جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۳:۴۵Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای شهرستان گرمه

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۰    
قلعه جلال الدین گرمه، برجسته ترین قلعه نظامی خراسان شمالی قلعه جلال الدین در استان خراسان شمالی که امروزه علاوه بر اهمیت تاریخی به عنوان موزه مردم شناسی نیز کاربرد دارد مربوط به دوران پس از اسلام است و در نزدیکی شهرستان
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری طرح های خراسان شمالی افزود: این نورزگاه ها در شهرستان بر بجنورد، فاروج، گرمه و جاجرم برگزار شده است. انتهای پیام/
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری افزود: این نورزگاه های در شهرستان بجنورد، فاروج، گرمه و جاجرم برگزار شده است. انتهای پیام
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وی فاروج معروف به شهر آجیل و دارای بوم گردی های متنوع را محور چهارم، همچنین بجنور، گرمه و جاجم را به عنوان پنجمین محور معرفی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۸    
روستای خان کندی در بخش مرکزی شهرستان گرمی استان اردبیل در مجاورت روستا های لسگه درق و عزیزلو و روستای تولون و در دامنه کوه قبله داشی از قله های رشته کوه صلوات داغی قرار دارد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
قلعه جلال الدین اثر تاریخی سده ششم قلعه جلال الدین یکی از آثار دوران تاریخی پس از اسلام مربوط به سده های ششم و هفتم هجری است که بین دو شهرستان گرمه و جاجرم در خراسان شمالی واقع شده است. قلعه جلال الدین در فاصله 5 کیلومتری غرب شهرستان
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۱    
؛ نگین سبز دامنه کوه گرمه ملایر پارک ومقبره سیف الدوله نیز با قدمتی حدود یکصد سال، چون نگینی سبز بر دامنه کوه گرمه ملایر می درخشد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
، نخست وزیر فقید ژاپن، تصویر دیگری در فضای مجازی دست به دست شد که در آن بار دیگر آقای شی با پو مقایسه شد و آقای آبه با الاغ بدبین، ایور.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۳۱    
فرامرز ظفرمند حلاج افزود: از سال 90 ساخت اقامتگا های بوم گردی در این شهرستان با جدیت دنبال شد و از مجموع 14 اقامتگاه بومگردی فعال به 78 اقامتگاه بومگردی در روستا های این شهرستان همچون گرمه، بیاضه، مصر و عروسان رسیده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵    
، شمال خراسان که در برگیرنده شهرهای بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج، گرمه، رازوجرگلان، جاجرم است، ازجمله مناطقی است که موسیقی در آن از انواع و اقسام مختلف، حضوری قابل تأمل دارد که قسمتی از موسیقی شمال خراسان، موسیقی کوهپایه ای است .
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۰۴    
، از جنوب به شهرستان جاجرم، از جنوب غربی به شهرستان گرمه و از غرب به استان گلستان شهرستان های مراوه تپه و کلاله محدود می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
: از سال 90 تاکنون ساخت اقامتگا های بوم گردی شتاب گرفته به نحوی که تاکنون اقامتگاه های بومگردی فعال شهرستان از 14 واحد به 78 در این شهرستان همچون گرمه، بیاضه، مصر و عروسان رسیده که نوروز امسال میزبان گردشگران و طبیعت گردان است.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
، سردابه، بیله درق، خلخال سوئی، قوتورسوئی، بوشلی و قینرجه از مهمترین آنها محسوب می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱۰۲ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته در مورد اعتراضاتی که نسبت به اجرای احکام معلمان وجود دارد نیز لازم است به این نکته اشاره کنم که اجرای نهایی این حکم به عملکرد وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه برمی گردد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته در مورد اعتراضاتی که نسبت به اجرای احکام معلمان وجود دارد نیز لازم است به این نکته اشاره کنم که اجرای نهایی این حکم به عملکرد وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه برمی گردد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
، با حضور دکتر محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی، نمایندگان مردمخط چهارم تولید آلفا آلومینا در خراسان شمالی افتتاح شد استان در مجلس شورای اسلامی خط چهارم تولید آلفا آلومینا افتتاح و خط پنجم نیز در ناحیه صنعتی شهید محمدزاده شهرستان گرمه کلنگ زنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گرمه از رها سازی یک قطعه پرنده باکلان که توسط یکی از دوستداران حیات وحش تحویل اداره حفاظت محیط زیست گرمه شده بود در یکی از آبگیر های این شهرستان خبرداد.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۴    
سراب گرمه خانی را از دیگر جاذبه های گردشگری استان برشمرد و گفت: این سراب از سراب های جذاب این شهرستان است که پتانسیل ملی شدن را نیز دارد. عظیمی افزود: سراب گرم خانی از آبهای سراب فش تزریق می کند و بسیار بکر و زیبا است.
، هفتمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گرمه در سال جاری با حضور عبدالحسین قاضوی فرماندار شهرستان ، اعضای انجمن کتابخانه ها و جمعی از مسئولین شهرستانی در کتابخانه تازه افتتاح شده سلمان فارسی ایور برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶    
وی با بیان اینکه شهرستان های فاروج، اسفراین، شیروان، رازوجرگلان و نیز در همان رنگبندی زرد کرونایی باقی ماند، افزود: شهرستان گرمه نیز که پیش از این زرد بود به وضعیت آبی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به موزه های فعال در سطح استان نیز بیان کرد: طی ایام نوروز، 6 موزه در شهرستان های بجنورد، شیروان، فاروج، گرمه و جاجرم برای بازدید مسافران و گردشگران نوروزی آماده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
قدمت ساخت قلعه جلال الدین شهرستان گرمه به سده های ششم و هفتم هجری بازمی گردد، این بنا با مصالح سنگ و ساروج بر بلندای کوهی بنا شده و بر تمام دشت اطراف مشرف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
، جاجرم 4، شیروان 10، آشخانه 5، راز و جگلان 8، گرمه 3 و فاروج 3 داروخانه به صورت چرخشی فعال خواهند بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۵    
، گرمه، جاجرم، رازوجرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: نقطه ضعف ما در ردیف اعتبارات ملی است که این رقم 89صدم درصد است، که کمتر از یک درصد می شود و باید افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
، راز و جرگلان، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی درباره شفافیت آراء نمایندگان مجلس، گفت: موافق تمام قد شفافیت آراء نمایندگان در مجلس هستم و در این خصوص به عنوان اولین موافق، پشت تریبون رفته و از آن دفاع کردم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
، کلاته تیمور، طرق، ایور، موشک، خرو به صورت پلکانی است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در فاصله 30 کیلومتری شمال شهرستان میامی در استان سمنان و در مسیر گرمه به شاهرود، قلعه گمنامی قرار دارد که مهروشن نامیده می شود. قلعه مهروشن یکی از آثار ملی ثبت شده ایران در کنار روستای کوچکی به نام پویه است که قدمت آن را به قرون میانه اسلامی مربوط می دانند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۹    
، محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم، راز و جرگلان و مانه وسملقان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه استان اظهار داشت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱    
شهرستان های رازوجرگلان، شیروان، فاروج، اسفراین در وضعیت زرد و گرمه نیز در همان رنگبندی آبی کرونایی باقی ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمال ی ، با حضور دکتر محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خط چهارم تولید آلفا آلومینا افتتاح و خط پنجم نیز در ناحیه صنعتی شهید محمدزاده شهرستان گرمه کلنگ زنی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دَرَق شهری در بخش مرکزی شهرستان گرمه در استان خراسان شمالی و جنوب غربی این استان قرار دارد که به دلیل تولید صدها تُن سمنو در سال به عنوان پایتخت سمنوی ایران شناخته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بر همین اساس شهرهای فاروج، جاجرم، اسفراین و رازوجرگلان، شیروان در وضعیت زرد کرونایی و بجنورد، مانه وسملقان و جاجرم در وضعیت نارنجی و گرمه در وضعیت آبی قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
: گرمه تنها شهرستان آبی خراسان شمالی محسوب می شود. اکبری گفت: دیگر شهرهای خراسان شمالی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دیوارهای مهیب قلعه روستای گرمه گرمه یکی از مناطق زیبا و دیدنی شهرستان نائین است در مسیر مهرجان به چونان قرار دارد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
، با هدف شناسایی فیلم های مستقل جهان و کشف استعداد های ناب فیلم سازی امکان اکران آنلاین و ارتباط گسترده با مخاطبان را فراهم می آورد، آثار راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره در استودیوی معتبر پاینوود (Pinewood) منطقه آیور انگلستان داوری قرار می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
، تپه سهراب قزلق، تپه کلنبه و بقای رباط اجغ در شهرستان گرمه اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۵    
همزمان با قرارگرفتن در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان، جمعی از بانوان شهرستان گرمه اقدام به غبارروبی مساجد این شهرستان کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱    
روستای چاهملک، قادرآباد و آبادان در 42 کیلومتری غرب مرکز شهرستان و همچنین روستای گردشگری گرمه 30 کیلومتری در جنوب مرکز خوروبیابانک واقع است.
