یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۵۲Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رومانی»

دختران قهرمان   ۱۰ ساعت پیش    
فاطمه خلیلی سنگربان تیم ملی هندبال زنان ایران در بازی با رومانی نمایشی درخشان داشت اما آیا عدالت درباره او اجرا شده است؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۶    
کنفرانس بین المللی موسسه مطالعات سیاسی و اقتصادی خاورمیانه رومانی با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران دررومانی و مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه، با مشارکت اندیشمندان و مقامات ایرانی و رومانیایی و با حضور سخنرانان بین المللی از کشورهای مختلف همچون روسیه، چین، ترکیه، ایتالیا ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان در اسپانیا آغاز شده و تیم بانوان کشورمان در اولین حضور خود در این رویداد به عنوان نخستین تیم محجبه نورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته اند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی هندبال بانوان رومانی گفت: برای پوشش تیم بانوان ایران احترام زیادی قائلم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون بین المللی هندبال به تمجید از دروازه بان تیم هندبال بانوان ایران در دیدار با رومانی پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی هندبال با تمجید از عملکرد دروازه بان تیم ملی زنان در دیدار برابر رومانی نوشت: اگر فاطمه خلیلی 14 شوت را در نیمه اول مهار نمی کرد، بزرگ ترین شکست ایران در مسابقات جهانی اسپانیا رقم می خورد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۹    
تیم ملی هندبال ایران در اولین بازی خود در بیست و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی زنان جهان در گروه C مغلوب رومانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی هندبال در گزارشی از بازی ایران و رومانی در مسابقات قهرمانی جهان، عملکرد دروازه بان تیم ملی ایران را خوب عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی هندبال در گزارش بازی ایران و رومانی به عملکرد خوب دروازه بان کشورمان پرداخت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۳:۴۶    
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، بیست و پنجمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی زنان جهان به میزبانی شهرهای کاستلو، گرانویس، لیریا، توریویجا در اسپانیا از روز دهم آذرماه آغاز و تا 28 آذر ماه ادامه دارد. ایران برای نخستین بار در این تورنمنت حضور پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در اولین دیدار خود در رقابت ای هندبال قهرمانی جهان امروز به مصاف تیم قدرتمند رومانی رفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بیست و پنجمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی زنان جهان به میزبانی شهرهای کاستلو، گرانویس، لیریا، توریویجا در اسپانیا از روز دهم آذرماه آغاز و تا 28 آذر ماه ادامه دارد. ایران برای نخستین بار در این تورنمنت حضور پیدا کرده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی هندبال بانوان در نخستین دیدار خود در رقابت های جهانی در اسپانیا مقابل تیم قدرتمند رومانی قرار گرفت و در پایان شکست را پذیرا شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ملی پوشان هندبال زنان ایران در نخستین دیدار در رقابت های قهرمانی جهان مقابل رومانی بازی را واگذار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم ملی هندبال کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات قهرمانی زنان جهان برابر رومانی شکست خورد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۰۱    
تیم ملی هندبال زنان ایران در نخستین دیدار خود در مسابقات هندبال زنان قهرمانی جهان در اسپانیا مغلوب رومانی شد. شکستی سنگین که به لطف فاطمه خلیلی سنگین تر نشد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تیم ملی هندبال بانوان ایران در نخستین مصاف خود در رقابت های قهرمانی جهان روز جمعه 12 آذرماه از ساعت 20:30 به وقت ایران به مصاف رومانی می رود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۴    
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال بانوان کشورمان که به عنوان نخستین رشته توپی زنان جواز شرکت در مسابقات جهانی را کسب کرده است، به اسپانیا سفر کرد و از امشب و با بازی برابر رومانی کار خود را آغاز می کند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی زنان جهان در حالی از روز گذشته به میزبانی اسپانیا آغاز شده است که تیم هندبال زنان ایران به عنوان اولین تیم محجبه و از آن سو به عنوان نخستین رشته تیمی و توپی زنان ایران در این رویداد مهم شرکت خواهد کرد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مانوئل مونتایا فرناندز امروز (پنجشنبه) در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: تیم ملی هندبال زنان بازیکنان جنگنده خوبی دارد، اما سطح آنان با بازیکنان مطرح جهان از نظر شیوه تمرینات، نوع تکنیک و بازی متفاوت است. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۵    
عضو مرکز شماره سه کانون پرورش فکری خرم آباد استان لرستان در مسابقه بین المللی کشور رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کرد.
در پنجمین مسابقه ی بین المللی نقاشی کشور رومانی، دو عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان موفق به دریافت نشان طلای این جشنواره شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کودکان نقاش خوزستانی موفق کسب یک جایزه بزرگ و نشان طلا در کشور رومانی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
10 عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
10 عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.
