پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۷:۳۱Aug 2018 16

جدیدترین خبرهای «نقض برجام»

بازتاب   ۶ ساعت پیش    
موسویان تصریح کرد: ” به عنوان یک اقدام اعتمادساز، او (ترامپ) باید خصومت ها و نقض برجام را حداقل در دوره مذاکرات متوقف کند”. آمریکا با خروج از برجام و اعمال تحریم ها، یک فضای بی اعتمادی بوجود آورد بنابراین، باید قبل از انجام گفتگو با ایران اقدامات اعتمادسازی انجام دهد. ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۰    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مشکلات امروز ایران با مذاکره و دیدار با مسئولان آمریکا برطرف نخواهد شد، گفت: بسیار ساده لوحی است اگر گمان کنیم آمریکا پس از نقض برجام بار دیگر بخواهد با ایران مذاکره کرده و به وعده ها و معاهدات خود عمل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۴    
نود و ششمین روز از نقض برجام و پس از آنکه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اعمال شد، برخی کشورها و شخصیت ها موضع گیری های جدیدی در قبال این اقدام ایالات متحده اتخاذ می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۲    
نود و پنجمین روز از نقض برجام و پس از آنکه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اعمال شد، برخی کشورها و شخصیت ها موضع گیری های جدیدی در قبال این اقدام ایالات متحده اتخاذ می کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۲    
اقتصاد ایران: سمنان- ایرنا- نماینده مردم شهرهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح سوال از رئیس جمهوری در شرایط کنونی و با توجه به بدعهدی و نقض برجام از سوی آمریکا، به صلاح کشور نیست.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۳    
سمنان- ایرنا- نماینده مردم شهرهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح سوال از رئیس جمهوری در شرایط کنونی و با توجه به بدعهدی و نقض برجام از سوی آمریکا، به صلاح کشور نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۵    
سمنان- ایرنا- نماینده مردم شهرهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح سوال از رئیس جمهوری در شرایط کنونی و با توجه به بدعهدی و نقض برجام از سوی آمریکا، به صلاح کشور نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۶    
تهران – ایرنا – تارنمای پایگاه خبری کامان دریمز نوشت: تحریم های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران و نقض توافق هسته ای با وعده های ترامپ برای ایجاد شغل در آمریکا در تضاد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۲    
نود و چهار روز از نقض برجام و پس از آنکه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران اعمال شد، برخی کشورها موضع گیری های جدیدی در قبال این اقدام ایالات متحده اتخاذ می کنند. برخی رسانه ها و شخصیت ها نیز از پیامدهای این کار علیه اقتصاد جهانی می گویند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵    
سفیر اتریش در گفت وگویی در برنامه سفیران شبکه پنج سیما درباره اعتبار یک میلیارد یورویی اوبر بانک، بسته شدن تنگه هرمز، ضمانت اروپا برای برجام، نگاه اتریش به لغو یک جانبه برجام توسط ایالات متحده آمریکا و روابط دو جانبه صحبت کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۶:۴۳    
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نطام، در صفحه اینستاگرام خود مطلبی درباره نقض برجام توسط آمریکا منتشر کرده، اما برای آن عکسی انتخاب کرده است که ربطی به موضوع ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۷    
با گذشت سه روز از نقض برجام توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور کاباره ای امریکا، زمان اعمال تحریم های اولیه فرا رسیده و لذا دور جدیدی از فضاسازی روانی برای ایجاد هراس از نتایج آن و وا داشتن کشورمان به پذیرش مذاکره و شرایط ظالمانه سران کاخ سفید نیز آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۷    
نود روز از نقض برجام توسط آمریکا گذشت و امروز آمریکایی ها مدام از مذاکره حرف می زنند؛ اما در این سوی میدان اظهارات روحانی و ظریف حاکی از عدم اطمینان به ترامپ برای شروع فصل جدیدی از مذاکرات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۷    
در شرایطی که آمریکا با نقض برجام به رژیم تحریم ها علیه ایران بازگشته است، کشورهای اروپایی اکنون باید توانایی خود برای حفظ برجام و قصد جدی خود برای ادامه همکاری های تجاری-مالی با تهران را ثابت کنند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۸    
مقام اطلاعاتی سابق آمریکا با بیان سه دلیل دارا بودن حکومت مذهبی، عدم نقض برجام از سوی ایران و هدف نبودن ارتباط با آمریکا تحلیل کرد و نوشت: ایران مانند کره شمالی نیست و حاضر نخواهد شد تا برای دومین بار با آمریکا پای میز مذاکره بنشیند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۳    
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی مطرح کرد: جامعه در حال حاضر به حرف مسئولان اعتماد ندارد و هرچه آنها کمتر صحبت کنند بهتر است. چراکه مسئولین برحسب وظیفه سعی دارند شرایط را عادی جلوه بدهند اما مردم این موضوع را باور نمی کنند و خشمگین تر می شوند ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۷    
محمود صادقی نماینده مردم تهران در واکنش به سخنان ترامپ درباره مذاکره بدون پیش شرط با ایران روی صفحه توئیتر نوشت : نقض پیمان برجام بدتر از هر پیش شرطی است.
