چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۴:۳۶Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «جامعه روحانیت مبارز»

ایسنا   ۵۳ دقیقه پیش    
در جلسه ای با جامعه روحانیت مبارز که بنی صدر و مرحوم حاج احمدآقا هم حضور داشتند صراحتا در مورد این موضوع (گروه رجوی) صحبت کردم. منتها آقای بنی صدر می گفتند من اینها را جذب می کنم. ایشان به سیاست جذبی خودش خیلی اعتماد داشت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز درباره ضرورت ایجاد همدلی و وحدت در میان اقشار جامعه گفت: وحدت و انسجام نباید فقط در شعر و شعار و گفتار باشد، بلکه باید در شعور، شوق و عمل هم وجود داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکایی ها به هیچ قاعده،قانون و اخلاقی پایبند نیستند و مذاکره با آنها خلاف عقلانیت است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۷:۵۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز علل تغییر اساسنامه این تشکل را تشریح کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۸    
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر این که مطرح کنندگان مذاکره مستقیم با آمریکا وزنی در کشور ندارند، گفت: این نامه نشان از تفکر و اندیشه لیبرالیستی و روشن فکری وابسته به غرب این افراد است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز درخصوص تغییرات رأس این تشکل گفت: ازآنجایی که قرار است فعالیت جامعه روحانیت به سراسر کشور گسترش یابد نیاز است معاونت هایی تشکیل شده و شعب استانی تأسیس شود که مصطفی پورمحمدی به عنوان دبیرکل موقت این مسئولیت را عهده دار شده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۹    
سیدرضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز به اشعار حاشیه ساز میثم مطیعی واکنش نشان داد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر حضور مردم در نماز عید فطر گفت: : بسیاری از دشمنان در مقابل مسلمانان شایعه پراکنی می کنند اما آنچه بیش از هر چیز در بین مسلمانان پیشرفت کرده جبهه مقاومت است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۷:۲۹    
با استعفای آیت الله موحدی کرمانی از دبیرکلی جامعه روحانیت مبارز و جایگزینی مصطفی پورمحمدی، باید دید که این تشکل سیاسی دیرپا باردیگر هویت وحدت بخش خود در جریان اصولگرا را بازخواهد یافت یا نه؟
جام جم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۱    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره مبلغ و میزان زکات فطره، اظهار کرد: برای هر نفر بر اساس قوت غالب به میزان سه کیلو گندم یا برنج و امثال آن که خوراک سالانه افراد باشد؛ در زکات فطره، پرداخت قیمت اجناس یاد شده نیز کفایت می کند.
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۱    
: امام جمعه اصفهان گفته است که اگر کسی سه هفته نماز جمعه نرود می توان خانه او را خراب کرد. اظهار نظری که به نظر می رسد چندان با مبانی دینی ما نزدیکی نداشته باشد. چنین حکمی در اسلام نداریم ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۴    
روزنامه اعتماد مواضع حمایت طیفی از اصولگرایان نسبت به دولت را بررسی می کند. اصولگرایان در مواجهه با بحران، راه راست را برگزیده اند. انصافا دولت تلاش خود را کرده است. جمله ای است که شاید در 5 سال اخیر کمتر اصولگرایی به زبان آورده باشد ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به دستور رهبری برای آمادگی های لازم هسته ای گفت: این اقدام فعلا در چارچوب برجام است و فرض بر این است که اروپایی ها جدی پای معرکه بیایند و بپذیرند که از برجام حمایت عملی کنند و منافعی که برای ما از ناحیه برجام باید تامین شود را در نظر بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
در حالی که اقتدار دو نهاد سنتی روحانیت، یعنی جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سال های اخیر تحت الشعاع جریان های نوپای اصولگرا و فقدان چهره های سنتی کاریزماتیک روندی رو به افول داشته است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۰    
شهرکرد- ایرنا- سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تمایل به ایجاد وحدت و همدلی بین تمامی گروه های سیاسی نظام داریم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۷    
تهران-ایرنا- عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: کسانی که در راهپیمایی روز قدس به دکتر صالحی اهانت کردند نه تخصص ایشان را می شناسند و نه خدمات او را می دانند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۰    
تهران-ایرنا- عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: کسانی که در راهپیمایی روز قدس به دکتر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی اهانت کردند نه تخصص ایشان را می شناسند و نه خدمات او را می دانند و این نشانه جهل و ناآگاهی آنهاست.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: امیدواریم مردم و مسئولان ما بیدار باشند و دیگر با آمریکا هیچ عهد و پیمانی نبندند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۹    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه حادثه تروریستی سال گذشته مجلس و حرم امام (ره) موجب هوشیاری بیشتر مردم شده، بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام داخلی تاکید کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۴    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: شعار بر علیه آقای صالحی کار یک عده قلیلی بوده که اهمیتی ندارد. من رفتار آن عده قلیل را قانونی نمی دانم، آن ها نه مجوز گرفتند و نه کارشان توجیه داشت.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: خدا را باید سپاس گفت که دشمنان جمهوری اسلامی و قرآن احمقند که با شهادت آنها گور خود را می کنند و باعث تثبیت نظام می شوند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۱:۴۷    
پایگاه خبری انتخاب: حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز درباره حمله برخی تندروها به رییس سازمان انرژی اتمی در روز قدس می گوید: گناه، خطا و اشتباه است که با خدمتگزاران نظام این گونه برخورد کنیم. این کار سخیف و زشت، بی توجهی به مصالح نظام و محکوم است ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۲    
یک فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه هیچکس نباید افراد مذاکره کننده را خائن بنامد گفت: رهبری در فرمایشات اخیر خود تاکید کردند که نباید برجام موجب ایجاد دوقطبی در جامعه شود. چنین حرکت هایی که در روز جمعه و در حاشیه راهپیمایی روز قدس صورت گرفت به نفع دشمن است. ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۱    
آفتاب عمر بنیانگذاران آن اکنون روی بام سیاست ایران است . معلوم نیست یک دهه دیگر چه سرنوشتی پیدا خواهند کرد. جامعه روحانیت مبارز با بحث های اخیر خود شروع کرده است به نوسازی و جوان سازی رهبری خود ، این تحرک در مجمع دیده نمی شود ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۰    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: روز قدس، روز افشاگری نسبت به جنایات اسرائیل و آمریکا است.
توسعه   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۰۰:۴۵    
باز سودای فتح بهارستان و پاستور را در سر می پرورانند و در این میان جامعه روحانیت مبارز برای بازیابی نقش پدری خود چترش را برای اصولگرایان باز کرده است.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۲    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان گلستان با اشاره به اینکه روز جهانی قدس نماد وحدت و تقویت بیداری اسلامی است، گفت: روز قدس بازتاب بیداری سیاسی جهان اسلام برای برچیده شدن بساط ظلم و ستم است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۴    
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: پیروزی انقلاب اگر بر گرده سالخورده بود هیچ گاه رقم نمی خورد بر این اساس تحول و برون رفت از معضلات کنونی نیز بدون میدان دادن به جوانان امکان پذیر نخواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۰    
جامعه روحانیت مبارز ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس بر تداوم این مبارزه تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۴    
جامعه روحانیت مبارز و جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه های جداگانه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.