پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۲:۰۹Feb 2020 27

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت سنندج»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: انتخابات مظهر و تجلی اراده مردم در سرنوشت و موجب تقویت انسجام، همبستگی اجتماعی و امنیت ملی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه موقت سنندج گفت: امیدوارم امروز با حضور پرشور ملت ایران در انتخابات، دشمنان اسلام و استکبار جهانی مأیوس و شرمسار می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۴    
امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور گسترده و شرکت در انتخابات تمام نقشه ها، فریب ها و مکر و حیله دشمنان نظام را باطل می کند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۳    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج با دعوت از مردم کردستان برای حضور پرشور در پای صندوق های رای، گفت: عدم حضور و حتی تحریم انتخابات میل باطنی و آرزوی قلبی دشمنان انقلاب است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: دوم اسفند یک روز تاریخی و سرنوشت ساز است چرا که مردم با انتخاب کاندیدای اصلح و شایسته، مجلسی مقتدر و انقلابی خواهند ساخت.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: شهید سلیمانی مایه فخر و مباهات برای همه مسلمانان جهان بود و خون این شهید عزیز نهضتی بزرگ بر ضد آمریکا را در منطقه راه انداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت:خون حاج قاسم نهضت مقاومت را روان ساخته و راه ایشان ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۹    
ایسنا/کردستان امام جمعه موقت سنندج با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی در کشور، گفت: نامزدهای انتخاباتی در دوران تبلیغات خود از تخریب یکدیگر و اسراف بپرهیزند.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو گفت: مردم در انتخابات افراد اصلح را برگزینند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور حداکثری و با بصیرت در انتخابات و انتخاب افراد اصلح مهم ترین رسالت امروز تک تک افراد جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تمامی توطئه های دشمن را علیه انقلاب اسلامی نقش بر آب می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۹    
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف دفاع از نظام همچون راهپیمایی و انتخابات در راستای تثبیت امنیت و دفاع از آب و خاک و وطن بسیار موثر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج در خطبه های نماز جمعه این شهر برلزوم برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-ماموستا سیداحسن حسینی گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از اسراف، ریخت و پاش هزینه ای و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۴    
امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سبب باطل شدن نقشه، حیله و مکر دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۳    
امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دشمنان نظام را ناامید و کمر آنان را شکست.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۲    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی نماد بارز مردم سالاری دینی است وکسانی که از این کشور در بحث حقوق بشر خرده می گیرند، باید با دیدن مشارکت مردم دیگر سخنی به زبان نیاورند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۳    
امام جمعه موقت سنندج گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره صیانت از ایام الله بی نظیر و بی بدیل بود و تبعیت از فرامین معظم له از اوجب واجبات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت:در این برهه حساس از تاریخ ایران، خطبه های رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران مایه آرامش، اتحاد، انسجام و یکپارچگی ملت ایران بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: سپاه با سیلی محکم به امریکا قدرت و عظمت نظام را به دنیا نشان داد و ثابت کرد که از استکبار و ایادی آن ترسی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه موقت سنندج ضمن قدردانی از انتقام به موقع و کوبنده سپاه بر علیه مواضع آمریکا گفت: حمله موشکی سپاه آغازگر موج انتقام خواهی ملت ایران از آمریکایی هاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه موقت سنندج گفت: اهل سنت و مردم استان کردستان مدیون مجاهدت های حاج قاسم هستند چراکه اگر ایشان نبود داعش، کردستان را نابود می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: شهید سردار سلیمانی الگوی واقعی شجاعت، شهامت، دشمن ستیزی و ولایت مداری بود و در طول 40 سال جهاد در راه خدا و مبارزه برای تحقق اهداف نظام مقدس اسلامی نقش مهمی در شکست اهداف و توطئه های دشمنان داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: امروز خون شهید سردار قاسم سلیمانی درخت تنومند انقلاب را آبیاری کرد تا ریشه های این انقلاب محکم تر و بارورتر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: شهادت آخرین افتخاری بود که سردار سلیمانی کسب کرد و خط فکری این شهید قهرمان تا ابد زنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امام جمعه موقت سنندج با اشاره به امنیت پایدار در کشورمان، گفت: امنیت امروز کشورمان مرهون رشادت های سرداران و مجاهدانی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۶    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه رشادت های شهید سلیمانی تمام نقشه ها و معادلات دشمن را برهم زده بود، گفت: راه شهدا و شهید قاسم سلیمانی؛ شهید راه حق و مقاومت همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج به حضور نیروهای مجاهد ایرانی برای مقابله با داعش در سوریه و عراق اشاره کرد و گفت: اگر پاسداران از جمله سردار شجاع و سرافراز اسلام شهید سلیمانی در جبهه مقاومت حضور نداشتند اکنون شاهد چنین امنیتی در کشورمان نبودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج ضمن تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی گفت: آمریکا و صهیونیسم جهانی منتظر پاسخی کوبنده باشند و بدانند که با شهادت سلیمانی ها فریاد تظلم خواهی مسلمانان خاموش نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۲    
