یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۹:۲۱May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغچلی»

فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه گفت مقامات این کشور به خوبی می دانند که طراحان توطئه احتمالی کودتا چه کسانی هستند. به گزارش ایسنا، پیش از این یک روزنامه ترکیه گزارش داد که رجب طیب اردوغان پس از هشدار دولت باغچلی رهبر حزب جنبش ملی گرا در مورد تدارک کودتای احتمالی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
پس از هشدار دولت باغچلی رهبر حزب جنبش ملی گرای ترکیه درباره آماده شدن برخی از نهادهای امنیتی برای اجرای کودتای احتمالی، اردوغان با روسای اطلاعات و وزارت دادگستری کشورش جلسه اضطراری برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دولت باغچلی شریک اردوغان در ائتلاف جمهور، رهبر بزرگترین حزب مخالف اردوغان را تهدید و اعلام کرد: ممکن است اوزگور اوزل، از این به بعد جرات نکند در خیابان قدم بردارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رهبر حزب حرکت ملی ترکیه اعلام کرد که شرط موافقت آنکارا با عضویت سوئد در ناتو صلح میان فلسطین و رژیم صهیونیستی و محاکمه بنیامین نتانیاهو در دادگاه لاهه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سران ائتلاف جمهور در مورد نامزدهای مورد حمایت برای انتخابات شهرداری در هر دو حوزه استانبول و آنکارا به توافق رسیده اند، اما پیروزی دو نامزد تعیین شده در برابر اکرم امام اوغلو و منصور یواش پایین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هر دو حزب ملی گرای تحت رهبری باغچلی و آکشنر، این روزها علاوه بر مشکلات سیاسی داخلی، با اتهامات گسترده اقتصادی و امنیتی روبرو هستند و اوضاع و احوال بدی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شریک اردوغان در ائتلاف جمهور، رویای رئیس جمهور برای تغییر مکانیسم انتخابات ترکیه و قاعده مهم 1+50 را نقش بر آب کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۶:۰۵    
تلاش برای تحمیل یک شکست سنگین بر شهردار استانبول مهم ترین بعد استراتژی انتخاباتی ائتلاف جمهوری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تلاش برای تحمیل یک شکست سنگین بر شهردار استانبول مهم ترین بعد استراتژی انتخاباتی ائتلاف جمهور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۷    
دولت باغچلی رهبر حزب ملی گرای ترکیه برای توقف بمباران غزه 24 ساعت مهلت داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شریک اصلی اردوغان در ائتلاف جمهور، خواهان اقدام جدی ترکیه برای دفاع از فلسطینیان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رهبر حزب ملی گرای ترکیه در سخنانی با تمسخر نامزد اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری، خواستار رای به رئیس جمهوری فعلی این کشور شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
آرای ائتلاف اردوغان – باغچلی در هر دو حوزه ریاست جمهوری و پارلمانی، فراتر از انتظارات مخالفین است و حالا قلیچداراوغلو ناچار است به ادامه رقابت در دور دوم، امیدوار بماند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۵    
شفقنا- رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه از تجهیز جنگنده بومی قاآن به تسلیحات داخلی و رادارهای بومی خبر داد تا قادر به جایگزینی جنگنده F-16 در نیروی هوایی ارتش این کشور باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
برخی از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که حتی پس از کنار زده شدن اردوغان و باغچلی و قدرت گرفتن مخالفین، اقتصاد ترکیه شرایط طوفانی و سختی را تجربه خواهد کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری انتخابات سرنوشت ساز ترکیه در اردیبهشت ماه پیشِ رو قطعی شده است و شواهد نشان می دهد که احتمال شکست اردوغان و شریک سیاسی او باغچلی افزایش روزافزونی داشته است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۱:۰۲    
دولت باغچلی رهبر جنبش ملی ترکیه گفت: تعطیلی برخی کنسولگری های اروپایی در استانبول به بهانه وجود تهدیدهای تروریستی، لکه ننگی بر پیشانی این کشورها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مرال آکشنر رهبر حزب خوب، به یک پدیده سیاسی اجتماعی تبدیل شده و زیر پای اردوغان و باغچلی را خالی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی های میدانی، نشان دهنده افت مشهود آرای ائتلاف اردوغان و باغچلی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۴    
رهبر یکی از احزاب ترکیه در اظهاراتی در بحبوحه اختلافات با آتن بر سر گسترش ناتو بیان داشت که پایگاه های آمریکا در یونان "تهدید" مستقیم علیه امنیت ترکیه هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- طبق تقویم رسمی نهاد عالی انتخابات ترکیه ( YSK) در ژوئن سال 2023 میلادی انتخابات سراسری و ریاست جمهوری برگزار می شود، یعنی هنوز 14 ماه از عمر دولت برآمده از ائتلاف جمهور متشکل از حزب عدالت و توسعه به رهبری رجب طیب اردوغان و حزب حرکت ملی به رهبری دولت باغچلی باقی مانده است اما از نظر رهبران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مبارزه با دوقطبی سازی جامعه ترکیه به عنوان یکی از مهمترین اهداف 6 حزبی اعلام شده که به منظور کنار زدن اردوغان و باغچلی از صحنه قدرت، متحد شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حزب حاکم ترکیه وانمود می کند که تشکیل ائتلاف گسترده مخالفین را جدی نگرفته، اما واقعیت این است که نشست های مداوم این احزاب، اردوغان و باغچلی را به هول و ولا انداخته است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رای دهندگان محافظه کار از اردوغان ناامید شدند شکاف عمیق ملت و دولت ترکیه نتایج یک نظرسنجی در مورد آرای رای دهندگان مذهبی نشان دهنده انتقادات آنان از عملکردهای حزب عدالت و توسعه و فاصله گرفتن از اردوغان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۷:۴۴    
