شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۱:۵۲Jan 2020 25

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار سفیر ایران در مسکو، اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی را اقدامی غیرقانونی و نقض موازین حقوق بشرتوصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: حضور نظامی آمریکا در خاک سوریه از هر لحاظ غیرقانونی است و مقامات مسکو بسیار متاسفند که واشنگتن هدف از قبل اعلام شده خود درباره محدود کردن نظامیان این کشور در سوریه را تحقق نمی بخشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه معتقد است، تمامی شرکت کنندگان باقی مانده در برجام باید در اقدامات خود معتدل بوده و بسیار محتاط عمل کنند و انتقال موضوع برنامه هسته ای ایران به شورای امنیت، مشکلی را حل نخواهد کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک: سرگئی ریابکوف ، معاون وزارت خارجه روسیه در سخنانی نسبت به خروج احتمالی ایران از پیمان ان.پی.تی هشدار داد. ریابکوف همچنین از ایران خواسته است تا به تعهدات خود در آژانس بین المللی انرژی اتمی به طور کامل پایبند باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در وکنش به تهدید ایران برای خروج از معاهده عدم اشاعه، آن را ابزاری مهم برای امنیت جهانی توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۲    
معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد، مساله درخواست فائز السراج، رئیس شورای ریاستی دولت وفاق ملی لیبی برای ورود نیروهای بین المللی به این کشور باید با توافق آراء حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با انتقاد از اظهارات نخست وزیر انگلیس در مورد لزوم مذاکره مجدد در مورد برنامه هسته ای ایران، گفت این صحبت ها نشان می دهد لندن از دستورکار واشنگتن در قبال ایران پیروی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتخاب نخست وزیر جدید اعلام کرد سیاست خارجی مسکو پس از رویداد های اخیر در کابینه دولت بدون تغییر باقی می ماند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه امروز چهارشنبه بر حق ایران برای ساخت موشک جهت تأمین امنیت خودش تأکید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز چهارشنبه بر حق ایران برای ساخت موشک جهت تأمین امنیت خودش تأکید کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به درخواست ترامپ برای تقویت حضور ناتو در خاورمیانه گفت: منطقه که در نتیجه اقدامات آمریکا و ناتو دچار بی ثباتی شده، نیازی به حضور ناتو نداشته، بلکه به تلاش های مشترک برای تقویت صلح و ثبات نیاز دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد اقدام انگلیس و فرانسه و آلمان در فعالسازی مکانیسم ماشه باعث کاهش شانس نجات توافق هسته ای ایران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که فعالیت مکانیسم حل اختلافات برجام یک اشتباه سیاسی است و ممکن است باعث از بین رفتن برجام شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر ایران با معاون وزیر خارجه روسیه درباره آخرین تحولات منطقه از جمله اوضاع سوریه، عراق و لیبی گفتگو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۵    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: مسکو با موضع گیری مقامات توکیو در این باره که استقرار سامانه های دفاع موشکی آمریکا در خاک ژاپن تنها برای دفاع از حملات احتمالی کره شمالی است، موافق نبوده و آنها را تهدیدی بالقوه برای روسیه می داند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سفیر ایران در فدراسیون روسیه و نماینده پوتین در امور خاورمیانه و معاون وزیر خارجه روسیه ضمن دیدار و گفت وگو در خصوص تازه ترین تحولات منطقه ای، بر تداوم همکاریها در خاورمیانه تاکید کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه می گوید کشورش دلیلی برای مقصر شمردن ایران در جریان سقوط هواپیمای اوکراینی ندارد. تاریخ انتشار: 17:46 - 20 دی 1398 - کد خبر: 585304
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه امروز جمعه ادعاهای کشورهای غربی درباره سرنگونی هواپیمای خطوط هوایی اوکراین توسط موشک پدافند ایران را رد کرد. طبق گزارش خبرگزاری ایتارتاس ریابکوف گفته مسکو دلیلی برای مقصر شمردن ایران در ماجرای سقوط این هواپیما ندارد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۶    
معاون وزیر خارجه روسیه از ایران و آمریکا خواست که خویشتن داری نشان دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اعلام آمادگی برای گفت وگو با آمریکا درباره ایران، توضیح داد که با دیگر اعضای باقی مانده در برجام نیز به طور پیوسته در تماس هستند.
سلام نو / جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه روز پنج شنبه در گفت وگویی با خبرگزاری اینترفکس روسیه با اشاره به اصل لزوم وفای به عهد گفت: توافق ها باید انجام شوند ...
پرسش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه روز پنج شنبه در ادامه گفت: آن چه به اصطلاح تحریم تسلیحاتی گفته می شود بُعد دیگری هم دارد. این امر صادرات سلاح توسط ایران را هم ممنوع می کند. مطابق توافق ها، به دلیل پایان دوره اعتبار، هر دو محدودیت سال آینده منقضی می شوند و تمدیدی در کار نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اظهار کرد که ممکن است مسکو با افزایش لیست افراد آمریکایی که نمی توانند به خاک روسیه بیایند، به تحریم های آمریکا علیه ساخت خط لوله گاز "نورد استریم 2" واکنش نشان دهد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی سیاست آمریکا و وابستگی کشورهای اروپایی به آمریکا را در احتمال کاهش شانس حفظ برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) مقصر دانست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۷    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه آمریکا با کشورهای اروپایی به عنوان "زیردست" برخورد می کند، از بی توجهی مقامات ناتو به پیشنهاد مسکو درباره عدم برگزاری مانورهای نظامی در خطوط تماس روسیه-ناتو انتقاد کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو نشانه هایی دال بر این دریافت کرده که سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) می خواهند در روابطش با این کشور تجدیدنظر کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جدید ایران در مسکو امروز (چهارشنبه) در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وی کرد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، با وجود آنکه تنها یک روز از آمدن کاظم جلالی سفیر جدید ایران به روسیه می گذرد، اما وی رایزنی ها و دیدارهای خود با دیپلمات های ارشد روسی را آغاز کرد. سفیر ایران صبح امروز با ایگور مورگولوف معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تسلیم وی کرد. ...
