شنبه ۲۹ تیرساعت ۱۸:۴۸Jul 2019 20

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت سنندج»

موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج در خطبه های این هفته گفت: سفر معنوی حج همانند کوره ای بزرگ است که گناهان انسان مسلمان را از بین میبرد وپاداش آن برای مومنین ورود به بهشت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: حج نماد همدلی, عزت و اقتدار مسلمانان بوده و دولت سعودی نسبت به حفظ جان و مال حجاج مسؤول است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۹    
امام جمعه موقت سنندج به نقش حج در وحدت امت اسلامی اشاره کرد و گفت: حج نماد وحدت، اخوت و برادری مسلمانان جهان اسلام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: دهه کرامت بهترین فرصت برای تبیین ارزش های اسلامی و معرفی بزرگان دین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۸    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه امام رضا (ع) متعلق به همه مسلمانان و تمام عالم بشریت است، گفت: حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان کردستان سبب تقویت وحدت شیعه و سنی شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۸    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: رسانه ها و شبکه های ماهواره ای بسیاری با صرف هزینه های هنگفت و وقت و زمان کافی به دنبال کم رنگ کردن حجاب در جامعه اسلامی هستند و به اصطلاح می خواهند تفکرات سکولار را در کشورهای اسلامی نهادینه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۹    
امام جمعه موقت سنندج گفت: رعایت حجاب و عفاف کاهش آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه را به دنبال دارد و باید همه با هم از این امر مهم پاسداری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۲    
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: بی حجابی شایسته جامعه اسلامی نیست و همه وظیفه دارند از طرق مختلف نسبت به احیای حجاب و عفاف تمام تلاش خود را به کار گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: شورای نگهبان نقش ویژه ای در نظام جمهوری اسلامی دارد و به عنوان چشمان بیدار ملت در راستای صیانت از ارزش های انقلاب محسوب می شوند.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه قضات سراسر کشور در اوج صداقت و سلامت فعالیت دارند گفت : بدون شک با توجه به تغییرات صورت گرفته این مهم همواره به عنوان یک اصل اساسی مورد توجه خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۱    
امام جمعه موقت سنندج با اذعان به اینکه تمام آزادی خواهانِ عرب سنی مذهب جهان در مقابل سیاست های عربستان اظهار شرمندگی می کنند، گفت: دشمنی اشغالگران سرزمین وحی با ایران اسلامی قابل توجیه نیست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۵    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: یکی از مهمترین برنامه های دشمنان در بحث ایجاد تفرقه در بین امت اسلامی دور ساختن جوانان از دین خداست، لذا مسئولان فرهنگی باید کاملا هوشیار باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۳    
امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمن قصد تفرقه افکنی بین شیعه و سنی را دارد اما مسلمانان با اتحاد، همبستگی و برادی مجال هیچ اختلافی را نمی دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج عنوان کرد: هر حنجره ای که صدای اختلاف را سر دهد از دهان دشمنان سخن می گوید و در جبهه دشمن حضور دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: جبهه مقاومت به رهبری ایران اسلامی در مسیر پیامبر اسلام (ص) حرکت می کند و راز پیروزی مسلمانان جهان بر دنیای کفر و استکبار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با قدردانی از برادران سپاه بابت سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکایی گفت: دشمنان در محدوده هوایی، دریایی و زمینی ایران دست از پا خطا کنند، سرنوشت پهپاد آمریکا در انتظار آنان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج از ساقط کردن پهپاد آمریکایی توسط پدافند یکپارچه هوایی کشور تقدیر کرد و گفت: دفاع از مرزهای آبی، هوایی و خاکی کشورمان از اوجب واجبات است و در این زمینه نباید هیچ کوتاهی صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۲۳:۱۴    
امام جمعه موقت سنندج عنوان کرد: دین اسلام، جهانی است و شکی وجود ندارد که روزی پرچم اسلام در دنیا به اهتزاز در خواهد آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت سنندج گفت: امیدوارم همه مسئولان برای اشتغالزایی جوانان کردستانی همت و اقدامی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: مسئولان برای جلوگیری از بیکاری جوانان تلاش بیشتری در توسعه فعالیت های اشتغالزایی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج حمایت از بخش کشاورزی را بهترین فرصت در راستای توسعه پایدار و همه جانبه استان کردستان عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: حفاظت از منابع آب و خاک وظیفه ای دینی و ملی است و بدون شک توسعه جامعه در گرو استفاده درست و منطقی از محیط زیست است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: امنیت و آرامش کنونی در استان کردستان مرهون رشادت های رزمندگان بومی این استان به ویژه شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت : سپاه ضدتروریست و داعش آدم کش و خار چشم دشمنان و چشم امید مومنان است. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا سید احسن حسینی روز دوشنبه در اجلاسیه شهدای شهرستان سنندج اظهار کرد: سپاه رکن رکین نظام و یادگار امام راحل است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: نخستین خصلت نیروهای سپاه بیت المقدس کردستان این است که در قلب مردم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج عنوان کرد: دفاع سپاه پاسداران، دفاع از مظلومین و سرکوب ظالمان است و این نهاد انقلابی ضدتروریست و داعش و خار چشم ظالمان و مستکبران است و خشم دشمنان را به حد اعلا رسانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: امیدوارم در این اوضاع کنونی، مشکلات مردم برطرف شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج از افزایش برخی منکرات در جامعه انتقاد کرد و گفت: همه باید احساس مسئولیت کرده و در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه محکم تر عمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۱    
