دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۲۳:۳۶Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «جامعه روحانیت مبارز»

روزنامه آرمان امروز   ۹ ساعت پیش    
سیدرضا اکرمی - عضو جامعه روحانیت مبارز
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مکتب ولایت می تواند سلیمانی ها تربیت کند، گفت: ولایتمداری عزت و سربلندی ایران را در جهان تضمین می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۱    
سخنگو جامعه روحانیت مبارز گفت: زمان رسیدگی به جرائم اقتصادی باید به سرعت انجام شود تا به نوعی از ایجاد حاشیه امن برای متهمان جلوگیری کرد. حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۷    
جامعه روحانیت مبارز مصوبه ای دارد که می گوید اعضا همواره عضو شورای مرکزی هستند مگر اینکه استعفا بدهند، از جمله این افراد می توان به آقای روحانی اشاره کرد که در جلسات حاضر نمی شود.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۴    
شفقنا- حجت الاسلام و المسلمین مصباحی مقدم به کمپین فرزندت کجاست پیوست و به این سوال پاسخ داد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به کمپین فرزندت کجاست در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۹    
دبیرکل موقت جامعه روحانیت مبارز گفت: پیشنهاد آمریکا برای مذاکره نوعی شو و حرکتی زیگزاگی و جنگ روانی است؛ این پیشنهاد عمقی ندارد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۷    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نکته اساسی در بیانات رهبرانقلاب این بود که به هم ریختگی شرایط اقتصادی ناشی از ضعف مدیریت است نه تحریم .
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۲    
جامعه روحانیت مبارز درباره اوضاع جاری کشور بیانیه صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۸    
در برنامه آئین رونمایی از کتاب الف لام خمینی ، حجت الاسلام ناطق نوری که از سال 88 از جلسات جامعه روحانیت مبارز قهر کرده است لحظاتی با دبیرکل جدید این تشکل روحانی به خوش وبش پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: یکسال قبل انتخاباتی برگزار شد، و رئیس جمهور با اکثریت آراء برگزیده شده و می باید در چنین شرایطی که کشور با جنگ اقتصادی روبه رو شده، پای کار بایستد و وظایف خودش را با قدرت دنبال کند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۸    
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امام را باید تازه شناخت، گفت: هنوز سایه شخصیتی امام(ره) اجازه درک و فهم ایشان را نمی دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۶    
تهران - ایرنا - دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: جذابیت کتاب الف لام خمینی به دلیل شخصیت امام (ره) است، ولی این کتاب شروع راه ما برای امام شناسی محسوب می شود چراکه ایشان مبدا یک تاریخ بزرگ را رقم زد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۱    
تهران - ایرنا - دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: جذابیت کتاب الف لام خمینی به دلیل شخصیت امام (ره) است، ولی این کتاب شروع راه ما برای امام شناسی محسوب می شود چراکه ایشان مبدا یک تاریخ بزرگ را رقم زد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۹    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: امام به آنچه باور داشت، عامل هم بود اما با خدا، دانش و مردمش صادق بود. امام در ابعاد نظری و عملی، در قله قرار داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۷    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت ایام روز خبرنگار از خبرگزاری تسنیم بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: از احمدی نژاد باید با بی اعتنایی رد شویم تا ان شاءالله یا عزرائیل به سراغ او آید و یا خودش متنبه شود و از این کارهای سطحی و کودکانه دست بردارد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۹    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو جامعه روحانیت مبارز درباره ارائه راهکارهای رئیس دولت اصلاحات برای اصلاح امور کشور گفت: ایشان یک معجونی ارائه دادند که به مسائل روز کشور اصلا ارتباطی ندارد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره ارائه راهکارهای رئیس دولت اصلاحات برای اصلاح امور کشور گفت: با توجه به سوابق این آقایان و جریان وابسته به آن، باید گفت که این راهکارها با هدف اصلاح امور ارائه نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۰۵    
جماران : عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه درد را باید به اهل گفت؛ نه با هیاهو کردن، گفت: خوشبختانه من در نماز جمعه هفته اخیر مشهد حضور داشتم و صف اول نشسته بودم و سخنان آقای علم الهدی را هم شنیدم. یک نفر هم تکبیر گفت که تکبیر بسیار بی رمقی ادا شد؛ اینها از همان رواق بیرون نمی رود ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۰    
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز شرایط فعلی کشور را زمان مناسبی برای طرح سؤال نمایندگان از رئیس جمهور ندانست و گفت: به نظر من بهتر است حد وسط در نظر گرفته شود و رئیس جمهور و رئیس مجلس با هم مصالحه کنند و در این زمینه جلسه غیرعلنی تشکیل دهند تا هم برخی گفتنی های رئیس جمهور بیان شود و هم در بیرون ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۲    
عضو جامعه روحانیت مبارز و رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اظهارات رئیس جمهور خطاب به ترامپ گفت: باید در داخل کشور هم کارهای بزرگی انجام بدهیم و فقط حرف های بزرگ نزنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۳    
اقتصاد ایران: عضو جامعه روحانیت مبارز و رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اظهارات رئیس جمهور خطاب به ترامپ گفت: باید در داخل کشور هم کارهای بزرگی انجام بدهیم و فقط حرف های بزرگ نزنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۰    
فارس نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز و رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اظهارات رئیس جمهور خطاب به ترامپ گفت: باید در داخل کشور هم کارهای بزرگی انجام بدهیم و فقط حرف های بزرگ نزنیم.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۵:۲۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا به هیچ معاهده ای پایبند نیست و با این کارها به دنبال عوام فریبی است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۸    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به طرح موضوع مذاکره ایران و آمریکا نوشت: ممکن است، عده ای با اتکا به نارضایتی های موجود در جامعه از مذاکره با امریکا به عنوان یک راه حل یاد کنند اما باید این نکته را در نظر داشته باشند که آزمودن آزموده خطا است و موجب پشیمانی.
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بدون اینکه در کشور جنگ و قحطی شده باشد، ناگهان شاهد افزایش چند برابری قیمت ها هستیم. حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری موج، اظهار داشت: افزایش چند برابری قیمت ها در شرایط فعلی هیچ توجیهی ندارد. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۱۸    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ریشه مشکلات اقتصادی را ضعف مدیریت دانست نه تحریم و گفت: نقدینگی اساس همه مشکل هاست و برای حل مشکلات نیازمند یک مدیر قوی برای سیاست مالی و ارزی هستیم.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۷    
امام جمعه موقت اصفهان و عضو جامعه روحانیت مبارز تهران در یادداشتی که در خبرآنلاین منتشر شد، نوشت: امروز جو روانی بسیار نامطلوبی در جامعه وجود دارد، افراد به هم می رسند و می پرسند اوضاع چه طور می شود؟ اوضاع و احوال اقتصادی ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۰    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران اظهار کرد: دولت تاکنون اشتباهات زیادی در اتخاذ سیاست های پولی و ارزی انجام داده است، اما حال که اقدام به تغییر رئیس کل بانک مرکزی کرد باید منتظر ماند و آثارش را دید.
امید نامه   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۷    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است: بسیار ضروری است که جامعه روحانیت مبارز و مجمع روحانیون مبارز که بسیاری از گروه های سیاسی ذیل آنها تعریف می شوند، با یکدیگر مذاکره کرده و حول مشترکات متحد شوند. اینکه چرا وحدت در عمل در جامعه پیاده نمی شود، به قول حضرت امام ناشی از خودخواهی هاست ...