خبرگزاری مهر: به نقل از شینهوا، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز شنبه اعلام کرد: مسکو دیگر تمایلی برای پیوستن به گروه 7 ندارد؛ ما از اولویت های دیگری در این خصوص برخوردار هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۹:۳۹    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه هیچ کس از مقامات مسکو نمی پرسد آیا اصلاً برای بازگشت به گروه 7 علاقه دارند و تازه برای این کار پیش شرط هم تعیین می کنند، گفت: این تمایل مدت ها قبل کم رنگ و اکنون کاملاً ناپدید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، میخائیل بوگدانف معاون وزیر امور خارجه روسیه و فرستاده ویژه رئیس جمهور این کشور به خاورمیانه و شمال آفریقا روز جمعه با ریاض حداد سفیر سوریه در مسکو درباره تحولات منطقه خاورمیانه به ویژه اوضاع سوریه گفتگو کرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۲۲:۰۴    
وزارت امور خارجه روسیه از دیدار مهدی سنایی با معاون وزیر امور خارجه روسیه خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه تمایلی برای بازگشت به "گروه هفت" ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه کره شمالی در آزمایش های اخیر، موشکی پرتاب نکرده است می گوید دلیلی برای نگرانی از این آزمایش هم وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال تصویب طرح استیضاح ترامپ، معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که برکناری رئیس جمهور آمریکا یک مساله داخلی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز- جمعه- اعلام کرد که استیضاح رئیس جمهوری آمریکا موضوع داخلی این کشور است و تأثیری بر روابط مسکو و واشنگتن نخواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۱    
معاون وزیر خارجه روسیه درباره آزمایش موشکی کره شمالی و تصویب طرح استیضاح رئیس جمهور آمریکا اظهار نظر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اطلاع داد که در دیدار روز چهارشنبه سفیر ایران در مسکو با معاون وزیر امور خارجه روسیه بر تداوم همکاری های ایران و روسیه به منظور کاهش تنش ها در خاورمیانه تاکید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه می گوید دیپلمات های ایران و روسیه در نشستی روز چهارشنبه بر سر ادامه گفت وگوها در خصوص سوریه توافق کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه در مسکو انتظار تمدید مجدد تحریم های اقتصادی اتحادیه اروپا علیه روسیه را داشتند، ابراز عقیده کرد که این اقدامات محدودکننده به اقتصاد خود کشورهای اروپایی هم آسیب می رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه تاکید کرد که اوضاع لیبی باید توسط مردم خود این کشور و از طریق مذاکره حل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۶    
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، هدف اصلی مانور نظامی مدافع اروپا که بهار آینده در شرق اروپا برگزار خواهد شد، یافتن بهانه مناسب برای تقویت حضور نظامی آمریکا در منطقه است که تنها باعث تعمیق شکاف در اروپا می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه در مورد تمدید پیمان استارت جدید، گفته که مسکو تا کنون اراده سیاسی از سوی دولت آمریکا برای تمدید این پیمان مشاهده نکرده است. تاریخ انتشار: 20:00 - 20 آذر 1398 - کد خبر: 575972
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۴    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که این کشور نشانه ای دال بر اراده سیاسی از سوی آمریکا برای تمدید پیمان استارت نو مشاهده نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با انتقاد از نبود اراده سیاسی در آمریکا برای تمدید معاهده استارت، گفت واشنگتن به بهانه های مختلف به دنبال انعقاد پیمان جدید کنترل تسلیحاتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: به رغم اینکه مسکو و واشنگتن درباره نگرانی های خود صحبت می کنند، ولی برای ازسرگیری مذاکرات جدی و مفصل درباره ثبات راهبردی، هنوز تاریخ و دستورکار گفت وگوها مشخص نشده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۱    
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، امروز هیئتی از اعضای شورای میهنی کرد سوریه، طیف مخالف حزب اتحاد دموکراتیک سوریه یا PYD در شهر مسکو با میخائیل بوگدانف، نماینده روسیه در امور خاورمیانه و آفریقا دیدار و گفتگو کردند. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه از تکمیل پروژه مدرنیزه کردن تاسیسات هسته ای فردو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه درباره تعلیق اقدامات شرکت روس اتم در تاسیسات اتمی فردو تاکید کرد مسکو این پروژه را به طور کامل اجرا خواهد کرد، اما نیاز به زمان برای ارزیابی شرایط جدید است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با به کارگیری مکانیسم رفع اختلافات درباره برجام مخالفت کرد، زیرا در چارچوب این مکانیسم، این مبحث ممکن است ..