دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۸:۴۳Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صدر اعظم اتریش»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین ، دولت اتریش که قرار بود از دوشنبه آینده به تعطیلی سراسری در این کشور پایان دهد، به علت کشف موارد زیادی از ابتلا به ویروس انگلیسی مجبور شد این تعطیلی را دو هفته دیگر تمدید کند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باستین کورتس صدراعظم اتریش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۰    
سباستین کورتس صدراعظم اتریش پس از دیدار با نمایندگان کسب و کارها، استانداران و متخصصان از ادامه تعطیلی های کرونایی در این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
هزاران مخالف محدودیت های کرونا در اتریش با حضور در خیابان های پایتخت این کشورعلیه صدر اعظم اتریش شعار دادند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کار اتریش پس از آن که از سوی مخالفان خود به سرقت ادبی در کارهای علمی اش متهم شد، از سمت خود استعفا داد. به گزارش ایرنا، نشریه هاندلز بلات آلمان امروز (یکشنبه) نوشت: گفته می شود کریستینه آشباخر سیاستمدار حزب حاکم مردم اتریش ( VP) قسمت هایی از کارهای علمی خود را کپی کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۵    
سباستین کورتس صدراعظم اتریش؛ آشوب های آمریکا را تکان دهنده و نشانی از بحران در دموکراسی این کشور ازریابی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
صدراعظم اتریش موج سوم سخت کرونایی را برای اروپا پیش بینی کرده اعمال قرنطینه جدیدی در کشورش برای مهار این بیماری را بعید ندانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۰    
صدر اعظم اتریش در سخنانی با اشاره به اینکه بحران کرونا در مرحله نهایی قرار دارد در عین حال آخرین گام های این مسیر را بسیار سخت دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیوها پیرامون رویدادهای سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صدراعظم اتریش با اشاره به در پیش بودن موج جدید همه گیری کرونا در اروپا از سه ماهه نخست سال جدید میلادی به عنوان چالشی جدی برای قاره سبز نام برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش پیش بینی کرد که در سه ماهه ابتدایی سال آینده اروپا گرفتار موج سوم کرونا و افزایش چشمگیر مبتلایان خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش در سخنانی سال 2020 را با توجه به بحران کرونا سالی بسیار دشوار و خسته کننده دانست که تا به حال در عمرش تجربه نکرده و تاکید کرد که همچنان تا چندین ماه باید با کرونا زندگی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۰:۱۵    
صدراعظم اتریش اعلام کرد این کشور بار دیگر تعطیل خواهد شد و از 26 دسامبر، همه کسب و کار ها به مدت سه هفته بسته می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱    
روزنامه فایننشال تایمز در تحلیلی واکنش سباستین کورتس ، صدر اعظم اتریش، به حملات اخیر وین را ادامه برنامه های سال های اخیر وی در محدود کردن مسلمانان این کشور با اهداف سیاسی و انتخاباتی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سباستین کورتس صدر اعظم اتریش اعلام کرد با پایان مهلت قرنطینه، انتظار می رود محدویت های سنگین تری در این کشور اجرا شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپایی در کنفرانسی ویدئویی از آغاز قریب الوقوع واکسیسناسیون علیه کرونا خبر داده و آینده مبارزه با ویروس کرونا را روشن دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸    
صدر اعظم اتریش به صورت تلفنی با جان کری که اخیرا به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور منتحب آمریکا در امور آب و هوایی برگزیده شده است گفتگو کرده و بازگشت آمریکا به توافق آب و هوای پاریس را خواستار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۱    
صدر اعظم اتریش رنگ کرونایی اکثر مناطق کشورش را قرمز تیره و تیره ارزیابی کرده و برای بازگشت به زندگی معمولی محدودیت های سختگیرانه را لازم دانست.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه "فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ"، از آنجایی که قرنطینه ضعیفی که از اوایل نوامبر در اتریش برای مهار کرونا اعمال شده به اندازه کافی موثر واقع نشده است از روز سه شنبه قرنطینه سختی در این کشور برقرار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش با توجه به حمله تروریستی اخیر در وین از طرح های جدید ضدتروریستی برای مقابله بهتر با تروریسم در کشورش خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از فرانس 24، امروز در نشستی مجازی به میزبانی امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و سباستین کورتز صدراعظم اتریش، رهبران اروپایی در نشستی مجازی درباره حادثه تروریستی وین به گفتگو می نشینند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپایی و صدر اعظم اتریش شب گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در وین بر لزوم مبارزه هماهنگ و موثر با تروریسم تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۰    
صدراعظم اتریش، همتای فرانسوی اش، صدراعظم المان، رییس کمیسیون اتحادیه اروپا و رییس شورای اتحادیه اروپا فردا در پاریس از طریق ویدیو کنفرانس درباره تروریسم گفتگو خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۵    
