شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۰۸Dec 2019 7

جدیدترین‌های «مناطق سیلزده»

جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا عزیزالله مهدیان روز چهارشنبه در بازدید از مناطق سیلزده پلدختر افزود: لرستان در بازسازی مناطق سیلزده کشور پیشرو بوده و تاکنون سه هزار و 200 واحد نیز بازسازی شده است. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی: 150 هزار پرونده در بخش کشاورزی مناطق سیلزده به بانکها معرفی شد که تاکنون 50 هزار پرونده بالغ بر 410 میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان پرداخت شده که عزم بانکها تسریع در پرداخت مطالبات است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
غلامرضا آقا میرزایی شامگاه سه شنبه در حاشیه بازدید از طرح های خسارت سیل پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به طور طبیعی با توجه به شدت بارش ها در آینده ممکن است در آینده مشکلات بیشتری در مناطق سیلزده ایجاد شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد روحانی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از جهادگران فعال در طرح ملی جهاد همبستگی خدمت رسانی به مناطق سیلزده در مشهد گفت: این گروهها متشکل از 181 هزار و 150 نفرروز در قالب 305 گروه بانوان و 805 گروه مردان برای خدمت رسانی به مناطق محروم اعزام شدند که از این تعداد 112 گروه جهادی دانشجویی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: پیگیری های بسیاری برای تخصیص 700 میلیارد تومان اعتبار جدید برای مناطق سیلزده استان در دست اقدام است که به نظرمی رسد نتایج مطلوبی حاصل شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا- مدیراداره آموزش و پرورش پلدخترگفت: مدارسی که پس از سیل در این شهرستان احداث و یا تعمیر شده اند اکنون نیاز به تجهیزات و امکانات به ویژه سیستم گرمایشی دارند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - معاون سیاسی فرماندار شهرستان میانه با بیان این که اکنون در مناطق زلزله زده، بارش برف آغاز شده است، گفت: در چنین شرایط آب و هوایی آواربرداری سخت خواهد شد، هر چند ماشین آلات تا حد امکان عملیات آواربرداری را انجام می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۹    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: مناقصه 42 میلیارد تومان طرح برای بازسازی پل های سیلزده استان برگزار و پیمانکار طرح مشخص شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: بیش از 50 درصد خسارات کشاورزان مناطق سیل زده در سه استان لرستان، خوزستان و گلستان پرداخت شده است.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۰    
در شانزدهمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده با حضور نمایندگان دستگاه های عضو، روند اجرای 31 مصوبه نخست کمیته مورد ارزیابی و جمع بندی قرار گرفت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پرویز پرستویی با انتشار این عکس نوشت: ماجرا از اینجا آغاز شد که قرار بود چهار دستگاه پارکبازی به شهرستان آق قلا و گمیشان بفرستیم (طبق سهمیه بندی که بچه های خودمان در جشنواره برای مناطق سیلزده انجام داده بودیم ) و فقط یک رابط مردمی و غیر سیاسی میخواستیم که به محیط آشنا و نیتی جز کمک به مردم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: بیش از 11 هزار مورد آزمون میکروبی در آب شرب مناطق سیلزده روستایی لرستان انجام شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد میرعمادی روز شنبه در دیدار با کارکنان نوسازی مدارس لرستان بیان کرد: نوسازی مدارس استان در در حوزه بازسازی و تعمیر مدارس در مناطق سیلزده لرستان عملکرد بسیار خوبی داشته است. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۲۳:۳۰    
معاون بنیاد مسکن: بحث تعمیر خانه های آسیب دیده تمام شده و تلاش می شود که مطابق قولی که داده ایم خانه های احداثی هم طبق زمانبندی تمام شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مستقر در پلدختر گفت: عملیات ساخت بازسازی مناطق سیلزده این شهرستان استان لرستان تاکنون بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - احمد حسین زادگان، استاندار مازندران پس از تاکید بر تداوم خدمات رسانی به مناطق سیل زده در جلسه مدیریت بحران استان، روز دوشنبه با حضور در شرق استان از مناطق سیل زده شهرستان گلوگاه از نزدیک بازدید و با مردم خسارت دیده گفتگو کرد. عکس : روابط عمومی استانداری
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیلزده در شرق مازندران، جلسه ای با حضور مدیران مسئول به ریاست استاندار مازندران تشکیل شد. حسین زادگان در این جلسه بر پرداخت کمک های بلاعوض به خسارت دیدگان سیل شرق استان و تداوم خدمات رسانی تاکید کرد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک کمیته برآورد، تعیین خسارات و تخصیص منابع و مدیران عامل بانکها عصر امروز یکشنبه 12 آبان ماه با حضور نجار جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار مازندران از آغاز فعالیت کارشناسان ارزیابی ستاد بحران استانداری برای براورد میزان خسارت در مناطق سیل زده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۰:۵۱    
گروه جهادی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) معلم کلایه، عازم مناطق سیل زده لرستان شد؛ در این اردوی 10روزه جهادگران برای احداث مسکن سیل زدگان، تلاش می کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا سید جمال فقیهی روز پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه های تعمیری مناطق سیلزده در سالن همایش های بانک صادرات لرستان اظهار داشت: تا اکنون 28 پروژه شامل بازسازی مسکن، خانه بهداشت و مدرسه به بهره برداری رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل خانه کتاب ایران گفت : 18 هزار جلد کتاب درحوزه های مختلف درمناطق سیلزده لرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل خانه کتاب ایران گفت: 18هزار جلد کتاب با ارزشی بالغ بر 2 میلیاردو 700 میلیون ریال در مناطق محروم و سیلزده استان لرستان توزیع می شود.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته بازسازی و نوسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیلزده مصوبات آخرین جلسه این کمیته، که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور و دبیر کمیته تعیین خسارت و برآورد منابع و نمایندگان دستگاه های عضو در وزارت کشور تشکیل شد، را اعلام نمود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۷:۴۷    
