پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۸:۴۴Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیترات آمونیوم»

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزری استان گلستان سید صمد ضیائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان گفت: در دو ماهه سال جاری بیش از6507 تن انواع کود کشاورزی ازته درقالب طرح الگوی کشت بین کشاورزان توزیع شده است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان سید صمد ضیائی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلبستان گفت: در اردیبهشت ماهه سال جاری بیش از289 تن انواع کود ازته تامین شده است وی تصریح کرد: این میزان کود تامین شده شامل اوره بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان از افزوده شدن 400 تن کود نیترات آمونیوم از گروه کود های نیتروژنه به سبد کودی یارانه ای این شرکت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳    
قاسمی گفت: طی ماه گذشته، 400 تن کود نیترات آمونیوم مخلوط با سولفات برای استفاده کشاورزان تامین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۰    
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کرمان گفت: مقدار 200 تن، کود نیترات آمونیوم مخلوط با سولفات در انبار کرمان تخلیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۰    
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمان گفت: مقدار 200 تن کود نیترات آمونیوم سولفات گرانوله در کرمان نمونه برداری شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۴    
بیش از 27 تن نیترات آمونیوم، هنگامی که ماه گذشته توسط راه آهن از ایالت وایومینگ به ایالت کالیفرنیای آمریکا حمل می شد، ناپدید شده و مقامات آمریکایی را بر آن داشته تا تحقیقات درباره ناپدید شدن مرموز این محموله را آغاز کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه بین الملل: گابریل گاوین؛ روزنامه نگار و نویسنده بریتانیایی در گزارشی نوشت: ماریا می گوید: "هنوز می توانی بوی آن را در باد استشمام کنی". او به نوار نورپردازی نئون در امتداد ساحل بیروت به منطقه بندری تاریک درست روبروی جاده اشاره می کند جایی که فلز درهم و بتن شکسته در آسمان دیده می شود. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش دما و کاهش اکسیژن یکی عوامل اصلی تلف شدن ماهیان در ماهشهر اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز برای سومین بار بخش شمالی سیلوهای گندم بندر بیروت فرو ریخت و بخشی از این بندر را گردوغبار گرفت. دو سال پیش بود که آتش در انبار نیترات آمونیوم منجر به انفجار مهیبی شد که در اثر آن بندر بیروت به کل ویران و بخشی از پایتخت لبنان نیز تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که روز گذشته نماینده مردم ماهشهر علت تلف شدن ماهیان دریاچه نمک بندر ماهشهر را وجود نیترات آمونیوم اعلام کرده بود، رئیس اداره آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان کاهش اکسیژن آب را دلیل این اتفاق اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: علت مرگ ماهی های دریاچه نمک ماهشهر وجود ماده شیمیایی نیترات آمونیوم در آب بوده که میزان این ماده چندین برابر حد مجاز تشخیص داده شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود نیترات آمونیوم مخلوط با سولفات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه در استان خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷    
داماد نخستین رئیس جمهور قزاقستان همراه با شرکایش سهام خود در شرکت تولید کننده منحصر به فرد آمونیاک و نیترات آمونیوم در این کشور را فروختند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود نیترات آمونیوم مخلوط با سولفات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه، در سطح استان خبر داد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۷    
نجیب میقاتی از سپتامبر نخست وزیر شده، ولی کابینه لبنان از 12 اکتبر، 77 روز کامل است که تشکیل نمی شود. رئیس جمهور لبنان دیروز درباره ادامه این اوضاع هشدار داده و گفته که عده ای می خواهند حکومت لبنان را به فروپاشی بکشند. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود سولفات آمونیوم مخلوط با نیترات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه در شهرستان نظرآباد خبر داد ...
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
احتساب - به گزارش کیاست به نقل ازروابط عموم ی شرکت پتروشیمی شیراز :باتوجه به گذشت چندسال ازتعمیرات اساسی واحدهای منطقه 2 ( واحد آمونیاک و آرگون ، اوره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۱:۲۰    
عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان از احتمال انتشار روایت کامل از لحظه ورود کشتی حامل نیترات آمونیوم به آب های منطقه ای لبنان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یک رسانه لبنانی از کشف محموله جدید نیترات آمونیوم در منطقه "حوش الحریمه" در بقاع غربی این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ارتش لبنان از کشف و ضبط 28 هزار و 275 کیلوگرم ماده نیترات آمونیوم در استان بعلبک در شمال شرق این کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مقام های لبنانی اواخر شهریورماه سال جاری نیز از کشف 20 تن ماده خطرناک شیمیایی نیترات آمونیوم در منطقه بلعبک خبر دادند. این همان ماده ای است که باعث انفجار مهیب سال گذشته در بندر بیروت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی ارتش لبنان از کشف و ضبط 28275 کیلوگرم نیترات آمونیوم در شهر عرسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ارتش لبنان در بیانیه ای اعلام کرد، 28275 کیلوگرم نیترات آمونیوم دیگر در یک ایستگاه سوخت در شمال لبنان کشف و ضبط کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فراکسیون وابسته به رئیس حزب التیار الوطنی الحر در پارلمان لبنان بر ضرورت اجرای تحقیقات جامع درباره انفجار بندر بیروت و توجه به کشف اخیر نیترات آمونیوم در این کشور تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندهی ارتش لبنان از بازداشت 9 نفر در ارتباط با محموله نیترات آمونیومی که اخیرا در منطقه البقاع کشف شد، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶    
