سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۸:۰۶Oct 2019 22

جدیدترین‌های «آیت الله نوری همدانی»

سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سعید امینی با اشاره به آخرین وضعیت آیت الله امینی اظهار داشت: وضعیت عمومی پدرم مناسب است و اقدامات درمانی در حال انجام است. فرزند آیت الله امینی افزود: پزشکان در حال معالجه پدرم هستند و روند درمان رضایت بخش است. ...
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۴    
قم نیوز: آیت الله نوری همدانی با حضور در بیمارستان از آیت الله امینی عیادت کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۵    
شفقنا- مجلس سوگواری و عزاداری دهه پایانی ماه صفر از روز اربعین حسینی تا پایان ماه صفر از ساعت 10 صبح در دفتر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی برگزار می شود. سخنرانان این مجلس را حجج اسلام والمسلمین رزاقی و نظری منفرد تشکیل می دهند. انتهای پیام ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عیادت کردند. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عیادت کردند. ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به علت بیماری گوارشی در بیمارستان بستری شد. حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است./ ایسنا
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱    
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید با حضور در یکی از بیمارستان های قم از آیت الله امینی عیادت کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید با حضور در بیمارستان از آیت الله امینی عیادت کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۹    
آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اینکه اقتدار سپاه دشمنان را ناکام گذاشته و لرزه بر اندام آنها انداخته است، گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران در دستگیری و رسوایی مزدوران ضدانقلاب و شبکه جاسوسی دشمن ارزشمند بود و از آنها قدردانی می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته و کار اطلاعاتی اخیر سپاه در دستگیری و رسوایی مزدوران ضد انقلاب و شبکه جاسوسی دشمن قابل تقدیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مرجع تقلید شیعیان گفت: کار اطلاعاتی اخیر سپاه در دستگیری و رسوایی مزدوران ضدانقلاب و شبکه جاسوسی دشمن قابل تقدیر است و از ایشان تشکر می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در سفر به قم با حضرات آیات نوری همدانی و صافی گلپایگانی دیدار و گفتگو کرد .
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۳    
آیت الله نوری همدانی گفت: باید بکوشیم تا مکتب امام حسین(ع) گسترش یابد و هر چه بر تقویت این مکتب اهتمام داشته باشیم، شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفت: مکتبی که امام حسین (ع) پایه گذاری کردند ماندگار است و این مکتب مقدمه ای برای ظهور امام عصر (عج) است.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،امام حسین(ع) مکتبی برای نابودی دشمنان درست کردند که این مکتب خود مقدمه ای برای ظهور است؛ هر چه بر تقویت این مکتب تلاش کنیم، قطعا شاهد نابودی استکبار جهانی خواهیم بود. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به شبهه پراکنی دشمن گفت: باید در حوزه گروهی باشند تا به شبهات پاسخ دقیق و مستدل بدهند و نگذارند بدخواهان اذهان را منحرف کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با اشاره به مانور عظیم اربعین گفت: هر روز بر عظمت مراسم اربعین افزوده می شود و مراسم اربعین می تواند زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشد که همگان باید در این زمینه دعا کرده و وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۴    
آیت الله نوری همدانی گفت: همه نهادها باید در راستای ترویج عفاف و حجاب بکوشند و نقش خود را در این زمینه ایفا کنند که یکی از این دستگاه ها صدا و سیما است که باید توجه لازم را داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی رونق حوزه های علمیه به ویژه حوزه خواهران را به برکت انقلاب دانست و گفت: انقلاب و امام راحل راه پیشرفت را برای بانوان باز کردند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر اجرای دستورات دینی در جامعه و فرهنگ سازی برای عمل به فرامین اسلامی خواستار مقابله قاطع با هنجارشکنان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفت:علاوه بر مساله عفاف که مورد توجه همه بانوان است،مساله حجاب نیز باید موردتوجه همگان باشد و با بی حجابی که یک ناهنجاری اجتماعی است، برخورد کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی در قم با اشاره به تنوع ماموریت های ناجا در اقصی نقاط کشور، اظهار کرد: این تنوع و خدمات به دلیل برقراری نظم و امنیت است و خداوند را شاکریم که توانسته ایم به عنوان سرباز ولایت و خدمتگزار مردم ماموریت ها را به لطف الهی به خوبی انجام دهیم ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مرجع تقلید شیعیان با انتقاد ا ز هنجارشکنی های بی حجابی در جامعه گفت: صداوسیما و مراکز اداری باید با هماهنگی با یکدیگر به ترویج عفاف و حجاب در جامعه بپردازند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید حضرت آیت الله سید علی خامنه ای، آیت الله نوری همدانی و آیت الله مکارم شیرازی، "هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات مسافران یا همکاری مسافران اربعین با واردکنندگان گوشی های مسافری را جایز ندانسته اند."
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۹    
رئیس فراکسیون امید در سفر دو روزه به قم ضمن دیدار با مراجع و علمای این شهر با اعضای مجمع محققین و مدرسین و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قم دیدار کرد. عارف در ادامه برنامه های روز اول سفر خود به قم ...
