دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۷:۱۱Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبادلات تسلیحاتی»

راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رویکرد مقامات دولت ترامپ و فضاسازی رسانه های معاند هر دو در مسیر اعتبارزدایی از پایان تحریم های تسلیحاتی ایران و تحت تاثیر قرار دادن مبادلات تسلیحاتی جمهوری اسلامی با سایر کشورها قرار دارد، اما با دو روش تقریبا متفاوت، به نحوی که آمریکا سعی در تشدید سیاست ایران هراسی دارد و در سوی دیگر ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مسکو و پکن به تهدید امریکا برای اعمال تحریم علیه کشور هایی که با ایران مبادله تسلیحاتی کنند، واکنش نشان دادند و اعلام کردند که تهدید های امریکا اثری در مبادلات تسلیحاتی با ایران نخواهد داشت.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که ایران روز یکشنبه اعلام کرد تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران به انقضا رسیده، اما آمریکا با فعال کردن مکانیسم ماشه گفته این تحریم را همچنان برقرار می داند؛ تحریم های اتحادیه اروپا و بریتانیا در زمینه مبادلات تسلیحاتی ایران نیز همچنان رعایت می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی نمایندگی دائم کشورمان در سازمان ملل متحد اعلام کرد با توجه به فرا رسیدن زمان پایان محدودیت های تسلیحاتی شورای امنیت، جمهوری اسلامی ایران آماده ازسرگیری مبادلات تسلیحاتی با شرکای خود است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تحلیل گر ارشد مسائل سیاست خارجه به تحلیل آثار لغو تحریم های تسلیحاتی ایران پرداخت و همچنین مبادلات تسلیحاتی کشورها با ایران را بر اساس منافع هر کشور و نه نوع ارتباطش با ایران دانست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برجام تحریم تسلیحاتی را برداشت و از یکشنبه هفته آینده می توانیم مبادلات تسلیحاتی خود را در جهان آغاز کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برجام تحریم تسلیحاتی را برداشت و از یکشنبه هفته آینده می توانیم مبادلات تسلیحاتی خود را در جهان آغاز کنیم.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو - 27 مهر ماه تحریم تسلیحاتی ایران در قالب برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت پایان می یابد. هر چند که ایالات متحده آمریکا برای ادامه تحریم ایران مکانیسم ماشه را فعال کرده است، اما نه اروپا و نه روسیه و چین و دیگر اعضای شورای امنیت این اقدام آمریکا را به رسمیت نشناخته اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد این کشور ترسی از تحریم های آمریکا به دلیل انجام مبادلات تسلیحاتی با ایران ندارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع آگاه مدعی شده اند رئیس جمهور آمریکا قصد دارد با امضای یک فرمان اجرایی جدید طرف هایی که وارد مبادلات تسلیحاتی با ایران می شوند را تحریم کند.
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه مدعی شده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قصد دارد با امضای یک فرمان اجرایی، امکان تحریم طرف هایی که ممنوعیت های مربوط به مبادلات تسلیحاتی با ایران را نقض می کنند، فراهم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع آگاه مدعی شده اند رئیس جمهور آمریکا قصد دارد با امضای یک فرمان اجرایی جدید طرف هایی که وارد مبادلات تسلیحاتی با ایران می شوند را تحریم کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس گروه اقدام ایران مدعی شد آمریکا فردا-پنجشنبه- مدارکی برای اثبات برنامه موشکی غیرقانونی ایران و فروش تسلیحات توسط تهران به برخی گروه ها را ارائه می کند.
الف   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اندیشکده سیپری در تازه تین تحلیل خود ضمن بررسی فرایند، فروش و مبادلات تسلیحاتی دو کشور مهم چین و روسیه می نویسد: بسیاری از مقام های نظامی در مسکو بر این باورند که چین ممکن است تبدیل به یک رقیب جدی در بازار جهانی تسلیحات و تسخیر بازارهای سنتی روسیه شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی اذعان کرد متجاوزان سعودی در کشتار غیرنظامیان بی دفاع یمن از بمب های آمریکایی استفاده می کنند.