یکشنبه ۱۵ تیرساعت ۰۹:۳۱Jul 2020 5

جدیدترین‌های «مرکز رسیدگی به امور مساجد»

 
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسجد حضرت فاطمة الزهرا(س) و مرکز فرهنگی و امور عام المنفعه شهید سید مجتبی هاشمی نیا با حضور آیت الله محمد علی ناصری و مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان به بهره برداری رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۰    
مسئول فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی گفت: هم زمان با میلاد باسعادت حضرت رضا(ع) در 25 نقطه شهر مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم جشن و نورافشانی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۶    
سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد، حکم ابقاء و انتقال معاونین و مدیران مرکز رسیدگی به امور مساجد در دوره جدید را صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: در ایام دهه کرامت در ساعت 20 هرشب بناست صلوات خاصه امام رضا از ماذنه های مساجد پخش شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: تأثیر جنایت های آمریکا بر سرنوشت مردم را تبیین کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: در تلاشیم به منظور رفع مشکلات مساجد، طرح امام محله را با محوریت مرکز رسیدگی به امور مساجد در سطح استان همدان اجرایی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی نوری با حکم رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، سرپرست مرکز رسیدگی به امور مساجد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوری زاده، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در یک نشست خبری به تشریح فعالیت های این مرکز در سه ماهه اول سال و برنامه های دهه کرامت پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوری زاده با اشاره به تشکیل کارگروه اجرای فرمان مقام معظم رهبری پیرامون رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مساجد، گفت: 135 میلیارد ریال کمک از سوی خیرین و مرکز رسیدگی به امور مساجد به افراد کم برخوردار مساجد در ایام کرونا اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد طی نشست خبری با تشریح برنامه های مساجد در ایام بزرگداشت دهه کرامت گفت: کارکردهای اجتماعی یکی از جنبه های فعالیتی مساجد است که با شیوع ویروس کرونا و اجرای رزمایش همدلی مجدداً احیا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۹    
فعالیت های مرکز رسیدگی به امور مساجد در محورهای قرآنی و خدمات اجتماعی با حضور حجت الاسلام نوری زاده تشریح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: آزمون کتبی جذب ائمه جماعت در تیرماه برگزار می شود و روحانیون برای مساجد شهری با سطح 2 و برای مساجد روستایی با سطح یک و شرط تأهل و حداقل سن 25 سال می توانند در آن شرکت کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۷    
حجت الاسلام ذاکر با اشاره به رویکرد مرکز رسیدگی به امور مساجد در حوزه قرآن، گفت: درصددیم که در 200 مسجد کرسی های تلاوت، تفسیر، محافل قرآنی، آموزش قرائت قرآن کریم و جزءخوانی قرآن کریم را برگزار کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه این مرکز تفاهم نامه ای با شورای عالی قرآن کریم به امضا رسانده است، گفت: براساس این تفاهم نامه بناست قاری و موذن راتب برای اذان گویی زنده در مساجد حضور پیدا کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: حجت الاسلام حجت ا... ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد طی یادداشتی که خبرگزاری فارس آن را منتشر کرد، به رابطه کرونا و حجاب زنان پرداخت. او نوشت: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پویش ملی حدیث صادق به مناسبت 25 شوال، سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد راه اندازی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حجت الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در یادداشتی خواهان برخورد با زنان بدحجاب یا بی حجاب شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۴    
تعامل و همکاری میان ستاد اقامه نماز و مرکز رسیدگی به امور مساجد : ارائه پیش نویس تفاهم نامه همکاری در جهت پیشبرد راهکار های فرهنگ سازی اقامه نماز و اعزام ائمه جماعات به مساجد استان و شهرستان های البرز
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در مساجد فعال استان همدان نظارت جدی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی صورت می گیرد. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای بازگشایی مساجد استان همدان اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/همدان مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد همدان گفت: از 15 خردادماه در غالب مساجد استان نمازجماعت با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۲    
امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری؛ مساجد بهترین مکان برای ارتقای سطح فرهنگ درجامعه هستند
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۲    
در آستانه چهاردهم خرداد و رحلت ملکوتی بنیانگذار انقلاب، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد پیامی صادر و تاکید کرد: در سی و یکمین سال رحلت آن امام سفرکرده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یادگار ایشان، به کانون مقاومت در منطقه و جهان تبدیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد همدان گفت: اقامه نماز های جماعت در همه مساجد با رعایت نکات بهداشتی آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: تاکنون در حدود 30 هزار نوبت ضدعفونی معابر و 14 میلیون ماسک، دستکش و شیلد توسط بسیجیان در مساجد تولید شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۷    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: قیام 15 خرداد شناسنامه و زیر بنای انقلاب اسلامی را جا سازی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ریس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم از اصول امام راحل است که این خط فکری نباید تحریف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۱    
معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد از اجرای پویش عشق به همه خوبی ها با هدف هدیه 14 میلیون صلوات به امام خمینی(ره) خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: مردم دشت ورامین باید به قیام خود در 15 خرداد افتخار کنند، چرا که قیام 15 خرداد شناسنامه و زیر بنای انقلاب اسلامی را جاسازی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: 15 خرداد آغاز بازشناسی اسلام ناب محمدی و پایان اسلام آمریکایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۱    
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد آذربایجان غربی گفت: از روز گذشته مساجد آذربایجان غربی برای اقامه نمازهای جماعت بازگشایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با هماهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان طی اطلاعیه ای اعلام کرد از تاریخ 11 خرداد ماه 1399 مساجد و اماکن مذهبی استان برای انجام مراسمات دینی بر اساس ستاد ملی پیشگیری از کرونا باز خواهد بود .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵    
وبسایت دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده رونمایی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد اعلام کرد: نمازهای جماعت با رعایت نکات بهداشتی از امروز در همه مساجد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدرضا پرویزی با اشاره به فراهم شدن شرایط اقامه نمازجماعت در مساجد طبق دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، اظهار کرد: نمازهای جماعت مساجد باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی به گونه ای که باعث صدمه زدن به اصل نماز جماعت نشود، اقامه شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد فارس از بازگشایی تمام مساجد استان براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا از امروز 10 خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به این موضوع که یکی از کارکردهای مساجد پرداختن به بحث نیکوکاری و رفع نیاز محرومین است، گفت: خوشبختانه در ایام شیوع ویروس کرونا طرح رزمایش همدلی با استقبال خوبی از سوی مسجدی ها روبرو شد و در صدد هستیم با کمک نیکوکاران و خیرین این امدادرسانی را در طول سال نیز ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۹    
مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان آران و بیدگل از بازگشایی 146 مسجد این شهرستان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۷    
سپهرغرب، گروه گردشگری - شکیبا کولیوند: مساجد تاریخی استان همدان می توانند کانون جذب گردشگران و معرفی هرچه مناسب تر دین اسلام به جهان باشند؛ اما گویی این موضوع در استان همدان چنان به فراموشی سپرده شده که نه تنها بسته ای در این زمینه تهیه نشده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به توزیع 285 هزار بسته معیشتی توسط مساجد تهران گفت: رزمایش همدلی در مساجد همچون گذشته ادامه خواهد داشت و در طول سال از طریق خیریه ها و مراکز نیکوکاری به کمک رسانی به نیازمندان می پردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امورمساجد استان قزوین از برگزاری نماز عید سعید فطر در همۀ مساجد استان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین با تأکید بر اینکه نماز عید فطر برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مصلی ها اقامه نخواهد شد، گفت: در سطح استان قزوین بالغ بر 480 مسجد فعال وجود دارد که این مساجد به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند نماز عید فطر را برپا کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت: هزار و 543 مسجد در خراسان رضوی آماده برگزاری نماز عید سعید فطر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان اینکه امسال به دلیل برپا نشدن نماز عید فطر در مصلای امام خمینی (ره) اغلب مساجد میزبان نمازگزاران در عید سعید فطر هستند، گفت: از ساعت 8 صبح این نماز در مساجد اقامه می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۲    
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد استان فارس، از برگزاری نماز عید سعید فطر در تمام مساجد استان خبر داد و گفت: تمامی مساجد با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده پذیرایی از مؤمنان روزه دار برای اقامه نماز عید فطر هستند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حجت الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد اظهار داشت: امسال با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا نماز عید سعید فطر در مصلای امام خمینی (ره) برگزار نمی شود و مساجد تنها برگزارکننده این نماز هستند که این تصمیم در سراسر کشور نیز اجرایی می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: حدود 45 میلیارد ریال کمک نقدی از طریق 960 مسجد در استان تهران در دوران کرونا جمع آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز رسیدگی به امور مساجد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر و ضمن توصیه به جوانان مؤمن انقلابی برای حضور همه جانبه در پویش های مختلف روز قدس در فضای مجازی، از آحاد ملت مبارز دعوت کرد در این روز گوش جان به سخنان مقام معظم رهبری بسپارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مسوول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: این استان در حال حاضر در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارد و نماز عید فطر در هیچ مصلایی برگزار نمی شود بلکه در برخی مساجد شهرها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقامه می شود.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: باتوجه به برگزاری نماز عید فطر امسال با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا تنها در مساجد، برنامه ریزی لازم برای جمع آوری زکات فطره و هزینه کرد برای کمک به نیازمندان انجام شده است.
وارث   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حجت الله ذاکر معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا برای برگزاری نماز عید سعید فطر در مساجد کشور اظهارداشت: با رعایت پروتکل های بهداشتی درباره مراسم شب های قدر ...