شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۸:۱۷Dec 2018 15

جدیدترین‌های «نقض برجام»

رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۷    
جلیلی گفت: ملت ما می بیند آمریکا: از توافقی که خود اروپا انجام داده است، خارج می شود و خلاف آن عمل می کند و اروپا حتی حاضر نمی شود رفتار آمریکا را نقض برجام بنامد و آن را محکوم کند و فقط به اظهار تأسف اکتفا می کند. این از چشم ملت دور نمی ماند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۶    
تهران- ایرنا- درحالی که آمریکایی ها آزمایش موشکی را نقض برجام و قطعنامه 2231 می دانند اروپایی ها و به طور مشخص انگلیسی ها و فرانسوی ها، چنین نظری ندارند، زیرا خود آنها هم می دانند موشک های ایران کاملا جنبه دفاعی دارد وبه هیچ وجه قادر به حمل کلاهک هسته ای نیست.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۸    
قطعنامه 2231 فعالیت ایران در زمینه موشکی را ممنوع نمی کند / حضور نیروهای خارجی در خلیج فارس مخل امنیت این خلیج است / جمهوری اسلامی با اقتدار از حاکمیت و آب های خودش دفاع می کند/ اروپایی ها می خواهند این مرحله از ثبت SPV را تا به نتیجه رسیدن آن در حالت محرمانه دنبال کنند
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۷    
به گزارش جماران، به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمدنبی حبیبی در پایان نشست دبیران حزب اظهار کرد: لازم است وزارت خارجه با پاسخ های منطقی، حقوقی و انقلابی مانع تضییع حقوق ملت شود و در مطالب اخیر بیان شده از طرف رئیس جمهور پاسخ مناسب به ترامپ بدهد. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳    
قانون اقدام متقابل در مقابل بدعهدی طرف های برجامی چه شد؟ چرا اجرا نمی شود؟ روزنامه رسالت ضمن طرح این پرسش نوشت: ما در برابر بدعهدی و نقض عهد آمریکا چه اقدامی کرده ایم؟ یکی از شروط 9 گانه در پذیرش برجام این بود که با وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه ای توسط هر یک از کشورهای طرف مذاکره نقض ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۶    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور را که صبح امروز عرضه می شود، مشاهده می کنید.
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۸    
سفیر جدید ژاپن در تهران با ابراز تأسف از نقض توافق برجام از سوی آمریکا، گفت: ژاپن به عنوان کشوری که از ابتدا از مذاکرات هسته ای و سپس توافق برجام حمایت بعمل آورده است، از همه طرف ها می خواهد به تعهداتشان در قبال آن پایبند بمانند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۷    
تهران - ایرنا – سفیر جدید ژاپن در تهران با ابراز تأسف از نقض توافق برجام از سوی آمریکا، گفت: ژاپن به عنوان کشوری که از ابتدا از مذاکرات هسته ای و سپس توافق برجام حمایت بعمل آورده است، از همه طرف ها می خواهد به تعهداتشان در قبال آن پایبند بمانند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۰    
ما در برابر بدعهدی و نقض عهد آمریکا چه اقدامی کردیم؟ یکی از شروط 9 گانه مقام معظم رهبری در پذیرش برجام این بود که با وضع هر گونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه ای توسط هر یک از کشورهای طرف مذاکره، نقض برجام محسوب می شود و دولت موظف است طبق بند 3 مصوبه با اقدام متقابل مجلس شورای اسلامی ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در دیدار وزیر خارجه انگلیس با انتقاد از عدم همکاری مناسب اتحادیه اروپا پس از خروج آمریکا از برجام گفت: تصمیمات لازم را برای بازگشت به شرایط پیش از توافق اتخاذ کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۴    
نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: اتحادیه اروپا و جامعه جهانی بایستی مانند ایران بازگشت تحریم ها از سوی آمریکا را نقض برجام تلقی کنند و مواضع رسمی و شفاف داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۰    
تبریز-ایرنا- رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی تحرکی کانون های وکلا در زمینه نقض قوانین بین المللی از سوی نظام سلطه، گفت: وکلای دادگستری باید به مساله نقض برجام از سوی آمریکا که پیمانی بین المللی است، ورود کرده و فعال عمل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۹    
پکن- ایرنا- گلوبال تایمز از روزنامه های دولتی چین نوشت اتحادیه اروپا از نقض برجام از سوی آمریکا به شدت نگران است و سعی دارد به برتری جویی های مالی و بانکی این کشور با توجه به شرایط به وجود آمده پایان دهد و به دنبال تامین منافع مالی با ایران است.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۳:۱۱    
سفیر ایران در سارایوو گفت: نقض برجام توسط آمریکا تضعیف شورای امنیت، دیوان بین المللی دادگستری و آژانس بین المللی انرژی اتمی را به دنبال داشت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۱    
سناتور ایالت ماساچوست آمریکا از نقض یکجانبه برجام توسط دونالد ترامپ انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۰    
بلگراد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی در سارایوو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی الجزیره بالکان گفت: نقض برجام توسط آمریکا تضعیف نهادهای مهم بین المللی مانند شورای امنیت، دیوان بین المللی دادگستری و آژانس بین المللی انرژی اتمی را در پی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۸    
