پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۹:۰۴Jan 2019 17
 

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت مبارز»

نامه نیوز   ۴۲ دقیقه پیش    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: تاجزاده و زاکانی دو نفر بیکار هستند و شما هم بیکارتر از آنها، چرا دنبال درد بیکاری، اعتیاد، طلاق، سگ داری و سگ پروری عده ای از مردم نمی روید.
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر ضرورت حمایت ویژه دولت از حوزه فرهنگ گفت: نهادها و سازمان های فرهنگی هم با همین بودجه ای که در اختیار دارند باید در تقسیم کارها هماهنگ عمل کنند تا توان همدیگر را افزایش دهند نه اینکه کار هم را خنثی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۲    
قائم مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: آیت الله هاشمی شاهرودی به معنی واقعی یک مجاهد فی سبیل الله بودند. انسان های مومن دارای ثبات قدم هستند و ابتدا خود به تحول می رسند و پس از آن تحول را در جامعه ایجاد می کنند. مرحوم هاشمی شاهرودی نمونه بارز این ویژگی اخلاقی است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۳    
حجت الاسلام تقوی در مراسم بزرگداشت آیت اله هاشمی شاهرودی: قائم مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: آیت الله هاشمی شاهرودی یک عالم وارسته و فقیه شایسته و مجاهدی خستگی ناپذیر بودند. تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 دی 1397 ساعت 16:34 کد مطلب: 395665 ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۶    
مهر نوشت: سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: مرحوم آیت الله مهدوی کنی گفت که مقام معظم رهبری از ما خواسته اند تا پشتوانه های خود را تقویت و ساماندهی کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: مرحوم آیت الله مهدوی کنی گفت که مقام معظم رهبری از ما خواسته اند تا پشتوانه های خود را تقویت و ساماندهی کنیم.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۸    
محسن تولایی؛ خبرنگار فروردین: کشور در تب وتاب برگزاری انتخابات چهارمین دوره مجلس است. حدود 2هزارو200داوطلب از سوی شورای نگهبان تأیید صلاحیت می شوند و برای انتخابات 21فروردین زورآزمایی می کنند. برآوردها حکایت از تغییر گرایش سیاسی مجلس در مقایسه با مجلس سوم دارد ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۴    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت :تفاوت مساله اصولگرایی و نواصولگرایی هنوز برای من روشن نیست . مطالبی که در این خصوص تهیه شده است را دیدم و در ایده نواصولگرایی چیزی متفاوت از متن و بطن اصولگرایی پیدا نکردم
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۱    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بودجه های فرهنگی را کاهش داده اند و این در حالی است که اسم برخی از نهادها را می برند و آبروی آنان را می ریزند اما پولی به آن ها نمی دهند همان طور که الان بودجه حوزه های علمیه را علم کرده اند ولی چیزی به آن ها نمی دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۰    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مردم نسبت به ارزش ها و انقلاب و رهبری اظهار علاقه کرده و از دشمنان آنان برائت جستند.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مجید مهرابی دلجو، دبیر گروه سیاسی فروردین: بعد از عملیات والفجر 10، عملیات بیت المقدس4 به پیشروی های رزمنده های ایران در جبهه شدت بخشید. حمله شیمیایی عراق به حلبچه با اعتراض جهانی همراه شده است. کشور در تدارک برگزاری انتخابات مجلس سوم است ...
گلستان ما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۰    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان گلستان به مناسبت یوم الله 9 دی و حضور مردم در راهپیمایی 9 دی بیانیه ای صادر کرد .
