سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۰:۲۹Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آلودگی هوای مشهد»

موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی عنوان کرد: هم اکنون کیفیت هوا در مناطق زیادی از کلانشهر مشهد در وضعیت هشدار و آلوده برای همه افراد قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی عنوان کرد: میانگین کنونی کیفیت هوای مشهد 133 ای. کیو. آی و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هوای مشهد برای پنجمین روز متوالی آلوده است و در حال حاضر کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
تورج همتی افزود: میانگین کنونی کیفیت هوای مشهد 144 ای.کیو.آی و نشانگر هوای آلوده و وضعیت هشدار است. وی ادامه داد: هم اکنون کیفیت هوا در مناطق سرافرازان، سمزقند، شهید مفتح، خیام شمالی، شهید کریمی، امامیه، لشکر و تقی آباد مشهد در وضعیت هشدار و آلوده برای تمامی افراد قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شاخص کیفیت هوای مشهد که از دو روز پیش در وضعیت آلودگی قرار گرفته است، در حال حاضر در وضعیت ناسالم برای تمام گروه ها قرار دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی بیان کرد: شایسته است شهروندان مشهدی با کاهش رفت و آمد های غیرضرور، نقش موثر خود را در بهبود کیفیت هوای این شهر ایفا کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: براساس مطالعات سیاهه انشار آلودگی هوای مشهد، منشاء بیش از 70 درصد آلودگی هوا، حوزه حمل و نقل است و 2 منبع اصلی این آلودگی نیز خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در خصوص اجرای قانون هوای پاک گفت: بر اساس ماده 8 آئین نامه اجرایی تردد خودروهای کاربراتوری اعم از تاکسی ها و موتورسیکلت ها از ابتدای سال 1401 در شهرهای دارای اولویت آلایندگی ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی آلودگی هوای مشهد همچنان ادامه دارد و درحال حاضر کیفیت هوای مشهد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۲۸    
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح جامع رفع آلودگی هوای مشهد باید با محوریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهیه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: وضعیت کنونی آلودگی بالای هوای کلانشهر مشهد، ناشی از فعالیت کانون های داخلی و خارجی گرد و غبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۶    
امروز در حالی که آلودگی هوای مشهد لحظه ای در حال افزایش است، مسئول محیط زیست و توسعه پایدار شهری شهرداری مشهد منشاء این الودگی را برون استانی عنوان کرد و از شهروندان خواست در شرایط فعلی در منزل بمانند و در حالت ضروری حتما از ماسک های فیلتردار استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 140 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس و شاخص فعلی با 73 واحد افزایش نسبت به روز گذشته در همین ساعت بر روی عدد 188 در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۲    
آمار ها نشان می دهد که کیفیت هوای امسال مشهد به هیچ وجه خوب نیست و خشک سالی و نباریدن باران هم به دیگر دلایل تأثیرگذار بر آلودگی هوای مشهد اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از چهار روز آلودگی هوای مشهد مقدس، کیفیت هوای این کلاشهر مذهبی با کاهش حجم آلاینده ها در شرایط سالم قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هم اکنون کیفیت هوای مشهد بر روی عدد 109 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، شاخص کیفیت هوا در 24ساعت گذشته 98 بوده و در شرایط قابل قبول است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: هوای کلانشهر مشهد در پی کاهش حجم آلاینده ها نسبت به دیروز که در وضعیت هشدار بود، روز صبح 27 بهمن ماه در وضعیت سالم قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد که دیروز آلوده بود با کاهش حجم آلاینده ها امروز 21 بهمن در وضعیت سالم قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: پس از دو روز پیاپی آلودگی هوای مشهد امروز 18 بهمن با کاهش حجم آلاینده ها شاخص کنونی کیفیت هوا در این کلانشهر "وضعیت سالم" را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در مورد سهم اتوبوس های درون شهری در آلودگی هوای این کلانشهر توضیحاتی داد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد هم اکنون با قرار گرفتن روی عدد 38 در وضعیت سبز و پاک قرار دارد اما شاخص کیفی هوا در ایستگاه لشگر با عدد 201 بیانگر شرایط خیلی ناسالم و بنفش قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: دستگاههای مسوول اما کم کار در حوزه کاهش و مهار آلودگی هوا در کلانشهر مشهد به زودی معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی لایحه جامع کاهش آلودگی هوای مشهد با 12 رای موافق در شورای شهر مشهد به تصویب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
لایحه کاهش آلودگی هوای مشهد مقدس امروز در صد و هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر بررسی و به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- لایحه کاهش آلودگی هوای مشهد روز دوشنبه در یکصد و هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی این شهر بررسی و به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: میانگین شاخص کنونی کیفیت هوای کلانشهر مشهد با 134 ای.کیو.آی نسبت به روزهای گذشته افزایش یافته و همچنان نشانگر هوای ناسالم و وضعیت هشدار برای هفتمین روز متوالی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۲    
