سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۲۰:۳۱Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره بهزیستی شهرستان ملارد»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از برگزاری کارگاههای مهارتهای زندگی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از تشکیل کارگروه طرح محب خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
صندوق های اداره بهزیستی شهرستان ملارد به مناسبت عید سعید فطر در سطح شهرستان مستقر شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از پرداخت کمک هزینه مناسب سازی منزل به بیش از 90 نفر در سال 99 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: در این مرحله انتظار داریم تا حتی الامکان از شیوع کووید-19 در مراکز تابعه جلوگیری کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد هر سه شنبه با مراجعه کنندگان جامعه هدف ملاقات حضوری دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در راستای خدمتگزاری به جامعه هدف سازمان بهزیستی در مناطق محروم اقدامات بسیاری توسط اداره بهزیستی شهرستان ملارد در روستاهای این شهرستان صورت پذیرفته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
برابر هماهنگی های صورت گرفته توسط اداره بهزیستی شهرستان ملارد و با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به منظور سنجش سلامت از کلیه پرسنل اداره بهزیستی تست کرونا گرفته شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- با پیگیری های حوزه مشارکت های مردمی اداره و نیز همراهی خیران و موسسات خیریه فعال در شهرستان ملارد بیش از 1600 بسته غذایی بین خانواده های معلولان و زنان سرپرست خانوار در سه ماه پایانی سال 99 توزیع شده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از مرکز نگهداری از معتادین متجاهر اخوان دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: در سال 99 بیش از 1100 نفر مورد ارزیابی روانی و اجتماعی در خصوص شیوع بیماری کرونا قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۲    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد در این مراسم با تشکر از زحمات کارکنان این نهاد در سال گذشته، بیان داشت: بهزیستی نمادی از ارائه خدمات مطلوب به افراد خاص است و در این رهگذر از افرادی که زمینه ساز تحقق این مهم شده اند و در سال جدید بر این روند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: در حال حاضر هشت مرکز اقامتی میان مدت در شهرستان ملارد فعال است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تشریح اقدامات انجام شده در کنترل و شیوع بیماری کرونا بویژه در مراکز توانبخشی تحت نظارت بر تداوم این اقدامات تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۲    
از آقایان شاغل در اداره بهزیستی شهرستان ملارد تجلیل به عمل آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۳۹    
داود خادم طی سخنانی در نشست علمی و خبری اداره بهزیستی شهرستان ملارد با محوریت فعالیت گروه های جهادی و برنامه های درمان معتادان، ضمن اشاره به متن برنامه ششم توسعه، بهزیستی را متولی سلامت اجتماعی دانست و گفت: عمده تلاش ما در جهت پیشگیری و ساماندهی آسیب های اجتماعی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۲    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، داود خادم در این نشست که با محوریت فعالیت گروه های جهادی و مباحث درمان معتادین در تالار همایش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اداره بهزیستی شهرستان ملارد برگزار شد، به تشریح اقدامات اداره متبوع خود نیز پرداخت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۹    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: 24 هزار کودک سه تا 6 سال توسط پایگاههای مختلف مستقر در شهر و روستاهای این شهرستان مورد بررسی تخصصی غربالگری بینایی و موارد مشکوک جهت رفع مشکل و معاینه دقیق به پزشک ارجاع شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: 24 هزار کودک سه تا 6 سال توسط پایگاههای مختلف مستقر در شهر و روستاهای این شهرستان مورد بررسی تخصصی غربالگری بینایی و موارد مشکوک جهت رفع مشکل و معاینه دقیق به پزشک ارجاع شدند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
طی هماهنگی های صورت گرفته توسط حوزه توانبخشی و کارشناس کمیسیون در سال 99 حدود 37 جلسه کمیسیون پزشکی با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی و حضور حداقل افراد در هر جلسه در شهرستان ملارد برگزار شده است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پرسنل و کارشناسان اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان ملارد دوشادوش با مریم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن حضور یافتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
طی پیگیری های صورت گرفته در اداره بهزیستی شهرستان ملارد توسط معاونت امور اجتماعی و کارشناس فرزند خواندگی حدود 30 پرونده فرزند خواندگی مورد بررسی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر تعداد 140 عدد بن خرید کالا برای مددجویان دارای معلولیت تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ملارد به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید توزیع گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر و به مناسبت ولادت باسعادت بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س) از زنان شاغل در اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اهدا لوح سپاس و گل تقدیر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر، حجج اسلام حسین حسینی و مهدی خوبرو ائمه جمعه ملارد و صفادشت و داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از منزل خانواده ای دارای دوفرزند معلول صفادشت بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر از بانوان با حجاب برتر شاغل در اداره بهزیستی شهرستان ملارد تقدیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
