چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۱:۲۶Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه رادیویی قرآن»

هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۲    
این برنامه کاری از گروه تلاوت و نغمات رادیو قرآن است که به صورت زنده حوالی ساعت 14:30 به مدت 130 دقیقه با گویندگی حسین محمدرضایی تقدیم شنوندگان می شود. ...
هنر صدا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۴    
برنامه شبهای نورانی در شب های یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه تابستان سال 1402 ساعت 00:00 با محوریت معرفی قاریان استانها و شهرستانهای کشوربه روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می رود. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۸    
مدیر شبکه رادیویی قرآن و کانال های رادیو تلاوت و ترتیل طی نشست خبری سالگرد رادیو تلاوت با تأکید بر کمبود بودجه در تولید تلاوت های جدید، گفت: درنظر داریم تا بسته های تلاوتی را به اقتضای زمان، مناسبتی تقدیم شنوندگان کنیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در این مراسم از برگزیدگان این مسابقات تقدیر به عمل آمد. همچنین از خانواده اسلامی که صاحب پنج فرزند است و همگی حافظ قرآن هستند، تقدیر شد. این مراسم به صورت مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما روی آنتن رفت ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
صحبت های ناب مرحوم آیت الله فاطمی نیا درباره حضرت امام خمینی(ره) از طریق فضای مجازی شبکه رادیویی قرآن منتشر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۵    
شبکه رادیویی قرآن با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در بهار قرآن در لحظات ملکوتی اذان مغرب و سحرهای این ماه مبارک با دو ویژه برنامه صدای نیایش و دلارام در خدمت شنوندگان این شبکه رادیویی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن آمادگی خود را برای همکاری جهت انعکاس هر چه بیشتر فعالیت های قرآنی و محافل نهادهای قرآنی اعلام کرد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۱    
مدیر شبکه رادیو قرآن گفت: فراخوانی تحت عنوان جشنواره 100 ایجاد کردیم تا فضای عمومی قرآن در جامعه ایجاد شود و همه می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۱    
جشن 39 سالگی رادیو قرآن با سخنرانی مدیر شبکه رادیویی قرآن برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای حوزه مستند، اردیبهشت 1402 برگزار می شود. منصور قصری زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن اختتامیه فصل دوم جشنواره قرآنی صدرا را در شب یلدا (طولانی ترین شب سال) با عنوان یلدای انتظار روی آنتن می برد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده و در فصل جدید با رویکرد تمرکز بر جز دوم قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قرآن و اندیشه عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که روز های سه شنبه، چهارشنه و پنج شنبه هر هفته ساعت 21:00 به مدت 35 دقیقه به روی آنتن رادیو قرآن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "باران امید" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن است که روزهای جمعه هر هفته با موضوع مهدویت از منظر قرآن کریم ساعت 9 صبح به مدت 40 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که برنامه ای متفاوت از رادیو قرآن با هدف ترویج فرهنگ ساده خوانی و آسان خوانی قرآن کریم است، همزمان با آغاز فصل پاییز وارد فصل دوم شد که با محوریت خوانش جزء دوم قرآن کریم روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می رود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۸    
شوق تلاوت عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که طی آن مخاطبان نوجوان می توانند ضمن استماع تلاوت های قاریان نوجوان با تکنیک های تلاوت آشنا شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۵    
عصر تلاوت عنوان جُنگ عصرگاهی جدید رادیو قرآن است که با رویکرد پخش زیباترین تلاوت های برتر قاریان جهان اسلام شنبه تا چهارشنبه به روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن با پخش تلاوت های ارسالی مخاطبین و زائرین اربعین حسینی(ع) در این مسیر نورانی هم گام با راهیان کربلای معلی خواهد بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۰    
قائم مقام شبکه رادیویی قرآن با اشاره به رویکرد جدید و تحولی رسانه ملی، گفت: شبکه رادیویی قرآن نیز بر همین مبنا از آغاز فصل پاییز به مأموریت و رسالت اصلی خود که همان پخش تلاوت های ناب و بی نظیر و جدول پخش متفاوت است، نزدیک خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل اول خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "باران امید" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن است که روزهای جمعه هر هفته با موضوع مهدویت ساعت 9 صبح به مدت 40 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگو محور صمیمانه با رویکردی متفاوت و با هدف آشنایی مخاطبان با اساتید قرآنی کشور روی آنتن رادیو قرآن می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است که تقدیم مخاطبان می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف تلاوت آسان قرآن کریم و به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویکرد تمرکز بر جزء اول قرآن کریم، روی آنتن می رود.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فصل تابستانه جشنواره صد شبکه رادیویی قرآن (جشنواره سراسری نهضت ملی قرآن خوانی) با محوریت قرآن خوانی ساده و آسان با محوریت تمرکز بر جزء اول قرآن روی آنتن رفت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد با حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) فصل اول ویژه برنامه جشنواره قرآنی صدا با محوریت قرائت آسان و ساده جز اول قرآن کریم و با هدف گسترش فرهنگ ساده خوانی در جهت هرچه افزایش بیشتر انس با قرآن کریم طی مراسمی از بعدازظهر روز شنبه بیست و یکم خرداد ماه فعالیت خود را از شبکه رادیویی قرآن آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اشراق عنوان ویژه برنامه شبکه رادیویی قرآن است که در آستانه دهه مبارک کرامت پخش می شود.
