چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۲۲:۰۸Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره فیلم مقاومت»

میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۰    
محمد مجیدپور کارگردان مستند زنان جبهه شمالی در گفت وگو با خبرگزاری میزان درباره مضمون این مستند گفت: مضمون مستند زنان جبهه شمالی مربوط به 220 نفر از بانوانی است که علاقه فراوانی داشتند تا در پشت جبهه به رزمندگان خدمات رسانی کنند ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷    
سینماپرس: فرهاد مختاری مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر جشنواره بین المللی ایثار همزمان با برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره به هیچ عنوان موازی کاری با جشنواره های مشابه نظیر جشنواره فیلم مقاومت محسوب نمی شود و اتفاقاً ضروری است که جشنواره هایی با موضوع دفاع مقدس ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۳:۵۱    
نعمت الله سرگلزاری فارغ التحصیل رشته کارگردانی و عضو انجمن سینمای جوان است که جایزه بهترین مستند بخش ملی جشنواره فیلم های 100 ثانیه ای را با فیلم مادر به دست آورد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۸    
کارگردان پویانمایی پوتین گفت: جشنواره فیلم مقاومت بیشتر بر روی مضمون جنگ تمرکز دارد؛ اما هدف من این بود که مفهوم مقاومت را بروزتر کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
روح الله سهرابی در قالب یادداشتی به بهانه هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت به اهمیت برگزاری این رویداد پرداخت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی پروژه، غریب به کارگردانی محمدحسین لطیفی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا از امروز 24 اسفند ماه در سینماهای سراسر کشور اکران می شود که همزمان از تیز این فیلم نیز رونمایی شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان سینمایی کشور در پی برگزاری موفق و باشکوه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با انتشار یادداشتی از تلاش ها و زحمات مسئولان برگزاری و همکاران این رویداد سینمایی قدردانی کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳    
حوزه/ دبیر هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت گفت: ایده برگزاری جشنواره مقاومت در خلیج فارس بر این مبنا گرفت که این رویداد به شکلی متفاوت برگزار شود. ما می خواستیم معنای مقاومت حتی در شکل اجرای جشنواره نیز دیده شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره فیلم مقاومت امسال هم تمام شد و در فهرست برگزیدگان شاهد حضور فیلم های برگزیده سه سال گذشته جشنواره فیلم فجر بودیم.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
روایت آتش به اختیار مجتهد حاج شیخ محمدباقر آخوندی با رویکرد پشتیبانی از جبهه های جنگ با نقش آفرینی مجید رنگی در بخش مستند نیمه بلند هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت حضور دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- آئین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در عرشه ناو شهید رودکی عسلویه با حضور فرمانده کل سپاه و با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت با اهدای جوایز و معرفی برترین ها در عرصه فیلم مقاومت به کار خود خاتمه داد و 6 جایزه در این جشنواره سهم سوره شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
برگزیدگان هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در حالی معرفی شدند که فیلم سینمایی غریب توانست عنوان بهترین فیلم این رویداد را از آن خود کند. تیتربرتر ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شامگاه گذشته مراسم اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت بر روی ناو جنگی شهید رودکی برگزار شد و برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد هنری مشخص شدند . جایزه بهترین فیلم هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به فیلم سینمایی غریب به تهیه کنندگی حامد عنقا رسید. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵    
برگزیدگان جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند و هادی حجازی فر برای فیلم موقعیت مهدی جایزه بهترین کارگردانی را گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی در عرشه ناو جنگی شهید رودکی برگزیدگان هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت شب گذشته 17 بهمن معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر عرضه سینما گفت:ابعاد ایدئولوژیک جشنواره فیلم مقاومت پر رنگ تر از ابعاد سینمایی آن است و می تواند رویدادی ممتاز در سطح منطقه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی در مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت گفت: دنیای امروز، دنیای نبرد قلب ها، اراده ها، اندیشه ها و روایت هاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه گاه ساخت فیلم های حوزه مقاومت و دفاع مقدس سخت تر از انجام یک عملیات نظامی است، گفت: جشنواره فیلم مقاومت باید به تبیین منطق مقاومت بپردازد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک فیلمنامه نویس و کارگردان پیشکسوت سینما در دهکده جشنواره فیلم مقاومت گفت: درک صحیح از عمق هنر به آینده روشنی از وضعیت هنر و سینما کمک می کند که هنوز به این درک تمام و کمال نرسیده ایم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۱    
جشنواره فیلم مقاومت امسال ایده تجسم تفکر و اندیشه مقاومت رسانه ای و هنر را در فضای پیرامونی و عینی دفاع مقدس و علمی و مهندسی عسلویه به کار بسته است تا دیدگاه خود را رساتر و عینی تر به گوش استکبار جهانی برساند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم غریبه در اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به عنوان بهترین اثر این رویداد سینمایی معرفی شد و جایزه بهترین کارگردانی نیز به هادی حجازی فر برای موقعیت مهدی رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
غریبه در اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به عنوان بهترین اثر این رویداد سینمایی معرفی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۱    
تهران (پانا) - دبیر جشنواره فیلم مقاومت گفت حضور آثاری در بخش های بلند، کوتاه و انیمشن با 2 هزار و 500 اثر از 40 کشور نشان دهنده آن است که ایده مقاومت یک ایده جهان شمول برای سینماست. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
آیین پایانی هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت در اقدامی متفاوت، روی عرشه کشتی در خلیج فارس برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۳    
ایرنا نوشت: گورکان دمیر فیلمساز ترک که با مستندی درباره شهید حاج قاسم سلیمانی در هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت شرکت دارد، می گوید: سینمای غرب و آنچه اروپایی هایی و آمریکایی ها در سینمای خود به تصویر می کشند گمراه کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۶    
این جشنواره با حضور سینماگران، اصحاب رسانه و علاقمندان به حوزه فیلمسازی در عسلویه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۱    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: خلیج فارس محل مقاومت در برابر استکبار جهانی است و از این رو میزبان مراسم پایانی جشنواره فیلم مقاومت است.
