دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۷Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «نرخ بهره بانکی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آنکارا ، ارقام منتشره در رسانه های ترکیه حاکی از آن است که نرخ بهره بانکی در این کشور به مرز بحرانی 20 درصد افزایش یافته است . ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۲:۳۷    
تهران - ایرنا - فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره بانکی در این کشور را برای دومین بار در سال جاری میلادی 25 دهم درصد افزایش داد و به 1.75 تا دو درصد رساند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۲:۲۷    
تهران - ایرنا - فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره بانکی در این کشور را برای دومین بار در سال جاری میلادی 25 دهم درصد افزایش داد و به 1.75 تا دو درصد رساند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۱    
این نرخ بهره ای که هست برای کسب و کار و تولید اصلا مساعد نیست و فوق العاده اجحاف است و به این ترتیب اگر بخواهد دوام بیاورد کار تولید متوقف می شود
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۴    
اقتصادنیوز؛ بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را بار دیگر افزایش داد و از 16.5 درصد به 17.75 درصد رساند؛ این اقدام گامی دیگر برای استقلال این بانک تلقی می شود
فرارو   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۰۱:۳۶    
در حالی که تنها هجده روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه باقی مانده است، بانک مرکزی این کشور بار دیگر در روز پنج شنبه نرخ بهره را افزایش داد و به رقم 17.75 درصد رساند. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۰    
رئیس اصناف کشور: برای حمایت از تولیدکننده ها، نرخ بهره بانکی باید نزدیک به نرخ تورم باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۷    
آنکارا ایرنا رسانه های ترکیه با استناد به داده های بانک مرکزی اعلام کرد که نرخ بهره بانکی این روزها به رقم 18 درصد و مرز بحران رسید.
نمایه بانک   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۷    
نمایه بانک : فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد، نرخ بهره بانکی بدون تغییر باقی ماند و این خبر ارزش دلار را پایین کشید.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۲    
!!️ نرخ سود بانکی در ایران که مدعی بانکداری اسلامی هستیم، 18 درصد است ، در ژاپن منفی یک دهم درصد، در امریکا یک ممیز 75 صدم درصد!
نکونیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۸    
بانک مرکزی آرژانتین برای ثبات بخشیدن به پول خود مجبور به افزایش ناگهانی نرخ بهره به 40 درصد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۵    
سیاست فدرال رزرو برای افزایش مدام نرخ بهره تا سال 2020 می تواند به خنثی شدن سیاست های اقتصادی دولت ترامپ و بر باد دادن دستاورد کم سابقه کاهش نرخ بیکاری به 4 درصد بیانجامد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۰    
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به لزوم استفاده از تجربیات اقتصادی دیگر کشورهای جهان، گفت: در هیچ کجای دنیا بهره بانکی بالای 4 درصد نداریم و کشورهای مختلف با بهره بانکی پایین توانسته اند رونق پایین کار و تولید را تداوم ببخشند.
طلا   ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۳    
سایت طلا : پس از تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره در نشست مارس، بانک مرکزی چین نیز نرخ بهره وام های کوتاه مدت به وام گیرندگان تجاری را افزایش داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۷    
بانک مرکزی اعلام کرد با توجه به بازار کار و انتظارات از اوضاع کار و تورم تصمیم گرفته شد نرخ بهره را از یک و نیم درصد به یک و هفتاد و پنج صدم درصد افزایش دهد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۶:۲۷    
خرداد: نرخ بهره در کشورهای مختلف جهان از بیشترین تا کمترین درصد 1-نرخ بهره بانکی آرژانتین 27.25% 2- نرخ بهره بانکی سورینام 25% 3-نرخ بهره بانکی ونزوئلا 21.19% 4-نرخ بهره بانکی کنگو 20% 5-نرخ بهره بانکی غنا 20% 6-نرخ بهره بانکی هاییتی 20% 7- نرخ بهره بانکی ایران 20% ...