، نماینده مردم شهرستان های بجنورد، گرمه، جاجرم، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به این که در خراسان شمالی، به لحاظ ذخیره های فرهنگی در زمینه های قرآنی، فرهنگی و هنری ظرفیت های خوبی وجود دارد
، نقشه تفکیکی 30 هکتار از اراضی الحاقی نهضت ملی مسکن در شهر گرمه تایید شد. دبیر کمیسیون ماده پنج استان خراسان شمالی عنوان کرد: در جلسه کمیسیون ماده پنج شهر شیروان 14 پرونده، شهر فاروج 14 پرونده و شهر گرمه
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روستای گردشگری گرمه خوروبیابانک رقص ماهی ها در روستای گردشگری گرمه خوروبیابانک رقص ماهی ها در روستای گردشگری گرمه خوروبیابانک رقص ماهی ها در روستای گردشگری
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان٬ گرمه٬ جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سال گذشته 240 میلیارد تومان از محل طرح های اضطراری تنش آبی به شهرستان بجنورد اختصاص یافته است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۳    
: در شهرهای گرمه و جاجرم نیز مقرر شد ساخت مسکن به صورت گروه های یک تا دو نفره نیز در زمین های ملی جانمایی شده در قطعات 200 متری انجام شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بند (ی) تبصره (5) لایحه بودجه 1402
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
، تپه سهراب قزلق، تپه کلنبه و بقای رباط اجغ در شهرستان گرمه اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بند (ی) تبصره (5) لایحه بودجه 1402
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قهرمانیان گفت: این موزه ها شامل موزه تاریخ شهر فاروج، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است. انتهای پیام
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بند (ی) تبصره (5) لایحه بودجه 1402
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
از نمونه های موفق داخلی می توان به روستای گرمه خور بیابانک و روستای مصر اشاره کرد. البته در این سفرها با هزینه های جانبی سفر ازجمله هزینه های حمل ونقل روبرو هستیم.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
بعد از پیگیری های بعدی و پیدا کردن سرنخهایی، آنها متوجه می شوند که ایور، مأمور بلیط سابق قطار، دزد واقعی است و با همکاری رئیس پلیس او را دستگیر می کنند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۵    
دکتر قاضوی با حضور در جمع دانش آموزان دبیرستان نرجس ایور از سرکار خانم زهرا آقامحمدی بعنوان دانش آموز برتر در مسابقه کتابخوانی بمناسبت دهه فجر به همت کتابخانه عمومی شهرستان تقدیر کرد
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۵    
پنجمین جلسه کارگروه اشتغال به ریاست دکتر قاضوی فرماندار شهرستان و حضور مسئولین و بانک ها برگزار گردید
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۶    
شهید ابراهیم کاظمی در یکم تیرماه 1343 در شهر درق از توابع شهرستان گرمه به دنیا آمد. پدرش حسین و مادرش مشتری نام داشت، او تا دوم ابتدایی درس خواند و دامدار بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۵    
شمال شرقی ملایر، کوه گرمه، میزبان پارک بسیار زیبایی است که مساحت آن بالغ بر 10 هزار هکتار بوده و توسط معماران ایتالیایی در اواخر سلطنت قاجار در سال 1304 و به دستور عبدالمحمد میرزا سیف الدوله از نوادگان فتحعلی شاه که حاکم وقت ولایت ملایر بود احداث شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۲    
، در ادامه: محمدزاده مدیرکل بنیاد شهید استان از دکتر قاضوی فرماندار گرمه بجهت اجرای نمودن طرح سپاس تقدیر نمود.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۲    
در این جلسه قاضوی فرماندار بر تسریع فرایند خدمات نظام مهندسی مخصوصأ در حوزه نهضت ملی مسکن و همچنین نظارت دقیق بر ساخت و سازها تاکید کردند و مقرر گردید در کمتر از دو هفته نقشه ساختمانی تهیه و تحویل متقاضی گردد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قاضوی فرماندار گرمه بر حمایت سرمایه گذاران خارجی تاکید کرد و عنوان داشت: شهرستان گرمه
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۲    
گفتنی است در این جلسه به موضوعاتی چون تکمیل آسفالت روستای اسلام آباد (با قید فوریت)،روکش آسفالت جاده روستاهای دهستان بالادشت،آرمادلو،چشمه خان و دشت و همچنین پُل جاده مسیر روستای قزلحصار و در ادامه به مطالعه و آسفالت روستای گلمندره پرداخته شد
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۲    
،دیوارکشی و محوطه سازی مرکز درمان شهر ایور،احداث اورژانس 115 شهری گرمه،بازسازی فضای فیزیکی آزمایشگاه مرکز درمان شهر گرمه
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
روستاهای مصر، گرمه ، آبگرم، جندق ، مهرجان ، اردیب ، ایراج و بیاضه از جاذبه های مهم گردشگری و اکوتوریسم نائین است؛ همچنین دریاچه نمک خور یکی از جاذبه های گردشگری این شهرستان به شمار می رود. کد خبر 5731340
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۲:۰۶    
اندیشه سیاسی استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری توسط دکتر ملیحه رمضانی و دکتر روح الله رمضانی گرمه خانی تألیف شده و مرکز اسناد انقلاب اسلامی به انتشار آن همت گماشته است. تارنمای ناشر در بیان مختصات این اثر پژوهشی، به نکات ذیل اشارت برده است:
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۱    
، افزود: از این میان 278 دانش آموز از شیروان، 99 دانش آموز از بجنورد، 71 دانش آموز از اسفراین، 19 دانش آموز از مانه و سملقان، 9 دانش آموز از فاروج، 4 دانش آموز از جاجرم و از شهرستان های گرمه
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
، بجنورد، اسفراین، فاروج، گرمه، جاجرم، رازو جرگلان و مانه وسملقان موافقت اصولی دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
، خراسان شمالی دارای مکان های جذاب گردشگری بسیاری است که از جمله آن ها می توان به بابا امان زیباترین و قدیمی ترین پارک گردشگری کشور، بش قارداش تفرجگاه طبیعی و تاریخی، روستای رویین اسفراین، ارگ تاریخی بلقیس، قلعه جلال الدین گرمه
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۸    
، شبکه های فرسوده برق تعداد 27روستا در بجنورد، 21 روستا درشیروان، 16 روستا در اسفراین،13 روستا در مانه و سملقان، 19 روستا در گرمه
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی افزود: قانون رتبه بندی معلمان از قوانین مترقی مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم است ولی آیین نامه اجرایی آن به تایید اعضای ناظر مجلس نرسید و به بدترین شیوه و با تأخیر اجرا شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۱    
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ظهر امروز شنبه 20 اسفند 1401 "عبدالحسین قاضوی" فرماندار شهرستان گرمه در آستانه 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز شهید با حضور در دفتر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با قاسم محمدزاده دیدار و
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۹    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی اظهار کرد: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده بیشینه دمای هوا در اسفراین 15 درجه، بجنورد 16، شیروان 16، گرمه و جاجرم 19، فاروج 14، راز 16 و مانه و سملقان نیز 17 درجه سانتی گراد باشد. انتهای پیام
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
، 150بسته در شهرستان شیروان، راز و جرگلان 130 بسته، شهرستان های گرمه و جاجرم و فاروج هر کدام به تفکیک 100 بسته و مانه سملقان نیز 120 بسته توزیع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
، مانه و سملقان آبی و شهرستان های راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، فاروج، شیروان و اسفراین در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی 10 سال گذشته سرانه مدارس نسبت به رشد بودجه افزایش قابل توجهی نداشته است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۴    
دریافت 16 MB محمدرضا حسین نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر از سرمایه گذاری خارجی در شهرستان گرمه خبر داد. استاندار خراسان شمالی ادامه داد: طرح هایی در دست بررسی است که به اطلاع مردم خواهد رسید. کد خبر 5730141
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
وی در خصوص الحاق سی هکتار به محدوده شهر گرمه در راستای نهضت ملی مسکن گفت: هدف گذاری ما برای شهرستان گرمه
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وی از پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران این پروژه عمرانی خبر داد و خاطرنشان کرد: در کنار این طرح، جاده سرعین به آلوارس و بیله درق همچنین کنزق با پیشرفت مناسب در حال تکمیل است تا در فصل گردشگری پیش رو آماده بهره برداری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
، شیروان، راز و جرگلان ، فاروج، گرمه و جاجرم نیز در شرایط زرد قرار دارند. اکبری با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: خیزش جدیدی در کرونا شاهد هستیم لذا بهتر است مردم استان بیش از پیش به این مسئله اهتمام ورزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۴    
، شیروان، اسفراین، مانه_و_سملقان، فاروج، گرمه و جاجرم آغاز شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۹    