داود خادم رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: مناسب سازی معابر و اماکن عمومی از عمده ترین وظایف دستگاههای خدمت رسان در جهت سهولت دسترسی افراد دارای معلولیت می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن به دهه مبارک فجر طی جلسه ای حسین حق وردی نماینده مردم شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد از اداره بهزیستی شهرستان ملارد بازدید و با پرسنل این اداره دیدار کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- در نشستی با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، رئیس اداره بهزیستی و سایر نمایندگان ارگانها یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت بررسی و پیگیری امور مربوط به معتادین متجاهر و ... در شهرستان ملارد برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: به تمامی مراکز اقامتی میان مدت و شلتر های شهرستان جهت ارائه خدمات به افراد دارای سرپرست غیرموثر اطلاع رسانی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد بیان داشت: آگاهسازی مسئولین در مراکز اقامتی میان مدت موجب ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ششمین نشست report case توصیف و تحلیل فرایند مداخلات کودک آزاری در اورژانس اجتماعی با حضور نمایندگانی از اداره بهزیستی شهرستان ملارد با حفظ کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در دفتر فوریت های بهزیستی استان تهران برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم کودکان خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم کودکان خبر داد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، طرح پیشگیری از تنبلی چشم(آمبلیوپی) کودکان سه تا شش سال با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان ملارد انجام می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۵    
همزمان با گرامیداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت مظلومانه سردار شهید سلیمانی مراسمی با حضور مسئولین و پرسنل بسیجی اداره بهزیستی شهرستان ملارد برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به منظور سرکشی از خانواده های دارای چند فرد معلول با حضور امام جمعه و رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از منزل تعدادی مددجوی چند معلولیتی بازدید شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای کلیه پروتکل های بهداشتی و همینطور تلاش در جهت حفظ سلامت بیماران در مراکز اقامتی میان مدت (کمپ) تعداد 140 نفر از بیماران در مقابل آنفولانزا واکسینه شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اقدامات صورت گرفته در اجرای پویش حلقه وصل تعداد هفت سری لوازم منزل شامل: لوازم برقی، فرش، پتو و .... برای زوجین دارای معلولیت و فرزندان زنان سرپرست خانوار تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ملارد تهیه و توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از پیگیری و انجام اقدامات مربوط به طرح پازل همدلی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اداره بهزیستی شهرستان ملارد از فعالیت دوازده مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از تأمین یک هزار و 500 واکسن آنفلوانزا برای 22 مرکز نگهداری سالمندان و اعصاب و روان این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح همایش همدلی و به مناسبت هفته جهانی افراد دارای معلولیت دویست بسته پوشاک گرم زمستانی جهت مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان ملارد توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت : در حال حاضر پنج مرکز نگهداری از افراد با معلولیت ذهنی با نظارت این اداره مشغول به ارائه خدمات هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- مسئولیت اجتماعی بنگاه ها و شرکتهای اقتصادی در خصوص کم توانان، با توجه به تحصیلات و تخصص تعداد قابل توجهی از آنها، می تواند نقش بسیار موثری در راستای توانمند سازی و احقاق حقوقشان در جامعه داشته باشد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با انتشار پیامی سیزدهم آذر روز جهانی افراد دارای معلولیت را با شعار" ساخت جهانی بهتر پس از کرونا برای افراد دارای معلولیت" را تبریک گفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت با تاکید بر اهمیت توجه ویژه در تمامی روزهای سال به افراد دارای معلولیت گفت: معلول در لغت آبستن محدودیت است در حالی که در واقعیت افراد دارای معلولیت دارای توانایی های ویژه ای اند که جامعه و به ویژه سازمان بهزیستی می توانند با ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ملارد(پانا)- اقدامات مرکز نگهداری از معتادین متجاهر اخوان شهرستان ملارد به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا تشریح شد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از جمع آوری و سامان دهی معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد.