چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۲۲:۴۷May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باند کلاهبردار»

پلیس فتا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۱    
رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و انهدام 50 باند کلاهبردار فضای مجازی وعودت بیش از 375 میلیارد ریال وجه مالباختگان در سال 1402 در استان خبر داد ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
عصر دنا: اعضای باند کلاهبرداری که به روش اسکیمر و در پوشش میوه فروش سیار از شهروندان همدانی کلاهبرداری می کردند شناسایی و سردسته آنها بازداشت شد | پس از دریافت اظهارات مالباختگان این پرونده، موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
عصر دنا: طی تحقیقات به عمل آمده؛ ارتکاب جرم متهم به ویژه جعل عناوین: سردار، سرهنگ، پزشک، وکیل، قاضی دادگاه و ... در استان های: همدان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، تهران، البرز و ... احراز شده است
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان از دستگیری باند کلاهبردار اسکیمری که 120 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد . سرهنگ "محمد نادربیگی" ، در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به پلیس فتای استان ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
طی تحقیقات به عمل آمده؛ ارتکاب جرم متهم به ویژه جعل عناوین: سردار، سرهنگ، پزشک، وکیل، قاضی دادگاه و ... در استان های: همدان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، تهران، البرز و ... احراز شده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی ودستگیری باند کلاهبردار فروش تلفن همراه درفضای مجازی که اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرند، خبر داد. سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با تشکیل تیمی جهت بررسی موضوع به محل اعزام که با اقدامات گسترده اطلاعاتی و فنی مشخص شد یک باند کلاهبردار حرفه ای با جعل عناوین مختلف سازمانی و اداری در پوشش عوامل ترخیص کار گمرک از چندین نفر از واردکنندگان عمده ماشین آلات راه سازی در جنوب ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۱    
به گزارش زیرنویس، سرهنگ علی حسینی رئیس پلیس فتا خوزستان در تشریح این خبر اظهار کرد: با مراجعه تعدادی از شهروندان مالباخته به این واحد پلیس که به رغم همراه داشتن کارت بانکی، از حسابشان برداشت غیرمجاز شده بود موضوع در دستور کار پلیس فتا خوزستان قرار گرفت. وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس فتا [...]
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فتا خوزستان از انهدام یک باند اسکیمر "کپی کارت بانکی" که مبلغ 13 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری می کردند خبر داد .
همدان پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای باند کلاهبرداری که به روش اسکیمر و در پوشش میوه فروش سیار از شهروندان همدانی کلاهبرداری می کردند شناسایی و سردسته آنها بازداشت شد | پس از دریافت اظهارات مالباختگان این پرونده، موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۶    
رئیس پلیس فتا استان مازندران اظهار داشت : اعضای باندی که با وعده برنده خوش شانس درمسابقات رادیویی از دوازده تن ازهموطن در سراسر کشوربه مبلغ دو میلیارد ریال کلاهبرداری می کردند، با تلاش کارشناسان پلیس فتا، شناسایی و دستگیر شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بازداشت اعضای باند کلاهبردار از خانواده های بیماران بستری علی صالحی، دادستان تهران گفت: تاکنون چهار نفر از اعضای باند کلاهبرداری از بیماران بستری که با معرفی خود به عنوان پزشک معالج بیمارستان، اقدام به گرفتن وجوه از خانواده ها می کردند؛ شناسایی و دستگیر شدند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۷۲ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: تاکنون 4 نفر از اعضای باند کلاهبرداری از بیماران بستری که با معرفی خود به عنوان پزشک معالج بیمارستان، اقدام به اخذ وجوه ازخانواده ها می کردند؛ شناسایی و دستگیر شده و در این رابطه پرونده ای در دادسرای ناحیه 6 تهران تشکیل شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری و انهدام باند کلاهبردار اینترنتی خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری و انهدام باند کلاهبردار اینترنتی به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند رسید ساز جعلی در زاهدان خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری باند کلاهبردار که با ارائه رسید های جعلی بانکی مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال از شهروندان شیرازی کلاهبرداری نموده بودند، خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران، از شناسایی و انهدام 5 باند کلاهبردار فضای مجازی و عودت بیش از 20 میلیارد ریالی وجه مالباختگان در شهرستان بابل خبر داد .