شهید خدامروّت گُلی گرمخانی سال 1345 در روستای گرمه خانی نورآباد لرستان دیده به جهان گشود. دوران کودکی را سپری و در سن 7 سالگی همراه خانواده اش به شهر هرسین عزیمت کرد و مشغول تحصیل شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
، محمد رضا حسین نژاد صبح پنج شنبه در دیدار سرمایه گذار خارجی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان گرمه می تواند هدف صنعتی شدن قرار گیرد و در یک افق کوتاه مدت به این هدف گذاری دست خواهیم یافت زیرا زیر ساخت های لازم برای تحقق این هدف را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
، واژگونی ساینا در کیلومتر 37 محور شاهرود به دامغان دو مصدوم ، واژگونی یک پراید در کیلومتر 108 میامی به گرمه چهار مصدوم و واژگونی یک خودروی دنا در کیلومتر 7 محور میامی- جیلان سه مصدوم بر جای گذاشتند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پخت سمنو شهر درق به عنوان یکی از سنت های دیرینه نوروزی خراسان شمالی با شماره 1116 در فهرست میراث ناملموس کشور به ثبت رسیده است. انتهای پیام/
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۲    
، اظهارداشت: از ابتدای هفته تاکنون، واژگونی ساینا در کیلومتر 37 محور شاهرود به دامغان 2 مصدوم، واژگونی پراید در کیلومتر 108 میامی به گرمه 4 مصدوم،
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۲    
تاکنون روستای گریوان بجنورد و شهرستان های گرمه، فاروج و راز و جرگلان شاهد استقرار سینمای سیار و اکران فیلم بودند و به مناسبت 18 اسفند سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد مناطق دیگر همچون شوقان نیز بدین وسیله فیلم اکران می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
،️ ️مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت : از ابتدای هفته تاکنون ، واژگونی ساینا در کیلومتر 37 محور شاهرود به دامغان 2 مصدوم ، واژگونی پراید در کیلومتر 108 میامی به گرمه 4 مصدوم ،
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین به روزرسانی های وضعیت کرونایی که از سوی وزارت بهداشت منتشر می شود، شهرهای فاروج، جاجرم، گرمه، اسفراین، شیروان و رازوجرگلان در وضعیت زرد کرونایی و بجنورد در وضعیت نارنجی و مانه وسملقان در وضعیت آبی قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۰    
اهالی دَرَق در خراسان شمالی در ماه اسفند مراسم مفصل سمنو پزان دارند و این سمنو عمدتا به کشورهای اروپایی، عربی و شرق آسیا صادر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۲    
200 کارگاه پخت سنتی سمنو در شهر درق فعال است و سالانه بیش از 500 تُن سمنو در آنها پخت میشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین سمنوپزان همه ساله با حضور ده ها نفر از مردم شهرهای بجنورد، گرمه و درق در بجنورد برگزار می شود که این مراسم مورد استقبال مردم نیز قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۳    
جشنواره آیین پخت سمنو امروز 16 ام اسفندماه در فرهنگسرای بجنورد برگزار و با استقبال خوب مردم رو به رو شد.
، طرح کتابخانه گردی با حضور عبدالحسین قاضوی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان و عموم مردم در کتابخانه عمومی سلمان فارسی ایور از توابع شهرستان گرمه
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
32-" شمسه" نوشته آرش خیرآبادی به کارگردانی احمد اکبرزاده از تربت حیدریه 33- "چراغ گمشدگان" نوشته سید مرتضی هاشم پور به کارگردانی علی زیستی از کرمانشاه 34- " گلبهار" نوشته هاشم پورمحمدی به کارگردانی هاشم پورمحمدی از کرمانشاه 35-" نذری بر دار " نوشته عباس جانفدا به کارگردانی مصطفی
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
، دوغ گرمه ، قتقو ، کشک کله جوش ، قروتی و... رواج دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گرمه طرح ملی پایش و بررسی میزان شیوع بروسلوز در جمعیت دام سبک در شهرستان گرمه اجرا گردید. حسن کامکار رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان گرمه
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وی از پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران این پروژه عمرانی خبر داد و خاطرنشان کرد: در کنار این طرح، جاده سرعین به آلوارس و بیله درق همچنین کنزق با پیشرفت مناسب در حال تکمیل است تا در فصل گردشگری پیش رو آماده بهره برداری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نکاتی که باید در رابطه با مولدسازی در آموزش و پرورش و آموزش عالی مورد توجه قرار گیرد،
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان ادامه داد: مردمی کردن و هدفمندسازی یارانه ها یکی از اهداف این طرح است و در واقع به جای آنکه یارانه در ابتدای زنجیره پرداخت شود به انتهای زنجیره یعنی مصرف کننده اختصاص می یابد.

Pages