امام جمعه موقت سنندج گفت: آتش فتنه 88 بسیار خطرناک بود اما با هوشیاری مردم و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب خاموش شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۴    
گروه استان ها-امام جمعه موقت سنندج گفت: ملت بصیر ایران در برابر هر فتنه ای ایستاده و یقیناً هرگونه تحرک سران فتنه و غربی ها با شکست روبه رو است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۸    
امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه توطئه های فتنه گران همچنان ادامه دارد، گفت: ملت ایران در 9 دی پاسخی محکم به فتنه گران دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۷:۴۶    
امام جمعه موقت سنندج بر ضرورت هوشیاری ملت ایران در مقابل تبلیغات دروغین رسانه های معاند تاکید کرد و گفت: دشمنان اقتدار، قدرت و پیشرفت منطقه ای و فرامنطقه ای نظام را بر نمی تابند و لذا برای جلوگیری از رشد علمی و پیشرفت های روزافزون این نظام دست به انجام هر توطئه ای می زنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۰    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: کردستان دارای مردمانی با فرهنگ و نیز این استان از تاریخچه فرهنگی و مذهبی بسیار بالایی برخوردار است، لذا داشتن رتبه دوم کشوری در طلاق به هیچ وجه زیبنده این سرزمین نیست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۶    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج اظهار داشت: دشمنان به دنبال جایگزینی فرهنگ خود در جامعه به جای فرهنگی ایرانی اسلامی هستند و با این کار می خواهند خانواده که در اسلام یکی از مقدس ترین بنیادهاست را تخریب نمایند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۶:۰۹    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: طلبه و دانشجو در یک مسیر راه می روند با کمی اختلاف در کیفیت، لذا این دو جزو آینده سازان کشور محسوب می شوند و جدایی طلبه و دانشجو کار خودی ها نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در تبلیغات و ارائه برنامه های خود صادقانه با مردم حرف بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۶    
امام جمعه موقت سنندج گفت: کاندیداهای انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات مجلس صادق و وعده های دروغ به مردم ندهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
سنندج - امام جمعه موقت سنندج ترویج آموزه های دینی در سطح جامعه را یکی از نیازهای مهم عنوان کرد و بر توجه به این مهم از سوی همه اقشار به ویژه روحانیون تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در زمان فعلی گفت: اختلاف و تفرقه در جامعه اسلامی، راه را برای تسلط و نفوذ دشمنان بر مسلمانان تسهیل می کند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۴    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: قهر کردن با صندوق های رای نه تنها راه برون رفت از مشکلات نیست، بلکه زمینه داشتن یک مجلس ضعیف را مهیا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی امانت بزرگی است و موکلان انتظار امانتداری خوب و شایسته از نمایندگان خود در این عرصه دارند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: انسانی که زندگی خویش را محدود به این دنیا بداند و اعتقادی به آخرت نداشته باشد، نه تنها روی سعادت واقعی را در همین دنیا نمی بیند، بلکه مورد غضب خداوند متعال قرار می گیرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه مسئله وحدت دینی و مذهبی در ایران موضوعی حل شده است، عنوان کرد: در ایران ادیان و مذاهب بسیاری داریم که برادروار در کنار هم زندگی می کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۹    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: اگر می خواهیم که در طی طریق بیانیه گام دوم انقلاب موفق باشیم نیازمند وحدت و برادری هستیم و با این مهم می توانیم نقشه های دشمنان را خنثی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۷    
امام جمعه موقت سنندج گفت: گام اول انقلاب را با وجود ناملایماتی که برای کشورمان پیش آمد با موفقیت پشت سر گذاشتیم لذا طی مسیر همراه با پیشرفت و موفقیت در گام دوم انقلاب، نیازمند بررسی نقاط ضعف و قوت گام اول است تا نقاظ ضعف را برطرف کرده و با قوت گام دوم را طی کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: امروز اولویت غرب و به ویژه آمریکا حفظ بقای رژیم صهیونیستی در منطقه است و برای تضمین این بقا دست به هر کار و توطئه ای علیه کشورهایی همانند ایران می زنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج با اشاره به راهپیمایی با شکوه مردم کردستان گفت: امروز مردم همیشه در صحنه کردستان نشان دادند که همواره همراه این انقلاب بوده و هستند و در دفاع از آرمانهای امام راحل و شهدا اجازه عرض اندام به هیچ گروهک و یا جریان منحرفی را نخواهند داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۷    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: تخریب و از بین بردن اموال عمومی و دولتی بی شک کار ملت نجیب و با عزت ایران اسلامی نبوده است، بلکه این کار را عوامل نفاق و فتنه در کشور انجام داده اند و به دنبال ایجاد زمینه ناامنی در کشور بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۹    
سنندج - امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم کردستان همیشه خواهان امنیت هستند و به دشمنان اجازه نمی دهند امنیت و آسایش این مرز و بوم را برهم بزنند.