دوشنبه ۲۸ بهمنساعت ۰۶:۴۰Feb 2020 17

جدیدترین‌های «نماینده مردم گرمسار»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۳    
ایسنا/سمنان نماینده مردم گرمسار و آرادان به عنوان نایب الرئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 کشور انتخاب شد.
پست بانک ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه و غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مراسم افتتاح باجه های پست بانک روستای چاشم و نوده از خدمات رسانی این بانک در مناطق کم برخوردار و روستائی تقدیر نمودند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر لزوم اصلاح برخی قوانین برای رونق تولیدات بخش کشاورزی گفت: از منابع قرض الحسنه بانک ها هرساله مقداری اعتبارات به این بخش اختصاص می یابد و باید برای دائمی شدن قانون های حمایتی ازجمله پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی اقدامی اساسی انجام دهیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
غلامرضا کاتب با تأکید بر اینکه مجلس همواره در رأس امور قرار دارد، به تفسیر این بیان امام(ره) پرداخت و گفت: نگاه امام(ره) و مقام معظم رهبری همواره حفاظت و صیانت از قانون بوده است که در این زمینه از مجلس به عنوان رکنی از نظام یاد می کنند که در رأس امور است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۲:۲۳    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری در گرمسار با هدف از حمایت کسب وکارهای علمی در دستور کار قرار دارد.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان با تأکید بر اینکه تصمیم درستی پیرامون بنزین گرفته نشد، گفت: اعتراض حق مردم است و باید نظام دموکراسی را در کشور تمرین کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم می خواهند اقتصاد کشور باثبات باشد و ما مملکت را کنترل کنیم.
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس گفت: مردم به جای پول و هدفمندی یارانه ها، ثبات اقتصادی می خواهند و باید برای کنترل قیمت ها، سازوکار قانونی در نظر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس گفت: امروز همانهایی که گفتند اگر بنزین 50 درصد گران شود افزایش قیمت کالاها به میزان 4 درصد خواهد شد، بیایند و به مجلس گزارش دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۵    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت 97 درصدی انجام پروژه آب رسانی از سد نمرود به شهرستان گرمسار خبر داد و گفت: طرح های مقابله با خشک سالی در این شهرستان به منظور توسعه و آبادانی هر چه بیشتر این منطقه در دست اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۱    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: گرمسار ظرفیت مطلوبی در بخش انرژی های خورشیدی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۹    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره صنعتی بودن گرمسار و منطقه ایوانکی و قرار گرفتن بیش از نیمی از صنعت استان در این مناطق گفت: 30 درصد از برق استان سمنان در بخش صنعت گرمسار و ایوانکی مصرف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۲    
ایسنا/سمنان نماینده مردم گرمسار و آرادان بر ضرورت دادن حق آبه مردم ایوان کی و روستاهای پایین دست حبله رود و نمارک از این منابع آب سطحی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه 55 درصد صنعت استان سمنان در شهرستان گرمسار و ایوانکی قرار دارد، گفت: 30 درصد برق استان در بخش صنعت این منطقه مصرف می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دکتر اردکانیان وزیر نیرو با استقبال آشناگر استاندار سمنان و نماینده مردم گرمسار و شماری از مسوولان استان وارد این استان شد. دکتر اردکانیان در بدو ورود به استان در ایوانکی گرمسار به شهدای استان ادای احترام کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم گرمسار و آرادان از سفر دکتر اردکانیان وزیر نیرو به شهرستان گرمسار به منظور افتتاح چند پروژه خبر داد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کاتب: آقای لاریجانی نظرات مجلس را در مراکز تصمیم گیری منعکس کنید به گزارش سلام نو غلامرضا کاتب در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۷    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بی ثباتی در قانون گذاری از چالش های جدی در عرصه تولید است گفت: باید از از تولیدکنندگان و فعالان عرصه اقتصادی حمایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه عدم ثبات در قانونگذاری از چالش های جدی تولید است، گفت: می بایست این موارد شناسایی و رفع شود.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۰    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس می گوید این نهاد در تلاش است تا با یک طرح دوفوریتی، مصوبه افزایش قیمت بنزین را اصلاح کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۱    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از رشد 25 درصدی صنعت گردشگری در کشور از ابتدای سال 98 تا پایان شهریورماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم گرمسار و آرادان خواستار رفع مشکلات پیش آمده در تحویل واحدهای مسکونی شهر جدید ایوانکی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۴۴    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی انجمن سینمای جوان و مجتمع های فرهنگی و هنری در گرمسار را از مطالبات جامعه هنری این شهرستان دانست و گفت: باید مطالبات جامعه هنری مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۹    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار برای مرمت و تجهیز مجتمع های فرهنگی و هنری کشور در سال گذشته گفت: مؤسسات فرهنگی و هنری استان سمنان به توجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۸    
گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینکه مکانی برای نمایش هنرمندان از دغدغه های موجود در این دو خطه است، گفت: یک میلیارد تومان در مجتمع فرهنگی و هنری ایوانکی و آرادان هزینه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینکه تکمیل مجتمع های فرهنگی و هنری برای توجه به استعدادهای جوانان ضروری است، گفت: هشت میلیارد تومان برای مجتمع فرهنگی ایوانکی و آرادان مصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان گفت: قانون گذاری مانند دیگر رویه ها و فرایند ها در جامعه نیازمند ارتقاء و بهبود مستمر است.
