شنبه ۱۰ خردادساعت ۰۸:۵۴May 2020 30

جدیدترین‌های «لغزنده»

 
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۶    
محمود معتقدی- شاعر و منتقد مجموعه صحافی باران سروده آرش دل آور، روایت روزگاری است که شاعر در چاپخانه و مرکز صحافی باران از زاویه های گوناگونی، فضاهای سیال و لغزنده شعر را به دریافت و ثبت اتفاق های یک فضای خاص (کارگری) به واگویی نشسته ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آسمان استان بارانی و سطح جاده ها لغزنده است و از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه رفت و آمد کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۹    
سرپرست هلال احمر آذربایجان شرقی درباره امدادرسانی به تصادف زنجیره ای در اتوبان پیامبر اعظم تبریز گفت:بدنبال ورود سامانه بارشی به استان از بعد از ظهر امروز یکشنبه 4 خرداد 99 و لغزنده بودن جاده ها حوالی ساعت 22 چندین دستگاه خودرو در محور اتوبان پیامبر اعظم محدوده شهرک خاوران باهم تصادف کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با بیان اینکه محور کندوان تا اطلاع ثانوی یک طرفه خواهد بود، گفت: این محدودیت تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز با اعلام بارش شدید باران در راه های این استان و لغزندگی سطح معابر، از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش نسبتا شدید باران در راههای استان خبر داد و گفت: این بارش ها موجب لغزندگی در تمامی مسیرها شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۲    
تمام جاده های مازندران امروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه باز، اما لغزنده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر شاهد بارش باران و لغزنده بودن محورهای غرب استان مازندران هستیم.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
هر چند سرلیست پیروز در انتخابات تهران ، جدی ترین گزینه ریاست مجلس یازدهم به شمار می رود اما تحلیل ها نشان می دهد سهم او از ریاست مجلس، لغزنده و قابل تغییر هم هست و البته این تناقض به دلیل ادبیات خاص پارلمانی، به ویژه در شرایط فعلی سیاست داخلی غیرطبیعی نیست .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۵    
دکتر می نشیند جلویم و با لبخند ساختگی به من خیره می ماند. چشم هایم را به زمین می دوزم. با صدای دکتر به خودم می آیم: خب، حالت چه طور است؟! جواب نمی دهم. به نظرم سؤال مسخره ای است. اگر حالم خوب بود که هیچ وقت جلوی تو نمی نشستم و مجبور نبودم این نگاه یخی را تحمل کنم و منتظر بمانم امروز هم تمام شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
محور های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: اغلب جاده های این استان به دلیل بارش های مقطعی لغزنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جاده های مازندران در بیست سومین روز اردیبهشت هم اکنون لغزنده و بدون ترافیک است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش باران در جاده های شمالی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود باران ها ادامه داشته باشد و جاده ها لغزنده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۲    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛ بارش باران که از ساعاتی پیش آغاز شده همه جاده های استان زنجان را لغزنده کرده است . ارسالی از شهروند خبرنگار مهدی مرادلو کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بارش باران همراه با وزش تند باد سطح آزادراه های زنجان - قزوین و زنجان - تبریز و دیگر جاده های اصلی و فرعی استان را لغزنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه استان کردستان گفت: بارش باران موجب لغزندگی محورهای مواصلاتی استان شده و ضرورت دارد رانندگان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
-مسیر روزه داری حقیقی لغزنده و دشوار است و باید از خدا کمک گرفت؛ پس برای موفقیت و نجات از گمراهی، راهی جز یاد همیشگی خدا نیست. ضمن تلاش، باید این را هم باید از خدا بخواهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۱    
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی محور های شهرستان طبس را به دلیل بارش باران و تگرگ لغزنده اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارش شدید باران در بخش هایی از استان، گفت: باران موجب لغزندگی راه های استان شده که از رانندگان می خواهیم از تردد بی مورد در این راه ها بپرهیزند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: بارش باران موجب لغزندگی محورهای مواصلاتی استان شده و ضرورت دارد رانندگان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران که از ساعاتی پیش آغاز شده همه جاده های استان زنجان را لغزنده کرده است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان،گفت: با توجه به بارش باران، سطح تمام جاده های استان زنجان لغزنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در زمان حاضر بارش باران سطح آزادراه ها و جاده های اصلی و فرعی استان را لغزنده است و رانندگان عبوری از این مسیرها باید احتیاط لازم را داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت راه های راهداری، حمل و نقل جاده های کردستان گفت: برا اثر بارش باران جاده های این استان لغزنده است و توصیه می کنیم رانندگان هنگام تردد در محورها جوانب احتیاط را رعایت کرده با سرعت مطمئن رانندگی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده های این استان به دلیل بارش مقطعی باران لغزنده است و رانندگان باید با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال فارس از لغزندگی جاده های استان فارس خبر داد.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محور چالوس فردا یک طرفه می شود برای تسهیل در تردد خودرو ها، محور چالوس فردا جمعه 12 اردیبهشت ماه یک طرفه می شود. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان ترافیک عادی و روان و لغزنده بودن محور های مواصلاتی استان ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: گاردریل های بزرگراه های شهری اصفهان باید به بلوک های نیوجرسی تبدیل شود چرا که در تصادفات به عنوان یک آلت قتاله آسیب شدیدی به سرنشنیان خودرو وارد می کند. ...
