دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۵:۵۶Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای گیلان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک روان و عادی در محورهای ورودی و خروجی استان گفت: محدودیت ترافیکی در جاده رشت به قزوین و آستارا به اردبیل تا 24 امشب اعمال می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه در همه محورهای استان بارش باران و لغزندگی معابر را شاهد هستیم،گفت: در محور آستارا به تالش بر اثر شدت بارش و سیلابی شدن مسیر یک دهنه پل تخریب شده که در حال حاضر تردد از پل کنار آن در حال انجام است لذا از رانندگان می خواهیم اگر ضرورتی وجود ندارد از این ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه طی 48 ساعت گذشته بالغ بر 376 هزار خودرو در محورهای گیلان تردد داشته اند، گفت: آزادراه قزوین - رشت پرترددترین محور ورودی گیلان طی روز گذشته بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه شهریورماه امسال سه میلیون و 115 هزار و 802 خودرو در محورهای استان تردد کردند، گفت: فقط در شبانه روز گذشته شاهد تردد 173 هزار و 296 خودرویی بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت- قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس طی تعطیلات پیش رو خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان از ورود بیش از 218 هزار خودرو به استان خبر داد و گفت: تردد در محورهای گیلان همچنان سنگین و پر حجم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از تردد 769 هزار و 303 خودرو در محورهای استان طی پنج روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد افزایش 47 درصدی ورود به گیلان هستیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد و از ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت زائران اربعین از مرز مهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت - قزوین و آستارا - اردبیل و بالعکس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت- قزوین و آستارا- اردبیل خبر داد و گفت: ترافیک در محورهای گیلان سنگین اما روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال ممنوعیت های تردد و ترافیکی در جاده های استان خبر داد و گفت: از ساعت 12 ظهر امروز الی 24 و از ساعت هشت صبح تا ساعت 24 فردا و و روز جمعه تردد کامیون های سنگین به جز کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در تمامی محورهای گیلان ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از فعالیت 72 سامانه ثبت تخلف در سطح محورهای اصلی و شریانی استان خبر داد و افزود: 21 دستگاه دوربین نظارتی و 52 سامانه تردد شمار نیز در سطح محورهای استان فعال است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان از ورود بیش از 63 هزار خودرو به استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: ترافیک در محورهای ورودی نیمه سنگین و پرحجم و روان گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود 63 هزار خودرو به استان گفت: هم اکنون تردد در محورهای مواصلاتی گیلان پرحجم و روان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه شاهد تردد 339 هزار و 76 دستگاه وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: طی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 179 هزار و 375 دستگاه وسیله نقلیه وارد استان گیلان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به خروج 438 هزار خودرو از استان گفت: هم اکنون تردد در محورهای مواصلاتی گیلان پرحجم و روان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: از عصر چهارشنبه تا امروز شاهد کاهش 28 درصدی در وقوع تصادفات فوتی و کاهش 21 درصدی در تعداد مصدومین تصادفات در محورهای استان بودیم.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک روان و عادی در محورهای ورودی و خروجی استان گفت: محدودیت ترافیکی در جاده رشت به قزوین و آستارا به اردبیل در روز 15 خرداد اعمال می شود. سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای استان اظهار کرد: تردد [...] ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ورود 113 هزار و 940 دستگاه وسیله نقلیه به استان گیلان طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: شاهد تردد بالغ بر 209 هزار خودرو در محورهای استان هستیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ضمن اشاره به خط کشی 148 کیلومتر از محورهای استان طی دو ماه گذشته اظهار داشت: اجرای 2000کیلومتر خط کشی تاپایان سال در دستور کار است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
جاور صفاری رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت تردد وسایل سنگین در دو محور رشت - قزوین و آستارا- اردبیل از ساعت 7 صبح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۸    
رئیس پلیس راه گیلان گفت: از شب گذشته شاهد بار سنگین ترافیکی در محور رشت به رودبار به ویژه در محدوده امام زاده هاشم بودیم که اکنون از حجم خوردها کاسته شده اما کماکان شاهد بروز ترافیک نیمه سنگین در این محور هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از ثبت 2 میلیون و 700 هزار تردد در محورهای گیلان خبر داد و گفت: این آمار از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در محورهای استان گیلان ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - رئیس پلیس راه گیلان گفت: تردد در محورهای گیلان پرحجم و با ترافیک سنگین و روان در جریان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رشت - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از ثبت 2 میلیون و 600 هزار تردد در محورهای استان خبر داد و گفت: بر اساس آخرین آمارهای دریافتی یک میلیون و 200 هزار خودرو وارد استان شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ جاور صفاری، رئیس پلیس راه گیلان در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای گیلان گفت: از تردد روان و عادی خودرو های مسافران در جاده های استان در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از ورود حدود 776 هزار خودرو به این استان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز طرح نوروزی حدود یک میلیون و 300 هزار تردد در محورهای گیلان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه در طرح نوروزی شاهد تردد یک میلیون و 94 هزار و 450 وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم، گفت: بالغ بر 665 هزار خودرو وارد استان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تردد 776 هزار و 437 خودرو در محورهای گیلان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان مربوط به محور امامزاده هاشم - سراوان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از استقرار 60 اکیپ راهداری در طرح راهداری نوروزی در محورهای استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: این اکیپ ها هم عملیات راهداری و هم عملیات حمل و نقل را انجام می دهند.
معاون استاندار گیلان در جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت حمل و نقل استان از آمادگی کامل دستگاه های مربوطه برای استقبال از مسافران نوروزی و انجام ایمن سازی نقاط حادثه خیز استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش باران در محورهای دو استان گیلان و خراسان جنوبی خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه امسال رفع 17 نقطه حادثه خیز محورهای استان در دست اقدام است، خاطرنشان کرد: تاکنون 10 نقطه حادثه خیز را رفع کردیم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، درباره زمان بازگشایی جاده هراز توضیحاتی داد.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به انجام 400کیلومتر خط کشی، از نصب 250 تابلو در محورهای استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت های ترددی از صبح روز جمعه در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای گیلان پرحجم اما روان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس : در هفتمین روز جنگ، ششم مهرماه سال 1359 و در جبهه میانی، گزارش از تخلیه دهلران و احتمال سقوط آن رسیده است. در محورهای گیلان غرب، سرپل ذهاب و قصر شیرین و همچنین دیگر نقاط این منطقه درگیری با دشمن ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود بیش از 212 هزار خودرو به این استان طی روزهای گذشته گفت: هم اکنون ترافیک در محورهای گیلان عادی و روان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را شرح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک روان و عادی در محورهای استان گفت: مسافران زمان برگشت خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های کشور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس همزمان با تعطیلات تاسوعا و عشورای حسینی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از افزاش 76 درصدی ورود به استان در تعطیلات پنج روزه عید قربان خبر داد و گفت: در مجموع شاهد تردد 726 هزار و 671 خودرو در محورهای گیلان بودیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود 243 هزار و 350 خودرو به استان طی سه روز گذشته، گفت: شاهد افزایش 78 درصدی ورود خودرو به گیلان بودیم.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان گفت: محدودیت های ترددی برای وسایل نقلیه سنگین از صبح امروز آغاز و تا ساعت 24 امشب در دو محور استان گیلان اعمال می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۹    
مرادی از تردد بیش از 887 هزار وسیله نقلیه طی تعطیلات چند روز اخیر در محورهای گیلان خبرداد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت های تردد در محورهای گیلان خبر داد.