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۷    
آنکارا ایرنا بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: برای ارتقای شرایط اقتصادی کشور باید نرخ بهره بانکی را کاهش داده و نرخ تورم را به زیر هفت درصد برسانیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۳    
اقتصاد ایران: اونس طلا و شاخص دلار هفته گذشته را تحت تاثیر گزارش تورم آمریکا سپری کردند؛ اما آنچه روند هفته های آتی را شکل خواهد داد، سیاست پولی فدرال رزرو به واسطه افزایش نرخ بهره است. هفته گذشته نرخ تورم بنابر شاخص قیمت مصرف کننده 2دهم درصد بیشتر از پیش بینی 9/ 1 درصدی ثبت شد.
برترین ها   ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲    
روزنامه دنیای اقتصاد: اونس طلا و شاخص دلار هفته گذشته را تحت تاثیر گزارش تورم آمریکا سپری کردند؛ اما آنچه روند هفته های آتی را شکل خواهد داد، سیاست پولی فدرال رزرو به واسطه افزایش نرخ بهره است. هفته گذشته نرخ تورم بنابر شاخص قیمت مصرف کننده 2دهم درصد بیشتر از پیش بینی 9/ 1 درصدی ثبت شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴    
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: سیستم بانکی کشور در شرایط سرزنده ای نیست و نرخ بانکی کمرشکن است که کمتر صنعتی است که با این نرخ بانکی بتواند اداره شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۲    
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: از آنجا که کاهش نرخ بهره بانکی در شهریورماه سال آینده قطعی شده است پیش بینی می شود که شاهد خروج گسترده منابع مالی مردم از بانک ها باشیم که در صورت فعال نشدن بازار سرمایه در استان بوشهر، رسوخ این منابع به بازار کاذب حتمی است.
ایبنا   ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۷    
موسسه اعتبار سنجی فیچ اعلام کرد که در سال جاری میلادی فدرال رزرو 4 مرتبه نرخ بهره را افزایش خواهد داد و رقم آن در نهایت به 3.25 درصد خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۶    
تاس اعلام کرد: بانک مرکزی آمریکا همچنان افزایش 3 بار در سال نرخ بهره در آمریکا معتقدند اما برخی می گویند 3 بار هم کافی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۷:۲۲    
بانک مرکزی روسیه بهره بانکی را در این کشور 0.5 درصد کاهش داد.
ایبنا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۵    
موسسه اعتبار سنجی اس اند پی اعلام کرد که هر گونه افزایش نرخ بهره شتاب یافته در بازارهای نوظهور به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی در اقتصادهای پیشرفته، آسیب جدی را به آنها وارد می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۲:۲۰    
این پیمانه تیترهایی همچون کاهش دو هزار بشکه ای تولید ماهانه نفت ایران، کاهش قیمت نفت با احتمال افزایش تولید نفت خام آمریکا، افت اندک دلار در کنار گرانی یورو و درهم، افزایش ارزش پوند پس از پیشرفت در مذاکرات برگزیت، قیمت سکه در بازار تهران افزایش یافت ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۲۴    
طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی که ارزش دلار پس از افزایش نرخ های بهره آمریکا متزلزل شد، به بالاترین قیمت در یک هفته گذشته صعود کرد.
ایبنا   ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۴    
کمیته سیاست گذاری فدرال رزرو نرخ بهره بانکی را بین 1.25 درصد تا 1.5 درصد افزایش داد.
انتخاب خبر   ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۷    
انتخاب خبر: به گفته ی محمد صادق مشایخ نرخ بالای سود بانکی سبب کاهش ریسک سرمایه گذاری شده است و سیاست گذاران اقتصادی باید تأمین رفاه فقرا را در دستور کار خود قرار دهند. همچنین مسعود دانشمند بر ضرورت انعقاد پیمان های چند جانبه با دیگر کشورها و انجام معامله با پول ملی تأکید کرد.
بانکداران 24   ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۸:۵۱    
بانک انگلیس بعداز یک دهه نرخ بهره بانکی را به نیم دهم درصد افزایش داد که این موضوع منجر به سقوط پوند در برابر دلار و یورو شد.