پنجشنبه ۱۲ تیرساعت ۲۱:۰۲Jul 2020 2

جدیدترین‌های «مدیر کل امور دارو»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سیدحیدر محمدی به عنوان مدیرکل جدید امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذاودارو منصوب شد.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۱۲    
سالم خبر: مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در نامه ای به رییس سندیکای تولید کنندگان مواد اولیه دارویی در مورد کارشکنی در تامین مواد اولیه دارویی و ایجاد اختلال در چرخه ی تولید دارو تذکر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۴:۴۳    
علی ابراهیمی این روزها در محافل دارویی صحبت از نامه مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو به سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در خصوص فروش غیرمتعارف دارو توسط شرکت های دارویی و هشدار به آنها درباره خروج از اولویت تخصیص ارز زیاد است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، نسبت به فروش غیر متعارف شرکت های تولیدی دارو هشدار داد و عواقب آن را خروج از اولویت تخصیص ارز عنوان کرد.
مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل وزارت بهداشت از تغییر ارز دولتی به نیمایی برخی اقلام دارویی خبر داد.
مهرعلیان، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذاودارو با اشاره به کاهش منابع ارزی این سازمان در سال 99، گفت: به منظور شفافیت بیشتر، ثبت سفارش های ارسالی به بانک مرکزی درمورد تخصیص ارز ترجیحی روی سایت سازمان بارگذاری و قابل دسترسی خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو دستور توقف تولید و توزیع قرص و آمپول رانیتیدین را از 19 فروردین ماه 1399، صادر کرد.
برترین ها / ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور سازمان غذا و دارو از اعلام نتیجه نهایی تست داروی favipiravir در درمان بیماران کرونا تا 5 روز دیگر خبر داد. مهرعلیان گفت: نتیجه نهایی آزمایش و تست های داروی favipiravir نهایتا تا 5 روز کاری آینده اعلام خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو سازمان غذا و دارو، گفت: نتیجه نهایی آزمایش و تست های داروی Favipiravir نهایتا تا 5 روز کاری آینده اعلام خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ویدا: مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو اعلام کرد: نتیجه نهایی آزمایش و تست های داروی Favipiravir نهایتا تا 5 روز کاری آینده اعلام خواهد شد در اواخر اسفند سال قبل این دارو را در اختیار تیم تحقیقاتی کشور قرار دادیم و هم اکنون هم منتظر نتیجه نهایی شدن و تائیدیه آن هستیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: مصرف محلول های ضدعفونی کننده در بیمارستان ها 3 تا 5 برابر افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، به ارائه گزارشی از وضعیت داروهای بیماران مبتلا به کرونا در کشور پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره تمهیدات اندیشیده شده جهت ساماندهی عرضه ماسک و مواد ضدعفونی کننده توضیح داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از تامین ترکیب دارویی کنترل علائم ویروس کرونا خبر داد و گفت: کوکتل بایوترکیب دارودرمانی بیماری کرونا در حال حاضر تامین و برای توزیع به مراکزی که تشخیص قطعی بیماری در آن ها صورت می گیرد، در اختیار معاونت بهداشتی وزارت بهداشت گذاشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، از تامین ترکیب دارویی کنترل علائم ویروس کرونا خبر داد.
سالم خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سالم خبر: مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو خبرداد: آمار نامه دارویی سال 97 و 98 کشور تا پایان بهمن ماه منتشر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
فارس : مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از تأمین داروی بیماران متابولیک، MPS خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۰    
رکنا: یک کارشناس اقتصادی راه دور زدن تحریم ها توسط ایران را بیان کرد. رکنا: برتری منطقه خاورمیانه و شمال افریقا (MENA) در زمینه رشد اموال مطابق با شریعت... رکنا: بانک یونی کردیت پذیرفت 611 میلیون دلار بابت نادیده گرفتن تحریم های آمریکا علیه... ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور دارو سازمان غذا و دارو نوشت: داروخانه ها موظفند بعد از تایید در سامانه بیمه، تحویل انسولین قلمی به بیمار با احتساب بیمه صورت گیرد و فروش آزاد به این دسته از بیماران ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور دارو سازمان غذا و دارو از استراتژی جدید توزیع و عرضه انسولین قلمی در 6 هزار داروخانه منتخب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، از تلاش برای تامین داروی بیماران متابولیک MPS در آینده نزدیک خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۷    
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: انسولین به میزان کافی در کشور وجود دارد و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم. به گزارش سپید، غلامحسین مهرعلیان در گفت وگو با فانا با اشاره به اینکه سازمان غذا و دارو در سیاست توزیع انسولین تغییراتی را ایجاد کرده و محدودیتی در توزیع رخ نداده ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شستا، غلام حسین مهرعلیان، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل وزارت بهداشت با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش از شرکت های تابعه هلدینگ دارویی تامین(تی پی کو)شستا نوشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: داروی ایمونوگلوبولین وریدی در بیمارستان ها، شرکت های پخش و گمرک موجود است و مشکلی از لحاظ تأمین این دارو وجود ندارد.
سالم خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۸    
سالم خبر: شرکت های وارد کننده مواد اولیه دارویی امروز از ابلاغیه های مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو بی نصیب نماندند و ملزم شدند در صورت استفاده از ارز دولتی ، ماده اولیه وارداتی را متناسب با نرخ ارز دولتی به فروش برسانند.