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳    
برخی از محورهای کردستان لغزنده است رییس مرکز مدیریت های راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بارش پاکنده باران با فرا گرفتن برخی از جاده های این استان موجب لغزندگی در آن ها شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی مریوان از بازداشت و دستگیری سه عضو شورای اسلامی یکی از روستا های تابعه این شهرستان به جرم تخریب اراضی ملی خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول مرکز مدیریت راههای استان زنجان، گفت: با توجه به بارش باران سطح جاده های استان زنجان لغزنده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: ترافیک در ورودی های منتهی به تهران نیمه سنگین است و بعد از ظهر امروز(شنبه) محورهای استان های غربی و شمالی به دلیل بارش های شدید باران لغزنده می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از وقوع چهار فقره تصادف طی 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد و گفت: با توجه به بارندگی شب گذشته و صبح امروز محورهای مواصلاتی استان لغزنده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حمید جوان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت پمپ های تخلیه آب به صورت شبانه روز روشن بوده ولی با توجه به گل و لای فراوانی که سیلاب به همراه خود آورده بود، بازگشایی این محور به طول انجامید که با توجه به لغزنده بودن آن تردد از امروز برقرار شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - رئیس پلیس راه استان سمنان از لغزندگی راه های استان در پی بارش شدید باران و تگرگ خبر داد و گفت: تردد در تمام راه ها نیازمند احتیاط و توجه به توصیه های پلیس راه و راهداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- جاده های خراسان شمالی بویژه گردنه های استان در مسیر بجنورد- اسفراین، بجنورد- آشخانه و بجنورد- شوقان هم اکنون مه آلود و لغزنده است که این امر موجب کندی تردد خودروها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران : سطح راه ها مقطعی ، لغزنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۵    
رئیس پلیس راه استان سمنان: بر اثر بارندگی های دیشب و امروز اکثر جاده های استان لغزنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس پلیس راه استان سمنان گفت: تمام محورهای مواصلاتی استان به دلیل بارش باران لغزنده است و رانندگان با رعایت فاصله طولی، با سرعت مطمئن برانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کلیه جاده های مازندران امروز دوشنبه 8 اردیبشهت ماه، بارنی و لغزنده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای مازندران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر سطح راه های استان به دلیل بارش پراکنده باران مقطعی لغزنده است. وی افزود: از لحاظ ترافیکی آمد و شد خودروها در تمامی محورهای استان به صورت پرحجم و روان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از کندی تردد و ترافیک نیمه سنگین در محور کرج – قزوین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت تردد و ترافیک در محورهای استان را پرحجم و شرایط جوی را بارانی بیان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: باراش پراکنده باران تمامی جاده های برون شهری این استان را لغزنده کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: بارش باران همه مسیرهای این استان را لغزنده کرده و از رانندگان می خواهیم با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۸    
تخم شربت اعجاز سلامتی تخم شربت یک گیاه گلدار ، شبیه ریحان و از خانواده نعناع است . نام لاتین آن Salvia Hispanica یا Chia است. دانه های این گیاه یک غذای غنی از اسید های چرب امگا 3 و ترکیبات مغذی است ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ هادی امیدوار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر در جاده تربت حیدریه و جاده چناران به قوچان بارندگی وجود دارد و سطج جاده لغزنده است. ...