جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۳:۰۸Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «فراکسیون امید»

روزنامه نصف جهان   ۸ ساعت پیش    
خبرآنلاین: عضو فراکسیون امید مجلس درباره نامه مشترک برخی اصلاح طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور به مسئولان عالی نظام درباره مذاکره مستقیم با آمریکا گفت: مخالف این اقدام هستم ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۴    
اقتصادنیوز؛ پس از تلاش های فراوان بالاخره مجوز حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی صادر شد. برخی از اعضای فراکسیون امید هم برای تماشای بازی به ورزشگاه آزادی می روند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۱    
یک عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان اصلاح طلبی یک فرایند است که از سال ها قبل شکل گرفته و ندای آن تغییرات به صورت اصلاحی است. نمی توان برای آن حدود تعیین کرد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۵    
آفتاب یزد- گروه سیاسی: نهم خرداد در یک وزن کشی سیاسی، فراکسیون امید وزن خود را به رخ رقبا کشید. انتخابات ریاست مجلس درحالی برگزار شد که فراکسیون امید تصمیم گرفت با رئیس خود یعنی محمدرضا عارف در این انتخابات شرکت کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۰    
رئیس فراکسیون امید برخی محورهای فرمایشات مقام معظم رهبری که در دیدار با نمایندگان و رئیس مجلس شورای اسلامی فرمودند را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۰    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد نشست ژنو در خصوص حل مناقشه سوریه، بیانگر قدرت بازیگران منطقه مانند ایران، ترکیه و روسیه است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۰    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد عدم پذیرش CFT و FATF چالش های اقتصادی برای کشورمان رقم می زند.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۹    
عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه عفو عمومی جزء صلاحیت قانونگذار است، گفت: افرادی که شاکی خصوصی نداشته یا اقدام فیزیکی خرابکارانه مرتکب نشده یا جاسوس نیستند، می توانند مشمول عفو عمومی قرار گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۳    
علی رغم اصرار برخی از اعضای فراکسیون امید مبنی بر در اولویت قرار گرفتن بررسی لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت در صحن علنی مجلس و لابی های گسترده دولت در این زمینه، اکثریت نمایندگان مجلس با این پیشنهاد مخالفت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۳    
عضو فراکسیون امید گفت: معتقدم شرایط موجود اصلاح طلبان را در انتخاب کاندیدایی از خودشان در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر تشویق می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۷:۲۰    
عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه عفو عمومی جزء صلاحیت قانونگذار است، گفت: افرادی که شاکی خصوصی نداشته یا اقدام فیزیکی خرابکارانه مرتکب نشده یا جاسوس نیستند، می توانند مشمول عفو عمومی قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۰۹    
عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت: نامه برخی افراد به سران نظام برای مذاکره با ترامپ موضع اصلاح طلبان نیست.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۳:۱۱    
اعضای فراکسیون امید در 2 سال گذشته سرگرم سیاسی کاری و حاشیه پردازی بوده اند اما مشکلات معیشتی مردم، مورد اعتنای آنان نبوده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۱    
اعتمادآنلاین نوشت: پروانه سلحشوری گفت: شاهد هستیم که دامنه اعمال نفوذ برخی از افراد و نهادها در حوزه زنان و محدودکردن زنان از فعالیت های مختلف گسترده می شود.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۵    
فرارو - فراکسیون امید در حال تهیه طرحی برای عفو عمومی در کشور است. اولین باری که عفو عمومی در جمهوری اسلامی مطرح شد چند ماه بعد از انقلاب اسلامی و به مناسبت جشن نیمه شعبان بود ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۰    
اعضای کمیسیون آموزش مجلس محمدرضا عارف را با اکثریت آراء به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید به ریاست کمیسیون آموزش انتخاب شد ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۶    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد بجای بزرگنمایی خطر حمله نظامی از سوی آمریکا علیه کشورمان و طرح مجدد مذاکره، باید انسجام داخلی و قدرت بازدارندگی ایران را به هیات حاکمه ایالات متحده نشان دهیم.
نماینده   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۴    
عضو فراکسیون امید گفت: ما در روی کارآمدن این دولت نقش داشته ایم. در دوران انتخابات ریاست جمهوری طی 10 روز در 43 شهر سخنرانی کردم و به 12 دانشگاه رفتم و اصلا هم پشیمان نیستم و الان هم با کمال افتخار به این دولت رای می دهم.
کوگانا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۷    
عضو فراکسیون امید گفت: هنر دولت این نیست که در شرایط آسان کشور را اداره کند بلکه هنر زمانی است که در شرایط سخت و دشوار مشکلات کشور و مردم را حل و کشور را اداره کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۶    
عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد برخی کشورهای منطقه مانند عربستان و قطر حاضر هستند هزینه های آمریکا را پرداخت کنند تا بحران جدیدی در منطقه علیه ایران خلق کنند در حالی که نمی دانند آتش دامن آنها را خواهد گرفت.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۱    
اصلاح طلبان لیست امید بستند؛ فراکسیون امید تشکیل شد اما محصولی که به جامعه عرضه شد امید مورد انتظار نبود و در بسیاری مواقع ناامیدی بر این امید غلبه داشت و دارد ...
نماینده   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۳    
عضو فراکسیون امید با بیان اینکه نهم خرداد ماه استعفای خود از نمایندگی را تحویل هیات رییسه مجلس داده است، برخی ایرادات وارده به نظام قانونگذاری را از دلایل این استعفا عنوان کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۳:۳۷    
اقتصادنیوز: محمدرضا تابش، نایب رئیس فراکسیون امید در یادداشت خود در روزنامه ایران نامه اخیر صدفعال سیاسی درباره لزوم مذاکره با ایالات متحده را تحلیل کرد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۲    
مهدیه تقوی راد | خبرنگار: مراسم تشییع پیکر دکتر سیدمحمد امین قانعی راد، استاد برجسته جامعه شناسی روز گذشته از دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۵    
ایلام - ایرنا - عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مخالفت با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF) هیچگونه پشتوانه کار کارشناسی ندارد و در ضدیت آشکار با منافع ملی است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۷    
ایلام - ایرنا - عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مخالفت با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF) هیچگونه پشتوانه کار کارشناسی ندارد و در ضدیت آشکار با منافع ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۳    
ایلام - ایرنا - مخالفت با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF) هیچگونه پشتوانه کار کارشناسی ندارد و در ضدیت آشکار با منافع ملی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۳    
یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اگر بین هیات حاکمه و منتقدان اختلاف باشد در سطوح پایین تر نیز احزاب و گروه های سیاسی فکر می کنند اگر به منتقدان نزدیک شوند بازخواست می شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۳۴    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم عدم استفاده از تعابیر وحدت شکن از سوی صاحبان تریبون گفت: از آن جا که هر اقدامی با تلقی ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین خلاف توصیه های رهبر معظم انقلاب است، مدعیان پیروی از رهبری بیش از دیگران ثابت قدمی در ادعایشان را نشان دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۱۰    
با توجه به حساسیتی که در حوزه مسائل امنیتی در کشور وجود دارد و با در نظر گرفتن مسائلی که اخیرا در رابطه با جمعی از فعالان محیط زیست پیش آمد اینکه مناطقی برای شکار در اختیار اتباع خارجی قرار داده شود مستلزم حساسیت و دقتی زیاد و نگاهی پیشگیرانه است.