پنجشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۰:۱۸May 2020 28

جدیدترین‌های «کووید 19»

 
شما نیوز   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شواهد اندکی در این مورد وجود دارد که کنار گذاشتن استفاده از پول نقد، بتواند تفاوتی در میزان انتشار کووید19 به وجود آورد. بعلاوه ما داده هایی برای پشتیبانی این موضوع در اختیار نداریم که این ویروس به سادگی می تواند از طریق هر سطح آلوده ای انتقال پیدا کند.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محققان دانشگاه اکستر انگلستان با بررسی داده های مربوط به بانک زیستی بریتانیا دریافتند ریسک بالا ابتلاء به عفونت شدید بیماری کووید 19 در بین شرکت کنندگان نژاد اروپایی حامل دو ژن معیوب APOE موسوم به e4e4 بسیار بیشتر است. ...
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی معاون وزیر بهداشت در گفتگو با شبکه خبر درباره شرایط بیماری کرونا در خوزستان گفت: روزانه به طور ثابتی به بیماران با تشخیص قطعی کووید 19 افزوده می شود و همچنان وضعیت این استان قرمز است. ...
این خبر، تلخ است اما واقعیت، معمولا شیرین و خوشایند نیست. مسعود مردانی؛ عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری های واگیر وزارت بهداشت و عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا دیروز به خبرگزاری ایرنا گفت که 12 درصد از موارد بستری بیمارستانی کووید 19 فوت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
برگزیده جایزه مصطفی(ص) گفت: حسگر الکترونیکی طراحی شده، برد الکترونیکی خوبی دارد و می تواند پس از یک دقیقه بعد از گرفتن خلط یا بزاق بیمار، فعالیت ویروس را تشخیص دهد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کره جنوبی روز پنجشنبه مقررات فاصله گذاری را مجددا برای مهار ویروس همه گیری کرونا اعمال کرد. به گزارش ایرنا، با وجود ادامه تهدیدات ویروس همه گیری کرونا، کره جنوبی برخی محدودیت های را که در اوایل ماه گذشته برای جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 کاهش داده بود، دوباره اعمال کرد. ...
63بیمار کرونایی جدید 24ساعت گذشته در بیمارستان های زیرمجموعه دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
18 بیمار جدید مشکوک به کووید 19 در بیمارستان های بابل بستری شدند.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یونیسف در آخرین پست اینستاگرامی خود اعلام کرد که تغذیه کودکان با شیر مادر می تواند زندگی نوزادان شیرخوار را از طریق دادن وعده غذایی سالم از خطرهای احتمالی نجات و سلامت کودکان را از بسیاری از مریضی های دوران خردسالی تضمین کند ...
صبا ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: مجموع بیماران کووید-19 در کشور به 143 هزار و 849 نفر رسید.
شفا آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در گفتگوی تلفنی با همتای آذربایجانی خود گفت: برای مقابله با کرونا در ایران، تخت های بیمارستانی کافی را در 31 استان و 66 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور آماده کردیم و آماده ایم تا تجارب خود در کاهش مرگ و میر بیماران کووید19 و کنترل این بیماری را در اختیار جمهوری آذربایجان قرار دهیم.
خبرهای فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرمهم: بیماری کووید 19 جان تعداد قابل توجهی از مردم جهان را گرفته و خانواده های بسیاری در غم و اندوه از دست دادن عزیزان خود هستند.
سلام نو / ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریرچی با اشاره به وضعیت ابتلا به کرونا در کشور، گفت: وضعیت ابتلا به کرونا در استان خوزستان از میزان متوسط کشوری بالاتر رفته است ...
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد. ...
سلام نو / گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۹۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 27 اردیبهشت 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و 757 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد. ...
تیتر شهر   ۴ ساعت پیش    
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 7، اقدامات اجرا شده از سوی این معاونت در پیشگیری از ابتلا به کووید19 را تشریح کرد.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
احسان پور از شناسایی 580 بیمار جدید مبتلا به کرونا در خوزستان طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: با احتساب آمار جدید آمار کل مبتلایان به کووید 19 در خوزستان به 12 هزار و 788 نفر افزایش یافت.
شفاف نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید19 در کشور گفت: در طول 24 ساعت گذشته، 63 نفر از مبتلایان جدید کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 7627 مورد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شده است.
55آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در هیات دولت، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد. تبعات اقتصادی کرونا و خطر سوءتغذیه ...
