پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۰:۰۱Feb 2020 20

جدیدترین‌های «مرکز رسیدگی به امور مساجد»

ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در همایش سالیانه اعضای شورای نواحی هجده گانه امور مساجد اظهار کرد: امام خمینی(ره) معتقد بودند که مساجد، انقلاب را به وجود آورده اند و مسجد نباید منزوی شود زیرا مسجد منزوی یعنی اسلامی منزوی.
عصر امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد از برگزاری اعتکاف رجبیه در 500 مسجد تهران طی روزهای 18، 19 و 20 اسفندماه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۷    
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های سه گانه خراسان، نهج البلاغه را بزرگترین کتاب انسان سازی بعد از قرآن کریم دانست و بر رفع مهجوریت و مظلومیت نهج البلاغه از سوی همه مدیران و فعالان فرهنگی تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی گفت: برای بهتر و قوی شدن امور مساجد در استان تصمیم گرفته ایم شورای عالی امور مساجد را در خراسان شمالی تأسیس کنیم تا این شورا بتواند از مدیریت جدید پشتیبانی کرده و برنامه های موردنظر به صورت مطلوبی اجرایی شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۷    
حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های سه گانه خراسان گفت: با توجه به مقدماتی که در شورای سیاستگذاری امور مساجد خراسان بزرگ فراهم شده، زمینه استقلال خراسان شمالی در امر رسیدگی به امور مساجد فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد یکی از مشکلات برخی نهادهای مرتبط با مساجد را ارائه آمار و گزارش عملکرد دانست که هیچ فعالیتی نیز ندارند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با حکم نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، حجت الاسلام محمد معلم به عنوان قائم مقام جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد استان منصوب شد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های سه گانه خراسان گفت: باید نخبگان حوزوی، دینی و فرهنگی نهج البلاغه را از مهجوریت و مظلومیت خارج کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵    
همایش سالیانه شورای نواحی به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با حضور حجت الاسلام مصلحی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه های خانواده موفق به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد در 40 مسجد استان تهران برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۰    
به گزارش رابط کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران در قرچک، جلسه هماهنگی آماده سازی شعبات اخذ رأی انتخابات در مساجد، حسینیه ها و هیئات مذهبی شهرستان قرچک با حضور خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در آستانه انتخابات، بیانیه ای خطاب به ائمه جماعات صادر کرده است.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران؛ از محروم ترین استان ها در تعداد مساجد/ برای هر 9 هزار نفر، دو مسجد در پایتخت داریم یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیأت مدیره مجمع خیرین کشور با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در دفتر این تشکل مردم نهاد برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۳    
حجت الاسلام احمد بصیری به سمت مشاور عالی رئیس مرکز و معاون هماهنگی نواحی مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: استان تهران یکی از محروم ترین استان ها در تعداد مسجد است، زیرا برای هر 9 هزار نفر دو مسجد وجود دارد؛ در صورتی که باید برای هر 500 نفر یک مسجد داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۹    
حجت الاسلام سیدناصرالدین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با حضور در خبرگزاری فارس، با خبرنگاران این خبرگزاری گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: براساس تفاهم نامه منعقده شده این مرکز با سازمان بهزیستی و موسسه خیریه حضرت رقیه(س)، بناست جهیزیه 980 زوج نیازمند توسط 200 مسجد تأمین شود.