سناتور ماساچوست از نقض یکجانبه برجام توسط دونالد ترامپ و اعمال مجدد تحریم های ضدایرانی انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۳    
سفیر ایران در بوسنی گفت:نقض برجام توسط ایالات متحده تضعیف نهادهای مهم بین المللی بوده و باید با جدیدت با آن برخورد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۲    
نیویورک - ایرنا - نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد پیش بینی کرد موضوع نقض برجام از سوی آمریکا و روابط با سعودی در دستور کار تحقیقات علنی کمیته های این مجلس قرار گیرد تا دمکرات ها فشار به ترامپ را آغاز کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۳:۳۵    
سیاحی گفت: امریکا ثابت کرده است که به هیچ تعهد بین المللی پای بند نیست و نقض برجام از سوی ترامپ، نشان دهنده این است که نمی توان به امریکا اعتماد کرد. منبع: خبرگزاری بسیج
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۴    
مرور مصوبات تحریمی کنگره (سنا و مجلس نمایندگان) آمریکا در سه ساله پس از برجام، از اتفاق نظر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه درباره نقض برجام و دور زدن آن و افزایش تحریم ها حکایت می کند. در واقع سیاست دشمنی و تحریم ایران، سیاست دو حزبی است.
موج   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۱    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام پایبند است و متاسفانه آمریکا با نقض برجام دیگر قابل اعتماد نیست. به گزارش خبرگزاری موج، کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که به دعوت میزبان اتریشی جهت شرکت در بیست و دومین مجمع اروپایی در اتریش به سر می برد ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام گفت که تحریم ها علیه ایران را بازمی گرداند. در روزهای اخیر بخش دوم این تحریم ها اعمال شد.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۸    
فارغ از اینکه 13 آبان ماه هرسال به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فرصتی برای اعلام انزجار مردم از جنایات متعدد ایالات متحده برعلیه ایران و مظلومان جهان است ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۶    
مشاور امنیت ملی ترامپ گفت که تحریم های بیشتری در پنجم نوامبر در راه هستند. رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام گفت که تحریم ها علیه ایران را بازمی گرداند. ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۰:۱۶    
مشاور امنیت ملی ترامپ گفت که تحریم های بیشتری در پنجم نوامبر در راه هستند. رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام گفت که تحریم ها علیه ایران را بازمی گرداند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۹:۵۰    
مشاور امنیت ملی ترامپ گفت که تحریم های بیشتری در پنجم نوامبر در راه هستند.رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام گفت که تحریم ها علیه ایران را بازمی گرداند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۹:۳۱    
به گزارش ایرنا، رحیم باغبان روز شنبه در نشست 'بررسی حقوقی تحریمهای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران' در مشهد افزود: قانون انسداد مربوط به سال 1996 میلادی است که اروپائیان آن را در قبال تحریم های یکجانبه آمریکا تصویب نموده و آن را در این ایام به روز کردند تا بتوانند در قبال نقض برجام علیه آمریکا از ...
سینا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۴    
سیناپرس: یکی از دغدغه های مردم پس از نقض برجام از سوی آمریکا، وضعیت بیماران ، به خصوص بیماران خاص و صعب العلاج است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۷    
مایک پومپئو در حالی به عدم تغییر رفتار ایران پس از نقض برجام توسط کاخ سفید اذعان کرد که بارها دونالد ترامپ مدعی تغییر رفتار ایران پس از کنار گذاشتن برجام توسط وی شده است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۷    
از آنجایی که بیشترین آمار گردشگران خارجی شهر جهانی یزد مربوط به کشورهای اروپایی هستند، این شهر گردشگری در کشورمان بزرگترین ضربه را از نوسانات سیاسی و اقتصادی کشور متحمل شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۰    
سفیر ایران در لندن گفت: آمریکا یا با ادامه نقض برجام و حقوق بین الملل کماکان خود را بی اعتبار کند یا باید با برگشتن به برجام، پایبند باشد، راه سومی هم ندارد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۶    
برترین ها: حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن درباره رفتار آمریکا با برجام و جامعه بین المللی در توییتر نوشت: این آمریکاست که در یک دو راهی قرار گرفته است؛ یا با ادامه ی نقض برجام و حقوق بین الملل کماکان خود را بی اعتبار کند یا با برگشتن به برجام ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۲۲:۵۴    