سنندج - امام جمعه موقت سنندج جلوگیری از بروز هرگونه ناهنجاری در جامعه اسلامی را یکی از مسائل مهم و ضروری عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: اگر برنامه ای در جامعه به دنبال ضعف دین، انحراف جوانان و ترویج ناهنجاری در جامعه است باید به آن واکنش نشان دهیم و نسبت به آن بی تفاوت نباشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۱۳:۵۴    
امام جمعه موقت سنندج گفت: عید سعید فطر نماد همدلی و اتحاد دنیای اسلام است و مسلمانان با وحدت خود می توانند باعث شکست جبهه کفر و عقب نشینی آنان در نقشه های شومشان شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: مسلمانان شیعه و سنی با هم برادرند و وحدت و انسجام بین آنان گسستنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: انتخاب شایسته حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به عنوان رهبر معظم انقلاب بعد از رحلت امام خمینی(ره) بزرگترین لطف خداوند در حق ملت ایران بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۰۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: ملاک در عید فطر حکم حاکم و رهبری است نباید با ایجاد دو دستگی موجب شادشدن دشمنان و رسیدن آنها به اهداف شومشان شویم
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۲    
امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم کردستان با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی روز قدس وحدت و یکدلی بین مسلمانان را به دنیا نشان می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج اظهار داشت: همه ما باید هوشیار باشیم تا خدشه ای به وحدت بین مسلمانان در ایران وارد نشود چرا که اتحاد بین مسلمانان از مهمترین واجبات است و دشمن این را برنمی تابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: اقدام به موقع صدا و سیما در برخورد با عوامل هتاکی سبب آرامش مردم و مانع موج سواری دشمنان نظام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه موقت سنندج با قدردانی از رئیس رسانه ملی و مسئولان قوه قضائیه بابت برکناری دست اندرکاران پخش این برنامه زنده تلویزیونی و احضار و بازجویی مداح هتاک گفت: این اقدام حرکتی امیدبخش در تقویت وحدت شیعه و سنی بو د.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: خرمشهر نماد مقاومت، ایثار و پیروزی ملت ایران است چرا که ایستادگی رزمندگان و مردم سبب شکست دشمنان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: کنگره 5400 شهید استان کردستان و برنامه هایی که در راستای آن برگزار شده است قدمی بزرگ در راستای معرفی شهدای مظلوم استان کردستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۹    
امام جمعه موقت سنندج گفت: مسئولان به جای برگزاری مراسمات بی ارزش و برنامه های رقص و پایکوبی، به فکر رفع تنگناهای معیشتی و اقتصادی مردم باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: در این شرایط کنونی که مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه اند، برگزاری برنامه های رقص و پایکوبی دردی از دردهای مردم کردستان دوا نمی کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: آمریکا هیچگاه جرات حمله نظامی به ایران را نخواهد داشت و ترس آفرینی کاسبان ترس به جهت سوء استفاده در راستای منافع حزبی آنهاست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج وعضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان، گفت: همه مسلمانان باید در برابر اقدام عربستان در خصوص اعدام 37 نفر انسان بی گناه در این کشور سکوت نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب به ساده زیستی مسئولان گفت: مسئولان با ساده زیستی در عمل به مردم دلسوزی خود را به نظام و تلاش برای حل مشکلات مردم نشان دهند.
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج اظهار داشت: از دستگاه های متولی امر خواستاریم که تسهیلات لازم را برای کاهش دغدغه های معیشتی و سختی کار جامعه کارگری در جامعه به کار گیرند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۶    
سنندج - امام جمعه موقت سنندج با اشاره به جایگاه و تاثیرگذاری قشر کارگر در جامعه، گفت: این قشر مهم ترین رکن در راستای توسعه اقتصادی کشور به شمار می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج در واکنش به اعدام 37 نفر در عربستان که اکثر آنها از مناطق شیعه نشین بودند گفت: همه ما کردستانی ها و علمای اهل سنت این جنایت، دسیسه و اقدام ناشایست را شدیداً محکوم می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج از تلاش های بی وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: سربازان گمنام امام زمان تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و اجازه نمی دهند معاندین نظام توطئه های خود را در استان مرزی کردستان اجرایی کنند.