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نشست فصلی ائمه جماعات مساجد منطقه 13 با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن ابوترابی امام جمعه موقت تهران، آیت الله حمیدی امام جماعت مسجد انصارالحسین(ع)، حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده رئیس مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر گفت: همایش نقش مساجد در انقلاب اسلامی، 21 بهمن در بوشهر برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی از برگزاری یادواره 110 شهید محدوده مسجد امام حسین(ع) بیرجند طی روزهای 16 و 17 بهمن ماه در بیرجند خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۷    
کانون خبرنگاران نبأ رئیس ناحیه شهید بهشتی مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: شهید سلیمانی معتقد بود اگر می خواهید نجات پیدا کنید به ولایت فقیه تمسک جویید زیرا روح شریعت ما ولایت است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۸    
حجت الاسلام راستگو با حضور در ساختمان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سامانه بچه های مسجد ثبت نام کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عیسی راستگو، مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر با حضور در ساختمان مرکزی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در سامانه بچه های مسجد ثبت نام کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۴    
حجت الاسلام راستگو بیان کرد: از سوی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر روز سه شنبه 15 بهمن ماه همایش نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم راه امام و شهدا در مسجد توحید شهر بوشهر برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۴    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور گفت: امتی که حضرت فاطمه زهرا(س) را دارد از تهدید دشمن باکی ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران با اشاره به اینکه طلاب بایدخود را مجهز کرده و ایفای نقش کنند گفت: حوزه های علمیه در زمینه تبلیغ و ترویج معارف دینی وظیفه خطیری دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران گفت: یک درس مهم که سردار سلیمانی به همگان داد این بود که باید سرباز و مطیع امر ولایت باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی از برگزاری یادواره 110 شهید محلات حومه مسجد امام حسین(ع) بیرجند طی دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲    
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی از برگزاری برنامه های مردمی دهه فجر در بیش از 2 هزار مسجد خراسان جنوبی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گلستان با حضور در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان به رویداد ملی فهما پیوست.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین میرخلیلی گفت: 12 میلیون تومان کمک نقدی و مقدار قابل توجهی کمک های غیرنقدی نمازگزاران مسجد المهدی (عج) به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، در اختیار مرکز رسیدگی به امور مساجد قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۰    
تفاهم نامه همکاری فرهنگی میان مرکز رسیدگی به امور مساجد و دفتر آیت الله جوادی آملی منعقد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فیمابین امور مساجد و دفتر آیت الله جوادی آملی، به منظور ترویج و تبیین آراء و اندیشه های علامه جوادی آملی در مساجد منعقد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۸    
مسئول امور اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی گفت: جشنواره ایده های مسجدی با هدف تحقق راهکارهای گام دوم انقلاب با محوریت شعار باید قوی شویم در استان برگزار شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بنابر تفاهم همکاری میان دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی و مرکز رسیدگی به امور مساجد، آموزه های این مرجع تقلید و خالق تفسیر تسنیم در مساجد ترویج و تبلیغ می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین با بیان این که مسجد مرکز اجتماع، وحدت، هم اندیشی و تربیت نیروهای اسلامی و انقلابی است، بر ضرورت کمک مسجدی ها به سیل زدگان سیستان و بلوچستان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فرهنگی میان مرکز رسیدگی به امور مساجد و دفتر آیت الله جوادی آملی فردا یکشنبه 29 دی ماه منعقد می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت شهیدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همچنین یادبود جانباختگان مراسم تشییع شهید سلیمانی در کرمان و درگذشتگان حادثه سقوط هواپیما به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد ظهر پنج شنبه 26 دی ماه در مسجد امام صادق علیه السلام برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷    
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: انقلاب اسلامی یک تجربه موفق بود و دشمنان هیچ گاه باور نمی کردند که این تجربه موفق تداوم داشته باشد، دشمنان به دنبال جدایی دین از سیاست بودند اما انقلاب اسلامی این فریاد را خاموش کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: شهید سپهبد سلیمانی همه برنامه های دشمنان را برای ایجاد حکومت تکفیری داعش در منطقه مختل کرده بود و برای همین دست به ترور ناجوانمرانه سردار دلیر اسلام زدند .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: با توجه به هجمه های اخیر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب، امامان جماعت مردم را از توطئه های دشمنان آگاه و آنان را هوشیار کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۱    
بزرگداشت شهدای حوادث اخیر کشور به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد و با حضور اهالی مساجد استان تهران در مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۲    
همایش تخصصی مدیریت مسجد ویژه ائمه جماعات استان تهران برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، همایش تخصصی مدیریت مسجد ویژه ائمه جماعات مساجد استان تهران، روز پنج شنبه 98/10/26 از ساعت 8 الی 11:30 در تالار شیخ صدوق (ره) حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۸    
ولیئی از راه اندازی پویش کمک به هموطن ویژه سیل زدگان سیستان و بلوچستان به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد خبر داد و گفت: هموطنان می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شعب بانک های ملت و سپه برای همراهی با این پویش واریز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی سرکار خانم کریم زاده را به عنوان مسئول امور بانوان مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد در مسجد امام صادق(ع) برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۹    
نشست هم اندیشی امنای مساجد ناحیه شهید باهنر مرکز رسیدگی به امور مساجد (شمال تهران)23 دی ماه برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذاکر با اشاره به پایش قرآنی بیش از یک هزار مسجد در استان تهران، گفت: براساس این پایش، فعالیت های قرآنی مساجد تقویت می شود. راه اندازی هیئت جوانان نیز از دیگر برنامه های مرکز رسیدگی به امور مساجد به شمار می رود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز رسیدگی به امور مساجد در پی عملیات ظفرمندانه سپاه بیانیه ای صادر و تاکید کرد: بواسطه وجود رهبری حکیم، زعیمی ذوفنون و فرمانده ای شجاع، مقتدر و همچنین داشتن سردارانی دلاور، مؤمن، غیور و باشرافت، هزاران بار سجده شکر بر زمین می ساییم.