سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۱:۵۳Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رهبر حزب اسلامی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مارشال دوستم با تاکید بر اینکه تهدیدهای رهبر حزب اسلامی افغانستان مبنی بر براندازی دولت کابل در هماهنگی با اسلام آباد بود، گفت که پاکستان خانه حکمتیار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان با تاکید بر تشکیل هیئتی از نمایندگان کلیه ذینفعان و پایان بن بست با طالبان گفت که روند صلح باید از انحصار فرماندهان نظامی خارج شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۶    
مارشال دوستم در واکنش به تهدید رهبر حزب اسلامی برای براندازی دولت افغانستان گفت که درصورت بروز هرگونه مشکل برای دفاع از نظام با چهار هزار نیرو به کابل می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - حزب رفاه ملی افغانستان در بیانیه ای، به اظهارات اخیر "گلبدین حکمتیار" رهبر حزب اسلامی افغانستان واکنش نشان داد و مواضع اخیر وی را غیرمسئولانه، تهدیدآمیز و در جهت ایجاد تفرقه و خشونت دانسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی با اعلام جنگ علیه دولت افغانستان گفت که اگر زندانیان این حزب فوراً آزاد نشوند ارگ ریاست جمهوری را محاصره و دولت را از قدرت ساقط می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۶    
رهبر حزب اسلامی در افغانستان از دولت بایدن خواست تا به جای بررسی تعهدات طالبان در توافقنامه قطر عملکرد دولت افغانستان را مورد بررسی قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی در افغانستان مدعی شد که محموله های طلا و پول توسط هواپیماهای ناشناس به کابل قاچاق می شوند اما اداره هوانوردی افغانستان این ادعا را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۰    
اداره هوانوردی داخلی افغانستان ادعای رهبر حزب اسلامی درباره نشست هواپیماهای ناشناس در میدان هوایی کابل و انتقال پول و طلا توسط این هواپیماها را رد کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۴    
حوزه/ بدرالدین اجمل، رئیس جبهه متحد دموکراتیک هند، مدعی شد که حزب بهاراتیا جاناتا فهرستی از 3500 مسجد در اختیار دارد و در صورت به دست گرفتن دوباره قدرت این مساجد را تخریب خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۱    
رهبر حزب اسلامی در افغانستان با تاکید بر تغییر دولت کنونی این کشور مدعی شد که آمریکا و پاکستان پیشنهاد ماندن اشرف غنی در قدرت برای یک سال را مطرح کرده بودند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: گلبدین حکمتیار در مراسم چهلمین سالگرد حمله نیروهای شوروی به افغانستان با اشاره به ادامه جنگ در افغانستان و روند مذاکرات صلح در دوحه گفت: پیامد حضور نداشتن نمایندگان حکومت و جناح های دیگر در مذاکرات دوحه ادامۀ جنگ در کشور خواهد بود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رهبر حزب اسلامی در افغانستان در بین هوادارانش اعلام کرد که مردم در افغانستان به زودی یک نظام اسلامی خواهند داشت
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۵    
رهبر حزب اسلامی در افغانستان در بین هوادارانش اعلام کرد که مردم در افغانستان به زودی یک نظام اسلامی خواهند داشت
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان بر توافق جهت تشکیل دولت جدید و مورد قبول تمام جناح ها برای انتقال مسالمت آمیز قدرت در افغانستان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱    
یک روزنامه چاپ کابل با اشاره به مواضع اخیر رهبر حزب اسلامی در افغانستان هشدار داد که فعالیت های حکمتیار تهدیدی جدی برای امنیت ملی این کشور است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۷    
راشد الغنوشی رئیس پارلمان تونس و رهبر حزب اسلامی النهضه پس از ملاقات با سفیر فرانسه در کشورش در بیانیه ای اظهارات مکرون درباره عقاید اسلامی را محکوم کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۵    
راشد الغنوشی رئیس پارلمان تونس و رهبر جنبش اسلامی النهضه گفت که وی برای ریاست جمهوری یا هر سمت سیاسی دیگر نامزد نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۳۰    
منابع خبری اعلام کردند که رهبر حزب اسلامی افغانستان که اخیرا از سفر پاکستان با حاشیه های بسیار به کابل بازگشته بود، این بار عازم قطر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی الدعوه عراق: رئیس جمهور فرانسه با اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) به دنبال کسب وجهه برای خود است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی الدعوه عراق با تاکید بر این مطلب که کرامت امت اسلام و رسول اکرم(ص)، امانتی برگردن مسلمانان است، افزود: بنابراین همه مسلمانان موظفند تا به سوی احیای قدرت امت اسلامی و وحدت مسلمین گام بردارند و با افراط گرایانی که به دست دشمنان اداره میشوند، به مقابله و مخالفت برخیزند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی اظهارات رهبر حزب اسلامی در حمایت از پاکستان و علیه دولت افغانستان، سنای این کشور خواستار محاکمه گلبدین حکمتیار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان در سفرش به اسلام آباد اظهارات جنجال برانگیزی داشت، اما پس از برگشت به کابل و برگزاری کنفرانس مطبوعاتی صف آرایی جدید خود با دولت را اعلام کرد که البته با واکنش کابل مواجه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۵    
