پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۵:۰۹Oct 2019 17

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی دریایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی این نیرو را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز شنبه با حضور در مرز شلمچه از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین در این گذرگاه مرزی بازدید کرد.
نشست 5 جانبه فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حاشیه دریای خزر با امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه های مختلف پایان یافت. به گزارش روابط عمومی ارتش، در سومین و آخرین روز حضور امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در چهارمین اجلاس فرماندهان نیروی دریایی حوزه خزر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با همتای روس خود با تاکید بر اینکه خلیج فارس بسیار امن است و برای تامین امنیت آن نیاز به کشورهای فرامنطقه ای نیست، گفت: ائتلاف آمریکا در خلیج فارس به شکست خواهد انجامید.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۴    
گروه ناجا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هفته نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا و کارکنان این نیرو تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از مسکو؛ امیردریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در چهارمین نشست فرماندهان نیروی دریایی کشور های حوزه دریای خزر به سنت پترزبورگ روسیه سفر کرده است، به طور جداگانه با فرماندهان نیروی دریایی روسیه و جمهوری آذربایجان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قرار است تقویت همکاری های امنیتی آموزشی طی موافقت نامه ای به امضای فرماندهان نیروی دریایی این کشور ها برسد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه قابلیت شناورهای آینده ندسا را رادارگریزی و بدون سرنشین بودن عنوان کرده اند؛ دو ویژگی که در صورت ترکیب با اصلی ترین مولفه قایق های تندرو سپاه یعنی سرعت، مثلث تهدید بالقوه ای را برای شناورهای دشمن به وجود می آورد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۲    
فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه قابلیت شناورهای آینده ندسا را رادارگریزی و بدون سرنشین بودن عنوان کرده اند؛ دو ویژگی که در صورت ترکیب با اصلی ترین مولفه قایق های تندرو سپاه یعنی سرعت، مثلث تهدید بالقوه ای را برای شناورهای دشمن به وجود می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه قابلیت شناورهای آینده ندسا را رادارگریزی و بدون سرنشین بودن عنوان کرده اند؛ دو ویژگی که در صورت ترکیب با اصلی ترین مولفه قایق های تندرو سپاه یعنی سرعت، مثلث تهدید بالقوه ای را برای شناورهای دشمن به وجود می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از تولید شناورهای تندور با سرعت 90 نات خبر داد که به معنای دستیابی سپاه به نسل جدیدی از شناورهای تندور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از مسکو، چهارمین نشست فرماندهان نیروی دریایی کشور های حوزه خزر از امروز در سنت پترزبورگ روسیه آغاز شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه دشمن از شناورهای تندوری سپاه هراس دارد، گفت: اختفا سازی گام بعدی است که به دنبال تحقق آن هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در یک سال و نیم اخیر موفق شدیم در دریا 6 سیلی محکم به آمریکایی ها بزنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قایق های تندرو پدیده ای هستند که دشمن از آن هراس دارد، گفت: آمریکایی ها اکنون بالاترین سرعتی که در شناورها دارند 45 گره است اما ما دوبرابر این سرعت را داریم.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ششمین همایش ملی شناورهای تندرو در زیباکنار با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار گیلان و جمعی از مسئولان سیاسی و نظامی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت- فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه خلیج فارس متعلق به همه همسایگان است، گفت: ما با همکاری و همدلی همین همسایگان می توانیم امنیت را در خلیج فارس برقرار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۵۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حضور بیگانگان در خلیج فارس هیچ دستاوردی ندارد، گفت: با بهره گیری از توان و دانش فنی داخلی در آینده نزدیک به سمت تولید شناورهای تندرو با سرعت 100نات می رویم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه رضایت دشمن از ما یک خیال خام و بچگی است، گفت: بیگانگان حاضر در منطقه مخل امنیت در منطقه خلیج فارس هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
امیر دریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش، برای شرکت در نشست فرماندهان نیروی دریایی کشور های حوزه خزر، وارد مسکو شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در چهارمین نشست فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حوزه خزر وارد روسیه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش برای شرکت در نشست فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حوزه خزر، وارد مسکو شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰    
مجید مهرابی دبیر گروه سیاسی از نیروی دریایی به عنوان یکی از بازوهای دیپلماسی ایران یاد می شود. به قول امیردریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش، این نیرو بخشی از تیغ دیپلماسی است؛ این نیرو می تواند مثل وزارت امور خارجه بر توسعه دیپلماسی کشور اثر گذار باشد ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۲    
هفتمین قسمت برنامه چهل ستون با حضور سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از شبکه افق پخش می شود. فصل جدید ضربان با هدف اصلاح سبک زندگی و موضوع جلوگیری از ابتلای بیماری در افراد به زودی روی آنتن شبکه سلامت سیما می رود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۸    
با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، دبستان 6 کلاسه دخترانه شجره طیبه با زیر بنای 910 متر مربع و بازارچه اتکا با زیر بنای 744 متر مربع با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در حاشیه سفر اخیر با خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، روحانیون و نخبگان استان هرمزگان با اهدای لوحی از فرمانده نیروی دریایی سپاه تقدیر و تشکر کرد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۶    
گروه ناجا – در گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، فرمانده دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرمانده نیروی انتظامی در ستاد ناجا دیدارکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی آمریکا مستقر در اروپا با اشاره به حضور ناوگان نظامی روسیه در اروپا بر لزوم تجهیز هرچه بیشتر نیروهای تحت فرماندهی خود به ادوات جنگی بیشتر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دریای خزر، دریای صلح و دوستی است و به جرات می توان گفت در این دریا هیچ دغدغه ای با توجه به حضور همسایگان خوب و شرایط دوستانه نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی آذربایجان در جریان سفر به استان هرمزگان از کارخانجات این نیرو مستقر در بندرعباس بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اعلام آمادگی این نیرو برای دفاع از آب های ایران گفت: با اقتدار از خلیج فارس حراست و حفاظت می کنیم و به هرگونه تعرض به مرزهای آبی ایران پاسخ کوبنده و سخت می دهیم.