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مردم از نظر معیشتی در مضیقه هستند، افزود: گرانی مشکل جدی مردم است که وجود فقر در جامعه به دلیل عمل نکردن به دستورات اسلام است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۳:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با تأکید بر این که قانونگذاری مجلس کافی نیست، گفتند:مردم از نظر معیشتی در مضیقه هستند و گرانی مشکل جدی مردم است، مسوولان باید دقت کنند وقتی وعده ای می دهند عمل کنند و الا سبب عدم اعتماد مردم می شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۳:۱۸    
شفقنا -گزارش تصویری:دیدار دکتر عارف با حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام شفقنا -گزارش تصویری:دیدار دکتر عارف با حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی انتهای پیام fa.shafaqna.com ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر تقویت بعد نظارتی مجلس گفت: مشکل امروز تحریم دشمن نیست، کار به دست خود مسؤولان و مردم است و باید تلاش کنند مشکلات حل شود.
برترین ها / رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سید حسن خمینی، درس خارج فقه و اصول خود را در سال تحصیلی جدید حوزه علمیه آغاز کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۷    
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که جوارح انسان لشکر خداوند متعال هستند، گفت: با درک نعمت های الهی شاکر خداوند متعال باشیم و در محضر الهی معصیت نکنیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی روحانیت و طلاب را به خدمت و حضور بیشتر در میان مردم و رسیدگی به مشکلات جامعه توصیه کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه به برکت نظام اسلامی نگاه نادرست به بانوان برداشته شد، گفت: امروزه شرایط برای پیشرفت بانوان در حوزه و دانشگاه فراهم است و زنان می توانند به جایگاه اجتهاد هم برسند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی به مناسبت گرامیداشت شهید محمد هادی نصرالله، پیامی را صادر نمودند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم گرامیداشت شهید هادی نصرالله فرزند دبیرکل حزب الله لبنان با پیام حضرت آیت الله نوری همدانی و سید حسن نصر الله امشب در قم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا -مراسم گرامیداشت شهید محمدهادی نصرالله فرزند ارشد دبیرکل حزب الله لبنان دوشنبه شب با پیام های آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید و سید حسن نصرالله و با حضور خانواده این شهید و جمعی از علمای حوزه های علمیه و اقشار مختلف مردم درقم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در پیامی به همایش بزرگداشت فرزند سیدحسن نصرالله گفت: هنگامی که ایمان و جهاد در یک شخص جمع شوند بدون تردید بر عظمت مقام او نزد خداوند متعال به صورت مضاعفی افزوده می شود و شهید سید هادی حسن نصرالله از نسل جوانانی بود که ایمان و جهاد در وجود او جمع شده بود.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵    
رییس شورای سیاستگذاری و اعضای ستاد برگزاری همایش کتاب سال بانوان با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید با اذعان به اینکه امروز میدان برای بانوان برای پیشرفت باز است، تشکیل حوزه خواهران و جامعه الزهرا(س) را از برکات نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: زنان نقش ویژه در سازندگی جامعه دارند که مرد در این حد نمی تواند ایفای نقش کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۹    
آیت الله نوری همدانی گفت: در سازندگی جامعه زنان نقشی حتی بزرگتر از مردان دارند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی تأکید کرد: به برکت نظام اسلامی نگاه نادرست به بانوان برداشته شد و امروز شرایط برای پیشرفت و ارتقای بانوان در حوزه و دانشگاه فراهم است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: قرن ها بانوان را از بسیاری از کارها ممنوع کرده بودند، اما امروز می بینیم زنان نقش مهمی در سازندگی جامعه دارند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با تاکید بر این نکته که آحاد جامعه و مسئولان نظام باید نهج البلاغه را با دقت مطالعه کنند، افزود: مولا علی (ع) می فرماید شغل هر کسی وسیله امرار معاش نیست بلکه مسئولیتی است که انسان در برابر اجتماع می پذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه نباید ایثار و جان فشانی های شهدا و رزمندگان اسلام را فراموش کنیم،گفت: چه معنایی دارد که نام شهید را از کوچه ها حذف کنند،معلوم می شود دست هایی به دنبال فراموشی یاد شهدا و فرهنگ دفاع مقدس هستند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از حذف عنوان شهید در کوچه ها و خیابان های تهران گفت: دست هایی می خواهند یاد شهدا و فرهنگ دفاع مقدس فراموش شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از حذف نام شهدا از برخی خیابان ها و کوچه ها انتقاد کرد و گفت: دست هایی در کار است تا فرهنگ شهید و شهادت کنار گذاشته شود.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی در مراسم آغاز سال تحصیلی جامعةالمصطفی، ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم، با بیان این که تأسیس مراکز علمی فاخر برای تربیت نسل های معنوی، از مهم ترین اهداف اسلام است، اظهار داشتند: قدمت حوزه های علمیه به صدر اسلام بازمی گردد و در زمان امام صادق(علیه السلام) به اوج خود می رسد ...