جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۹:۰۸Jun 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برف تکانی»

انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار قم از مدیریت توأمان بارش برف ضمن ارائه خدمات شهری حداکثری در سطح مناطق هشتگانه خبر داد و گفت: جمع آوری و انتقال 700 تن پسماند شهری، تنظیف معابر، برف تکانی درختان، ارائه خدمات ایمنی و حمل ونقل همگانی به شهروندان و زائران همزمان انجام شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از حجم دیدنی برف در کاخ نیاوران را ببینید. در این قاب باغبانان مشغول برف تکانی از درخت های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران هستند. چندثانیه +
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: 800نفر نیروی فضای سبز آماده برف تکانی درختان و برف روبی معابر بوستان ها هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم با بیان اینکه باتوجه به حجم بالای نزولات آسمانی عملیات برف تکانی امروز هم ادامه دارد، اظهار کرد ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، احسان خیراتیان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک گفت: نیروهای فضای سبز در کنار نیروهای قرمز پوش برف روب آماده خدمات رسانی و حفظ درختان هستند تا با تکان دادن درختان در آستانه بهار [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر به آماده باش کامل نیروهای شهرداری از ششم اسفندماه اشاره کرد و گفت: بیش از 100 نفر از سبزبانان شهرداری از شب گذشته برای حفاظت از عرصه های سبز شهری ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از روند خدمات رسانی و برف روبی در مناطق شمالی پایتخت بازدید و ارائه خدمات توسط نیروهای شهرداری را خوب ارزیابی کرد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز مهرداد کیانی در گفتگو با خبرنگار کرج امروز، اظهار داشت: شهروندان عزیز به منظور تسریع عملیات زمستانه و جلوگیری از تشدید ترافیک و راهبندان در معابر اصلی شهر، از ناوگان حمل و نقل عمومی جهت سفرهای درون شهری بهره مند شوند و چنانچه ضرورتی برای خروج از منزل ندارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عملیات برف تکانی همزمان با عملیات برف روبی در معابر شهر تهران اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پس ازبارش یک برف سنگین؛ برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها برف تکانی درختان ضروریست.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 4، لیلا حبیبی رئیس اداره فضای سبز با اعلام این خبر افزود: همزمان با بارش برف در سطح منطقه و با هدف فراهم نمودن رفاه و آسایش شهروندان و در راستای اهمیت حفاظت و نگهداری از درختان، تلاشگران [...]
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، علی اصغر طاهری معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه گفت: با هدف فراهم نمودن رفاه و آسایش شهروندان و در راستای اهمیت حفاظت و نگهداری از درختان، تلاشگران فضای سبز منطقه علی رغم برودت هوا به منظور [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به حجم زیاد بارش برف، باغبانان مشهدی در حال برف تکانی درختان سطح شهر هستند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۲    
با عنایت به سفیدپوش شدن معابر و بزرگراه های مناطق شمالی شهر تهران و علی الخصوص منطقه 3 در بارش های شب گذشته ، تمامی سایت های برف روبی و عوامل خدمات شهری و فضای سبز این منطقه در حال خدمات رسانی ،برف روبی و برف تکانی در معابر منطقه هستند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 از تداوم مستمر عملیات برف روبی معابر محلی و بزرگراهی و برف تکانی فضاهای سبز منطقه خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: 300 نیروی برف روب مستقر در نواحی دهگانه منطقه یک با فعالیت شبانه روزی و بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات، محورهای برف گیر منطقه یک در نواحی شمالی را پاکسازی کردند و عملیات برف روبی معابر و برف تکانی درختان همچنان ادامه دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
300 نیروی برف روب مستقر در نواحی دهگانه منطقه یک با فعالیت شبانه روزی و بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات، محورهای برف گیر منطقه یک در نواحی شمالی را پاکسازی کردند و عملیات برف روبی معابر و برف تکانی درختان همچنان ادامه دارد.