در بندر عباس؛ فرمانده نیروی دریایی آذربایجان با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندر عباس، با امیر دریادار دوم محمدی، فرمانده این منطقه دیدار و گفت و گو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای دریایی فرماندهی مرکزی آمریکا اواخر هفته گذشته به ریاض سفر کرده تا با فرمانده نیروی دریایی عربستان سعودی درباره ایران مذاکره کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی آمریکا در منطقه غرب آسیا در سفر به ریاض با همتای سعودی درباره ایران گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری آذربایجان و هیئت همراه از منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای سازمان صنایع دفاع، گفت: امید و توانمندی ایجاد شده در دل نیروهای مسلح حاصل دستاوردهای متخصصین وزارت دفاع در تولید محصولات است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان صنعت فولاد، رزمندگان خط مقدم اقتصاد کشور هستند که با تلاش و کوشش خود، در شرایط تحریم مانع توقف چرخه ی صنعت شدند . سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در گردهمایی بزرگ رزمندگان، ایثارگران ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۷    
با حضور اردوغان و فرمانده نیروی دریایی پاکستان مراسم برش فولاد برای ساخت اولین ناوچه سفارش داده شده توسط پاکستان به ترکیه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به ویژگی های شناور شهید ناظری و انجام مراحل طراح، ساخت و تسلیح این شناور در کارخانه جات نیروی دریایی سپاه، گفت: موشک ها و اژدرهای متعدد را می توانیم زیر بدنه این شناور نصب کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان " 40 سال با اقتدار مقابل دشمن ایستادگی کردیم " گفت: امروز با همت جوانان متخصص کشورمان موفق به تولید انواع سلاح های پیشرفته شده ایم و از بیگانگان هیچ هراسی نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه: باید در چهل سال دوم انقلاب با هدف مشخصی قدم برداریم تا آرمانهای انقلاب محقق شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همدلی و پیروی از مقام معظم رهبری را تنها راه غلبه بر زیاده خواهی دشمن در اعمال تحریم های ظالمانه بر کشور دانست و گفت: دشمن سعی می کند ما را از هم جدا کند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از آناتولی، خلوصی آکار وزیر دفاع ملی ترکیه با دریاسالار ظفر محمود عباسی فرمانده نیروی دریایی پاکستان در استانبول دیدار و گفت وگو کرد. ...
برنامه چهل ستون امشب ( 7مهرماه ) میزبان سردار دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام آمادگی این نیرو برای دفاع از آب های مرزی جمهوری اسلامی ایران گفت: تعرض به مرزهای آبی ایران اسلامی سرنوشت تلخی برای متجاوزان به دنبال دارد .
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۸    
سومین قسمت برنامه چهل ستون با حضور حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از شبکه افق پخش می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسمی که پیش از ظهر امروز(چهارشنبه، 3 مهرماه) در جمع اعضای بسیج قوه مقننه و با حضور سردار سرتیپ پاسدار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مدیران مجلس به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مجلس ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد بسیج دریایی در این کشور تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی دریایی سپاه از اجرای طرح بسیج دریایی و سازماندهی حدود 51 ناوگروه با مشارکت ساحل نشینان مکران و خلیج فارس خبر داد. سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه در جمع اعضای بسیج قوه مقننه گزارشی از رویارویی نظامیان ایران و بیگانگان و عملکرد این نیرو در آب های خلیج فارس ارائه کرد.