، بر حمایت از ریاست و دولت جدید اقلیم تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد رئیس جمهور این کشور ممکن است در نشست گروه 20 در ژاپن دیداری گذار با همتای آمریکایی خود داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با غیرقابل قبول دانستن اعمال فشارهای آمریکا بر ایران، یکی از راه های حفظ برجام را، راه اندازی هرچه سریع تر مکانیزم مالی اینستکس برای مقابله با مشکلات ایجادشده از سوی آمریکا برای فروش محصولات نفتی ایران دانست.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری تهران پرس، علی اصغر خاجی دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی که به منظور رایزنی با مقامات روس در مسکو به سر می برد ...
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از سیاست های مخرب امریکا اعلام کرد هنوز زمان برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) وجود دارد. گسترش نیوز- سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی با بیان اینکه برخی کشورهای اروپایی در خصوص آنچه ایران درباره توافق هسته ای انجام داده، اغراق می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: همه تعهدات ما به ترکیه پیرامون اس- 400 به صورت کامل و در اسرع زمان به انجام خواهد رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، مسکو نگران افزایش تهدید ناشی از توقف سیستم کنترل جهانی سلاح و همچنین وضعیت متزلزل تعهدات دوجانبه بین مسکو - واشنگتن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد: افزایش حضور نظامی و گسترش مانورهای ناتو در دریای سیاه و بالتیک، امنیت این بخش از اروپا را تضعیف کرده و تنها راه تقویت ثبات در این منطقه خروج نیروهای نظامی فرامنطقه ای است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- دستیار ارشد وزیر خارجه در امور سیاسی روز دوشنبه وارد مسکو پایتخت روسیه شد و قرار است تا ساعاتی دیگر با معاونان وزیر خارجه روسیه تبادل نظر کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه احتمال سفر فرمانده ارتش ملی لیبی به مسکو را بعید ندانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که هیچ معامله ای با واشنگتن و تل آویو در مورد سوریه وجود ندارد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس ، عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته جهان عرب در سرمقاله روزنامه رای الیوم نوشت: سرگئی ورشینین معاون وزیر خارجه روسیه موفق شد امیدهایی را که در ارتباط با کنفرانس سه جانبه درباره امنیت منطقه خاورمیانه- قرار است در قدس اشغالی در سطح مشاوران امنیت ملی در آمریکا و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه وجود هر گونه توافق با واشنگتن و تل آویو را در مورد سوریه و حاکمیت و استقلال این کشور تکذیب و چنین توافقی را رویکرد "تجارت" توصیف کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مهر : معاون وزیر خارجه روسیه در خصوص نشست اقتصادی بحرین با موضوع معامله قرن گفت: به نشست منامه دعوت نشده ایم و این ایده را نیز مشکوک می دانیم.