دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۲۷Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایوانکا»

کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۱    
موسس آمازون و یکی از ثروتمندترین مردان جهان، جف بزوس، اخیرا اقدام به خرید یک عمارت 68 میلیون دلاری در دهکده ایندیان کریک واقع در میامی کرده است. این جزیره مصنوعی که همچنین با نام پناهگاه میلیاردرها شناخته می شود، افراد مشهور دیگری مانند ایوانکا ترامپ و تام بردی را در خود جای داده است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ، دختر اول دونالد ترامپ، از زمانی که اعلام کرد که او و همسرش جرد کوشنر، که هر دو نقش مهمی در اولین کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ و دوران ریاست جمهوری او در کاخ سفید داشتند، در کمپین فعلی پدرش شرکت نخواهند کرد، برنامه تابستانی متنوعی داشته است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از نیویورک پست، ترامپ در اسخ به سوال فاکس نیوز مبنی بر اینکه اگر در انتخابات 2024 پیروز شود، آیا می خواهد ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر دوباره در کاخ سفید کنارش باشند، گفت خانواده اش به حد کافی دردسر کشیده اند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا می گوید که تجربه ریاست جمهوری او برای خانواده اش خیلی دردناک بوده و در نتیجه اگر دوباره به کاخ سفید برود، دختر و دامادش هیچ پستی نخواهند داشت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۹:۰۸    
ایوانکا ترامپ ، دختر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، اخیرا تصاویری از جشن تکلیف (آیین یهودی بت میتصوا) دخترش آرابلا منتشر کرده است که نشان می دهد او در این مراسم پیراهنی از نشان تجاری جنی پکهام، مشابه با آنچه کیت میدلتون قبلا پوشیده بود، به تن دارد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دختر ترامپ به همراه همسرش جارد کوشنر که به همراه هم در یک سفر تفریحی در یونان بودند روز پنج شنبه برای شرکت در مراسم عروسی ولیعهد اردن راهی امان شدند.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
برخی چهره های مشهور به واسطه ی ازدواج با فردی یهودی دین خود را به یهودیت تغییر دادند و برای برخی از آن ها هم گرویدن به دین یهودیت یک تصمیم شخصی بود.
بعد از پایان جلسه اول دادگاه در هفته گذشته، دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا، روز پنجشنبه برای بار دوم برای پرونده کلاهبرداری به دادگاه می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
در پی اعلام جرم دادگاه بزرگ شهر نیویورک علیه دونالد ترامپ، داماد و دختر او به این اتفاق واکنش نشان دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا در واکنش به اعلام جرم هیات منصفه دادگاه منهتن نیویورک علیه پدرش و محاکمه او گفت که کشورش و پدر خود را دوست دارد و برای هردو ناراحت است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ، آفتاب میامی را با آب و هوای زمستانی آخر هفته نیویورک عوض کرد، زمانی که در با همسرش جرد کوشنر در شمال ایالت نیویورک از پیاده روی لذت برد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطرات جدیدش که چندی دیگر منتشر می شود، ادعا کرد که نیکی هیلی، سفیر سابق این کشور در سازمان ملل با دختر و داماد دونالد ترامپ برای انتصاب به عنوان معاون رئیس جمهور زد و بند کرده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مایک پامپئو در بخشی از کتاب خودش ادعا کرد که ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، دختر و داماد ترامپ به طور محرمانه تلاش کردند که مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در دولت ترامپ از منصبش برکنار شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از ایوانکا ترامپ و دخترش در کنار برج ایفل را ببینید./بهداشت نیوز
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از حدس و گمانه زنی ها مبنی بر اینکه دختر و داماد دونالد ترامپ از این رئیس جمهوری سابق آمریکا دوری می کنند، ترامپ گفت که از ایوانکا و جارد کوشنر خواسته تا در کارزار انتخاباتی اش برای ریاست جمهوری 2024 شرکت نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت که از دختر و دامادش نخواسته تا در کارزار نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 شرکت کنند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۷    
تصاویری که در اختیار رسانه ها قرار گرفته است نشان می دهد ایوانکا ترامپ هم اکنون در حال تماشای بازی ایران و آمریکاست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ که به همراه دو فرزند و همسرش جزء تماشاگران دیدارهای آمریکا در قطر بوده مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. عکس های زیر حضور او در محل ویژه تماشاگران در بازی های امریکا قبل از دیدار با ایران را نشان می دهد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور سابق امریکا که در قطر حضور دارد دیدارهای این تیم را از جایگاه ویژه تماشا کرده است. هنوز تصویری از او در دیدار با آمریکا منتشر نشده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دختر رییس جمهور سابق آمریکا بازی ایران و آمریکا را از نزدیک تماشا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ، دختر ترامپ به همراه همسر و سه فرزندش بازی امشب ایران و آمریکا را از نزدیک خواهد دید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا به همراه همسرش و سه فرزندشان برای تشویق تیم فوتبال آمریکا در قطر حضور دارند.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری پیشین آمریکا به همراه همسرش جرد کوشنر و سه فرزندشان برای تشویق تیم فوتبال آمریکا به قطر رفتند.
اقتصاد آنلاین / افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
شناسنامه یکی از مهمترین اسناد هویتی در ایران است، اما این سند هویتی از چه زمانی باید عکس دار شود و یا اینکه چه زمانی دوباره عکس آن تعویض شود؟
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایوانکا ماری ترامپ دختر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا که برای مسابقات جام جهانی فوتبال به قطر سفر کرده است بازی ایران و آمریکا را از نزدیک تماشا خواهد کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از زدن 2 گل در دیدار فرانسه مقابل دانمارک در دیداری از گروه C جام جهانی 2022 کیلیان امباپه مهمانانی ویژه داشت. ایوانکا دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا که این روزها در قطر مشغول تماشای مسابقات جام جهانی است ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
پیش از شروع جام جهانی 2022 قطر بارها عنوان می شد که این مسابقات سیاسی ترین جام جهانی است اما حالا این موضوع بیش از پیش رنگ واقعیت پیدا کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
نشریه گاردین در گزارشی، به موضوع حضور نداشتن ایوانکا ترامپ در کنار پدرش برای مبارزات دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2024 پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. خوشگذرانی ایوانکا ترامپ در اهرام مصر آیا خواب زیاد مضر است؟ 7 سلبریتی زن هالیوود که از انجام عمل زیبایی راضی هستند مواقعی که به ارتباط با خانواده ی خود بی علاقه هستیم، چه کنیم؟ ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
دختر رئیس جمهور پیشین آمریکا به همراه خانواده خود برای بازدید از اهرام جیزه به مصر سفر کرده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۲    
مایکل کوهن از افراد نزدیک به رئیس جمهور سابق، علت غیبت ایوانکا ترامپ و همسرش از کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ را جاسوسی این زوج عنوان کرده است. مایکل کوهن وکیل پر سروصدای دونالد ترامپ که به دلیل تخلفات گسترده مجبور به استعفاء و بعدا به دلیل همین اتهامات محکوم به تحمل سه سال زندان شد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۴    
وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، تاکید کرد جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ، احتمالا برای اف بی آی جاسوسی کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. شوک ایوانکا ترامپ به کارزار انتخاباتی پدرش بهترین عکس های حیات وحش آفریقا در سال 2022 تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن برای طرفداران رنگ مشکی طرز تهیه ته چین کوکو سبزی؛ خوشمزه و متفاوت ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اندکی پس از آنکه دونالد ترامپ نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا را اعلام کرد، ایوانکا ترامپ گفت که در کارزار انتخاباتی پدرش فعالیت نخواهد کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
یک نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی در کتاب جدید خودش نوشت، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا در زمان ریاست جمهوری خود، چندین بار قصد اخراج ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ، دختر و دامادش که به عنوان مشاور ریاست جمهوری او فعالیت می کردند را داشته است.
طلا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دونالد ترامپ می گوید که اگر در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا شرکت کند، به هیچ وجه ایوانکا ترامپ (دخترش) را معاون خود نخواهد کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۶    
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتشار گزارش هایی درباره قصد او برای تعیین دخترش ایوانکا ترامپ برای منصب معاون ریاست جمهوری این خبر را جعلی، غلط و مسخره خواند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عکس های جنجالی ایوانکا ماری ترامپ و استفاده او از زیورآلات خاص مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفت.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کوشنر احتمالا نمی داند که مدیریت مشکلات شاهکاری دشوار است به اندازه ای دشوار که هر رهبری این روز ها بتواند انجام دهد، اما گناه اصلی تیلرسون در روایت این کتاب آن بود که برای همیشه قصد داشت کوشنر و ایوانکا همسرش یا بهتر بگویم دختر رئیس جمهور را از ایفای هر نقشی در سیاست خارجی منع کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس : کوشنر در کتاب خاطرات خود نوشت، دونالد ترامپ برای مهیا شدن دیدار با هیلاری کلینتون، به ایوانکا دستوری ویژه داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
داماد رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت که به دنبال شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016، دختر ارشد دونالد ترامپ از سمت پدرش موظف شد تا برای ایجاد "روابط صمیمی و گرم" نشستی با این رقیب سیاسی اش ترتیب دهد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا اعلام کرد که با استناد به متمم پنجم قانون اساسی این کشور از پاسخ به پرسش های دادستان کل نیویورک درباره فعالیت های تجاری اش خودداری کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : روز پنجشنبه خبر آمد که ایوانا ترامپ، نخستین همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا از دنیا رفته و 100 میلیون دلار ثروتش را به جا گذاشته است. او مادر دونالد جونیور، ایوانکا و اریک ترامپ بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بی بی سی: ایوانا ترامپ، همسر نخست دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در سن 73 سالگی درگذشت. ایوانا و ترامپ در سال 1977 با هم ازدواج کردند و 15 سال بعد جدا شدند. آن دو سه فرزند دارند. پسر ارشد ترامپ، دونالد جونیور؛ دختر ارشد او ایوانکا و همچنین اریک ترامپ سه فرزند ایوانا هستند. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
همسر نخست دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا به عات ایست قلبی درگذشت. به گزارش وقت صبح ، ای بی سی نیوز گزارش داد؛ خبر مرگ همسر پیشین ترامپ را خانواده او اعلام کردند. ایوانا در آپارتمان خود دچار ایست قلبی شد و نیروهای امداد با حضور در محل، نتوانستند کاری از پیش ببرند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایوانا ترامپ همسر اول دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و مادر سه فرزند اول او در 73 سالگی در خانه اش در نیویورک درگذشت. پیام پراحساس ترامپ اما روابط پرماجرای این زوج سابق را به یاد آورد و خبرگزاری های مختلفی، ماجراهای این ازدواج قدیمی را مرور کردند، به خصوص ادعای او در برابر همسر فعلی ترامپ ...