چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۵۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترددشمار»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رصد تردد راه ها با 2779 ترددشمار و رصد آنلاین اضافه تناژ ناوگان باری، از مواردی بود که در گفت وگوی معاون مرکز مدیریت راه ها مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ارائه اطلاعات جاده ها شامل وضعیت ترافیکی، شرایط جوی و انسداد احتمالی به 4 روش، برنامه ریزی ارتقای دوربین و سامانه های نوین جاده ها به 2000 دستگاه، رصد تردد در راه ها با 2779 ترددشمار و رصد آنلاین اضافه تناژ ناوگان باری، از مواردی بود که در گفت وگوی معاون مرکز مدیریت راه ها با فارس مطرح شد.
میزان ترددهای جاده ای استان کرمان با 22 درصد افزایش در دی ماه 1402 نسبت به دی ماه 1401 از مرز 2 میلیون و 750 هزار تردد گذشت که در این راستا بیشترین مجموع تردد ورود و خروج به استان در روز سه شنبه 26 دی ماه توسط دستگاه های ترددشمار آنلاین جاده ای استان به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از فعال بودن 32 دستگاه دوربین ثبت تخلف در محورهای استان خبر داد و گفت: 87 دستگاه ترددشمار هم در این محورها به کار گرفته شده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: از ابتدای دی ماه تاکنون هفت میلیون و 116 هزار و 410 خودرو به استان وارد و 6 میلیون و 920 هزار و 977 خودرو از استان البرز خارج شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: در 9 ماهه ابتدای سال جاری ، 64 دستگاه دوربین تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ایلام نصب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تحلیل داده های سامانه های هوشمند ترددشمار آنلاین،امسال 23 میلیون و 562 هزار تردد در راه های جنوب استان ثبت شده که 14 درصد آن مربوط به ناوگان سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به تحلیل ترددهای 9 ماهه گفت: بیش از 3 میلیون انواع کامیون و وسایل نقلیه سنگین از جاده های جنوب استان عبور کرده اند که شامل 14 درصد از مجموع ترددهای جاده ای طی این بازه زمانی است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های استان البرز با بیان اینکه در آذرماه سال جاری 9 میلیون و 213 هزار و 706 خودرو وارد استان شده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل 17.9 درصد افزایش داشته است. ...
معاون فنی و راه روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با اشاره به فعالیت 70 سامانه ترددشمار برخط در شبکه جاده ای استان گفت: بیش از 20 میلیون ترددِ انواع وسایل نقلیه در آذر ماه امسال به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: در سال جاری، راه های فارس توسط 30 دوربین نظارت تصویری و 139 سامانه هوشمند ترددشمار پایش می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در سامانه های ترددشمار برخط از ابتدای سال تاکنون 146 میلیون و 535 هزار و 995 رفت وآمد در جاده های هرمزگان ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول مرکز مدیریت راه های استان یزد گفت: چهار سامانه جدید ترددشمار در محور های مواصلاتی استان یزد نصب و راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۷    
شیراز- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آبانماه امسال افزون بر 340 میلیون تردد انواع وسایل نقلیه در جاده های این استان به وسیله سامانه های هوشمند ترددشمار به ثبت رسیده است.
