دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۹:۲۴Jul 2019 22

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت مبارز»

ششمین نشست هم اندیشی و همفکری جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های اصول گرا پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: آمریکا، اروپائیان و ارتجاع عرب و از جمله عربستان به این نتیجه رسیده اند که ایران کشوری بزرگ، قدرتمند، غنی و آزموده است و لذا توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت.
ندای اصفهان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۰    
بعد از آنکه رهبر عالی قدر نهضت در آبان ماه 1343 تبعید شدند جامعه روحانیت مبارز تشکیل شد و پدرم از اعضای این جامعه بود و علاوه بر آن نماینده فکری امام در حوزه علمیه و در تهران بود و نامه هایی بین امام و پدرم نگاشته می شد. در سال های اخیر پدرم سفری به عراق نمود و با امام دیدار کرد...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: با روی کار آمدن آقای شریعتمداری در وزارت کار و رفاه اجتماعی، همکاران بسیار جوانی روی کار آمده و مسئولیت بر عهده گرفته اند؛ امید است شاهد اجرای چنین سنتی در دستگاه های دیگر کشوری نیز باشیم. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۵    
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه محدودیت های عربستان سعودی به معنای بسته شدن راه های پیش روی ما برای فعال کردن ظرفیت های سیاسی حج نیست، گفت: یکی از راه ها ارتباط با حجاج سایر کشورهاست که عربستان نمی تواند جلوی آن را بگیرد و راه دوم یعنی استفاده از ظرفیت بعثه مقام معظم رهبری ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی پورمحمدی اگرچه امروز در کسوت دبیرکل جامعه روحانیت مبارز بر صندلی تکیه زده که شمایل ریش سفیدی اصولگرایان را دارد و گفت و گوی خود را با مجله مثلث حول محور مسائلی از همین جنس انجام داده اما پاسخ به دو سوال درباره پرونده قتل های زنجیره ای توسط پورمحمدی کافی است تا این پرونده از کتابخانه تاریخ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: ایران کشوری پیشرفته و صاحب پیشرفت است و ترس از همین پیشرفت ها موجب نگرانی دشمن شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: دستاوردها و پیشرفت های نظام اسلامی دشمن را نگران کرده و به تکاپو انداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۰    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در دیدار با جمعی از روحانیون شهر اراک گفت: روحانیت به دور از جناح های سیاسی در راستای اهداف انقلاب حرکت می کند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: نباید دستاورد های انقلاب با سلیقه های گروهی و سیاسی درگیر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۶    
دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز کشور، با بیان اینکه آمریکا از توان نهفته هماهنگ کشورما و ساماندهی آن در هراس است، گفت: همه این دستاوردها در حالی به دست آمد که دستگاه های ما هماهنگی لازم را ندارند و اگر این هماهنگی بیشتر شود، نتایج بیشتری به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بابل - دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور گفت: نادیده گرفتن ظرفیت های موجود و اقتدار ملی از جمله تدابیر دشمن برای ضعف شمردن کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نقش روحانیون را در جامعه بسیار برجسته توصیف کرد و گفت : روحانیون امروز باید امید را در جامعه تقویت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: لازم است شرایط به سمتی حرکت کند که برگزاری دادگاه ها به وقت معین نزدیک به وقوع یک حادثه برگزار شود، نه این که مدتی از یک واقعه بگذرد و هنگامی که تاثیر مجازات و برخورد با آن واقعه از بین رفته است تازه دادگاه برگزار شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۷    
شفقنا- حجت الاسلام سیدرضا اکرمی، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص توقیف نفتکش ایرانی معتقد است: به نظرم می آید بالاخره اروپا به تبعیت از آمریکا یا با معاونت از این کشور به دنبال تنش است که درگیری در منطقه به وجود آورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از نبود ساختار تحزب در کشور گفت: امیدواریم یک مجلسی که نظام را پاسداری کند، روی کار بیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت استان گلستان با ارائه 18 مطالبه و پیشنهاد به استاندار و مدیران شهری خواستار توجه هر چه بیشتر نسبت به توسعه و پیشرفت استان شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالمقیم ناصحی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تهران پرس ، درباره فعالیت جامعه روحانیت و سایر تشکل های انقلابی برای انتخابات مجلس اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: شهادت چهره های سیاسی نه تنها مسیر انقلاب را عوض نکرد، بلکه خودش عاملی برای تثبیت انقلاب شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز از موزه ملی قرآن کریم بازدید کرد.