کمال کلیچدار اوغلو رهبر حزب جمهوری خلق به یک رهبر مردمی و محبوب تبدیل شده که می تواند اردوغان و باغچلی را از صحنه قدرت کنار بزند اما او در این مسیر، با موانع و دغدغه های مهمی روبرو است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین درباره اقدام رئیس جمهور ترکیه و رهبر حزب حرکت ملی این کشور در نمایش نقشه جهان ترک، گفت: مرکز این نقشه در روسیه است و باید آنجا قرار بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
توجه به مفهوم بلندپروازانه جهانِ ترک ، صرفاً مختص دولت اردوغان و حزب راست افراطی باغچلی نیست و سوسیال دموکرات ها و چپ ها نیز به دنبال این مقصود هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر یکی از احزاب سیاسی اصلی ترکیه امروز (سه شنبه) از تغییر رفتار آمریکا با کشورش در پی خرید سامانه موشکی اس-400 روسیه توسط آنکارا انتقاد کرد؛ سامانه ای که به گفته او برای دفاع و حاکمیت کشورش لازم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۷    
سیاست های دولت باغچلی رهبر حزب حرکت ملی، بخش مهمی از سرمایه های اجتماعی و اعتبار حزب حاکم ترکیه را بر باد داده اما با این حال، اردوغان ناچار است برای تصمیمات مهم، از او اجازه بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۱    
مقابله با آتش سوزی های گسترده، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۲    
دست کم 7 حزب، می توانند با تشکیل بزرگترین ائتلاف سیاسی مخالفین، در نخستین انتخابات ترکیه، ائتلاف اردوغان – باغچلی را از صحنه قدرت کنار بزنند اما این احزاب، برای تشکیل جبهه واحد چالش هایی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۲    
بقای ائتلاف جمهور و حفظ حمایت دولت باغچلی و همچنین مقابله با توسعه قلمرو نفوذ ائتلاف ملت، به مهمترین دغدغه داخلی اردوغان و حزب حاکم تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت باغچلی رهبر حزب حرکت ملی بر این باور است که انحلال و تعطیل کردن دادگاه قانون اساسی ترکیه، یکی از ملزومات حقوقی و امنیتی مهم این کشور است. این در حالی است که به باور حقوقدانان، چنین چیزی خطرناک تر از کودتا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۵    
دولت باغچلی رهبر حزب ملی گرای ترکیه دوباره بعنوان رئیس این حزب انتخاب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
هشدار در مورد ویروس جهش یافته کرونا، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مخالفین معتقدند که تصمیم اردوغان و باغچلی برای تغییر قانون اساسی، کارکرد دوگانه ای دارد که عبارت است از سرپوش نهادن بر مشکلات و تلاش برای افزایش قدرت و اختیارات رئیس جمهور.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حملات تروریستی در بغداد و آغاز دوران بایدن در آمریکا، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهدیدات دولت باغچلی در مورد تلاش برای تعطیل کردن حزب دموکراتیک خلق ها، به یکی از مهمترین چالش های سیاسی و حقوقی ترکیه تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اعتراضات دانشجویان بوغاز ایچی استانبول و دیدار اردوغان و باغچلی تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۰:۲۹    
سرویس سیاسی هه وال موکریان ، بدون شک یکی از مهمترین اهداف اپوزیسیون ترکیه برچیدن سیستم ریاست جمهوری و بازگشت به سیستم مدیریتی پارلمانی در این کشور است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۷    
حزب عدالت و توسعه در چند سال اخیر، مهمترین گامها را برای تعدیل قانون اختیارات دستگاه قضا در مورد تعطیل کردن احزاب سیاسی برداشته، اما حالا رویکرد و مشی سیاسی خود را تغییر داده و به دنبال تعطیل کردن سومین حزب مهم ترکیه است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۰    
به گزارش کردپرس، دولت باغچلی، رئیس حزب حرکت ملی ترکیه ( MHP ) در اظهاراتی با انتقاد از حزب کردی دموکراتیک خلق ها ( HDP ) عنوان کرد: تجزیه طلبی بی پروایی، گستاخی و فساد است. این تجزیه طلبی در رسانه، دانشگاه ها، شهرداری ها و مجلس حضور دارد. خدا را شاکریم که ترکیه کمر ترور را شکسته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از قدرت و اراده تصمیم گیری در حزب عدالت و توسعه، تحت تاثیر خواسته های دولت باغچلی و حزب حرکت ملی قرار گرفته و مخالفین بر این باورند که حزب عدالت و توسعه به گروگان گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه "هفته آینده به قبرس خواهیم رفت"،گفت: این سفر به همراه دولت باغچلی انجام می گیرد. در آنجا در مراسمی که برگزار می شود شرکت می کنیم و پس از آن به قهرمان مَرعَش خواهیم رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
داوود اوغلو با حضور در استودیوی شبکه تلویزیونی خلق تی وی ترکیه اظهار داشت: حزب حرکت ملی گرا اگر به تنهایی در انتخابت ترکیه شرکت کند آرای بالای 7 درصد را نخواهد داشت اما در حال حاضر نفوذ و قدرت یک حزب 25 الی 30 درصدی را در ترکیه اعمال می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵    
اختلاف نظر در مورد اتحادیه پزشکان ترک، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک سالگی تحصن مادران کُرد در دیاربکر و تحولات شرق مدیترانه تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۰:۱۰    
به گزارش کردپرس، احمد داوود اوغلو، رئیس حزب آینده ترکیه در اظهاراتی در واکنش به سخنان اخیر دولت باغچلی، رئیس حزب حرکت ملی ترکیه ( MHP ) و موضع گیری وی در ارتباط با سخنان داوود اوغلو در دیاربکر عنوان کرد ...