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۰    
مهر نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بزرگداشت حماسه 9 دی برای این است که بدانیم در برابر دشمنی که از بیرون خط می دهد و یا از درون برخی هواداری می کنند باید دافعه داشته باشیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۴    
حجت الاسلام رهبر در گفت وگو با تقریب-17 عضو جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: ملت ایران با تبعیت از رهبری و حضورشان در صحنه، هرگز اجازه رسیدن دشمنان به اهدافشان را نمی دهند. تاریخ انتشار : شنبه 8 دی 1397 ساعت 11:40 کد مطلب: 389944 ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۰    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به تسلط مرحوم آیت الله شاهرودی در سه حوزه مبانی فقهی، اصولی و حقوقی گفت: بدون شک ایشان یکی از تئوریسین های حقوقی نظام اسلامی بود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۷    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز درمورد ویژگی هایی که باید در شخص ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود داشته باشد، گقت: همانطوری که کلمه تشخیص مصلحت بر این ارگان سنگینی می کند فردی هم که می خواهد ریاست آن را داشته باشد واقعا باید مصلحت شناس باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۵    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی به نیازهای جدید جامعه توجه داشت و بر همین اساس با تسلط بر فقه به دنبال حل مشکلات کشور بود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۰۸    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: در هر کجا که بودند سعی کردند که خدمتگذار باشند و این مهم است. عنصری بسیار موفق و عالم، واقعا ایشان عالم بود و جزو مراجع بود اما تواضع می کرد و اجازه نمی داد کسی اسم ببرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۷    
جامعه روحانیت مبارز طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۳:۰۰    
ابراهیمی با تقریب مطرح کرد: عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نقش برجسته مرحوم هاشمی شاهرودی در مبارزه با رژیم صدام گفت: رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شخصیتی مقبول و مورد اعتماد همه مسئولان بودند. تاریخ انتشار : سه شنبه 4 دی 1397 ساعت 12:42 کد مطلب: 389621 ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران، طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
آنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۴    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی اعتدال گرای واقعی بودند نه اینکه اسمی معتدل باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۸    
گروه استان ها- عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: مسئولان باید شیوه اخلاقی آیت الله هاشمی شاهرودی را الگو قرار دهند زیرا ایشان یک روحانی جامع، وارسته و متعهد بود .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۶:۱۶    
عضو جامعه روحانیت مبارز بیان کرد: ما در کشورمان مشکلات زیادی داریم که باید آن ها را حل کنیم به جای اینکه باهم درگیر شویم.
آنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۳۹    
بخشی اجمالی از زندگی نامه آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از زمان کودکی تا به امروز منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۱    
تولیت آستان مقدس سید علاءالدین حسین (ع) و دبیر جامعه روحانیت مبارز شیراز گفت: امام جمعه پیشین شیراز دُر ناشناخته ای بود که در همه ابعاد می درخشید.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۰۸:۲۸    
کنجکاو شدم که بدانم روحانیون و خاصه طلبه هایی که در حجره های طلبگی روزگار سپری می کنند شب یلدایشان چه شکلی است. این شد که با حجت الاسلام ابوالحسن نواب، عضو جامعه روحانیت مبارز تماس گرفتم. موضوع به نظرش ساده بود و گفتن از این که میان چنین آیین هایی با اسلام تضادی نیست امری تازه به نظر نمی رسید.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۴    
به گزارش خبرگزاری شبستان ، روزنامه های عصر 27 آذرماه 1358 خبر از تروری دادند که در دانشکده الهیات دانشگاه تهران اتفاق افتاده بود. محمد مفتح رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۷    
تهران- ایرنا- جامعه روحانیت مبارز نهادی دینی، روحانی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است که با انگیزه ای دینی و با شعار حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در آستانه انقلاب شکل گرفت.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۵۶    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از تغییر رسمی نام این تشکل به جامعه روحانیت مبارز کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۴    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: مصوبه تغییر نام جامعه روحانیت در زمان حیات آیت الله مهدوی کنی تصویب شد اما اجرایی نشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۶    
تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت از تغییر نام این تشکل به جامعه روحانیت مبارز کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۲    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، از تغییر نام این تشکل به جامعه روحانیت مبارز کشور خبر داد.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۲    
سیدرضا اکرمی - عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۱    
حجت الاسلام محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز می گوید: نمی توانیم از قرآن سند بیاوریم و برای دانش آموزان تکلیف شب معین کنیم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز معتقد است اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آینده20 میلیون رأی خواهند داشت. با توجه به عملکرد متوسط اصلاح طلبان در سه حوزه دولت، مجلس و شورای شهر در واقعیت نیز این اتفاق رخ خواهد داد؟
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۱:۰۸    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: بهبود اقتصاد کشور از اوجب واجبات است. اگر بخواهیم با آمریکا مقابله کنیم لازمه اش این است که معیشت مردم را بهبود بخشیم که از این گرفتاری و منگنه خارج شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما دو کلمه داریم که اگر جابجا شود، مفهوم آن با هم بسیار متفاوت است؛ یکی بیت المال است و دیگری مال البیت. بیت المال برای بودجه و کشور است و مال البیت برای مردم است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۵۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: به دلیل اینکه ساخت وساز و بنایی در ساختمان جامعه روحانیت مبارز در حال انجام است، جلسات جامعه روحانیت تشکیل نمی شود.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۱    
خبرگزاری مهر، گروه سیاست؛ آیت الله مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز است؛ پس از درگذشت آیت الله مهدوی کنی زمزمه هایی مبنی بر حضور او در کرسی دبیر کلی جامعه روحانیت شنیده شد، اما در آن مقطع به دلیل حضور این روحانی باسابقه در تبریز، قرعه دبیرکلی به نام آیت الله موحدی کرمانی افتاد ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۳    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: نباید فراموش کنیم که زیرمجموعه های مقام معظم رهبری وضعیت خوبی دارند و اگر همه اینگونه بر زیرمجموعه های خود نظارت داشته باشند کشور سامان پیدا خواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: به زودی جامعه روحانیت با تشکیلات گسترده در میدان حضور یافته و در مسایل مختلف ورود خواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۲    
ادبیاتی که در آن افراد یکدیگر را متهم می کنند ناشی از جهل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۳:۰۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ملت ایران سالیان سال با عزت و اقتدار در مقابله با دشمنان خود علی الخصوص آمریکا وارد عمل شدند از این رو قطعا اجازه نخواهند داد عده ای در داخل و یا بیرون از مرزهای این کشور به فکر سازش با دشمنان این نظام باشند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر واقعا احمدی نژاد فردی کارآمد و کارآفرین بود در همان هشت ساله ریاست جمهوری، خود را به درستی و با کفایت و درایت نشان می داد ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۵    
حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ظریف در حال حاضر وزنه سیاست خارجه کشور را بر دوش می کشد گفت: وزیر امور خارجه سعی دارد گسستگی هایی که از قبل پیش آمده یا پیش آورده اند را جبران کند بنابراین نباید با مسائلی مثل استیضاح مانع کار او شویم و باید بگذاریم به کار خود ادامه ...
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۶    
سیدرضا اکرمی - عضو جامعه روحانیت مبارز
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۹    
احتمال اول با توجه به این که احمد سالک ملبس به لباس روحانیت و از چهره های سرشناس جامعه روحانیت مبارز می باشد، اصولاً نمی تواند مورد پذیرش قرار بگیرد؛ آن هم روحانیتی که برای چندین قرن نماد زیست اخلاقی و ارجحیت معنویت بر امور دنیوی بوده.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید به دنبال تولید داخل برویم به خصوص که ظرفیت های زیادی داریم و اگر مقداری جدی تر باشیم و وضعیت فعلی را جدی بگیریم و از تولید ملی حمایت کنیم و در نهایت اهتمام جدی هم داشته باشیم حتما از پس مشکلات بر می آییم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۸    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه باید کارنامه اشخاصی که قصد قبول مسئولیتی را دارند مورد بررسی قرار داد، گفت: متاسفانه ما نتیجه محور عمل نمی کنیم، سوئیسی حرف می زنیم ولی آفریقایی عمل می کنیم. ...