هنر صدا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف نهضت ملی تلاوت قرآن کریم به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده است، با هدف عمومیت بخشیدن به تلاوت قرآن کریم، روی آنتن می رود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف نهضت ملی تلاوت قرآن کریم به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده است، با هدف عمومیت بخشیدن به تلاوت قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره قرآنی صد که با هدف نهضت ملی تلاوت قرآن کریم به همت شبکه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده است، با هدف عمومیت بخشیدن به تلاوت قرآن کریم، روی آنتن می رود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه "شهر قرآن" همزمان با برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن و با هدف پوشش و انعکاس رویدادهای نمایشگاه قرآن از 28 فروردین تا 9 اردیبهشت ماه از شبکه رادیویی قرآن به روی آنتن رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیران شبکه رادیویی قرآن با حضور در واحد امور ارتباط با مخاطبان (162) روابط عمومی صدا وسیما، ضمن گفت وگو با شنوندگان و مخاطبان این رادیو به سوالات آنان پاسخ دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران شبکه رادیویی قرآن با حضور در واحد امور ارتباط با مخاطبان (162) رسانه ملی به سوالات آنان پاسخ می دهند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ شبکه رادیویی قرآن در ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا، به منظور تسهیل دسترسی شنوندگان روزه دار به ساعات اوقات شرعی و اوقات اذانگاهی، اوقات شرعی مراکز استانهای کشور عزیزمان را به صورت زیر نویس در رادیو نمای قرآن و تلاوت به اطلاع مخاطبان می رساند. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ میزگرد تخصصی "اشراق"، عنوان ویژه برنامه شبکه رادیویی قرآن است که از فرصت شب قدر، اهمیت آن و شب زنده داری برای انتقال مفاهیم قرآنی و معارفی به مخاطبان استفاده خواهد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ جشنواره قرآنی صد که با تلاش شبکه رادیویی قرآن و باهدف عمومیت بخشیدن به طرح ساده خوانی قرآن کریم از فرخنده میلاد با سعادت حضرت علی (ع) آغاز به کار نموده است ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶    
نشست خبری تشریح برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان با عنوان بر آستان جانان سه شنبه 16 فروردین ماه در ستاد این سازمان برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن در لحظات ملکوتی اذان مغرب در ماه مبارک رمضان و در بهار قرآن ویژه برنامه " برآستان جانان" را به روی آنتن می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های متنوعی را پخش می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن همزمان با فرارسیدن نوروز 1401 ویژه برنامه های متنوع و جدیدی را با محوریت تقویت روحیه و امیدبخشی به مخاطبان به روی آنتن خواهد برد. رر
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام زمان (عج) و نیمه شعبان ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است که تقدیم مخاطبان خود می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شبکه رادیویی قرآن با توجه به مقتضیات و نیازهای خاص خانواده های مسلمان و ایرانی، اقدام به تولید و پخش برنامه ای با عنوان خشت بهشت کرده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو قرآن؛ مهندس رضا درویش، مدیرگروه فضای مجازی رادیو قرآن دراین باره گفت: اپلیکیشن صد باهدف تعامل و ایجاد دسترسی بهتر مخاطبان و شرکت کنندگان جشنواره صد به اطلاعات شبکه، در مرحله طراحی است و به زودی راه اندازی خواهدشد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ افتتاحیه رادیویی جشنواره قرآنی 100 با هدف گسترش فرهنگ ساده خوانی در جهت افزایش هرچه بیشتر انس مردم با قرآن کریم با حضور مدیر شبکه رادیویی قرآن، منصور قصری زاده برگزار شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۰۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از رادیو قرآن، منصور قصری زاده در مراسم افتتاحیه جشنواره 100 گفت: امیدوارم بتوانیم ارتباط بین قرآن صامت و ناطق را در این جشنواره افزایش داده و با بهره گیری از حضور مخاطبان شبکه رادیویی قرآن برای رونق فرهنگ قرآنی گام های مؤثری برداریم. ...