جمعه ۲۶ مردادساعت ۰۰:۲۸Aug 2018 17

جدیدترین خبرهای «اتریش»

ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه بین الملل – نشست نقدی بر تحریف تئوری امام غایب شنبه، 27 مرداد به همت آکادمی آموزشی پژوهشی ایمان وین در اتریش در این آکادمی برگزار می شود.
ربیع   ۹ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا/ نشریه اکونومیست در گزارش آماری سال 2018 خود از شهرهای جهان، تهران را از نظر شتاب و حرکت بهبود شرایط زندگی طی پنج سال گذشته ، در مقام چهارم قرار داده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۹    
رسانه های اتریشی از سفر رئیس جمهور روسیه به اتریش به منظور شرکت در مراسم عروسی وزیر امور خارجه این کشور خبر داده اند.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۲:۵۷    
میزان مصرف انرژی بیت کوین محل بحث های متعددی بوده است. نوشتار پیش رو روشی ابتکاری برای تخمین و پیش بینی مصرف انرژی بیت کوین مطرح کرده و میزان الکتریسیته مصرفی بیت کوین را در حال حاضر به طور خارق العاده ای چیزی حدود مصرف کشور اتریش تخمین می زند؛ اما اعداد به تنهایی همه حقیقت را نشان نمی دهند ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۴۱    
وزیر امور خارجه اتریش رییس جمهوری روسیه را به مراسم عروسی خود دعوت کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۸    
رئیس جمهور روسیه پیش از سفر به آلمان در جشن عروسی وزیر خارجه اتریش شرکت خواهد نمود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۲    
رییس جمهوری روسیه در مراسم ازدواج وزیر امور خارجه اتریش شرکت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۰    
سخنگوی کرملین از حضور رئیس جمهور روسیه در مراسم عروسی وزیر امور خارجه اتریش خبر داد.
الی گشت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۰    
آرت هتل آنا انزین وین | Enziana Hotel Vienna هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد، آرت هتل آنا انزین وین (Enziana Hotel Vienna)، در شهر وین؛ پایتخت و یکی از شهرهای مهم کشور اتریش قرار گرفته است ...
آی اسپورت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۱    
آی اسپورت – افشین قطبی روزی که از ایران رفت، درباره دو ملی پوش خیلی شاکی بود. این قدر شاکی که اعتقاد داشت اصلا اشتباه کرده است آنها را با خود به قطر برده است. اصلا از همان بازی ها بود که تیم ملی یک سری تغییر بزرگ را تجربه کرد ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۷    
منظره کوهستان در کارت پستال های قدیمی جایگاهی ویژه داشت و این خود یکی از دلایلی است که علاقه فطری بشر به این بخش از طبیعت را نشان می دهد. بسیاری کوه و کوهستان را وهم آور می دانند و شاید درست همین ویژگی اصلی ترین دلیل علاقه انسان به این نواحی باشد ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۷    
وزیر خارجه اتریش به همتایان غربی خود نسبت به نقش انحصاری چین در عرصه سیاست و اقتصاد ایران هشدار داد و گفت: اقدامات زیادی در دست پیگیری است تا از تبدیل بحران ایران به یک رویارویی کامل جلوگیری شود.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۷    
سفیر اتریش در ایران با بیان این که سرمایه گذاری های اتریش در ایران الگویی برای سرمایه گذاری خارجی است، گفت: استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و گردشگری پایدار سه محور برنامه های اقتصادی اتریش در ایران است.
پانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۴    
تهران (پانا) –سالزبورگ اتریش در دیدار برگشت بازهم شکندیجا را شکست داد تا به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان برود. دور برگشت مرحله سوم انتخابی لیگ قهرمانان اروپا با یک بازی پیگیری شد. شکندیجا مقدونیه در جدال با سالزبورگ اتریش یک بر صفر شکست خورد. مینامینو (2+90) گلزن سالزبورگ بود. ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۴۰    
به گزارش پارسینه به نقل از اکونومیست، گزارش سالانه واحد اطلاعات اکونومیست درباره 140 شهر جهان نشان می دهد که از نظر بهبود کیفیت زندگی در پنج سال گذشته، تهران در میان پنج شهر اول دنیا قرار دارد هر چند که پایتخت ایران در رتبه نه چندان درخشان صد و بیست و هشتم قرار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۷    
وزیر خارجه اتریش در گفت وگو با خبرگزاری رسمی این کشور ضمن انتقاد از سیاست های رئیس جمهور آمریکا با اشاره به اعمال تحریم های ثانویه علیه ایران گفت که این اقدام باعث می شود که شرکت های اروپایی تحت فشار قرار گیرند و راه برای شرکت های چینی باز شود.
پارس فوتبال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۵    
مدافع تیم ملی اتریش احتمالا فوتبالش را در سری آ ادامه خواهد داد.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۰    
پاسخ این سوال را در گفتگو با سفیر اتریش ببینید
الی گشت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۰    
معرفی غذاهای اتریشی اتریش زمانی مقر امپراتوری هابسبورگ بود و قلمرو این امپراتوری از غرب به فرانسه و از شرق به روسیه می رسید. به همین دلیل آشپزی امروزه اتریش ترکیبی از غذاهای کشورهای مختلف اروپایی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۰    
وزیر امور خارجه اتریش سیاست های ترامپ را عامل ایجاد ناامنی دانسته و با اشاره به خروج وی از توافق هسته ای، درباره جایگزین شدن شرکت های چینی به جای اروپا در ایران هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۱    
سفیر اتریش در ایران با بیان این که سرمایه گذاری های اتریش در ایران الگویی برای سرمایه گذاری خارجی است، گفت: استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و گردشگری پایدار سه محور برنامه های اقتصادی اتریش در ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۰    
اشتفان شولتس سفیر اتریش در بازدید از دانشگاه یزد درخصوص زمینه های همکاری این دانشگاه با دانشگاه ها ی اتریش بحث و تبادل نظر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۰    
نشست اعضای شورای شهر یزد با سفیراتریش درصحن علنی شورا با حضور جمعی از اصحاب رسانه به منظور خواهرخواندگی یزد با شهرلینز اتریش برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۳    
- همشهری آنلاین: پایتخت اتریش به هفت دوره صدرنشینی دومین شهر بزرگ استرالیا پایان داد و جای ملبورن را در جدول بهترین شهرهای دنیا برای زندگی گرفت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۲:۱۰    
بعد از جنگ جهانی اول، که بخاطر ترور ولیعهد اتریش شروع شده بود، اروپا به خاک و خون کشیده شده و اتریش ویران شد. فقر، گرسنگی و بیماری بیداد می کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۱    
وزیر امور خارجه اتریش با انتقاد از سیاست های یکجانبه گرایانه دولت واشنگتن در عرصه جهانی تاکید کرد: سیاست آمریکا ناامنی را افزایش می دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۵    
اقتصاد ایران: شهردار منطقه 22 در دیدار با سفیر اتریش در تهران با اشاره به شباهت های فضای سبز و محیط زیستی منطقه22 با کشور اتریش اظهارکرد: منطقه22 در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و محیط زیست به عنوان منطقه پیشتاز و پایلوت در تهران انتخاب شده است و از تجربیات کشور اتریش در این موضوعات استفاده خواهیم کرد.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۵    
محققان دانشگاه TU Wien اتریش راهکار جدیدی را برای تولید پوشش های ارگانیک پیشرفته ابداع کردند که در آن حلال های سمی با آب جایگزین شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۵    
نشست اعضای شورای شهر یزد با سفیراتریش درصحن علنی شورا با حضور جمعی از اصحاب رسانه به منظور خواهرخواندگی یزد با شهرلینز اتریش برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۶    
گروه بین الملل – مرکز اسلامی امام علی(ع) وین، پایتخت اتریش به مناسبت اول ذی الحجه و روز ازدواج به زوج های هم نام امام علی و حضرت زهرا(س) هدیه می دهد.