فرماندهی ارتش لبنان از دستگیری شماری از متهمان پرونده نیترات آمونیوم کشف شده در منطقه بقاع خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۱    
نماینده فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان بر لزوم افشای حقیقت منبع نیترات آمونیوم کشف شده در منطقه بقاع و ارتباط آن با پرونده انفجار بیروت تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة لبنان با اشاره به مخفی کاری درباره منبع نیترات آمونیوم کشف شده در منطقه البقاع تأکید کرد که افشای این اطلاعات سرنخ خوبی برای کشف واقعیت انفجار بندر بیروت خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲    
شفقنا- پس از توقیف بیست تن نیترات آمونیوم در یک کامیون حامل این ماده در شهرستان بدنایل در استان البقاع واقع در شرق لبنان، غسان سعود روزنامه نگار لبنانی در گفتگو با المیادین فاش کرد که مواد توقیف شده شبیه همان ماده ای است که در بندر بیروت منفجر شد. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵    
همه چیز با انفجار بی سابقه یک انبار مملو از نیترات آمونیوم در یکی از بنادرِ بیروت، پایتخت لبنان شروع شد. تقریبا یک سال پیش رسانه های جهان پر بودند از تصاویر یکی از بزرگ ترین انفجارهای غیرهسته ای در جهان که یک زلزله سیاسی و اقتصادی هم در لبنان ایجاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کشف و ضبط 20 تن نیترات آمونیوم در دره بقاع لبنان، مرگ قاچاقچی مواد مخدر در فرودگاه استانبول، اعتراض آنکارا به بیانیه کشور های اروپایی، از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اخبار درزیافته درباره توقیف 20 تن نیترات آمونیوم که روز گذشته در لبنان صورت گرفت حاکی از وجود ردپای اعضای جریان 14 مارس و به ویژه سمیرجعجع در ذخیره مواد منفجره و احتمالا انفجار بندر بیروت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
هنوز زمان زیادی از افشای احتکار سوخت توسط یکی از رهبران حزب القوات اللبنانیه در لبنان نگذشته که اخباری مبنی بر نگهداری نیترات آمونیوم توسط این فرد منتشر شده و گفته می شود شبیه همان ماده منفجر شده در بندر بیروت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نیرو های امنیتی لبنان از کشف و ضبط 20 نیترات آمونیوم در دره بقاع خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع لبنانی از توقیف کامیونی حامل 20 تن نیترات آمونیوم در بعلبک خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور لبنان به عنوان اولین سفر خود از زمان تصدی گری این پست از استان البقاع بازدید کرد. این منطقه در حوزه فرماندهی منطقه ای نیروهای امنیت داخلی در ساختمان زحله بود و او با افسران برجسته امنیت داخلی در حضور فرمانده منطقه در نیروهای امنیت داخلی ملاقات کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت کشور لبنان از کشف و توقیف یک کامیون حامل مواد نیترات آمونیوم که سال گذشته انفجار این مواد منجر به ویرانی بندر بیروت شد، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۳    
تهران – ایرنا – مقام های لبنانی از کشف 20 تن ماده خطرناک شیمیایی نیترات آمونیوم در منطقه بلعبک خبر دادند. این همان ماده ای است که باعث انفجار مهیب سال گذشته در بندر بیروت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک کامیون حاوی بیست تن نیترات آمونیوم در بعلبک لبنان توقیف و فعلا به منطقه ای امن هدایت شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود سولفات آمونیوم مخلوط با نیترات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه در شهرستان نظرآباد خبر داد ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود نیترات آمونیوم مخلوط با سولفات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۵    
فایننشال تایمز اعلام کرد وکلای لبنانی از شرکت شیمیایی انگلیسی به دلیل ذخیره نادرست نیترات آمونیوم که باعث انفجار بیروت شد، شکایت کرده اند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع 55 تن کود سولفات نیترات آمونیوم از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه در شهرستان نظرآباد خبر داد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هزاران نفر در بیروت به مناسبت سالگرد انفجار مهیب سال گذشته در بندرگاه این شهر تجمع کرده و با در دست گرفتن تصاویر قربانیان این فاجعه خواستار اجرای عدالت شدند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، لبنانی ها امروز (چهارشنبه) در حالی اولین سالگرد حادثه انفجار مهیب بندر بیروت را گرامی می دارند که همچنان مشخص نیست دقیقا چه کسانی محموله بزرگ نیترات آمونیوم را نامناسب انبار کرده و مسبب این انفجار مهیب شدند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وهاب به شبکه خبری المیادین گفت که آمریکا و کشور های غربی تصمیم گرفته اند که اجازه ندهند هویت کسانی فاش شود که صاحبان نیترات آمونیوم در بندر بیروت بوده اند که منجر به انفجار در این بندر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۰    
چهارم اوت سال 2020 میلادی در اثر آتش سوزی و انفجار در انبار شماره 12، 2750 تن مواد نیترات آمونیوم بندر بیروت، 204 نفر جان خود را از دست دادند و 6500 نفر زخمی شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – امروز چهارشنبه، 4 آگوست مصادف با سالروز انفجار مهیب در بندر بیروت، پایتخت لبنان ، است؛ انفجاری که بر عمق بحران سیاسی و اقتصادی این کشور افزود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...