چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۴:۲۵Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «کودک آزاری»

خبر ایرانی   ۳۶ دقیقه پیش    
همزمان با موج انتقادات داخلی و خارجی از سیاست ضدمهاجرتی دولت آمریکا، رئیس جمهور این کشور باردیگر از این سیاست دفاع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۰ دقیقه پیش    
مشاور پزشکی قانونی بیمارستان رضوی از مشهود بودن علائم کودک آزاری در روند درمان کودک 2.5 ساله ای خبر داد که در این بیمارستان فوت کرد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
عصر ایران : برخی منتقدان از جمله مقامات ارشد سابق آمریکا اردوگاه های اسکان موقت کودکان مهاجران غیرقانونی را با اردوگاه های کار اجباری آلمان نازی مقایسه کرده و این اقدام را به شدت محکوم کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۲:۲۳    
فرهاد حسن زاده می گوید: نهادهای فرهنگی به خاطر نگاه سطحی صورت مسئله پرداختن به شناخت بدن کودکان و موضوع کودک آزاری را پاک می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۶    
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: گزارش مراجعه به بیمارستانها با موضوع کودک آزاری به اورژانس اجتماعی 123 الزام قانونی است و عدم اعلام آن تخلف محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۸    
جمعی از کارشناسان همدان حوزه های مختلف پدیده کودک آزاری را از منظرهای مختلف به بحث و بررسی نشستند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۲    
علی اکبر احمدی نژاد، سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیروز با گزارش فوت پسربچه 2.5 ساله در یکی از بیمارستان های این شهر و احتمال کودک آزاری موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل بهزیستی مازندران با تاکید بر ساماندهی مناطق حاشیه نشین در استان، گفت: مازندران پیشتاز پیشگیری از کودک آزاری در کشور شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۴    
به دنبال یک حادثه دلخراش دیگر در مشهد، زنی پسر 2.5 ساله خود را با لگد به قتل رساند. به گزارش خراسان، اختلافات شدید خانوادگی بین زوج شیشه ای در مشهد موجب شد تا چهار کودک خردسال آن ها درگیر کشمکش ها و کتک کاری پدر و مادرشان شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۸    
نشست علمی تخصصی علل و پیامدهای کودک آزاری توسط خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۸    
همدان- ایرنا- آگاهان به مسائل اجتماعی و آسیب شناسان این حوزه عللی نظیر فقر اقتصادی و فرهنگی، اشتغال والدین و کیفیت ارتباط آنها با کودکان را عامل کودک آزاری و خشونت علیه کودکان می دانند.
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۳    
کودک آزاری شایع است و می تواند در هر گروه فرهنگی، قومی یا گروه هایی با درآمد یکسان رخ دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۸    
حزب ندای ایرانیان پیشنهاداتی به دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون کودک آزاری ارائه کرد.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۹    
گفتگوی پپسی و کوکاکولا در واکنش به ادعاهای ابطحی، نماینده خمینی شهر درباره کودک آزاری
نی نی بان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۳    
با بررسی کودک آزاری های اخیر باید گفت که اغلب این کودکان از آسیب تهدید کننده ای تحت عنوان کودک آزاری بی اطلاع بودند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۷    
بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به پدیده کودک آزاری اشاره نمود و گفت: هیچ گاه نتوانستم فردی را مرتکب چنین عملی می شود را درک کنم و وحشتناک ترین اتفاق ممکن است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
کارشناس فضای مجازی در نشست تخصصی ابعاد و پیامد های اجرای سند 2030 گفت: چرا کسی نگران 45 میلیونی انسان و کودکی که در معرض محتوای مخرب شخصیت کودک قرار دارند نیست و صرفا به اجرای سند 2030 یونسکو چسبیده اند؟
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۱    
یک حقوقدان و فعال حقوق کودک گفت: پنهان کردن خبر کودک آزاری جنسی به معنای ساختن بستر مناسب برای وقوع دوباره جرم توسط کودک آزار است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹    
کارگردان زخم های وحشتناک زمین بازی با اشاره به مطرح شدن مساله کودک آزاری در این نمایش عنوان کرد این اثر نمایشی عواطف انسانی را به یک زبان مشترک روایت می کند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۳    
روزنامه قانون: در حاشیه اظهار نظر ابطحی نماینده مجلس که فاجعه کودک آزاری را به شیشه پپسی ربط داد، کیوان وارثی این کارتون را در نیشخط منتشرکرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶    
سیاست های سخت گیرانه دولت ترامپ، علیه مهاجران به جدایی حدود 2000 کودک از والدینشان در نقاط مرزی آمریکا ظرف شش هفته گذشته منجر شده است.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۵    
سیاست های سخت گیرانه دولت ترامپ، علیه مهاجران به جدایی حدود 2000 کودک از والدینشان در نقاط مرزی آمریکا ظرف شش هفته گذشته منجر شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۰    
گروه جامعه رئیس مرکز اورژانس اجتماعی نواب شهر تهران از افزایش تعداد تماس های مردم با اورژانس اجتماعی پس از رسانه ای شدن تعدادی از کودک آزاری ها خبر داد و گفت: تعداد کودک آزاری افزایش نیافته بلکه نگرش ها به این موضوع عوض شده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۴    
خوشگل و خوش لباس، تپل و با نمک، خوشرو و خوش خنده با دندان های ریز و سفید مراوریدی. همه اش با هم می شود شرایطی که یک کودک می تواند، در اینستاگرام لایک بگیرد و آتلیه داران یا تجارت کنندگان را به سمت خود جذب کنند. لبخندها فریب دهنده هستند. هر چه زیباتر و دلرباتر باشند، لایک بیشتری می خورند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۹    
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: مداخلات بهنگام در معضل کودک آزاری و کاهش عوارض آن، نقش مهمی را در ایجاد حساسیت برای کنترل این معضل در جامعه ایفا می کند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۵    
سرپرست دادسرای ارشاد، اتهام های اصلی متهم پرونده آزار و اذیت چند دانش آموز در غرب تهران را تشویق به فساد و کودک آزاری اعلام کرد. این پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری 2 ارشاد ارسال شده است. به گفته این مقام قضائی، اتهام اصلی متهم پرونده مزبور، تشویق به فساد و کودک آزاری است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۳    
کودک آزاری (child abuse) و یا بی توجهی به کودکان از جمله آسیب های اجتماعی است که به دلیل تاثیرات عمیق و منفی آن بر شخصیت کودک وسلامت جامعه، باید مورد ریشه یابی و آسیب شناسی قرار گیرد . ...
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۰    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان تا مهر ماه تصویب و اجرا خواهد شد.
توسعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۰    
در هفته ای که گذشت ماجرای عجیب آزاررساندن به یک کودک مهاجر افغان در خمینی شهر بهانه ای برای بازخوانی خبرها درباره سر باز کردن یک زخم قدیمی بود.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۹    
انگار همین دیروز بود که ماجرای اهورا و آتنا کام مردم ایران را تلخ کرد. مدت ها شوکه بودیم از این اتفاقات تلخ و نگاه معصومانه کودکان قربانی شده. تا مدت ها تصویر این دو کودک بی گناه از مقابل چشمانمان کنار نمی رفت ...