لندن – ایرنا – سفیر جمهوری اسلامی ایران درلندن با اشاره به اینکه آمریکا در برجام بر سر دوراهی قرارگرفته، عنوان کرد که این کشور یا با ادامه نقض برجام و حقوق بین الملل کماکان خود را بی اعتبار کند یا با برگشتن به برجام، به توافقی بین المللی که خود آن را امضا کرده است، پایبند باشد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۳    
سفیر ایران در لندن تاکید کرد: این آمریکاست که در یک دوراهی قرار گرفته است؛ یا با ادامه نقض برجام و حقوق بین الملل کماکان خود را بی اعتبار کند یا با برگشتن به برجام، به توافقی بین المللی که خود آن را امضا کرده است پایبند باشد، راه سومی هم ندارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:در عین بیان نقطه نظرات، ما باید جلوی تنش ها و اختلافات را بگیریم، یک نماینده نقض برجام و معاهدات بین المللی در جهان را می بیند و تصویب لایحه CFT را به صلاح کشور نمی داند اما نماینده دیگر می گوید با تصویب لایحه لطمه ای به نظام و کشور نمی خورد. حالا برداشت و تحلیل است.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۶    
به گزارش جام نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، جان کری بار دیگر نسبت به خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران انتقاد کرده است. وزیر خارجه سابق آمریکا گفته، خروج کشورش از برجام احتمال جنگ و رویارویی نظامی را افزایش داده است. 111
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۹    
خبرگزاری فارس: جان کری ، وزیر امور خارجه سابق آمریکا در مصاحبه ای با شبکه خبری سی ان ان گفته بعد از اقدام دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در خارج کردن این کشور از توافق هسته ای برجام با محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه ایران صحبت نکرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲    
صادقی گفت:اتحاد ملت ایران می تواند آمریکا را از نقض توافقنامه برجام مایوس کند و جمهوری اسلامی را به پیروزی برساند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۰    
نخست وزیر هلند گفت : فعالیت هسته ای ایران هیچ خطری برای جامعه جهانی ندارد و نقض برجام از سوی آمریکا قابل قبول نیست.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷    
در این تحقیق و تفحص قصد داریم موضوع نحوه پرداخت هزینه خرید، چگونگی مسدود کردن راه های بدعهدی طرف مقابل در صورت نقض برجام و نیز چگونگی انعقاد قرارداد با شرکت های هواپیماسازی را بررسی کنیم.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۷    
به گزارش جماران؛ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می گوید با تعداد زیادی از وزیران خارجه کشورهای مختلف دیدار داشته و خواهد داشت که محور اصلی آن روابط دوجانبه، برجام و حرکت آمریکا در نقض آن است. ...
مثلث   ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲    
کوشکی می گوید: آیا در دوران اوباما همین آقای ظریف یا آقای روحانی یا آقای عراقچی بارها درباره نقض برجام توسط آمریکا صحبت نکردند؟ طور ی بعضی از رسانه های تحت رابطه با آمریکا صحبت می کنند مثل اینکه مثلا در دوران اوباما یا دموکرات ها، ماه عسل روابط بوده، تحریمی وجود نداشته ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به نشست امروز شورای امنیت در توئیتی نوشت: ایالات متحده بار دیگر از شورای امنیت سازمان ملل متحد سوءاستفاده کرد تا خود را پس از نقض برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت منزوی تر بیابد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۹    
به گزارش جماران؛ محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، در حساب توئیتری خود نوشت: یک بار دیگر آمریکا از جلسه شورای امنیت سوءاستفاده کرد تا ببیند که با نقض برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت منزوی تر شده است. چه وقتی درسش را یاد خواهد گرفت؟ انتهای پیام
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه کشورمان در توئیتر خود نوشت: بار دیگر ایالات متحده صرفاً برای اینکه خود را در مقام نقض برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت، منزوی تر ببیند، از این شوراء سوء استفاده کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۰    
ظریف در صفحه توئیتر خود نوشت: آمریکا یک بار دیگر از نشست شورای امنیت سازمان ملل سوء استفاده کرد تا بفهمد بیش از پیش با نقض برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت منزوی شده است. چه زمانی آمریکا می خواهد درس بگیرد؟ ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۵    
میزان: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن رد شایعه باز کردن مرزهای ترانزیت مواد مخدر از سوی ایران به سمت اروپا گفت: موضوع بازکردن مرزهای اروپا از سوی ایران برای ترانزیت مواد مخدر به دنبال نقض برجام در سطوح عالی نظام اصلاً مطرح نیست ...
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن رد شایعه باز کردن مرزهای ترانزیت مواد مخدر از سوی ایران به سمت اروپا گفت: موضوع بازکردن مرزهای اروپا از سوی ایران برای ترانزیت مواد مخدر به دنبال نقض برجام در سطوح عالی نظام اصلا مطرح نیست ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۵    
معاون حقوقی رئیس جمهور ایران گفت: در مجمع عمومی سازمان ملل باید نسبت به نقض برجام از طرف آمریکا اعتراض کرد.