پست بانک ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در نشست با جمعی از مدیران استان سمنان ازجمله مدیرشعب پست بانک استان ضمن تقدیر از خدمت رسانی این بانک درسطح استان بر لزوم فعال سازی بیشتر باجه های بانکی و گسترش بانکداری الکترونیکی تأکید نمود.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۳    
غلامرضا کاتب، رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در دیدار با فاطمه منصوری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان، بر ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه به منظور کاهش معضل اشتغال تاکید کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس از رشد تولید علم بیش از سه برابری کشورمان در سه سال اخیر به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ کشور و دولت نام برد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مشاور استاندار سمنان از سفر دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به استان سمنان خبر داد. علی معینی دانشمندی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: دکتر واعظی به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه دقایقی پیش وارد گرمسار شد و مورد استقبال آشناگر استاندار، معاونین استاندار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس امسال بودجه آموزش وپرورش از محل بودجه عمومی کشور 42 هزار میلیارد تومان اختصاص یافت و این در حالی است که این بودجه در سال گذشته 33 هزار میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۵۲    
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بر لزوم تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان در استان سمنان تأکید کرد و گفت: تلاش ها در بخش سلامت باید با قدرت ادامه یابد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از مهر ، غلامرضا کاتب ظهر ظهر پنج شنبه در مراسم روز ملی دامپزشکی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد گرمسار با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور ضمن بیان اینکه دغدغه مجلس شورای اسلامی کاهش فارغ التحصیلان بیکار و تبدیل این بخش از جامعه به سرمایه های اقتصادی است ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز سه شنبه (16 مهر 98) اظهارداشت: اربعین حسینی با حضور میلیونی مردم به عنوان بزرگترین راهپیمایی عبادی و سیاسی جهانیان موجب وحدت همه ادیان و عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کاتب در نطق میان دستور: به گزارش سلام نو، نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت:در روزهای اخیر شاهد نارضایتی های مردم، نمایندگان مجلس و رئیس مجلس از برخی برنامه های صداوسیمای جمهوری اسلامی بودیم، ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه تورم در ایران به40 درصد رسیده است، گفت: آمارها نشان می دهند که رشد اقتصادی ایران بدون درآمد نفتی منفی دو درصد است.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تاکید بر اینکه ایران در حوزه گردشگری و کشاورزی وابسته به دیگر کشورها نیست، گفت: رونق تولیدات داخلی تنها راه مقابله با تحریم های اقتصادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از تمدید معافیت مدارس از پرداخت قبوض آب، برق و گاز در سال 98 خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و انسجام و پرهیز از کشاندن اختلافات به سطح جامعه محور پیروزی ما در شرایط کنونی بر دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از رشد هشت درصدی جمعیت گرمسار در دو سال گذشته خبر داد و گفت: جمعیت شهرنشین گرمسار با اجرای طرح شهر ریل پایه به یک میلیون نفر افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۷    
سمنان - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه در گرمسار بخش عظیمی از خدمات پزشکی توسط خیران ارائه می شود، گفت: کمبود پزشک متخصص دغدغه اصلی مردم شهرستان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در محلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پایلوت نظام ارجاع در پنج استان کشور گفت: خوشبختانه نظام ارجاع در استان سمنان نیز به عنوان ششمین استان کشور به این استان ها اضافه شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان گرمسار گفت: مجتمع گردشگری گرمسار با حضور معاون سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی ، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث فرهنگی سمنان و جمعی از مسئولان استانی کلنگ زنی شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت گردشگری نقش مهمی در رونق تولید دارد گفت: تنظیم سند راهبردی حوزه گردشگری کشور ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس بابیان اینکه راه نجات اقتصاد کشور از وابستگی به دیگر کشورها رونق صنعت گردشگری است، گفت: مجلس تشکیل وزارت خانه میراث فرهنگی را پیگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام بانکی کشور باید نسبت به تامین نقدینگی بنگاه های تولیدی به منظور رونق تولید اقدام کند و از بنگاه داری اقتصادی خارج شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گرمسار – نماینده مردم گرمسار و آرادان میانگین نرخ بیکاری در کشور را 12 درصد عنوان کرد و گفت: 40 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند که اشتغال این افراد اولویت اصلی دولت است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۰    
نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: تزریق صحیح و به موقع منابع بانکی به تولید، اگر به درستی صورت نگیرد به رونق کسب و کار ضربه خواهد زد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: غلامرضا کاتب، نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مسئله که برخورد با متخلفان میتواند راه درستی برای جذب اعتماد مردم به نظام باشد افزود در برخورد بامردم نباید تفریطی صورت گیرد تا آبروی شخصی برود.