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی 59 مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس خبر داد.
پرسش   ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
روحانی گفت: ما باید در آینده مردم را برای زندگی عادی همراه و همزمان مقابله با بیماری کووید 19 و ویروس کرونا آماده کرده و آموزش دهیم.
بولتن نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.
شما نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه رویان با بررسی نتایج سلول درمانی کووید 19 با بیان اینکه سلول درمانی یک درمان بالقوه برای کووید19 است، گفت: اما هنوز کارایی سلول درمانی مشخص نیست.
روز نو   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.
خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پیامی درگذشت آرزو باهو پرستار و مدافع سلامت بیمارستان کودکان بندرعباس به دلیل ابتلاء به بیماری کووید 19 را تسلیت گفت. در متن پیام دکتر حسین فرشیدی آمده است: ...
شبستان   ۵ ساعت پیش    
جهانپور گفت: 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته شناسایی شد و مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 143 هزار و 849 نفر رسید.
شبکه خبر   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در 24 ساعت گذشته بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: 24ساعت گذشته 2هزار و 258بیمار کرونایی در کشور شناسایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون 112 هزار و 988 نفر از بیماران کووید 19 بهبود یافته و ترخیص شده اند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در گفتگوی تلفنی با همتای آذربایجانی خود گفت: برای مقابله با کرونا در ایران، تخت های بیمارستانی کافی را در 31 استان و 66 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور آماده کردیم و آماده ایم تا تجارب خود در کاهش مرگ و میر بیماران کووید19 و کنترل این بیماری را در اختیار جمهوری آذربایجان قرار دهیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در هشتمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
تیک   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور روز پنجشنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از آن بیان کرد: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیئت علمی پژوهشگاه رویان با مرور نتایج کارآزمایی بالینی سلول درمانی برای مقابله با کرونا در ایران گفت: سلول درمانی یک درمان بالقوه برای کووید19 است، اما هنوز کارایی سلول درمانی مشخص نیست.
بازتاب   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: نتایج آزمایش 29 بیمار مشکوک به کووید 19 طی 24 ساعت گذشته مثبت اعلام شد و آمار کل مبتلایان به کرونا در استان به 2078 مورد افزایش یافت. سیداحمد هاشمی اظهار کرد: نتایج آزمایش 29 بیمار مشکوک به کووید 19 طی 24 ساعت گذشته مثبت اعلام شد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۵ ساعت پیش    
دانشمندان آمریکایی از دانشگاه راکفلر در نیویورک یک نوع آنتی بادی را در بدن بیماران مبتلا به کووید 19 یافتند که می تواند مردم را از ابتلای مجدد به نوع جدید ویروس کرونا مصون نگاه دارد.
شمال نیوز   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی چین برنامه خود برای استفاده از ارز دیجیتال چین قبل از المپیک زمستانی 2022 را اعلام کرد. این اتفاق در حالی می افتد که پاندمی کووید 19 به ...
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشورخبر داد و گفت:خوشبختانه تا امروز 112 هزار و 988 نفر از بیماران بهبود یافته اند.
تابش کوثر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران مبتلا به کووید19 در کشور گفت: در طول 24 ساعت گذشته، 63 نفر از مبتلایان جدید کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 7627 مورد رسید.
بازتاب   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند. وی اضافه کرد: از بین مبتلایان جدید، 419 مورد بستری و 1839 مورد از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. ...
55آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد. تبعات اقتصادی کرونا و خطر سوءتغذیه با این حال، هیاهو درباره واکسن های فعلی کرونا به این معنی نیست که...
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
برگزیده جایزه مصطفی(ص) از موفقیت در زمینه تولید واکسن برای مقابله با کووید-19 خبر داد و گفت: تا اواسط مرداد (پایان جولای)، واکسن کووید 19 در دسترس خواهد بود.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 63 نفر از روز گذشته تاکنون بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این بیماری به 143 هزار و 849 نفر رسیده است.
شفا آنلاین   ۵ ساعت پیش    
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 63 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 7 هزار و 627 نفر رسید.
نواندیش   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند. به گزارش فارس، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 8 خرداد 1399 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی ...
سلام نو / پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2258 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: مجموع بیماران کووید-19 در کشور به 143 هزار و 849 نفر رسید. به گزارش سلام نو ، دکتر کیانوش جهانپور گفت: از دیروز تا امروز( 8 خرداد 1399) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...