عضو مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انگوت استان اردبیل از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کرد.
10 عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و 9 نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۸    
10 عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پنجمین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی با کسب نشان طلا و دیپلم افتخار درخشیدند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دست کم 21 هزار و 500 اوکراینی و 11 هزار سرباز از آمریکا، انگلیس، لهستان، رومانی و کشورهای دیگر در رزمایش ها شرکت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی هندبال زنان ایران در اولین دیدارش در مسابقات قهرمانی جهان به مصاف رومانی خواهد رفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ورزشکار سرابی پس از کسب نشان برنز مسابقات حرفه ای پرورش اندام رومانی به زادگاهش بازگشت و مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده قاضی منصوری گفت: شکایتی را به وکالت از برادر و خواهران مرحوم منصوری در دادسرا مطرح کرده بودم که وی در رومانی به قتل رسیده است؛ اما به دلیل عدم حضور دخترخوانده و همسر مرحوم منصوری منجر به منع تعقیب از سوی دادسرا شد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: بانک مرکزی رومانی، از اولین اسکناس این کشور با تصویری از یک زن رونمایی کرد. اکاترینا تئودوروی که در رومانی یک قهرمان ملی محسوب می شود در جنگ جهانی اول در خط مقدم نبرد بود و کشته شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
لژیونر هندبال باشگاه آنادلو ترکیه تلاش برای ارائه یک نمایش خوب با تیم ملی هندبال بانوان در برابر تیم های بزرگ نروژ و رومانی در رقابت های قهرمانی جهان اسپانیا را یکی از مهمترین اهداف خود عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمان حائز کسب همکاری 3 جانبه با دانشگاه پیتشت رومانی و خودروسازی داچیای رومانی، در سطح بین المللی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۳    
تمرین تیم ملی هندبال بانوان پیش از مسابقات جهانی اسپانیا صبح امروز 6 آذرماه 1400،در سالن فدراسیون هندبال برگزار شد. ملی پوشان کشورمان با تیم های نروژ، رومانی و قزاقستان همگروه هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۸    
تهران - ایرنا - تمرین تیم ملی هندبال زنان ایران روز شنبه در محل این فدراسیون برگزار شد.بیست و پنجمین دوره پیکارهای هندبال قهرمانی زنان جهان در سال 2021 روزهای 10 تا 28 آذرماه در اسپانیا برگزار می شود.تیم ملی هندبال زنان ایران در گروه سوم این رویداد با تیم های نروژ، رومانی و قزاقستان رقابت می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان گفت: در رقابت های جهانی که قرار نیست قهرمان شویم، باید جوانانی را ببریم که کسب تجربه کنند و به جایی برسند که آسیا برای آنها کوچک باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۱    
خلبان لحظه فرود در فرودگاه بخارست را فیلم برداری کرده است .
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۸    
زمین خوردن پیک دوچرخه سوار در حین پخش برنامه زنده سوژه کاربران شبکه های اجتماعی در رومانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تیم هندبال دینامو بخارست رومانی که دو لژیونر ایرانی را به خدمت دارد در جریان لیگ قهرمانان اروپا مقابل حریفش شکست خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شورای برون مرزی با عزیمت تیم ملی هندبال مردان ایران برای برپایی اردو و مسابقه تدارکاتی به دو کشور رومانی و اسپانیا برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران در دیدار با سفیر رومانی تاکید کرد که این دانشگاه آمادگی های لازم برای زمینه سازی و عملیاتی شدن افزایش تعداد دانشجویان کشور رومانی را دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با حسین سادات میدانی، سفیر ایران در رومانی، ظرفیت های تجاری موجود در کشورهای حوزه بالکان و به ویژه رومانی را مورد ارزیابی قرار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هفته یازدهم لیگ هندبال رومانی (زیمبریلور) با انجام دو بازی با حضور لژیونرهای ایرانی پیگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دستگاه اندازه گیری غلظت محلول در آزمایشگاه توسط یک شرکت دانش بنیان ایران ساخت و موفق به صادرات این محصول به سه کشور ترکیه، افغانستان و رومانی صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اداره آمار اروپا (یورواستات) اعلام کرد که در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در منطقه جنوب شرقی اروپا (SEE)، رومانی در ماه اکتبر شاهد بالاترین افزایش قیمت مصرف کننده بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
برخورد همزمان سه خودرو در رومانی را در فیلم زیر مشاهده کنید.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۷    
در جلسه هیات دولت تعیین شد؛ هیات دولت در جلسه صبح روز چهارشنبه که به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، با پاراف و امضای موافقتنامه همکاری در زمینه بهداشت دام و دامپزشکی بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و رومانی موافقت کرد. 1400-08-26 19:53 ...