رئیس مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از ثبت بیش از 20 میلیون تردد توسط سامانه های ترددشمار آنلاین منصوب در راه های جنوب استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۲    
آمارهای به دست آمده از سامانه های ترددشمار مرکز مدیریت راه ها از رشد 6درصدی تردد وسایل نقلیه در راه های استان قزوین طی سال جاری خبر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با اشاره به جایگاه مهم فارس در حمل و نقل کشور، گفت: طی 8 ماه سال جاری بیش از 340 میلیون تردد انواع وسیله نقلیه در استان توسط سامانه های هوشمند ترددشمار برخط در جاده های استان ثبت شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۷    
از ابتدای سال 1402 تا پایان مهرماه بیش از 486 میلیون تردد در جاده های بین شهری کشور توسط دوربین های ترددشمار مرکز مدیریت راه ها ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی ساخت و توسعه راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با اضافه شدن 6 دستگاه ترددشمار در محورهای رفت و برگشت صادق آباد یاسه چای، شهرکرد کمربندی سامان و محور چادگان چلگرد در مجموع 70 سامانه در سطح محورهای استان نصب شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از افتتاح ساختمان های جدید پلیس راهور در کشور خبر داد وگفت: طی هشت دوره، 2800 خودروی جدید وارد پلیس راهور شده، همچنین از ابتدای امسال تاکنون و برابر آمار اعلام شده از سوی سامانه های ترددشمار جاده ها، بالغ بر 27 میلیارد و 800 میلیون تردد در کشور انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
جهای، گفت: از ابتدای سال جاری تا اول آبان ماه، بیش از 187 میلیون تردد در محورهای شریانی مجهز به سامانه های ترددشمار آنلاین استان ثبت شده که 18 درصد این ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان از ثبت حدود 18 میلیون تردد توسط سامانه های ترددشمار آنلاین منصوب در راه های جنوب استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: راه های استان با 24 دوربین نظارت تصویری، 99 دوربین کنترل سرعت، 98 سامانه ترددشمار و 4 سامانه توزین کنترل می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد جهانی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس تحلیل داده های 70 دستگاه ترددشمار برخط منصوب در جاده های ارتباطی استان مرکزی طی شش ماهه نخست امسال روزانه به طور میانگین بیش از 885 هزار تردد در جاده های شریانی استان به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 3 درصد رشد داشته است. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴    
معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از ثبت بیش از 102 میلیون تردد توسط سامانه های ترددشمار آنلاین منصوب در راه های شریانی شمال استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از ثبت بیش از 153 میلیون تردد توسط سامانه های ترددشمار آنلاین منصوب در راه های استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل گفت: تعامل دستگاه های مرتبط برای حفاظت از سامانه های ثبت تردد جاده ای در استان اردبیل ضروری است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، محمد محمدی، روز دوشنبه اظهار کرد: طی 6 ماهه نخست سال جاری 19 میلیون و 131 هزار و 70 تردد در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شده که این میزان، رشد 5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: سیستم های ترددشمار کشور در تعطیلات اخیر شهریور ماه، بیش از 210 میلیون تردد ورود و خروج خودرو را ثبت کردند. سردار سیدکمال هادیانفر گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: سیستم های ترددشمار کشور در تعطیلات اخیر شهریور ماه، بیش از 210 میلیون تردد ورود و خروج خودرو را ثبت کردند که از این تعداد، بیش از یک میلیون و 700 هزار تردد، مربوط به ورود و خروج وسایل نقلیه از استان های تهران و البرز بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: نصب دوربین های کنترل سرعت و نظارت، هشت دوربین کنترل سرعت، دو دوربین نظارت تصویری و چهار دستگاه ترددشمار در محور امام علی (ع) موجود است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال تا کنون 60 درصد تصادفات جاده ای استان در ساعت های شب و تاریکی رخ داده است که هشدار برانگیز است. ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از ثبت تردد بیش از 129 میلیون و 830 هزار انواع وسایل نقلیه در محورهای استان طی 3 ماهه اول سال 1402 خبر داد. به گزارش سرویس خبر استان اول فارس ، روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایمان محرابی نیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت جاده های کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات حدود 2600 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۷    
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات دریافتی، طی شبانه روز گذشته، 2553 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9.6 درصد کاهش را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2462 ترددشمار فعال، تردد در محور های برون شهری نسبت به روز قبل 11.3 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2572 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 8.6 درصد افزایش را نشان می دهد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است ...
در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2587 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل1.8 درصد افزایش را نشان می دهد.
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 577 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل1.4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۸    
در شبانه روز گذشته ، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2580 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل3.0 درصد کاهش را نشان می دهد.
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 582 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 10 درصد کاهش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 582 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، در مقایسه با روز قبل 10 درصد کاهش نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2596 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل4.7 درصد افزایش را نشان می دهد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2596 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل4.7 درصد افزایش را نشان می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2596 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش را نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 599 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری کاهش 8.6 درصدی تردد را نسبت به روز قبل نشان می دهد. به گزارش وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور ...