پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۳:۱۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس صدا و سیما»

چند ثانیه   ۸ ساعت پیش    
رئیس صداوسیما گفته است: 370 مجوز دادیم که تا پایان سال به 500 می رسد ولی مطابق اعلام خبرگزاری ها، نمایشگاه ساترا 40 غرفه دارد که یک سوم وبسایت های دارای مجوز ارشاد هستند و یک سوم هم وابسته به صداوسیما!
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۰    
پیمان جبلی با اشاره به شهدای رسانه کشورهای محور مقاومت گفت: اصحاب رسانه همیشه در خطوط مقدم حضور داشته اند و صحنه های رشادت مجاهدان و رزمندگان را به تصویر کشیده و می کشند، لذا معرفی و تبین سیره شهدای اهل قلم، دوربین و رسانه اقدامی است که می بایست به آن پرداخته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان صداوسیما برای چهارمین بار در پشت صحنه سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری حاضر شد و از پخش مستندی از روند ساخت این سریال در نوروز خبر داد. رئیس صداوسیما گفت هر چه بیشتر کار ساخت این سریال جلو می رود و ایده های درخشان آن عملی می شود عظمت کار بیشتر روشن می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما خودش را به بخش پایانی فصل بیزانس سریال "سلمان فارسی" رساند و داود میرباقری وعده ای داد و به این نکته اشاره کرد که خودش برای دیدن این سریال مشتاق تر از همه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در حکمی جواد رمضان نژاد را به عنوان رئیس مرکز بسیج این رسانه منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در پیامی درگذشت حجت الاسلام مسعود دیانی، مجری شبکه چهار را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در نشستی که با مدیران استانی صداوسیما داشت، بر رسالت مجموعه صداوسیما به عنوان زبان گویای ملت تأکید کرد. پیمان جبلی در سخنانش اظهار داشت: در دوره تحول، درهای صداوسیما به روی برنامه سازان استان ها باز است و با اشتیاق از برنامه سازان خلاق استقبال می کنیم.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۹    
رئیس صدا و سیما درباره اجرای تحویل سال و غیبت چند مجری چهره توضیحاتی داد در عین حال چند برنامه قطعی شد و پایِ چند گمانه دیگر به میان آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در حکمی امین صدیقی را به عنوان مشاور رئیس سازمان و دبیر شورای زبان و ادبیات فارسی صداوسیما منصوب کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما درباره اجرای تحویل سال و غیبت چند مجری چهره توضیحاتی داد در عین حال چند برنامه قطعی شد و پایِ چند گمانه دیگر به میان آمد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما درباره اجرای برنامه های تحویل سال و غیبت چند مجری چهره توضیحاتی داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما درباره اجرای تحویل سال و غیبت چند مجری چهره توضیحاتی داد در عین حال چند برنامه قطعی شد و پایِ چند گمانه دیگر به میان آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در پی درگذشت محمدجواد نظری گلپایگانی (آتقی)، در پیامی فقدان این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما گفت: سازمان صداوسیما در جایگاه قانونی تنظیم گری صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی رسالت خود را حمایت از فعالان بخش خصوصی در حوزه تولید محتوا اعم از نمایش خانگی و برنامه سازی تولید محتوا در قالب ها و گونه های مختلف می داند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۹    
باشگاه خبرنگاران توانا_ پیمان جبلی ریاست سازمان صدا و سیما از غرفه توانا در نمایشگاه رسانه های تصویری صوت و تصویر فراگیر بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه رسانه های صوت و تصویر فراگیر ایران رصتا امروز پنجشنبه 11 اسفندماه، با حضور پیمان جبلی رئیس صداوسیما در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه رسانه های صوت و تصویر فراگیر ایران رصتا ، امروز پنجشنبه یازدهم اسفندماه با حضور پیمان جبلی رئیس صداوسیما و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما به همراه رئیس ساترا و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس نمایشگاه رصتا را رسما افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در اولین همایش روستا گفت: متاسفم که در بین همه کسانی که مدام از صداوسیما برای برنامه ها، سیاست ها، مجریان و ... انتقاد می کنند تا به حال یک نفر از ما برای نشان ندادن و بی توجه به روستاها انتقاد نکرده است و امروز ما خودمان را در فضای نقد قرار می دهیم و از شما می خواهیم که از ما مطالبه ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، در نامه خطیبی، مدیر عامل سابق ایران خودرو خطاب به جبلی، رئیس صدا و سیما منتشر کرده آمده است: بسمه تعالی جناب اقای جبلی ریاست محترم سازمان صدا و سیما با سلام و احترام ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه رصتا روز پنج شنبه یازدهم اسفند با حضور مدیران سکوهای شرکت کننده در نمایشگاه، رئیس سازمان صدا و سیما، رئیس ساترا و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی در پاسخ به این سوال که زمزمه مبنی بر جابجایی شما و تغییر رئیس صدا و سیما مطرح می شود واکنش شما به این موضوعات چیست؟ گفت: همین مصاحبه با شما و صحبت ها و حضورم در دولت برای پایان این شایعات کافی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صداوسیما گفت: رسانه ملی از روز پیروزی انقلاب اسلامی بیش از یکصدوشصت تن شهید تقدیم انقلاب کرده است. بر خود واجب می دانم در راس شهدای رسانه ملی از سیدالشهدای اهل قلم؛ مرتضی آوینی یاد کنم، همچنین حاج نادر طالب زاده که در بین اصحاب رسانه در محور مقاومت نامی آشناست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه شبکه تنظیم گران اجتماعی ساترا از افتتاح نمایشگاه رصتا در یازدهم اسفندماه با حضور مدیران سکوهای شرکت کننده در نمایشگاه، رییس سازمان صدا و سیما، رییس ساترا و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بار ها درباره مجموعه اتفاقاتی که برای دورهمی رخ داد نوشتیم؛ از اظهارنظر مهران مدیری پس از درگذشت مهسا امینی تا واکنش مدیران سازمان به او و در نهایت خروج دورهمی از کنداکتور پاییزی نسیم. در این مدت ادبیات رئیس صدا و سیما گاه به شکلی بوده که از آن بوی رفع توقیف دورهمی به مشام رسیده ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما درگذشت شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۳:۰۸    
اولین روز از بزرگترین اجتماع فعالین جهادی کشور پنجشنبه 4 اسفند ماه 1401، با حضور وحید جلیلی قائم مقام رئیس صدا و سیما و تعدادی از مسئولین کشورری در مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس صدا وسیما گفت: ماه ها پیش بخشی از صداو سیما در نامه ای برای دریافت خودرو به یکی از خودروسازان تقاضایی داشت که ما آن را متوقف کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس صدا و سیما گفت: چون قانون وظیفه نظارت را هم بر عهده ما گذاشته است توامان حمایت و نظارت را انجام می دهیم و به مسیر خود ادامه می دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
پیمان جبلی در دیدار با جمعی از ناشران مجمع ناشران دفاع مقدس گفت: سازمان صدا و سیما در راستای حمایت از ادبیات مکتوب در حوزه دفاع مقدس ضمن همکاری با ناشران دفاع مقدس از متون ادبی این حوزه در تولیدات رسانه ای خود بهره خواهد برد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از مصاحبه پیمان جبلی، رئیس صداوسیما با خبرگزاری ایسنا در سال 84 بین کاربران فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس صداو سیما از شروع سریال الف ویژه تلویزیون در سه ماه ابتدای سال 1402 خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۷    
رئیس صدا و سیما از شروع تولید سریال حضرت موسی(ع) در سه ماه اول سال آینده خبر داد و گفت اگر منابع مالی تأمین شود، تا پنج سال آینده سریال آماده پخش خواهد شد. پیمان جبلی اعلام کرده که سریال حضرت موسی (ع) در مرحله پیش تولید قرار دارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: علیرضا بروجردی در واکنش به نامه علی مطهری به جبلی درباره جعلی بودن واقعه شامگاه بیست و یکم بهمن 57 و تصمیم تاریخ ساز امام خمینی درباره لغو حکومت نظامی، توضیحاتی ارائه کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صداوسیما از شروع تولید سریال حضرت موسی(ع) خبر داد و ابراز امیدواری کرد که کمتر از 5 سال دیگر این مجموعه تلویزیونی آماده شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۲:۱۱    
نامه عجیب و بهت آور جبلی، رئیس صداوسیما با هدف اجرای قانون مبنی بر فیلترشدن سایت فیلیمو به بهانه پخش یک سریال با بازی حمید فرخ نژاد، بمب خبری امروز بود. ...
علی مطهری به رییس صداوسیما و تکذیب سخن منتسب به امام خمینی (س) نامه نوشت .
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران، تصویری عجیب از جمع آوری طومار علیه رئیس صداوسیما در حاشیه راهپیمایی امروز را منتشر کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما درباره بازگشت هنرمندان به تلویزیون با توجه به عفو عمومی رهبر انقلاب و سرانجام برنامه دورهمی توضیحاتی داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس سازمان صدا و سیما در نشست این فراکسیون و بحث و بررسی پیرامون مطالبات مردم از این سازمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما در دیدار با مونیکا موتسوآنگوآ، وزیر اطلاعات، تبلیغات و رسانه های عمومی جمهوری زیمبابوه موضوعات همکاری های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی از جمله تبادل رسانه ای در حوزه فیلم، سریال و مستند را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از فتنه ای که پشت سر گذاشته ایم، طبیعی است که واکنش ها و عکس العمل هایی صورت بگیرد بعضی از نظرات شاید با ادبیات مناسبی بیان نشد اما واکنشی به آن اظهارنظرهایی است که در این چند ماه بیان شده بود
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صداوسیما گفت: در فضایی که به مقدس ترین مقدسات ما در طول ماه های گذشته توهین شده است و فتنه ای را پشت سر گذاشته ایم، طبیعی است که واکنش ها و عکس العمل هایی صورت بگیرد که البته بعضی از این نظرات با ادبیات بهتری می توانست بیان شود.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
پیمان جبلی در واکنش به انتقادات نسبت به سخنان ابوالقاسم طالبی در برنامه زنده هفت به ارائه توضیحاتی پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صداو سیما با بیان اینکه در روایتگری و بازخوانی تاریخ کوتاهی کردیم، گفت: در دوره تحول رسانه ملی درهای رسانه را باز کردیم تا با لطف و عنایت شما تاریخ را بازخوانی کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پیمان جبلی در واکنش به انتقادات نسبت به سخنان ابوالقاسم طالبی در برنامه زنده هفت گفت: آنچه توسط مهمان و کارشناس برنامه ها مطرح می شود طبیعتاً موضع و نظر خودشان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس صدا و سیما در مراسم گرامیداشت شهدای پیروزی انقلاب که با حضور جمعی از خانواده های این شهدا برگزار شد، گفت: اگر امروز نسل جوان دچار این سوال می شود که چرا انقلاب کردید؟ سکوت جایز نیست. باید نسل جوان کسانی را که انقلاب کردند ببینند و لمس کنند.