سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۷:۲۴Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «جامعه روحانیت مبارز»

خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: روحانی سال 92 رئیس جمهور شد، هر زندگی که سال 92 داشت الان هم دارد. در همان خانه قبلی زندگی و رفت و آمد می کند. چه طور امروز می گویند اشرافی شده است و سال 92 نمی گفتند. این ها حرف های انحرافی برای رد گم کردن است.
هم اندیشی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: عده ای از آقای کروبی که معتقد به ولایت فقیه بود، شخصیتی در مقابل نظام مبتنی بر ولایت فقیه و شخص ولی فقیه زمان ساخته اند و او را وارد میدان محاربه با نظام کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵    
رقابت بر سر کرسی های مجلس از رگ گردن به اصولگرایان نزدیک تر است. حرکت های چراغ خاموش برای ایجاد آمادگی تشکیلاتی از ماه ها پیش آغاز شد و اخیرا در قالب یک بیانیه بروز و ظهور رسانه ای پیدا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۳    
فارس : سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رهبر انقلاب از مواضع خود درمورد پیوستن به کنوانسیون ها عدول نکرده اند، گفت: رهبر انقلاب این حق را به مجلس می دهند لوایحی که دولت قصد به تصویب رساندن آن را دارد، از کانال قانونی عبور کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۶    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از پاسخ رهبر انقلاب به آیت الله مکارم شیرازی در جریان سوالی درمورد لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:در عین بیان نقطه نظرات، ما باید جلوی تنش ها و اختلافات را بگیریم، یک نماینده نقض برجام و معاهدات بین المللی در جهان را می بیند و تصویب لایحه CFT را به صلاح کشور نمی داند اما نماینده دیگر می گوید با تصویب لایحه لطمه ای به نظام و کشور نمی خورد. حالا برداشت و تحلیل است.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۱    
محمدتقی رهبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حمله امارات و عربستان به یمن ،گفت: امارات و عربستان مزدوری آمریکا و اسرائیل را پذیرفته اند . ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۵    
روزنامه ایران: حجت الاسلام والمسلمین روحانی قرار است هفته آینده با تعدادی از فعالان سیاسی از جناح اصولگرا دیدار و گفت وگو کند. روحانی هفته گذشته هم با جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب دیدار و گفت وگو کرده بود. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۶    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: حزب اعتماد ملی اگر بنا دارد در چهارچوب نظام فعالیت کند حق ندارد افرادی را به عضویت خود در آورد که در سال 88 با فتنه گری و سپس با نامه نگاری در موضع اپوزیسیون نظام در آمده است.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۴    
باشگاه خبرنگاران نوشت: آیت الله موحدی کرمانی، دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در دیدار اعضای شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درباره سوالی پیرامون بررسی FATF در مجلس؛ اظهار کرد: مجلس باید بیدار و مراقب باشد، حتما این یک چیز خطرناکی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۵    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: وقتی سپاه با موشک های میان برد خود، نقطه ای در فاصله 10 کیلومتری پایگاه آمریکا را هدف قرار می دهد، این برای آمریکایی ها پیام بسیار بزرگی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۶:۳۸    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: معتقدم 80 درصد مشکلات داخلی است و باید نگاه به داخل را قوی کنیم.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دشمنان می دانند در آینده نه چندان دور جمهوری اسلامی ایران بالاترین قدرت می شود از این رو به دنبال اختلاف افکنی و اقدامات تروریستی در کشور هستند و اقدام کور و بزدلانه تروریست ها در اهواز ضعف آن ها را نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۹    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به محورهای سخنرانی امروز رئیس جمهور در سازمان ملل، گفت: آقای روحانی باید توطئه های آمریکا و مظلومیت جمهوری اسلامی را تبیین کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۰    
عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: محافظه کاری و مصلحت اندیشی در جریان انقلابی جایگاهی ندارد؛ مشکل اکنون جریان اصولگرایی همین محافظه کاری و مصلحت اندیشی های بیش از حد است لذا من فکر می کنم که جریان اصولگرایی نیازمند این اتفاق است و شرایط پیش آمده و نتیجه عملکردشان در انتخابات گذشته گویای آن است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
اقتصاد ایران: جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه ای تاکید کرد: بدترین خلق خدا با فرمان و حمایت اربابان ددمنش، کودک کش و جنگ طلب خود، عده ای از مدافعان عزت و امنیت ایران اسلامی و مردم شریف را به خاک و خون کشیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۴    
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه ای ضمن محکومیت حادثه تروریستی اهواز، تاکید کرد: نقشه و کینه دشمنان براستقامت، هوشیاری و سرافرازی ملت بزرگ ایران خواهد افزود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۴    
عضو شورای جامعه روحانیت مبارز گفت: اینکه امروز سید حسن نصرالله در لبنان بلندگوی انقلاب است و در مقابل اسرائیل و آمریکای نانجیب سخن از انقلاب اسلامی می گوید جلوه ای از صدور و حضور انقلاب است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۴    
به گزارش جماران؛ رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: اگر خدای ناکرده کسی بخواهد از فرصت محرم سوءاستفاده کرده و با جناح بازی و سیاست بازی مطالب مربوط به این ایام را منحرف کند قطعا ناپسند است و این موضوع از سوی واعظ و مداح به مراتب ناپسندتر است. ...
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۷:۰۹    
حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه و فعال سیاسی اصولگرا به ایرنا گفت : در سال 84 در رقابتی که بین آقایان هاشمی و احمدی نژاد پیش آمد موتلفه موضع بی طرف گرفت. جامعه روحانیت مبارز هم گفت هر کدام رای بیاورند از نظر ما یکسان است آیت الله هاشمی خود را محور انقلاب می دانست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۶    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: درسی که سیدالشهدا(ع) به ما می دهند، پایداری در راه عقیده، زیر بار ذلت نرفتن و تسلیم نشدن در مقابل دشمن است.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸    
سیدرضا اکرمی - عضو جامعه روحانیت مبارز
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: از هر کار خلافی ضرر و زیان می بینیم حالا می خواهد جناح بازی و سیاه کاری و سیاه نمایی در منبر باشد یا در دیگر تریبون های عمومی و فضای مجازی.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: برای رونق اقتصادی و حل برخی مشکلات، باید تلاش کنیم از ظرفیت های داخلی کشور به درستی استفاده کنیم و نقدینگی های سرگردانی که وجود دارد را در بخش تولید و اشتغال به کار بگیریم.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۳    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از فعال شدن شبکه های استانی جامعه روحانیت مبارز در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۱    
تهران- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: حرکت اباعبدالله( ع) در مقابله با ظلم و تبعیض و بی عدالتی از یک سو و نفوذ در عمق احساسات و عواطف انسان ها از سویی دیگر عامل ماندگاری آن است.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۲    
تیترامروز : عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد شدید از اظهارات سیاسی برخی از مداحان اظهار کرد: هیئت های عزاداری جای تبلیغات سیاسی اصلاح طلبان و اصولگرایان نیست و باید اجازه دهیم حداقل امام حسین برای مردم باقی بماند. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷    
شفقنا- این روزها که ایام محرم فرارسیده، متولیان برگزاری مراسم های عزاداری از مداحان و وعاظ برای مراسم های خود دعوت کردند. در همین رابطه، دو عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار جماران، توصیه ها و نکته هایی پیرامون مراسم های عزاداری مطرح کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه عده ای خارجی در ارقام بسیار بالایی در کشور ما مشغول به کار هستند اما بچه های خودمان بیکار مانده اند، گفت: البته باید به این نکته توجه کنیم که جوانان ما بیشتر به دنبال کارهای فانتزی هستند در حالی که خارجی ها می آیند و کارهای یدی را هم انجام می دهند و این است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۴    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان گلستان از اسلام به عنوان دین بیداری و بصیرت یاد کرد و این مکتب را انسان ساز خواند.