خرم آباد - ایرنا - سیل ویرانگر فروردین ماه در استان لرستان آسیب جدی به معیشت و مسکن 11هزار و 513 خانوار مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) وارد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی روز پنجشنبه در نشست کمیته بازسازی مناطق سیلزده استان اظهار داشت: در اجرای برنامه ها با تاخیر روبه رو هستیم و با این رویه، نمی توانیم در موعد مقرر، به هدف برسیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - روزهای آغازین سال 98 بود که بارش های سیل آسا و جاری شدن سیل موجب شد تا لرستان به عنوان یک استان سیلزده در صدر اخبار قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تمام گزارشات خسارات ناشی از سیل امسال استان به میزان 8 هزار میلیارد تومان به قرارگاه نوسازی مناطق سیلزده اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۱    
قرار است آقای حاجی میرزایی با حضور در مناطق سیل زده از آخرین وضعیت بازسازی مدارس آسیب دیده از سیل گلستان بازدید کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - قائم مقام نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: دولت با وجود تحریم ها و شرایط خاص اقتصادی کشور، همه توان خود را برای بازسازی مناطق سیلزده به کار گرفت و مردم نیز باید قبول کنند امکانات دولت بیش از این نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور عصر امروز ضمن بازدید از مناطق سیلزده در معمولان، دوره چگنی و پلدختر، چند طرح عمرانی را نیز افتتاح و کلنگ زنی کرد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران در پلدختر بیان کرد: در 6 ماه گذشته سه هزار میلیارد تومان تسهیلات جهت بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده لرستان هزینه شد. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۲    
پانزدهمین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده با حضور نمایندگان دستگاه ها و بخش های مختلف عضو کمیته برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور روز سه شنبه از برخی مناطق سیلزده لرستان از جمله شهرستان چگنی،جاده خرم آباد - پلدختر و برخی روستاهای این شهرستان دیدن کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا نوبخت در بدو و ورود مورد استقبال مسوولان لرستان قرار گرفت و تا دقایقی دیگر مراسم معارفه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با حضور وی آغاز می شود. همچنین قرار است نوبخت پس از آیین معارفه به مناطق سیلزده پلدختر سفر کند و در جریان روند بازسازی های این شهرستان قرار گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش مناطق سیل زده به جلسه علنی مجلس و قصور دستگاه های اجرایی در این موضوع تا دوماه آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد – ایرنا - رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیلزده لرستان گفت: 172 میلیارد تومان کمک های بلاعوض به سیلزدگان استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - تصاویر مناطق سیلزده بخش شاهیوند شهرستان دوره چگنی را 6ماه پس از سیل فروردین ماه امسال نشان می دهد. عکس: محمد یاراحمدی
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - استاندار لرستان گفت: کمبود منابع و عدم انجام اقدام اساسی در مناطق سیلزده پلدختر منجر به تکرار خسارات و آسیب های بیشتر می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر آموزش و پرورش 31 طرح آموزشی و تربیتی در مناطق سیل زده استان لرستان به صورت متمرکز افتتاح شد. به گزارش معاونت اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، صبح امروز طی مراسمی تحویل 31 پروژه آموزشی با 122 کلاس درس و تعمیر و بهسازی310 فضای آموزشی با حضور حاجی میرزایی، وزیرآموزش و پرورش ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با حضور وزیر آموزش و پرورش آیین افتتاح متمرکز 31 طرح آموزشی و تربیتی در مناطق سیل زده لرستان برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - بازدید مسئولان استان مازندران از مناطق سیلزده تنکابن که به اعتقاد انان روند بازسازی در این منطقه مطلوب است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری مازندران روند بازسازی مناطق سیلزده غرب مازندران بویژه شهرستان تنکابن را مطلوب توصیف کرد و بر ضرورت تسریع در عملیات بازسازی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده دادستان خرم آباد گفت: اقدام جهادی برای بازسازی مناطق سیلزده خرم آباد نیاز است و باید دستگاه های متولی در این مسیر اقدامات لازم را انجام دهند.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۶    
چهاردهمین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده با حضور نمایندگان دستگاه ها و بخش های مختلف عضو کمیته برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۳    
خرم آباد – ایرنا - رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیلزده لرستان گفت: احداث یکهزار واحد مسکونی در این استان به مرحله گچکاری رسیده و این واحدها در آستانه بهره برداری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
869 میلیارد تومان کمک بلاعوض و تسهیلات ارزان پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی پلدختر گفت: اکیپ های دامپزشکی در چهار مرحله به منظور مبارزه با بیماری های دامی به مناطق سیل زده استان اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - هلال احمر استان کرمان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 2 هزار و 600 بسته لوازم التحریر در مناطق سیل زده شهرستان ریگان و بخش شهداد این استان توزیع کرد.