پنجشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۰:۵۸Jul 2020 2

جدیدترین‌های «سامانه جامع روابط کار»

 
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان عنوان کرد هدف از استقرار سامانه جامع روابط کار، تحقق وظیفه ذاتی وزارت متبوع در استقرار قانون کار و نظارت بر حسن انجام آن است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار کار گفت: علت کاهش تقاضای کار کم بودن دستمزد و امنیت شغلی نیست بلکه اثرات شیوع کرونا بر اقتصاد و تعطیلی کسب و کار ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نادیده گرفتن پایه حق سنوات کارگران تخلف است و کارگران می توانند در شورای حق اختلاف و یا از طریق سامانه جامع روابط کار موارد را گزارش کنند.
سامانه جامع روابط کار برای الکترونیکی شدن مناسبات بین کارگر و کار فرما و ثبت شکایت کارگران راه اندازی شده که برای احراز هویت کارگران باید با پرداخت 5000تومان در دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مشاور حقوقی کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: متأسفانه برخی کارفرمایان برخلاف قانون کار، پایه حق سنوات کارگرانی که از کارگاه دیگری آمده اند را لحاظ نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۱    
در نشست مسئولان با کارگران ضمن تجلیل از کارگران مهابادی از راه اندازی سامانه جامع روابط کار برای این قشر زحمتکش خبر داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی از راه اندازی سامانه جامع روابط کار با هدف تسهیل و تسریع در روند ارائه خدمات به کارگران و کارفرمایان از طریق پرتال وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
حسن عزیزی روز جمعه به ایرنا افزود: افرادی که شغل خود را از دست داده اند، به منظور حفظ سلامت برای ثبت نام بیمه بیکاری به ادارات مراجعه نکنند و فقط در سامانه بیمه بیکاری به نشانی bimebikari.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند و برای رصد بیمه خود فقط از طریق سامانه مربوطه پیگیری نمایند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به راه اندازی سامانه جامع روابط کار گفت: این سامانه ضمن کاهش مراجعات حضوری، جلوگیری از بوروکراسی و حذف هزینه های جاری شهروندان ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۰    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، حاتم شاکرمی درباره روند تکمیل سامانه جامع روابط کار جهت خدمت رسانی به مردم، گفت: در حال حاضر 49 زیر سامانه بر اساس نیازها و اولویتهای ادارات کل حوزه روابط کار در دست طراحی و تولید است ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار به یک بانک اطلاعاتی بزرگ تبدیل خواهد شد، گفت: با راه اندازی این سامانه، ارسال نسخه ای از قراردادهای کار به شکل الکترونیکی انجام می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار به یک بانک اطلاعاتی بزرگ تبدیل خواهد شد، گفت: با راه اندازی این سامانه، ارسال نسخه ای از قراردادهای کار به شکل الکترونیکی انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
ایلام - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون احراز هویت یک هزار و 450 نفر کارگر و کارفرما در استان برای ثبت نام در سامانه جامع روابط کار انجام پذیرفته شده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از آغاز بکار سامانه جامع روابط کار در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از ثبت نام هزار نفر از کارگران و کارفرمایان سیستان و بلوچستان در سامانه جامع روابط کار خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از احراز هویت یک هزار و 900 کارگر و کارفرما در سامانه جامع روابط کار خبر داد و گفت: جلوگیری از انعقاد قراردادهای سفیدامضا و پیشگیری از سوءاستفاده برخی از کارفرمایان از کارگران از عمده ترین مزایای این سامانه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون احراز هویت یک هزار و 399 نفر کارگر و کارفرما در استان ایلام برای ثبت نام در سامانه جامع روابط کار انجام پذیرفته شده است.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : معاون وزیر کار می گوید با راه اندازی سامانه روابط کار نگرانی ها در خصوص قراردادهای میان کارگران و کارفرمایان از بین می رود و جلوی سوء استفاده از قراردادهای سفید امضای کارگران گرفته می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تاکنون احراز هویت هفت هزار نفر کارگر و کارفرمای استان برای ثبت نام در سامانه جامع روابط کار انجام شده است.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی عنوان کرد: در راستای توسعه دولت الکترونیک 22 خدمت غیر حضوری از طریق سامانه جامع روابط کار به کارگران و کارفرمایان ارائه خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۶    
ثبت نام کارگران و کارفرمایان استان در سامانه جامع روابط کار در دفاتر پیشخوان دولت آغاز شد .
عناوین مهمترین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون به نهایی شدن رقم سبد معیشت کارگران، انتقاد از دولتی ماندن سازمان تامین اجتماعی، اعلام بیمه 100 هزار نفر از شاغلان روستایی تا پایان سال و افتتاح افتتاح همزمان 322 پروژه تعاونی با اشتغالزایی 12 هزار و 777 نفری اختصاص داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با راه اندازی سامانه جامع روابط کار با 22 زیرسامانه، از امروز تمامی شکایت های حوزه کارگری و کارفرمایی در سراسر کشور به صورت الکترونیکی بررسی خواهد شد.
