سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۰:۲۹Jul 2020 14

جدیدترین‌های «معاون وزیر خارجه روسیه»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۶    
معاون وزیر خارجه روسیه اشتباهات آمریکا در قبال پیمان منع گسترش موشک های هسته ای میانبرد را غیر قابل جبران دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: پس از خروج آمریکا، بازگشت به پیمان منع تولید موشک های هسته ای میان برد غیرممکن است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی ورشینین ، معاون وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه خواستار اجتناب از قضاوت های شتابزده درباره حادثه در تأسیسات هسته ای نطنز شد. معاون وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: حوادث اینچنینی نیازمند بررسی های جدی هستند. فکر می کنم آخرین کاری که باید انجام داد گمانه زنی است ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تصمیم واشنگتن برای خروج از سازمان بهداشت جهانی را یک تصمیم غیرسازنده خواند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۱    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از سازمان بهداشت جهانی سازنده نبوده و نشان دهنده گرایش این کشور به اقدام های یک جانبه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه بر توان این کشور برای واکنش نشان دادن به تلاش های آمریکا در جهت دستیابی به برتری نظامی تاکید کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۲    
معاون وزیر خارجه روسیه به ایالات متحده برای تلاش در جهت ایجاد برتری نظامی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۵    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به عواقب منفی خروج آمریکا از پیمان موشکی، تأکید کرد: مسکو می تواند به هر نوع تلاش واشنگتن در جهت دستیابی به برتری نظامی، پاسخ دهد و این مسئله را ثابت کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۵    
شفقنا- میخائیل بوگدانف درباره چگونگی بهبود بخشیدن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی سوریه با ریاض حداد گفتگو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از روسیا الیوم، میخائیل بوگدانف معاون وزیر خارجه روسیه با ریاض حداد سفیر سوریه در مسکو درباره بهبود بخشیدن به شرایط اقتصادی و اجتماعی دمشق رایزنی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر خارجه روسیه تحولات منطقه از جمله سوریه، عراق و فلسطین مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت مسکو آمریکا را به عنوان شریکی که قابل مذاکره باشد نمی داند و اطمینان خود را به واشنگتن از دست داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۱    
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به اینکه مسکو و واشنگتن نتوانستند در جریان مذاکرات درباره پیمان "آسمان باز" مواضعشان را به یکدیگر نزدیک کنند، گفت: روسیه دیگر به آمریکا به چشم شریک قابل اطمینان نگاه نمی کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روسیه اعلام کرده است که مسکو و واشنگتن نتوانسته اند مواضع خود را در ارتباط با آسمان باز به هم نزدیک کنند. به گزارش شیعه پرس به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو و واشنگتن نتوانسته اند مواضع خود را در ارتباط با آسمان باز به هم نزدیک کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۲۳    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: مسکو و واشنگتن نمی توانند مواضع خود را در پیمان آسمان های باز به هم نزدیک کنند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ورشینین ، معاون وزیر خارجه روسیه خواستار پرهیز از هرگونه شتابزدگی در اظهارنظرها در خصوص حادثه اخیر در تأسیسات هسته ای نطنز در ایران شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، الکساندر گروشکو، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: مسکو و واشنگتن نمی توانند مواضع خود را در پیمان آسمان های باز به هم نزدیک کنند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اظهار کرد، مسکو و واشنگتن نتوانستند مواضع خود را درباره پیمان آسمان های باز به هم نزدیک کنند. به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، معاون وزیر خارجه روسیه گفت، مسکو هشدارهای آمریکا درباره پیمان آسمان های باز را نمی پذیرد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، سرگئی ورشینین ، معاون وزیر خارجه روسیه خواستار پرهیز از هرگونه شتابزدگی در اظهارنظرها در خصوص حادثه اخیر در تأسیسات هسته ای نطنز در ایران شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با تاکید بر خودداری از پیش داوری درباره علت آتش سوزی اخیر در سایت هسته ای شهید احمدی روشن در نطنز، خواستار بررسی جدی این حادثه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۱    
معاون وزیر خارجه روسیه با توضیح روند فراهم سازی مقدمات نشست سران "پنج هسته ای"، گفت: طرف روسی تنها در چارچوب فعالیت های سازمان ملل با آمریکا درباره حل و فصل مناقشه در لیبی، تماس دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۰    
معاون وزیر خارجه روسیه با رد ادعای سفیر آمریکا درباره بررسی مشارکت مسکو در نشست سران گروه 7، گفت: رفع چالش های کنونی جهان بدون چین ممکن نیست و برای همین، روسیه پیشنهاد نشست "سران پنج" شورای امنیت را داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیرخارجه روسیه اعلام کرد که مسکو در ارتباط با گسترش گروه هفت مذاکره ای با واشنگتن نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن رد اظهارات سفیر واشنگتن در مسکو در خصوص مذاکره با آمریکا درباره حضور کشورش در نشست گروه 7، گفت بحث درباره مسائل بین المللی بدون حضور چین میسر نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (شنبه) هشدار داد، پیمان آسمان های باز ممکن است از "تاثیر دومینو" پیروی کند و از هم بپاشد اگر که دیگر کشورها از آمریکا پیروی کنند و از این توافق تحت فشار واشنگتن خارج شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۹    