سالم خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو به برخی تولید کنندگان مواد اولیه دارو در مورد اصلاح قیمت محصولات آنان اخطار داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، غلامحسین مهرعلیان، اظهار کرد: پیرو سیاست سازمان غذا و دارو مبنی بر نظارت بر برخی داروهای وارداتی و عرضه آن در داروخانه های منتخب، به منظور افزایش دسترسی بیماران به داروی مورد نیاز در شهرستان ها و داروخانه های سراسر کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از توزیع مجدد انسولین های قلمی در بازار تا رفع کامل کمبودها طی هفته جاری خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کمبود واکسن آنفلوانزا در کشور، گفت: در حال حاضر با توجه به موج شیوع آنفلوانزا هیچ مشکلی در زمینه واکسن آنفلوانزا در کشور نداریم و متقاضیان این واکسن موفق به دریافت و تزریق آن شده اند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به تهیه داروی اسلتامیویر از منابع باکیفیت و مورد تائید سازمان بهداشت جهانی، از توزیع این دارو بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وارش نیوز: دکتر غلامحسین مهرعلیان با اشاره به جزییات محموله وارداتی و علت گزارش کمبود داروی درمان آنفلوانزا (تامفیلو)، اظهار کرد: داروی تامفیلو در معاونت بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی توزیع می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: طی روزهای اخیر در برخی از استان ها مشکلاتی در زمینه توزیع انسولین وجود داشت که این مشکل رفع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین مهرعلیان، مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، ریسک های قیمت گذاری دارو بر مبنای ارز آزاد را مطرح کرد.
ایران پزشک   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو سازمان غذا و دارو گفت: ارز مورد نیاز صنعت دارو به موقع تامین نمی شود و مجبوریم اولویت بندی کنیم که این کار باعث می شود تولید برخی داروها در خطوط تولید به عقب بیفتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۱:۰۲    
مدیر کل امور داروی سازمان غذا و دارو گفت: ارز 4200 تومانی برای تامین دارو، به سوداگران انگیزه فعالیت می دهد
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت بهداشت؛ غلامحسین مهر علیان، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: مقرر شده تا هر هفته به اتفاق سندیکای تولیدکنندگان داروهای انسانی، یکی از هلدینگ دارویی را مورد بازدید قرار دهیم. او [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
هشت قلم محصول دارویی ترک اعتیاد در سیزدهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد رونمایی شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، از درخواست کشورهای منطقه برای خرید دارو از ایران خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۱    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو در حکمی غلامحسین مهرعلیان را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد. به گزارش سپید، متن این حکم به شرح زیر است: جناب آقای دکتر غلامحسین مهرعلیان سرپرست محترم اداره کل امور دارو و مواد تحت کنترل ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر مهرعلیان را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، موضوع امضاهای طلایی در سازمان غذا و دارو که در نهایت با تغییر مدیرکل امور دارو و رئیس این سازمان همراه بود، هنوز ادامه دارد به طوری که وزیر بهداشت تصمیم گرفت با ایجاد قرارگاه در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، به این ابهامات پایان دهد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو در حکمی حمیدرضا اینانلو را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، چند روز قبل بود که خبر استعفای محمدعبدزاده در رسانه ها منتشر شد، هرچند این استعفا با واکنش های زیادی همراه بود اما سرانجام مهدی پیرصالحی رئیس سازمان غذا و دارو در حکمی حمیدرضا اینانلو را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ، مهدی پیر صالحی در حکمی حمیدرضا اینانلو را به عنوان مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب کرد. در حکم رئیس سازمان غذا و دارو، آمده است؛ با توجه به حسن سوابق، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۷    
سلامت نیوز :خبر استعفای محمد عبدی زاده مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو جامعه داروسازی کشور را دچار شوک کرد تا جاییکه همه معاونان غذا و دارو کشور طی نامه ای خطاب به وزیر بهداشت از وی اعلام حمایت کرده و خواستار عدم موافقت دکتر نمکی با استعفای وی شدند ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۰    
اخبار موثق دریافتی از استعفای محمد عبده زاده مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از سمت خود حکایت دارد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵    
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به وضعیت یارانه دارویی سال 1398، گفت: با صحبت های وزیر بهداشت با سازمان برنامه و بودجه مقررشد بودجه و یارانه دارو اصلاح و بودجه داروهای صعب العلاج و یارانه ای به 2 ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۰۷:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: دکتر محمد عبده زاده، مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو درباره وضعیت یارانه دارو بودجه سال 1398، گفت: در بودجه امسال برای حوزه دارو پیش بینی هایی انجام شد، اما با اعتبارات تعیین شده در بحث داروهای یارانه ای و داروهای بیماران صعب العلاج مقداری کسری بودجه داریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: دپوی داروی مورد نیاز کشور با توجه به شرایط تحریم انجام شده اما به دلیل داشتن تاریخ انقضای دارو، نمی توان برای طولانی مدت و به طور مثال برای چهار سال، داروها را ذخیره کرد.
به گزارش سلام نو، محمد عبده زاده روز یکشنبه افزود: هیچ کمبود دارویی در مناطق سیل زده وجود ندارد چرا که از قبل، در تمام استان ها برای آخر سال ذخیره های دارویی تامین شده بود. ...