دفتر ریاست جمهوری فرانسه امروز اعلام کرد رئیس جمهور این کشور امروز با صدر اعظم اتریش دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه و صدراعظم اتریش، طی مذاکراتی تلفنی، در رابطه با دستور کار آتی روابط دوجانبه، همکاری برای مقابله با شیوع کرونا و همچنین همکاری ها در عرصه انرژی گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم اتریش گفت، دیدار خوبی با رهبر اپوزیسیون بلاروس داشته و بار دیگر بر آمادگی وین در حمایت از جامعه مدنی بلاروس تاکید کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی سه هفته گذشته اروپا دچار یک سری حملات تروریستی وحشیانه شده که باعث شده مقامات اروپایی اقدامات ضد تروریستی را در سرتاسر قاره سبز افزایش دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دفتر صدر اعظم اتریش از لغو سفر برنامه ریزی شده رئیس جمهور فرانسه به این کشور با محوریت حملات تروریستی اخیر به دلیل شرایط کرونایی وخیم این اتحادیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش و رئیس جمهور فرانسه شب گذشته در گفتگویی تلفنی تاکید کردند که می خواهند ابتکار عمل اروپایی مشترکی را در مبارزه با تروریسم در پیش گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جدیدترین خبرها درباره حمله تروریستی وین حاکی از آن است که این شهر همچنان در بالاترین سطح امنیتی قرار دارد و صدر اعظم اتریش این فرضیه که حمله تروریستی وین یک عامل دومی دارد که متواری است را رد نکرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سباستین کورتس صدراعظم اتریش طی سخنانی در واکنش به حمله مسلحانه شب گذشته به مناطقی در وین گفت این کشور با جدیت به مبارزه با تروریسم ادامه می دهد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در پی حملات روز گذشته در وین، دولت انگلیس سطح هشدار تروریستی در این کشور را به سطح شدید افزایش داد. روزنامه گاردین امروز در گزارشی خبر داد که مرکز تحلیل تروریسم مشترک دولت انگلیس تصمیم گرفته است که سطح هشدار تروریسم در این کشور را به شدید افزایش دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه امروز سه شنبه در پیامی خطاب به صدراعظم اتریش بابت حملاتی در وین که چند کشته بر جای گذاشت، تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم اتریش از تعطیلی بسیاری از کسب و کار های مردم و همچنین منع رفت و آمد های شبانه در این کشور با هدف جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش از اعمال قرنطینه سراسری حدودا یک ماهه در این کشور از روز سه شنبه برای مهار کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش از احتمال قرنطینه سراسری در این کشور برای مهار کرونا خبر داده و یک کمیسیون مشاور دولت فرانسه هم از احتمال افزایش شمار مبتلایان روزانه در این کشور به 100 هزار نفر خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم اتریش تاکید کرد باید درک درستی از الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا با توجه به تحریکات این کشور داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰    
صدراعظم اتریش اذعان کرد که در همه جای اروپا آمار مبتلایان بشدت رو به افزایش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش در پیامی کتبی به ایالات این کشور با توجه به افزایش چشمگیر آمار مبتلایان شرایط کرونایی را جدی دانسته و خواستار تشدید هر چه سریع تر اقدامات برای مهار کرونا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین، گرنوت بلومل وزیر دارایی اتریش که خود را برای انتخابات شهرداری روز یکشنبه وین آماده می کرد تمامی دیدارها و برنامه های تبلیغاتی خود را به دلیل ابتلای یکی از کارکنان صدراعظم اتریش لغو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
دفتر صدراعظم اتریش اعلام کرد که سباستین کورتز و معاون وی تا مشخص شدن نتیجه آزمایش وی، به قرنطینه کرونائی رفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۲    
صدر اعظم اتریش با تاکید بر اینکه بحران اقتصادی جهانی حاصل از کرونا چالش های فراوانی را برای کشورش ایجاد کرده، حفظ مشاغل را از اولویت های اصلی دولت در ماه های آینده دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۴۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا از وین؛ سباستین کورتس صدراعظم اتریش خواهان تحریم ترکیه از سوی اتحادیه اروپا شد. کورتس پیش از شروع گردهمایی اتحادیه اروپا در بروکسل گفت: رفتار ترکیه در برابر یونان و قبرس که از اعضای اتحادیه اروپا هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۷    
صدر اعظم اتریش طرح اتحادیه اروپا برای تقسیم پناهندگان را به دلیل مخالفت بسیاری کشورها شکست خورده ارزیابی کرده و خواستار حفاظت بیشتر از مرزهای خارجی اروپا در برابر هجوم مهاجران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰    
صدر اعظم اتریش در سفری به سوئیس و بعد از دیدار با مدیران شرکت های داروسازی در این کشور از موفقیت های امیدوار کننده ای در روند تولید دارو و واکسن کرونا سخن گفته و از در دسترس قرار گرفتن این واکسن در نیمه ابتدایی سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از وین؛ صدراعظم اتریش در پاسخ به انتقادات آنگلا مرکل صدراعظم آلمان درباره موضوع پذیرش آوارگان کودک از اردوگاه یونان گفت اتریش مستقل تصمیم می گیرد. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۲    
صدراعظم اتریش آغاز موج دوم ویروس کرونا را در این کشور اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
صدر اعظم اتریش با پیش بینی افزایش چشمگیر آمار مبتلایان به کرونا در روزهای آینده و با تاکید بر اینکه در حال حاضر آغاز موج دوم این بیماری را تجربه می کنیم، از شهروندان خواست کاملا به محدودیت ها پایبند باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم اتریش اعلام کرد که از روز دوشنبه پوشش ماسک در همه اماکن؛ مدارس و فروشگاه ها اجباری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱    
صدراعظم اتریش و نخست وزیر یونان در بیانیه ای مشترک بر عزم خود برای مبارزه با آوارگان غیرقانونی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جنگ لفظی بین اتریش و ترکیه بر سر حمایت صدراعظم اتریش از یونان و اعلام همبستگی با این کشور شدت یافت.