رو تیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
آماده باش نیروهای سبزبان برای اجرای عملیات برف تکانی و سبک سازی شاخه های درختان در سطح منطقه سه به گزارش روتیتر ؛ بهنام درویشی مسئول فضای سبز منطقه از آماده باش نیروهای سبزبان برای اجرای عملیات برف تکانی و سبک سازی شاخه های درختان خبر داد و اظهار کرد ؛ با توجه به آغاز بارش برف ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار یاسوج از باز بودن همه محورهای اصلی شهر خبر داد و گفت: تیم های عملیاتی و ستاد بحران شهرداری در سطح شهر حضور دارند و تا زمانی که بارش ها ادامه داشته باشد به حال آماده باش و فعالیت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۰    
با حضور استاندار و مدیران کهگیلویه و بویراحمد از پاکبان شهرداری یاسوج تجلیل شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران گفت: هرس به موقع درختان پهن برگ باعث شد تا نیازی به تکاندن درختان نباشد اما درختان سوزنی برگ حتما باید برف آنها تکانده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران به بارش برف در تهران اشاره کرد و گفت: تمام نیروها در ناحیه های پیش بینی شده مستقر و تمام تجهیزات لازم را در اختیار دارند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه 3 گفت: عملیات برف تکانی درختان و درختچه های منطقه 3 اجرا شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس فضای سبز شهرداری منطقه 22 از اجرای برف تکانی درختان با استفاده از بالابر در این منطقه خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:امروز برنامه ما یخ زدایی، گشودن معابر فرعی و برف تکانی از درختان سوزنی برگ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرداری تهران اعلام کرد: همزمان با بارش نزولات آسمانی، عملیات برف تکانی درختان با همت کارگران زحمتکش فضای سبز در بوستان ها، فضای سبز، جنگلکاری ها، کنارگذر بزرگراه ها، پل ها و میدان ها انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
همشهری : سخنگوی شهرداری تهران نوشت: با ادامه بارش برف، برف تکانی درخت های سوزنی برگ آغاز شد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
تمامی کارگران حوزه فضای سبز منطقه 21 باتوجه به تداوم بارش برف، مشغول برف تکانی از درختان و درختچه ها هستند و این روند همچنان ادامه دارد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری تهران از برف روبی پیاده روهای شهر خبر داد و گفت: برف تکانی درختان نیز آغاز شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری تهران از برف روبی پیاده روهای شهر خبر داد و گفت: برف تکانی درختان نیز آغاز شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش برف در شهر تهران، پاکبانان تلاشگر اقدام به برف تکانی شاخه های درختان سطح شهر برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه های درختان کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش برف، نیرو های سازمان فضای سبز شهرکرد اقدام به برف تکانی شاخه های درختان سطح شهر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری اردبیل از آغاز برف تکانی درختان در اردبیل برای جلوگیری از شکسته شدن شاخه ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۱    
گروه های جهادی پس از بارش برف در اراک به منظور برف تکانی درختان به کمک ماموران شهرداری آمدند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۷    
عملیات برف روبی معابر، وسائل بازی بوستان ها و برف تکانی درختان و فضای سبز شهر اراک توسط عوامل شهرداری انجام شد.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری نواحی 9 گانه با توجه به شرایط جوی و بارش اولین برف پاییزی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: باغبانان مشهدی در صورت بارش حجم بالای برف روی درختان، اقدام به برف تکانی درختان شهر می کنند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ناصر عسگری در گفت و گو با ایرنا افزود: حدود 400 کارگر خدمات شهری مشغول برف روبی پیاده راه ها، مسیرهای اصلی و برف تکانی درختان هستند. وی بیان کرد: از بامداد سه شنبه تاکنون بیش از 800 تن نمک پاشی در شهر اراک صورت گرفته و نمک پاشی توسط دستگاه های مکانیزه به صورت نمک خالص و با کامیون و خودروهای ...
آذرمغان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، از اولین روز آغاز بارش برف سنگین در استان اردبیل اعضای گروه جهادی هیئت مذهبی انصار المهدی (عج) اقدام به برف تکانی درختان و نیز برف روبی و بازگشایی پیاده روها برای تردد آسان عابرین می کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۸    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان گفت: پس از بارش سنگین برف روند پاکسازی معابر، پارک ها و فضای سبز شهری از برف، همچنین رسیدگی به خسارات وارد شده به فضای سبز شهر در دستور کار سازمان قرار گرفت.
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش اولین برف سراسری در شهر تهران، کلیه نیروهای خدمات شهری در نقاط مختلف منطقه 21 در حال برف روبی، نمک پاشی در معابر، برف تکانی از درختان و اقدامات ضروری از این دست هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۹    
مهاباد - ایرنا - بارش سنگین برف که از 2 روز گذشته آغاز شده باعث سنگینی شاخه درختان و شکسته شدن برخی از درختان سطح شهر شده که این امر باعث شده که پرسنل شهرداری بوکان به صورت شبانه روزی اقدام به برف تکانی درختان بوستان و بلوارهای شهر بوکان کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری کردستان از تلاش اعضای کانون های مساجد سنندج برای برف تکانی درختان سطح شهر در این روزهای برفی خبر داد و گفت: اعضای کانون های مساجد با برف روبی و برف تکانی درختان محلات به یاری نیروهای شهرداری سنندج شتافتند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۶    
به گزارش سبلان ما ، سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، شب گذشته با حضور در معابر اردبیل ضمن عرض خداقوت به بسیجیان، از نزدیک در جریان روند برف روبی و بازگشایی معابر و کوچه های اردبیل توسط سپاه و بسیج قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰    
به علت بارش سنگین برف شاخه های درختان زیادی در سنندج شکسته شد که باعث مسدود شدن خیابان ها هم شد.جدای از زحمت کارگران خدوم شهرداری برای جمع آوری شاخه های شکسته، مردم نیز بصورت خودجوش در زمینه برف تکانی درختان سطح شهر اقدام کردند تا به نوعی از شکست شاخه های درختان جلوگیری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۸    
معاون خدمات شهری شهردار بروجرد گفت: عملیات برف روبی و برف تکانی معابر و درختان سطح شهر از شب گذشته آغاز شده است و تا رسیدن به مرحله ایمن ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲    
مهاباد- ایرنا- پاکبانان تلاشگر خدمات شهری و فضای سبز شهرداری میاندوآب با بارش برف به اجرای نمک پاشی، برف روبی و همچنین برف تکانی درختان سطح شهر اقدام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- شهردار سنندج گفت: بارش سنگین برف که از شب گذشته آغاز شده باعث سنگینی شاخه درختان و شکسته شدن برخی از درختان سطح شهر شده که انتظار می رود شان با مشارکت در انجام برف تکانی درختان محل سکونت خود در حفظ و حراست از این سرمایه شهری سهیم باشند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مانور برف تکانی با هدف آماده سازی تجهیزات، یکپارچه سازی نیروهای نواحی جهت کنترل بهینه برف و کاهش خسارات به درختان در شمال تهران اجرا شد.