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و انهدام پنج باند کلاهبردار فضای مجازی و عودت بیش از 20 میلیارد ریال وجه مالباختگان در شهرستان بابل خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رکنا:فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از دستگیری 4 نفر از اعضای باند کلاهبردار حرفه ای به مبلغ 6 هزار میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان در تبریز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - انهدام باند کلاهبرداری درج آگهی استخدام، توقیف محموله قاچاق، دستگیری سارقان و عاملان تیراندازی سرخط اخبار انتظامی لرستان در روز پنجشنبه 9 شهریورماه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری اعضای باند کلاهبرداری از داخل زندان، حذف پرداخت وثیقه خروج از کشور سربازان برای سفر اربعین و بازسازی چهره بانوی 7 هزار ساله تهرانی از موضوعاتی است که حنیف پی آفرین در بسته خبری ویژه های امروز تهران به آن پرداخته است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: اعضا باند کلاهبرداری که در کانال های تلگرام با عنوان صیغه یابی، اقدام به اخاذی از 2 هزار نفر هموطنان می کردند شناسایی و دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان از متلاشی شدن اعضای باند سه نفره کلاهبرداران حساب بانکی به ارزش 10 میلیارد ریال از سه هزار نفر در خوزستان خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان از دستگیری اعضای یک باند کلاهبرداری همسریابی با 2هزار بزه دیده خبر داد و در مورد کلاهبرداری این گونه کانال های مجرمانه هشدار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از دستگیری باند کلاهبردار 400 میلیارد ریالی بازار روزهای کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به بازداشت اعضای باندی کلاهبردار در قم، گفت: متهمان با شگرد خرید دستگاه مانو متر اکسیژن ساز مبلغ 3 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فتای استان مرکزی از دستگیری اعضای خانوادگی باند کلاهبردار با دستگاه کارتخوان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: اعضای یک گروه کلاهبردار با 500 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان بهبهان شناسایی و دستگیر شدند.
طبق گفته سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران، متهمی 38 ساله که با عنوان فروش خودروهای صفر کیلومتر با همدستی چند نفر دیگر کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ منصور رمضان نژاد گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی خود را با عناوین مختلف و با جلب اعتماد آنان و به بهانه برنده شدن سفر عتبات عالیات اقدام به اخذ وجه و کلاهبرداری از شهروندان می کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبردار با ترفند سفر به عتبات خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا البرز از شناسایی و دستگیری متهمی که در پیام رسان واتساپ با تماس صوتی اقدام به کلاهبرداری از هموطنان سراسر کشور می کرد، خبرداد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ رسول جلیلیان ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کلاهبرداری ها توسط دو نفر به صورت جداگانه انجام گرفته است که با تعقیب و مراقبت لازم و ردزنی اطلاعاتی متهمان در دو عملیات جداگانه دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای یک باند کلاهبردار در نجف آباد اصفهان که راننده های مسن را با تصادفات صوری فریب می دادند و پول به جیب می زدند، دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتطامی شهرستان کهگیلویه از شناسایی و دستگیری اعضای باند 3 نفره کلاهبرداری با ترفند اد کن پول بگیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین پلیس پیشگیری از دستگیری باند کلاهبردار حرفه ای در محله چیتگر خبر داد و گفت: کلاهبرداران با خرید خودرو و ایجاد نقص عمدی در خودرو نسبت به فسخ قرارداد اقدام و هزینه فسخ قرارداد را اخذ می کردند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان البرز از شناسایی و دستگیری دو باند کلاهبردار که با روش اسکیمر بیش از 10 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : مقام مسئول پلیس فتا از دستگیری 26 باندکلاهبرداری رایانه ای در استان های شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک باند کلاهبردار اینترنتی خبر داد که در زمینه ابزار تقلب در امتحان فعالیت داشتند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری یک باند کلاهبردار اینترنتی خبر داد که در زمینه ابزار تقلب در امتحان فعالیت داشتند!
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان از شناسایی اعضای باند 5 نفره خانوادگی که از طریق اپلیکیشن رسیدساز جعلی اقدام به کلاهبرداری ازمغازه داران آبدانانی می کردند، خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از انهدام باندی چهار نفره که اقدام به خالی کردن حساب بیش از 100 نفر از مراجعه کنندگان به دستگاه های خودپرداز غیرنقدی کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۳    
وعده سر خرمن یک باند کلاهبردار باعث شد، 485 نفر از نقاط مختلف کشور فریب این شرکت در ساوجبلاغ را بخورند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روز چهارشنبه از پلیس پایتخت، سرهنگ داود معظمی گودرزی ، در این باره توضیح داد: طی رصد و پایش شبکه های اجتماعی توسط کارشناسان مشخص شد صفحاتی با عنوان خرید و فروش نوزاد در حال فعالیت در فضای مجازی هستند در یک ماه گذشته این دومین باند کلاهبردار تحت عنوان فروش نوزاد در فضای مجازی ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۸۲ سایت دیگر  
مهر: رئیس پلیس فتا پایتخت از شناسایی و دستگیری تمام اعضای یک باند کلاهبرداری با وعده فروش نوزاد با قیمت 120 میلیون تومان در فضای مجازی خبر داد. سرهنگ داود معظمی گودرزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده انتظامی استان گفت: باند کلاهبرداری از 50 شهروند به ارزش تقریبی 200 میلیارد ریال به بهانه فروش خودرو های خارجی زیر قیمت بازار در زنجان منهدم شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری که با ترفند فروش اسلحه شکاری دارای مجوز، بیش از 8 میلیارد ریال از طعمه های خود کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا استان فارس گفت: ماموران پلیس در یک ماه گذشته، سه باندکلاهبردار فضای مجازی را شناسایی و 8 نفر را در این زمینه دستگیر کردند. به گزارش اول فارس ، سرهنگ سلیمانی با بیان این که 5 نفر از متهمان، با سوءاستفاده از لوگوی صدا و سیما ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان خرم دره از دستگیری بزرگترین باند کلاهبردار اسکیمری شمال غرب کشور که بیش از یک میلیارد ریال کلاهبری کرده بودند خبر داد. ...