مشهد با بحران آلودگی هوا مواجه است و مسئولان، از پذیرش مسئولیت طفره می روند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
پنجاهمین جلسه کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوای استان ساعتی پیش در سالن اجتماعات شهید سردار سلیمانی و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آلودگی هوای مشهد در 6 روز پیاپی رخداد بی سابقه ای نیست و البته عوامل و دلایل متعددی در بروز آن نقش دارد که به معنای واقعی هیچ کدام جدید نیستند و به زبانی تکراری و فقط نیازمند مدیریت و کنترلند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: در صورت تداوم افزایش شاخص آلودگی هوا در مشهد، کارگروه مربوطه در استانداری به صورت ضروری تشکیل می شود. مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: در صورت تداوم افزایش شاخص آلودگی هوا در مشهد، کارگروه مربوطه در استانداری به صورت ضروری تشکیل می شود.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از پنجمین روز پیاپی آلودگی هوای مشهد با تداوم ماندگاری آلاینده ها در هوای این کلانشهر خبر داد. مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از پنجمین روز پیاپی آلودگی هوای مشهد با تداوم ماندگاری آلاینده ها در هوای این کلانشهر خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از وضعیت هشدار هوای مشهد برای دومین روز پیاپی خبر داد. مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از وضعیت هشدار هوای مشهد برای دومین روز پیاپی خبر داد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از آلودگی هوای مشهد با افزایش حجم آلاینده ها در این کلانشهر خبر داد. مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از آلودگی هوای مشهد با افزایش حجم آلاینده ها در این کلانشهر خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد امروز در 6 منطقه نخریسی، وحدت، چمن، کریمی، خیام شمالی و خاقانی در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه های سنی است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد روز سه شنبه 25 آذر ماه در وضعیت هشدار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی راهکار تعطیلی پنجشنبه های مشهد برای کاهش آلودگی هوا که از سال های گذشته مطرح بوده اما با آن مخالفت هایی شده، مجددا در دستور کار کارگروه کاهش آلودگی هوای مشهد قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- آلودگی هوا که همیشه باکمی شدت گرفتن وزش باد و یا بارش رحمت الهی از آسمان از چهره شهرها پاک می شد در طی یک هفته گذشته نتوانسته بر آلودگی هوای شهر مقدس مشهد غلبه کند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۰:۱۲    
خلیج فارس: طی چند روز گذشته با تداوم جو پایدار و افزایش غلظت آلاینده ها، شاخص کیفیت هوای مشهد، معادل 136 و به معنای هوای ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته با تداوم جو پایدار و افزایش غلظت آلاینده ها، شاخص کیفیت هوای مشهد، چهارشنبه 12 آذر، معادل 136 و به معنای هوای ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد و توصیه می شود افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۰    
با شروع سومین ماه پاییز آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا اوج گرفته، آماری تلخ که آلودگی هوا نیز می تواند بر افزایش آن تأثیر داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های خراسان رضوی نهم آذر ماه را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری مشهد گفت: سالانه در مشهد، 245 هزار تن آلاینده های مختلف در جو منتشر می شود که در این میان مونو اکسید کربن، ناکس و ساکس ها بیشترین سهم را دارند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسوول مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی شهرداری مشهد گفت: در آبان ماه امسال بیشترین آلودگی هوا در این کلانشهر ثبت شد و شهروندان در این ماه بیشترین روزهای دارای هوای ناسالم و با وضعیت هشدار را تجربه کردند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای روز پنجشنبه در کلانشهر مشهد با افزایش حجم آلاینده ها در آستانه وضعیت هشدار قرار گرفت. تورج همتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون شاخص کیفیت هوای کلانشهر مشهد با 96 ای.کیو ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: مصرف مازوت در 6 ماهه نخست سال جاری در نیروگاه های مشهد بیش از 1000 برابر نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته اما در مقابل مصرف گازوییل نسبت به سال گذشته 2.5 برابر افزایش یافته است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۶    
همه ساله معمولاً از اوایل پاییز، آلودگی هوا در کلانشهرهایی همچون مشهد افزایش یافته و بیشتر روزها را برای شهروندان نفسگیر می کند. امسال هر چند کمی دیرتر از روال معمول اما در یکی دو روز گذشته آلودگی هوای مشهد تشدید و به مرز هشدار نزدیک شده است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۴۲    
تعداد روزهای پاک مشهد از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 6روز افزایش داشته، به طوری که در سال گذشته این آمار28 روز و امسال 34 روز بوده است.