جمعه ۳۰ شهریورساعت ۱۰:۴۴Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «تیزهوشان»

آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۱    
دانش آموزان دبستان های دخترانه و پسرانه سما جیرفت در آزمون تیزهوشان درخشیدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۸    
کاشان- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: دوره ابتدایی نباید جولانگاه سودجویی موسسه های آموزشی باشد و از دانش آموزان با عنوان های گوناگونی مانند تیزهوشان و مدارس خاص سوء استفاده شود.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱    
مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۸    
به گزارش ایرنا، فریده حقایی امروز چهارشنبه اظهارداشت: در این راستا دستگاه تعلیم و تربیت در جهت صیانت از حقوق مردم اقدام به پالایش اساسی در محیط یادگیری دانش آموزان کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲    
ساری- ایرنا - معاون آموزش و پرورش مازندران گفت که نتایج سنجش هوش دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان ویژه تیزهوشان در مقطع متوسطه اول روز چهارشنبه 21 شهریور ماه جاری اعلام می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲    
ساری- ایرنا - معاون آموزش و پرورش مازندران گفت که نتایج سنجش هوش دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان ویژه تیزهوشان در مقطع متوسطه اول روز چهارشنبه 21 شهریور ماه جاری اعلام می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۶:۴۴    
مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از اعلام اسامی پذیرفته شدگان پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان در روز چهارشنبه بیستم شهریور خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۸    
هجدهمین جشن تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری 97 و قبولی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان در گچساران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۶    
رئیس سازمان مدارس استثنایی گفت: استفاده از آزمون ریون برای سنجش هوش دانش آموزان پایه هفتم یک گام رو به جلو بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۰    
سمت گفت: آزمون ریون تنها آزمون هوشی مناسب و علمی برای ورودی تیزهوشان است.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۲    
جلسه 811 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد.به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمدرضا مخبر دزفولی درخصوص مصوبات این جلسه اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۰    
در حال حاضر بیش از 20 نوع مدرسه شامل مدارس مدارس دولتی ، غیردولتی ، تیزهوشان ، نمونه دولتی ، هیأت امنایی ، تربیت بدنی ، معارف اسلامی ، ایثارگران ، دانش آموزان استثنایی ، بزرگسالان ، مدارس وابسته به نهادهای مختلف ، مدارس سماء وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی ، مدارس شبانه روزی ، از راه دور ، ماندگار ...
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۵    
دختر سه ساله ایرانی با ضریب هوشی 155 به عضویت انجمن بین المللی تیزهوشان (Mensa) درآمد.
صدای زرند   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۷    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند از تخلیه 4 مدرسه زرند بر اثر زلزله های اخیر این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۶    
گناوه-ایرنا- در آئینی با حضور فرماندار از 60نفر از برترین های کنکور و دانش آموزان راه یافته به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی وابسته به کانون قلم چی شهرستان گناوه تجلیل شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۳۸    
تیزهوشان امیدفردا (بخش کودکان) جهت تکمیل کادر خود در شعبات غرب و شمال غرب استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۶    
چند هفته ای از هیاهوهای رسانه ای و واکنش ها در مورد برگزاری آزمون هوش برای ورودی مدارس تیزهوشان متوسطه اول گذشته است. پرسش اصلی این است که چرا فرآیند تصمیم گیری در وزارتخانه ای که بیشترین مخاطب و دریافت کننده خدمات را دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۶    
سبزوار- ایرنا- رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مهر ماه امسال چهار هزار دانش آموز وارد مدارس تیزهوشان این استان می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۱:۲۴    
محمدکاظمی که در مدرسه تیزهوشان شهید سلطانی کرج تحصیل کرده و جزو برترین های کنکور سراسری در دو رشته زبان و ریاضی، شده است در دفتر خبرگزاری فارس استان البرز حضور پیدا کرد و به گفت و گو با خبرنگار فارس در کرج پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۱    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه مساعدت مالی اولیا به مدارس اختیاری است، گفت: دریافت شهریه در هنگام ثبت نام به جز مدارس شاهد، تیزهوشان و غیردولتی که شهریه مصوب دارد، غیرقانونی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۰    
معاون ریاضی پژوهشگاه دانش های بنیادی ابعاد مختلف ضرورت وجود مدارس تیزهوشان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان گلستان از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در مقطع متوسطه اول در نیمه نخست شهریورماه جاری خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۶    
آزمون مدارس تیزهوشان که قرار است ملاکی برای سنجش هوش و استعداد تحصیلی دانش آموزان باشد،شامل سوالاتی تکراری از آزمون مشهور سنجش هوش ریون بود که پاسخ سوالاتش به آسانی در اینترنت یافت می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۶    
زنجان - ایرنا - هرگونه تغییر در نرخ کالا، خدمات، مدارس و مهدهای کودک تا 10 درصد در ستاد تنظیم بازار قابل اجرا خواهد بود، این درحالی است که شهریه مدارس غیردولتی و تیزهوشان استان زنجان اسفند سال گذشته با سه تا 11 درصد افزایش برای سال تحصیلی جدید تعیین شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۴    
زنجان - ایرنا - هرگونه تغییر در نرخ کالا، خدمات، مدارس و مهدهای کودک تا 10 درصد در ستاد تنظیم بازار قابل اجرا خواهد بود، این درحالی است که شهریه مدارس غیردولتی و تیزهوشان استان زنجان اسفند سال گذشته با سه تا 11 درصد افزایش برای سال تحصیلی جدید تعیین شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۶:۰۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، فرنوش فخار دانش آموز کاشانی که موفق به کسب رتبه چهارم گروه آزمایشی علوم انسانی در کنکور سراسری سال 97 شده است، رمز موفقیت خود در کنکور خیلی سخت امسال را پشتکار می داند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۰    
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری حول موضوع کیفیت آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سپری شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۳    
آزمون ورودی تیزهوشان را با این توجیه که نباید استرسی به دانش آموزان وارد شود، سه ماه مانده به برگزاری حذف کردند و بعد از چند ماه یک نسخه کپی شده و تکراری از تست هوش ریون را با چند سوال تشریحی از دانش آموزان گرفتند؛ دورِ باطلی با توجیه مسئولیت پذیری!
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۰    
روز جمعه بود که دخترم باید در امتحان ورودی مدارس تیزهوشان شرکت می کرد. او را به حوزه امتحانی رساندیم. دخترم هنگامی که می خواست وارد سالن شود از او خواستند که چادرش را دربیاورد و بدون چادر وارد بشود. دخترم قبول نکرد و با هر فشاری که بود، وارد شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۵    
در سایه تلاش های گسترده تنگستانی مدیر دلسوز و تلاش گر به همراه کادر آموزشی این مدرسه، دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک موفق به کسب 11 رتبه زیر هزار، در رشته علوم تجربی 8 رتبه زیر هزار و در رشته زبان خارجه 13 رتبه زیر یک هزار شدند و در رشته هنر نیز یک رتبه دو رقمی کسب کردند.