دوشنبه ۲۷ اسفندساعت ۲۱:۳۹Mar 2019 18
 

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی دریایی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۷    
آیین افتتاحیه راهیان نور دریایی و همچنین رونمایی از 4 جلد کتاب با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۳۶    
آبادان - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: سال آینده طیف وسیعی از تجهیزات نظامی ساخت کشورمان به نیروی دریایی ملحق می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در دهه چهارم انقلاب، توانایی های جوانان این مرز و بوم به جایی رسید که ناوشکن را در طول 2 سال می سازیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶    
کتاب های دانش نامه عملیات های ماندگار نداجا در دوران دفاع مقدس ، شهری که خرم ماند ، حماسه پیکان و من یک ملوانم با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایگاه شهدای تکاور خرمشهر رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای اوایل سال جدید الحاق ناوشکن دماوند در آب های شمالی کشور را پیش بینی می کنیم که در حال حاضر عملیات ساخت سازه و روسازه آن به اتمام رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۸    
آبادان - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 2 ناوشکن دماوند و دنا بزودی به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: طیف گسترده ای از تجهیزات بومی و ساخت جمهوری اسلامی سال آینده به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۷    
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در جمع زائران راهیان نور حضور یافت.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه دریایی راهیان نور ارتش با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش در خرمشهر افتتاح شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۲    
کانون خبرنگاران نبأ نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در خرمشهر با حضور حجت الاسلام محمد حسنی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۲    
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در جنگ تحمیلی 8 ساله 85 کشور علیه ایران در جنگ بودند گفت: این کشورها یا مستقیم در جنگ بودند و یا اینکه کمک های مالی و تجهیزاتی به رژیم بعث می کردند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۲    
فرمانده نیروی دریایی کشور گفت: تنها راه عبور از توطئه ها و تبلیغات سوء و مسموم استکبار جهانی داشتن ایمان، تقوا و بصیرت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۷    
بوشهر - فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه همه افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهدا است گفت: عزت ما با ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنان تداوم می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۷    
بوشهر - فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه همه افتخارات امروز نظام جمهوری اسلامی مرهون شهدا است گفت: عزت ما با ایستادگی مقابل ظلم و اقتدار مقابل دشمنان تداوم می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۱    
در برگزاری سومین یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه 60 شهید والامقام دلوار تنگستان تجلیل شدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۳    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دریای پهناور خزر در شمال یک فرصت بزرگ برای تعامل یا کشورهای منطقه است، اتصال این دریا با دریای جنوب ظرفیت عظیم گذرگاهی را در اختیار جهان قرار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : نیروی دریایی به هر تهدیدی علیه منافع ملی پاسخی کوبنده خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۴    
رشت - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر لزوم داشتن نگاهی امیدوارانه به آینده گفت: سکان اقتدار در دریاها در گام دوم انقلاب، به نسل جوان سپرده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۳    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه منطقه غرب آسیا با وجود گذرگاه های حساس نقطه اتصال سه قاره محسوب می شود، گفت: ایران با قرار گرفتن در این منطقه به مرکز ترابری انرژی جهان تبدیل شده به طوری که متوقف کردن گذرگاه ها می تواند توقف انرژی در جهان را سبب شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۷    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه منطقه غرب آسیا با وجود گذرگاه های حساس نقطه اتصال سه قاره محسوب می شود، گفت: ایران با قرار گرفتن در این منطقه به مرکز ترابری انرژی جهان تبدیل شده به طوری که متوقف کردن گذرگاه ها می تواند توقف انرژی در جهان را سبب شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۵    
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی ارتش از ساخت پیچیده ترین تجهیزات نظامی توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سایه تلاش و کوشش جهادی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۵    
امام جمعه دلوار گفت: در 8 سال دفاع مقدس مردم استعمار و استکبار ستیز نقش مهمی در جبهه های نبرد داشتند که در این راستا سومین یادواره 60 شهید دلوار تنگستان با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به حرکت جهادی جوانان در مقابل توطئه های دشمن گفت: وجود جوانان بصیر و انقلابی، توطئه دشمن را نابود می کند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۶    
به گزارش ایرنا، در این آیین علاوه بر سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) ، فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمع دیگری از مسئولان کشوری و استانی حضور داشتند. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۴    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: باورم شد مافیایی پشت ماجرای صید ترال و کشتی های چینی وجود دارد، این صید در کانتیرهای منجمد شده به خارج کشور می رود. ما مستنداتی در اختیار داریم و اگر نیاز باشد آنها را رو خواهیم کرد اما در حال حاضر نمی خواهیم به این مسئله ورود کنیم اما می گوئیم صیاد هم حقوقی دارد که ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۳    
ساختمان جدید بیمارستان مسلمین شیراز با حضور سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی دیگر از مقامات کشوری و استانی به بهره برداری رسید ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۲:۲۱    
سپاه نیوز: مراسم انس و مودت بازنشستگان نیروی دریایی سپاه در مجتمع غدیر برگزار شد. به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ؛ مراسم انس و مودت بازنشستگان نیروی دریایی سپاه در مجتمع غدیر و با حضور دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۷    
تهران- ایرنا - فرمانده نیروی دریایی هند امروز چهارشنبه گفت: بر اساس اطلاعات اخیر به دست آمده، نیروهای تروریستی در حال آموزش برای عملیات تروریستی از طریق دریا علیه هند هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۶    
دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تولید سلاح ضدلیزر برای مقابله با سلاح لیزری آمریکایی ها خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۲    
چندی پیش فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران از دستور سپاه برای ترک کردن کشتی های چینی صید ترال در سواحل خلیج فارس خبر داد و گفت: این کشتی ها باید هر چه سریعتر آب های ایران را ترک کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۳    
سپاه نیوز: جشن ازدواج پاسداران و فرزندان بازنشستگان مراکز ندسا در شیراز با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ؛ در مراسم جشن ازدواج که با حضور تازه عروس و دامادهای پاسدار و فرزندان بازنشستگان مراکز ندسا در شیراز برگزار گردید دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری ...