معاون وزیر خارجه روسیه ابراز اطمینان کرد که آمریکا تصمیم خود برای خروج از پیمان "آسمان آزاد" را گرفته و آن را عملی خواهد کرد و بعید نیست کشورهای دیگری نیز این توافقنامه بین المللی را ترک کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۹    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که چنانچه دیگر کشورها از آمریکا پیروی کرده و تحت فشار این کشور از معاهده آسمان های باز خارج شوند، این اقدام اثری دومینویی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۴    
معاون وزیر خارجه روسیه امکان از سر گیری مذاکرات با طرف آمریکایی درباره تبادل "پل وِلان"، که به جرم جاسوسی به 16 سال زندان محکوم شده، پس از لازم الاجرا شدن حکم وی را بعید دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد نیروهای خارجی که به صورت غیرقانونی در خاک سوریه هستند به غارت منابع نفتی و برهم زدن ثبات در این کشور ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: در شرایطی که تحریم های اقتصادی شدید آمریکا و اتحادیه اروپا مستقیماً به مردم سوریه آسیب می رساند، برگزاری کنفرانس اهداءکنندگان بروکسل و ادعای کمک به سوری ها، عملاً کارآیی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که بیش از 2 هزار هوادار فوتبال که در زمان جام جهانی وارد این کشور شده هنوز خاک روسیه را ترک نکرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از گفت وگوی معاون وزیر خارجه روسیه و سفیر سوئیس در مسکو درباره بحران سوریه و آخرین تحولات لیبی خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه از رایزنی معاون وزیرخارجه روسیه و سفیر سوییس در مسکو درباره ایران خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، معاون وزیر امور خارجه روسیه با سفیر سوئیس در مسکو دیدار و درخصوص اوضاع ایران، لیبی و سوریه با وی رایزنی کرد. سرگئی ورشینین معاون وزیر خارجه روسیه با ایووم روسیه سفیر سوئیس در مسکو دیدار کرد و دو طرف درخصوص اوضاع پیرامون ایران گفت وگو کردند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری سوریه (سانا) سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه با ایو رُسی سفیر سوئیس در مسکو دیدار و درباره مسایل مربوط به بحران سوریه با او گفت و گو کرد. در این دیدار که طبق بیانیه وزارت امور خارجه روسیه در روز شنبه منتشر شد، دو طرف در مورد حل بحران سوریه به [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز، شنبه اعلام کرد: طرح اسرائیل برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری هرگز منجر به صلح و امنیت در منطقه نخواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه بار دیگر تاکید کرد که طرح رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری هرگز به صلح منجر نخواهد شد و نیاز جدی به مذاکره وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه خواستار ملحق شدن فرانسه و انگلیس به مذاکرات مسکو و واشنگتن بر سر کنترل تسلیحات هسته ای شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه روز جمعه مورخ 6 تیر 1399 در تماسی تلفنی با سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه درخصوص موضوعات دوجانبه و بین المللی مهم گفت وگو کرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه و معاون وزیر امور خارجه روسیه درباره حل و فصل مسائل سوریه و کمک های انسانی به مردم این کشور تلفنی گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران و معاون وزیر خارجه روسیه امروز درباره تحولات منطقه به ویژه اوضاع سوریه تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۹    
معاون وزیر خارجه روسیه با تشریح وضعیت فعلی در روابط مسکو-واشنگتن و واشنگتن-پکن، گفت: دولت ترامپ عملاً تمدید پیمان استارت-3 را به مشارکت چین در آن وابسته کرده و مواضع روسیه در این رابطه کاملاً مشخص است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اظهار داشت که مقامات لهستان باید نسبت به هزینه های مترتب بر کسب جایگاه یک کشور خط مقدم از جمله پیامدهای این جایگاه برای امنیت خود آگاه باشند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۱    
شفقنا-معاون وزیرخارجه روسیه تصریح کرد که آمریکا برای ماندن در قدرت تمامی قوانین بین المللی را آشکارا نقض می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از اسپونیک، سرگئی ریابکوف ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس محتوای دیدار وی با معاون وزیر خارجه روسیه را تشریح و عنوان کرد، در این دیدار استراژی حماس برای مقابله با معامله قرن و طرح اشغال کرانه باختری ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۳    
معاون وزیر خارجه روسیه در پایان رایزنی ها با نماینده ویژه آمریکا در مسائل کنترل تسلیحات در وین، از باقی ماندن اختلافات بین مسکو و واشنگتن درباره تمدید پیمان استارت-3 و توافق درباره ایجاد گرو ه های کارشناسی خاص خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۴    
هیئتی از جنبش حماس با معاون وزیر خارجه روسیه در دوحه دیدار و درباره طرح رژیم صهیونیستی برای الحاق کرانه باختری گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هیأتی بلندپایه از جنبش حماس به ریاست اسماعیل هنیه با میخائیل بوگدانوف، معاون وزیر خارجه روسیه در قطر دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سران گروه مقاومت حماس با معاون وزیر خارجه روسیه در دوحه دیدار و درباره تحولات اخیر در اراضی اشغالی فلسطین رایزنی کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۷    
شفقنا- هیئتی از جنبش مقاومت اسلامی حماس به ریاست اسماعیل هنیه با میخائیل بوگدانف در قطر دیدار و درباره تحولات سیاسی مسئله فلسطین گفتگو کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، هیئتی از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به ریاست اسماعیل هنیه ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام مسکو، نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در اتریش با معاون وزیر خارجه روسیه دیدار و درباره مسائل مربوط به کنترل تسلیحاتی رایزنی می کند. ...