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۱    
برنده سیمرغ بلورین جلوه های ویژه چند دوره جشنواره فیلم فجر گفت: غمگین ترین روز زندگی من روزی است که با جسد چهار عزیز در شهرک دفاع مقدس روبه رو شدم و این چنین تجربه های تلخ را در سینما داشتم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
احمدرضا درویش کارگردان سینما در قالب کارگاه انتقال تجربه در جشنواره فیلم مقاومت به ارایه توضیحاتی درباره میراث سینمای دفاع مقدس پرداخت و ابراهیم حاتمی کیا را پرچم دار این سینما دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۵    
فیلم سینمایی اتاقک گلی به کارگردانی محمد عسگری در هفدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت که در سواحل خلیج فارس در حال برگزاری است به نمایش درآمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۹    
اصغری تنوع آثار تولید شده دوسال اخیر حوزه دفاع مقدس را علت رونق جشنواره فیلم مقاومت دانست و درباره داوری جشنواره گفت: باید داوری فیلم ها دفاع مقدس را به متخصصین بسپاریم.
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شهیدان حسین املاکی، شاهرخ ضرغام، محمد طوسی، حسین بصیر، رجبعلی محمدزاده و سعید قهاری شش شهیدی هستند که تفاهمنامه تولید 5 فیلم سینمایی درباره آن ها در جشنواره مقاومت امضا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۵    
در جشنواره فیلم مقاومت آثار مختلفی در قالب فیلم سینمایی، پویانمایی و مستند به روی پرده می روند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۶    
در این جشنواره فیلمها با موضوعات مقاومت به مدت یک هفته نمایش داده می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از اهالی رسانه و فیلمسازان بین المللی حاضر در این رویداد در خلیج فارس با بررسی تشکیل اتحادیه فیلمسازان مستقل جشنواره میزبانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در عسلویه با حضور بیش از 200 فیلمساز، مستندساز و خبرنگار از 50 کشور در حال برگزاری است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۱    
اکران فیلم و نقد و بررسی با حضور احمدرضا درویش کارگردان مطرح سینمای ایران از جمله ی برنامه های امروز جشنواره فیلم مقاومت در دورهمی سینمایی است.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: حمید بهمنی کارگردان سینما همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: چرخشی بودن زمان برگزاری جشنواره فیلم مقاومت باعث کم اهمیت شدن و بی توجهی به این رویداد می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت که این روزها در سراسر کشور و خلیج فارس در حال برگزاری است نامزدهای نهایی خود در بخش های گوناگون را معرفی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
شهر عسلویه میزبان هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در دو بخش نسل روایت و عمومی شد؛ قرار است برای نخستین بار مراسم اختتامیه این رویداد مهم سینمایی بر پهنه خلیج فارس برگزار شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره فیلم مقاومت، فردا با حضور فرمانده کل سپاه و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و لشکری روی عرشه یک ناو جنگی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یادبود رسول ملاقلی پور کارگردان فقید سینما همزمان با اکران فیلم سینمایی گل های باوارده در جشنواره فیلم مقاومت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۵۱    
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت روز جمعه در سواحل نیلگون خلیج فارس آغاز به کار کرد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: جشنواره فیلم مقاومت ویترین نهادهای نظامی است از این رو آن ها برای تقویت این حوزه نباید تنها به برگزاری جشنواره بسنده کنند و لازم است تدبیر جدی برای تولید و اکران این آثار نیز داشته باشند!
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر امورسینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه با اشاره به آغاز هفدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت در استان کرمانشاه خبرداد و گفت: در این جشنواره که تا 18 اسفندماه ادامه دارد، 10 اثر به نمایش در می آید.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اسلاملو در حاشیه کارگاه آموزشی هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: حتی اگر یک نفر هم در این کارگاه ها به مسیر تازه ای هدایت شود موفق عمل کرده ایم ...