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۳    
مردم نیوز : آمریکا در فاصله بین سال های 1946 تا 1958 در جزایر مارشال و به خصوص بیکینی آتول 67 آزمایش هسته ای انجام داده که عواقب این آزمایش های هسته ای فاجعه بار است. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۱    
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به خطراتی که حضور ناوگان کشور های بیگانه در خلیج فارس متوجه این منطقه می کند، گفت: بیگانگان به دنبال این هستند که منطقه را بدوشند و وقتی که نفت را بردند، منطقه را رها می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۹    
ایسنا : سردار دریادار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خلیج فارس منطقه ای بسیار مهم با مساحت 250 هزار کیلومتر مربع است و مسوولیت این منطقه به نیروی دریایی سپاه سپرده شده که در تمام سواحل منطقه حضور دارد و کلیه حضور بیگانگان را در منطقه رصد می کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۷    
فرمانده ی نیروی دریایی سپاه ایران بیان داشت: تا زمانی که ما از تنگه هرمز استفاده می کنیم و نفت مان را صادر می کنیم و منعی برای ما وجود ندارد این تنگه باز است اما زمانی که بخواهند جلوی نفت ما و کشتی های ما را بگیرند این منطقی است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۵    
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به خطراتی که حضور ناوگان کشورهای بیگانه در خلیج فارس متوجه این منطقه می کند، گفت: بیگانگان به دنبال این هستند که منطقه را بدوشند و وقتی که نفت را بردند منطقه را رها می کنند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۸    
خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه بیگانگان به دنبال این هستند که منطقه را بدوشند و وقتی که نفت را بردند منطقه را رها می کنند، توضیحاتی پیرامون ادعاهای اماراتی ها درباره جزایر سه گانه ایرانی، امنیت دریایی، تنگه هرمز و تجهیزات نظامی کشورمان در دریا ارائه داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مدیرکل مرکز صداوسیمای مرکز خلیج فارس، از عملکرد این مرکز در پوشش خبری رزمایش بزرگ دریایی ولایت 97 قدردانی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۴    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: بیگانگان به دنبال این هستند که منطقه را بدوشند و وقتی که نفت را بردند منطقه را رها می کنند. این منطقه متعلق به ما و همسایه های ماست. ما می توانیم با هم افزایی و رزمایش، امنیت را برقرار کنیم. مردم مسلمان منطقه باید بدانند که می توانیم این کار را انجام دهیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۸    
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، در جریان سومین روز از مرحله نهایی رزمایش دریایی ولایت 97 نیروی دریایی ارتش، زیردریایی کلاس غدیر با موفقیت توانست یک فروند موشک کروز زیر سطح به سطح را شلیک کند. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۰    
سپاه نیوز: اختتامیه دومین جشنواره ورزش های آبی ساحلی با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ؛ اختتامیه دومین جشنواره ورزش های آبی ساحلی با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، مسئولان و ورزشکاران این نیرو در سالن شهید اثری نژاد ندسا برگزار گردید. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۲    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران حضور دشمن در آب های منطقه را مخل امنیت در این منطقه دانست و گفت:نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران شبانه روز حرکات دشمن را زیر نظر دارند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۵    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نسل جدید هواناوها که صد درصد ساخت فرزندان این مملکت است را در سال آینده در عرصه رزم خواهیم داشت. پرس شیعه، گروه سیاست-هادی رضایی ...
ایثار   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۳    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توطئه ها و دسیسه های دشمنان علیه ایران اسلامی نتیجه بخش نخواهد بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۷    
بندرعباس – رزمایش بزرگ دریایی 97 نیروی دریایی ارتش جمهموری اسلامی ایران در خلیج فارس آغاز می شود. به گزارش پرس شیعه، امیردریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح پنجشنبه در نشست خبری در مورد رزمایش بزرگ ولایت 97 بیان داشت: رزمایش بزرگ 97 به وسعت دو کیلومتر از تنگه هرمز ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۷    
بندرعباس- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: برای نخستین بار پرتاب موشک از زیردریایی های کلاس غدیر به شناورهای سطحی در رزمایش ولایت 97 مورد آزمایش جدی قرار خواهد گرفت. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۴    
در مراسمی بخش های قلب و عروق و اطفال بیمارستان فوق تخصصی گلستان نیروی دریایی ارتش صبح امروز با حضور امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش افتتاح شد. ...