رهبر حزب اسلامی افغانستان گفت: طالبان حکومت کنونی را نمی خواهند و برای رسیدن به صلح تنها راه حل، تشکیل حکومت موقت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور افغانستان در واکنش به تاکید رهبر حزب اسلامی برای ایجاد دولت موقت پس از سفرش به پاکستان گفت که حکمتیار این طرح را از اسلام آباد آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان پس از بازگشت از اسلام آباد گفت که طالبان نظام کنونی افغانستان را نمی خواهد و دولت موقت را تنها راه حل بحران این کشور دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان درحالی که به ارتکاب جنایات جنگی متهم است در سفر به پاکستان نسبت به بروز جنگ داخلی در افغانستان هشدار داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، وحید عمر مشاور رئیس جمهور افغانستان و رئیس اداره ارتباطات عمومی و استراتژیک ریاست جمهوری در واکنش به اظهارات اخیر گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی گفت: صدای حکمتیار از اسلام آباد تلاش نافرجام برای تکرار تاریخ و براندازی نظام است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان گفت که پاکستان نقش مهمی در ایجاد توافقنامه آمریکا با طالبان داشت و به پشتیبانی از این روند متعهد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان با وزیر امور خارجه پاکستان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۲    
همزمان با سفر رسمی رهبر حزب اسلامی افغانستان به اسلام آباد، حملات راکتی ارتش پاکستان به شرق افغانستان نیز از سرگرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سابق وزارت کشور افغانستان درباره سفر رسمی رهبر حزب اسلامی به پاکستان گفت که حکمتیار در این سفر اهداف شومی دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای تازه ترین ها، شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان اظهار داشت: اسلام آباد با صمیمیت نقش آشتی دهنده خود را در روند صلح افغانستان ایفا می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱    
رهبر حزب اسلامی افغانستان امروز در سفری سه روزه به پاکستان، وارد اسلام آباد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۲    
رهبر حزب اسلامی افغانستان امروز برای یک سفر سه روزه به اسلام آباد سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۶    
مقامات پاکستان از سفر گلبدین حکمتیار، رهبر حزب اسلامی افغانستان به این کشور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۸    
رهبر حزب اسلامی در افغانستان که به همکاری با سازمان اطلاعات ارتش پاکستان متهم است در سفری 3 روزه به اسلام آباد سفر می کند و مقامات پاکستانی نیز از اتخاذ تشریفات در حد ریاست جمهوری برای استقبال از وی خبر می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سفارت پاکستان در کابل اعلام کرد که سفیر این کشور و رهبر حزب اسلامی افغانستان در دیدار با یکدیگر درباره منافع مشترک گفت وگو کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۱    
گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان در واکنش به سخنان محمد سرور دانش معاون دوم ریاست جهموری افغانستان در استان بامیان، مصاحبه ای ایراد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دوم رئیس جمهور افغانستان در واکنش به اظهارات رهبر حزب اسلامی گفت که حکمتیار باید به جمهوریت احترام بگذارد و دست از اظهارات خلاف واقع و کذب بردارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان تمایل خود را برای تشکیل ائتلافی با طالبان در افغانستان ابراز کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی حکمتیار در افغانستان اعلام کرد که طالبان و حزبش منافع و ارزش های مشترک دارند بنابراین هر دو ائتلاف کنند تا این کشور از بحران نجات یابد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۷    
گلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی به طالبان پشنهاد داده که با هم متحد شوند. او گفته است که حزب اسلامی و طالبان ارزش های مشترکی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان مدعی شد که دولت این کشور اجماع سیاسی ندارد و از این رو احزاب سیاسی با طالبان وارد مذاکرات مستقیم شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۲۱    
رهبر حزب اسلامی در افغانستان درباره تاخیر در آزادی زندانیان طالبان گفت که دولت از آمریکا می خواست تا به ازای آزادی زندانیان طالبان باقی ماندن آن ها در قدرت را تضمین کند که سبب تاخیر این روند شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه مالزی در خاورمیانه و رهبر حزب اسلامی مالزی در اظهاراتی مخالفت کشورهای غربی با تبدیل ایاصوفیه به مسجد را مورد انتقاد قرار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی افغانستان هشدار داد، تا زمانی که دولت به همه تعهدات خود در توافقنامه با حزب اسلامی از جمله آزادی زندانیان این حزب عمل نکند، در مذاکرات صلح با طالبان همکاری نخواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب اسلامی ضمن تاکید به خروج آمریکا از افغانستان گفت که برای همکاری با دولت کابل و حضور در مذاکرات بین الافغانی باید تمام زندانیان حزبش آزاد شوند و بطور رسمی به عنوان اپوزیسیون شناخته شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۱    
دفتر حزب اسلامی النهضه در پیامی خطاب به مخالفان این حزب در پارلمان اعلام کرد تمام فعالیت های غنوشی و حزب در جهت رسیدن به دموکراسی و ثبات در کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نوری المالکی، معاون اول رئیس جمهور عراق و رهبر حزب اسلامی دعوه این کشور؛ سیاست مداری است که ایران را به خوبی می شناسد. او که طی سال های 2006 تا 2015 نخست وزیر عراق بود؛ ارتباط مستمری با ایران و حاج قاسم سلیمانی داشت ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رهبر حزب اسلامی در افغانستان گفت که توافق سیاسی برای ایجاد حکومت مشارکتی در پی فشارها و تهدیدات خارجی صورت گرفت. تاریخ انتشار: 19:11 - 31 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 622379