نفت نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۸    
نفت نیوز: به دنبال فراخوان نفت نیوز برای اظهار نظر درباره تعویض یا ابقای مهندس زنگنه وزیر نفت همزمان با بحث تغییر تیم اقتصادی دولت ، نظرات مختلفی بدست ما رسید.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۹    
شکایت جمهوی اسلامی ایران از امریکا به دلیل نقض برجام و بازگشت تحریم ها چند روزی است نقل محافل شده است عده ای ذوق زده از اقدام صورت گرفته متولیان با مصدق! مقایسه می کنند و عده ای هم مدام فریاد می کشند که من می دونستم نمی شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۷    
واردات خودرو به کشور همچنان ممنوع است، این در شرایطی است که برخی اخبار غیررسمی از تجدیدنظر دولت در این زمینه حکایت دارد. حدود یک ماه پیش و همزمان با نقض برجام از سوی رئیس جمهور آمریکا وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای مدیریت منابع ارزی، ثبت سفارش خودرو را ممنوع و در نتیجه مشتریان ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۱    
سخنان محکم روحانی خطاب به ترامپ: با دم شیر بازی نکن فارس 97/04/31 10:40 سیاسیخبر مهم16,307 8 فارس/ رئیس جمهور گفت: آقای ترامپ ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم، با دم شیر بازی نکن، پشیمان کننده است. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
به گزارش خرداد به نقل از اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرنسیس بویل در پاسخ به سوالی درباره شکایت ایران به دادگاه لاهه به دلیل نقض برجام و بازگرداندن تحریم های ثانویه این مطلب را مطرح کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۴    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه تاکید کرد که پوتین بازگرداندن تحریم های یکجانبه علیه ایران را از سوی ترامپ نقض برجام می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۰    
روزشمار نقض برجام توسط آمریکا در هفتاد و یکمین روز خود به آخرین اخبار و تحولات پیرامون برجام و موضع برخی شخصیت ها و کشورها در قبال نقض برجام توسط آمریکا پرداخته است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۲    
خرداد:فریدون مجلسی، کارشناس مسائل بین الملل با توجه به شکایت ایران از آمریکا گفت: ایران به موجب برجام محدودیت هایی را برای خود پذیرفته است و اگر چنانچه خسارتی از نقض این قرارداد ببیند، باید آن طرفی که موجب خسارت شده، خسارت های وارده را جبران کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۱    
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آمریکا با نقض برجام که مورد تصویب قطعنامه 2231 قرار گرفته یکی از قواعد حقوق بین الملل را نقض کرده و باید به دیوان بین المللی دادگستری لاهه پاسخگو باشد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳    
یک حقوقدان گفت: باید دید با توجه به تجربیات گذشته در پرونده سکوهای نفتی و ایرباس تا چه اندازه می توان شکایت از آمریکا در رابطه با نقض تعهداتش در برجام را در دیوان بین المللی دادگستری پیش برد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۵    
روزشمار نقض برجام توسط آمریکا در شصت و هشتمین روز خود به آخرین اخبار و تحولات مذاکرات آینده برجام و موضع برخی کشورها در قبال تحریم خرید نفت و تبادلات تجاری با ایران پرداخته است.
سرمد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، اقدام یکجانبه رئیس جمهوری آمریکا در نقض برجام را نشانه بارز سیاست های توسعه طالبانه و ضدایرانی کاخ سفید عنوان کرد و گفت: ترامپ با اقدامات یکجانبه و نسنجیده ثابت کرد تنها منافع گروهی کوچک را در آمریکا تامین می کند
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۰    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان ، با تشریح سیاست ایران در منطقه و جهان مبنی بر پیروی از گفت و گو و رایزنی برای حل اختلافات و موضوعات مورد مناقشه، اقدام یکجانبه دونالد ترامپ در نقض برجام را نشانه بارز سیاست های توسعه طالبانه و ضدایرانی کاخ سفید عنوان کرد.