دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۵May 2019 20

جدیدترین‌های «شورای راهبردی روابط خارجی»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۴:۵۸    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اجرای تعهدات اروپا در برجام و تسریع در فراهم ساختن شرایط بهره مندی ایران از مبادلات اقتصادی و تجاری با اروپا، آزمایش بزرگی برای استقلال اروپاست، زیرا آمریکا در تلاش است با تهدید و فشار برجام را نابود سازد و اروپا را نیز تحقیر نماید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: سیاست اعلامی تیم کاخ سفید، تغییر نظام سیاسی ایران است؛ دلیلی ندارد با چنین مجموعه ای وارد مذاکره شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چین به خرید نفت از ایران ادامه می دهد و اطمینان داده که این روند در آینده هم ادامه خواهد داشت، گفت: هزار و یک راه برای مبادلات نفتی و دور زدن تحریم های آمریکا وجود دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹    
سیدکمال خرازی ، وزیر سابق امور خارجه و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در گفتگو با شبکه خبری فرانس24 رویداد اخیر در آب های عمان برای تعدادی از نفت کش را مشکوک توصیف کرد و گفت: باید برای روشن شدن واقعیات تحقیق شود ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۴    
سیدکمال خرازی، وزیر سابق امور خارجه و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در گفتگو با شبکه خبری فرانس24 ابراز عقیده کرد که جمهوری اسلامی بطور کامل از توافق هسته ای خارج نخواهد شد و هنوز امید حفظ برجام وجود دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۸    
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- رییس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تحولات برجام و تصمیم اخیر ایران در قبال این توافق اظهار داشت: نجات برجام بستگی به تلاش اروپا طی دو ماه آینده برای جبران تعلل گذشته خود در اجرای تعهداتش دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تحولات برجام و تصمیم اخیر ایران در قبال این توافق اظهار داشت: نجات برجام بستگی به تلاش اروپا طی دو ماه آینده برای جبران تعلل گذشته خود در اجرای تعهداتش دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه همیشه گفته ایم آماده ایم با ریاض گفت وگو کنیم، گفت: این دولت سعودی و قبل از همه محمد بن سلمان است که این تنش ها را ایجاد کرده است.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: مردم ایران دارای بلوغ سیاسی بالایی هستند و در برابر فشار آمریکا مقاومت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه قطعا به ترامپ تلفن زده نمی شود، گفت: تلفن کردن به وی هیچ فایده ای ندارد، زیرا با کره شمالی هم به نتیجه ای نرسید.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: ایران به دنبال رقابت با عربستان یا کشور دیگری در منطقه نیست. واقعیت آن است که گروه های تروریستی در صدد سرنگونی دولت های سوریه و عراق بودند که ایران به دعوت آن دولت ها و برای مبارزه با تروریسم و حفظ ثبات و تمامیت ارضی این کشورها به کمک آنها شتافت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت : دشمنی آمریکا با ایران چیز تازه ای نیست. مردم ایران دارای بلوغ سیاسی بالایی هستند و در برابر فشار آمریکا مقاومت می کنند.
ایرنا نوشت: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران، تصمیم تهران را برخلاف توافق هسته ای ندانست و از اتحادیه اروپا به عنوان طرف اصلی این توافق بین المللی خواست از منافع خود در برابر آمریکا دفاع کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه شرکت های اروپایی هنوز هم می توانند از ایران نفت بخرند، گفت: برخی از آنها هیچ منافعی در آمریکا ندارند و به نظر می رسد عدم خرید نفت از سوی آنها تصمیمی سیاسی است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه چندجانبه گرایی با اقدامات یک جانبه آمریکا با خطر نابودی روبروست، بر ضرورت آسیب شناسی رویکرد چندجانبه گرایی به سبک غربی تاکید کرد و پیشنهاد داد تلاش جمعی برای شکل گیری چندجانبه گرایی نوین انجام شود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه ایران به دنبال رقابت با عربستان یا کشور دیگری در منطقه نیست گفت: مسئله، حمایت عربستان از تروریسم و مقابله ایران با تروریسم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران در پاریس با دبیر دولت نزد وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه درباره برجام گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با دبیر دولت نزد وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه ایران به دنبال رقابت با عربستان یا کشور دیگری در منطقه نیست، گفت: مسئله حمایت عربستان از تروریسم و مقابله ایران با تروریسم است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۲    
یک سال پس از خروج یک جانبه آمریکا از برجام و اعمال تحریم هایی علیه ایران و همچنین تعلل اروپا در تامین منافع جمهوری اسلامی ایران با وجود وعده و وعیدهای بسیار ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: نفوذ ایران در کشورهای منطقه با زور اسلحه پدید نیامده است، بلکه حاصل نفوذ معنوی در قلب ملت هاست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: عملکرد ترامپ در خروج از برجام و تحمیل انواع تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران جایی برای اعتماد و مذاکره باقی نگذاشته است و دعوت های وی به مذاکره با هدف سوءاستفاده تبلیغی انجام می گیرد که قابل اعتنا نیست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان که در فرانسه به سر می برد، با وزیر خارجه اسبق آن کشور دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران و وزیر اسبق امور خارجه فرانسه در دیداری بر تعمیق روابط دو کشور در همه زمینه ها تأکید کردند.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یک اندیشکده مطرح اروپایی در یادداشتی به اتحادیه اروپا و به ویژه آلمان، فرانسه و انگلیس توصیه کرد که به منظور حفظ برجام، ساز و کار ویژه اینستکس را عملیاتی کنند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اروپا فقط موضع گیری سیاسی کرده است رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: با وجود اجرای تعهدات از سوی ایران در برجام، اروپا فقط به موضع گیری سیاسی بسنده و در عملی کردن تعهدات خود کوتاهی کرد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۸۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران مواضع سیاسی اروپا در قبال برجام را زمانی ارزشمند دانست که نتیجه عملی در بر داشته باشد و ادعای رئیس جمهور آمریکا برای تلاش در جهت مذاکره با ایران را سوءاستفاده تبلیغی و غیرقابل اعتنا توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در دیدار رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان با وزیر خارجه سابق فرانسه، بر لزوم تعمیق روابط دو کشور در ابعاد مختلف تاکید شد.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: با وجود اجرای تعهدات از سوی ایران در برجام، اروپا فقط به موضع گیری سیاسی بسنده و در عملی کردن تعهدات خود کوتاهی کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان دلایل تصمیم تعلیق برخی تعهدات برجامی ایران را تشریح کرد.
خبرآنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: فرصت خوبی برای اروپا است که با تسریع در اجرایی کردن اینستکس، کندی اقدام گذشته خود را جبران و از مرگ برجام جلوگیری کند. ...