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
(اخبار جدید رسانه ها) چرا اصولگرایان از نهادهای انقلابی انتقاد نمی کنند؟ حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگویی با روزنامه ایران به درباره اینکه بخشی در ذهن بخشی از جامعه ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران با حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز مصاحبه ای انجام داده است. بخشی از مصاحبه را می خوانید: چشم انداز اصولگرایان برای انتخابات مجلس چیست؟ آیا وضعیت موجود اصولگرایان به پیروزی در انتخابات مجلس می انجامد؟ ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: درحال حاضر تمامی جاسوسی ها از ایران برای آمریکا و مطالب سوء منتشر شده علیه ملت و نظام توسط منافقین صورت می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۸:۳۲    
تبریز - ایرنا- دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه حقوق بشر بازیچه دست آمریکا شده است، گفت: ماهیت نظام آمریکا و اقدامات ترامپ ضد حقوق بشری است و از این ابزار برای رسیدن به اهداف سلطه طلبانه خود استفاده می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از اینکه عامل ترویج سلاح کشتار جمعی همین مدعیان حقوق بشر هستند گفت: مگر غیر از همین غربی ها بودند به صدام سلاح شیمیای علیه ایران دادند؟
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: روحانیان همواره رسالتی بسیار سنگین در امید آفرینی و جلب اعتماد آحاد مردم و جوانان به انقلاب دارند، زیرا استکبار جهانی همواره به دنبال شبهه افکنی و ضربه زدن به نظام اسلامی است.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: خبرهایی که ما از گذشته داریم این است که جامعه مدرسین در انتخابات خبرگان و ریاست جمهوری ورود می کند اما در انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود نمی کند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۵    
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه احزاب به دلیل دچار شدن به آفت روزمرگی کمتر به دنبال برنامه ریزی، ارائه راهکار و تربیت نیرو هستند، گفت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۳    
اقتصاد ایران: پنجمین نشست جامعه روحانیت مبارز با تشکل های اصولگرا عصر امروز (پنجشنبه - 30 خرداد) با هدف ایجاد وحدت حداکثری میان نیروهای این جریان سیاسی در دفتر جامعه روحانیت مبارز برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه ما به دنبال وحدت مبتنی بر ارزش ها هستیم، گفت: تعصب و سهم خواهی گروهی، یک آفت و خطر بزرگ است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۰    
موضع آقای بنی صدر نسبت به مسائل انقلاب روشن نبود. واقعا منهای مواضع بنی صدر، اگر می خواستیم مقایسه کنیم؛ ایشان از نظر مدیریت به عنوان رئیس جمهور، از آقای حبیبی خیلی جلوتر بود. آقایان جامعه روحانیت هم به همین اعتبار به بنی صدر رای دادند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۱:۴۶    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصولگرایان جامعه روحانیت مبارز را به عنوان گروه مرجع قرار داده اند و این حزب را قبول دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۳    
اقتصاد ایران: مسئول کمیته تشکیلات جامعه روحانیت مبارز از تشکیل پنجمین نشست مشترک جامعه روحانیت با دبیران کل احزاب و تشکل های انقلابی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته تشکیلات جامعه روحانیت مبارز از تشکیل پنجمین نشست مشترک جامعه روحانیت با دبیران کل احزاب و تشکل های انقلابی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۵    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی اجازه اینکه در این 30 سال مشکلات به بحران تبدیل شود را ندادند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت، مجلس، قوه قضائیه و نهادهای مدنی می توانند زمینه ساز گفتگوی ملی شوند، گفت: مجمع روحانیون و جامعه روحانیت مبارز می توانند گفتگوها را شروع کنند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۷:۳۰    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز موضع مجموعه سیاسی متبوع خویش در انتخابات مجلس یازدهم را انسجام عمومی جریان ولایی و انقلابی ذکر کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۷:۰۸    
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از تدوین مانیفست وحدت میان اصولگرایان توسط جامعه روحانیت مبارز خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۱:۲۲    
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: خنثی سازی تهدیدات سیاسی و اقتصادی دشمن در گرو تحول سیاسی و نظام مدیریتی و اقتصادی کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر ملت ما امروز این جایگاه را دارد و جلوی ترامپ می گوید نه و اگر رهبر ما می گوید ترامپ را شایسته مذاکره نمی دانم به این دلیل است که فرهنگ شهادت در این کشور حاکم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ما امروز بالای شش برابر عرف بین المللی سوخت مصرف می کنیم که اگر مصرف را به نصف برسانیم، بودجه یک ساله کشور تامین می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر مجلس یازدهم مانند مجلس دهم باشد مردم خسارت خواهند دید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه مدرسین و جامعه روحانیت در انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان لیست مشترک می دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه مدرسین و جامعه روحانیت در انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان لیست مشترک می دهند.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام سیدرضا تقوی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: تا هم اکنون جامعه روحانیت هیچ گونه جلسه ای در خصوص انتخابات نداشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز نسبت به تعلل اروپایی ها در استفاده از مهلت برجامی 60 روزه ایران واکنش نشان داد.
سلام نو / همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
زهره ترسایی - جامعه روحانیت و مجمع روحانیون باید درصدد همگرایی، ائتلاف و اتحاد باشند این جمله ای است که غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگویی بر آن تاکید کرده است ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم یکی از چهره های شاخص اصولگرایی بود که در انتخابات مجلس دهم بعد از 2 دوره با ساختمان بهارستان خداحافظی کرد تا از بیرون، نظاره گر عملکرد نمایندگانی باشد که با توفیق 100درصدی بر رقبای اصولگرای خود، مجلس نشین شده اند ...
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد سعید مهدوی کنی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به ارزیابی بیانات اخیر مقام مظعم رهبری درباره اینکه مذاکره سم است پرداخت و با بیان اینکه در مقابل دشمنان باید مقاومت و ایستادگی کرد ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تعامل جامعه روحانیت و مجمع روحانیون را نه تنها ممکن بلکه لازم می دانم. چراکه ما قبل از انقلاب از مردم می خواستیم با هم متحد باشند ...