تحلیل بازار / جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در 10 ماه سال جاری تعداد دادخواست های واصله به هیات های تشخیص 5 هزار و 200 فقره است که 50 درصد این آرا جهت بررسی مجدد و تجدید نظرخواهی طرفین دعوی در مراجع حل اختلاف استان رسیدگی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 22 زیر سامانه از سامانه جامع روابط کار فعال شده و با راه اندازی 48 زیرسامانه دیگر، تمام خدمات حوزه روابط کار اعم از بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل و سایر موارد دیگر الکترونیکی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۴    
ایرنا - کرمان - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بم گفت: با راه اندازی سامانه جامع روابط کار تمامی دادخواست ها در این سامانه ثبت خواهد شد و با انعکاس شفاف روابط بین کارگر و کارفرما، سامانه اجازه ثبت قرارداد سفید امضا را نخواهد داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از نهایی شدن سبد هزینه معیشت کارگران تا هفته آینده خبر داد و گفت: اگر چه امسال سال سختی برای تعیین حداقل دستمزد کارگران داریم ولی امیدواریم با درک متقابل هر دو گروه کارگری و کارفرمایی و در نظر گرفتن شرایط بنگاه های اقتصادی و هزینه های زندگی کارگران ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۴:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از کارگران و کارفرمایان خواست تا برای احراز هویت و بهره مندی از مزایای سامانه جامع روابط کار به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : معاون وزیر کار از غیرحضوری شدن 22 خدمت در حوزه های کارگری و کارفرمایی خبر داد و گفت: کارگران و کارفرمایان برای بهره مندی از این سامانه فقط یک بار باید به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، راه اندازی سامانه جامع روابط کار که تا 22 بهمن در کشور برقرار می شود را موجب رفع نقصان ها در قراردادهای کارگری عنوان کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۳    
کارگاه آموزشی سامانه جامع روابط کار منطقه 6 کشور در همدان برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان _مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان گفت :در راستای الکترونیکی واینترنتی شدن خدمات دولت ،سامانه جامع روابط کاررونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: طی 10 ماهه سال جاری تعداد 4 هزار و 220 دادخواست در سامانه جامع روابط کار استان همدان ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۶    
معاون روابط کار وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز اظهار داشت : استان کرمانشاه با توجه به ظرفیت های بالا در حوزه روابط کار از استانهای پایلوت در زمینه راه اندازی سامانه جامع روابط کار انتخاب شده و در 22 بهمن با 22 خدمت این سامانه راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از راه اندازی سامانه جامع روابط کار استان در 22 بهمن ماه امسال خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۴    
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به گزارش ایلنا درباره بی توجهی به حوادث کار در سامانه جامع روابط کار پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
افتتاح بنیاد ملی توسعه فرهنگی،ارائه خدمات سامانه جامع روابط کار تا 22بهمن،تکذیب پرداخت یارانه 72هزارتومانی، به روز رسانی لیست پرداخت یارانه معیشتی بنزینی هر 6ماه یکبار، جزئیات عیدی کارگران ساعتی و پاره وقت اخبار این هفته تعاون و کار بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۲    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از راه اندازی سامانه جامع روابط کار در روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دبیر کانون انجمن های صنفی کارفرمایی خوزستان گفت: کارگران و کارفرمایان خوزستانی به منظور نظارت بیشتر بر قانون کار، با مراجعه به دفاتر پیشخوان در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۸    
مازندرانی گفت: 40 طرح با 44 میلیارد تومان تسهیلات و ایجاد 298 شغل در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردیس اعلام کرد که با راه اندازی سامانه جامع روابط کار از این شکایت های کارفرمایان و کارگران این شهرستان الکترونیکی بررسی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: ارایه خدمات سامانه جامع روابط کار با 22 زیرسامانه تا 22 بهمن ماه به طور کامل در سراسر کشور عملیاتی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد – بندرعباس : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور راه اندازی و فعالیت سامانه جامع روابط کار در استان که از 28 دی آغاز شده، 124دفتر پیشخوان دولت آماده ثبت نام کارگران و کارفرمایان برای دریافت کد رهگیری هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- ثبت اطلاعات در سامانه جامع روابط کار که با هدف الکترونیکی ثبت قراردادهای کار و تنظیم روابط کارگر و کارفرما ایجاد شده به شکل داوطلبانه است، اما در مرحله بعد ارایه خدمات به جامعه کار تنها از مسیر این سامانه میسر خواهد بود.
توازن   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
توازن؛ یاسوج – به گزارش توازن و به نقل از ایرنا مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد گفت: سامانه ثبت الکترونیکی طرح شکایات و دادرسی برای کارگران و کارفرمایان این استان راه اندازی شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار، الکترونیکی شدن ثبت قراردادهای کار و تنظیم روابط کارگر و کارفرما را از مهمترین ویژگی های سامانه جامع روابط کار عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۴    
مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی سامانه جامع الکترونیکی روابط کار در تمامی استان ها تا 22 بهمن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط کار وزارت کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سامانه جامع روابط کار سلامتی اداری را به دنبال دارد گفت: بخش عمده اختلافات حوزه کارگری در زمینه طرح های طبقه بندی مشاغل است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز_ایرنا_ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به اینکه سامانه جامع روابط کار تسهیل کننده ارتباط کارگر و کارفرما است، گفت: انتظار می رود جامعه کارگری و کارفرمایی برای اجرایی شدن این طرح همکاری کنند.